Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

petrach
4. čer 2009

pořad nic??? 😀 😀
michalce gratuluju k uspešne KO,holky moc nestíham psat,ale aspon vas počtu,co noveho..
litame po doktorech a mali se chce pestovat,hlavne odpoledne miva zahadne bolení,páč ho bolí bříško jen v postylce,u me už ne a kočarku a naší posteli taky ne 😕

jabera
4. čer 2009

peti, taku zahadu s bruskom sme aj my mavali... hahaha, ale tak predsa mu to nebudes odopierat.. co ked ho fakt prestane boliet u teba v naruci? nikdy nevies...
verim, ze mas toho moc, ale je fajn, ked sa tu aspon obcas ukazes... pozeram, ze dnes je tu zas akosi mrtvo. idem aj ja uz dobrou, chcela som spat uz davno, len stale je nieco ine na praci...

mirunda
5. čer 2009

ahoj ahoj!Tak včera jste to tady moc nerozjely teda 🙂 My měli s Kubou nastarosti zase švagříky, takže jsme s tím starším byli na tréninku na fotbale a pak jsme oba vzali na takový soutěže v rámci ještě dětskýho dne.. tak si to tam užili prďolíni..
Dneska nás kámoška na akci od firmy kde pracuje, všechno jídlo a pití zdrama, tak už půl dne nejíme 😀 😀 Jdeme tam už potřetí, letos se opět neopiju, tak se aspoň pořádně naláduju - mají tam takovou tu fontánku s čokoládou - jéééé 😵 A pak pofrčíme s Lilinkou na víkend k mojí babičce, aby si Lili taky užila, bydlí hodně daleko.. Takže tu o víkendu nebudu - třeba až přijedu, tak bude Zuzka už pryč.. 😨 😉

mirunda
5. čer 2009

Tak dneska jsem odstříkávala přes hodinu.. nějak to nešlo ven 😝 To budu zase zítra unavená jak blázen.. tak já letim za Lilinkou a Kubíkem na kutě.. 😔

michala.l
5. čer 2009

Ahojte, som tu len na skok ...pred polnocou dosli vysledky a uz naisto vieme, ze to bude dievatko 😵
yupiii, tesim sa jak blcha 😀

jabera
5. čer 2009

michala huraaaaaa!!!! tak straaaasne gratulujem.

mirun, zaavidiiim ti to dnesne obzerstvo. ja som sa vcera rozhodla, ze idem robit nieco s vahou, koncim uz uplne so sladkym, aj ked uz som to velmi obmedzila, ale idem totalne vynechat. idem si kupit vitaminy, hlavne vapnik, aby tam bol a proste konec. toto sa uz dalej neda....a na chauipe s babickou ti bude tiez krasne, tak ta cakaju krasne chvilky, pekne si to uzite!

michala.l
5. čer 2009

Ja som od zaciatku tehu schudla zatial 4 kg ...ked to pojde takto dalej, tak do porodu to bude celkom fajn 😀 .. Vobec nemam chut na maso, sladke nemozem ani vidiet , ale za to sa cpem ovocim do prasknutia 😀 ... Pochytilo ma nakupovacie sialenstvo a tak idem behat po obchodoch 😀
Pekny dnik vsetkym 😉

michala.l
5. čer 2009

aaaa, este som zabudla ...Jaberka dakujem 🙂

petrach
5. čer 2009

michala taky moc gratuluju k holčičce 😉
jabera tak to jsi dobra,ja ted jedu sladke ve velkem,jak jsem shodila po malem,tak to mam skoro spatky,jsem nasštvana sama na sebe,ale ta chut je silnejší 😝 už se teším jak nebudu odstříkavat,jak se začnu hláídat a dam dietku,takle se vymlouvam,že nemužu 😀

zuzkaaaa
5. čer 2009

ahojte babenky...
michalka gratulujeeeem....
jaj mirunda aj ja by som už tááák išla niekam len tak na víkend, mne by aj už nemocnica vyhovovala tento týždeň 😀

jabera
5. čer 2009

michal,, hned by som isla nakupovat take dievcenske oblecenicko... jaaaaj.. a ty takto chudnes??? to je tak nespravodlive.. ja som v tvojom tt mala na sebe ani nechcem spominat kolko kg.... inej by to stacilo na cele tehotenstvo.

peti, ja som sa doteraz vyhovarala na kojenie, ale uz nesmiem. proste musim nieco robit aj ked kojim. kedze so mtak hnusne rozozrata, je z coho uberat. ale aspon to sladke musim vylucit, mozno uz len to postaci.

zuzi, rano som uz sledovala mobil, ze si nahodou... a nic.. nevadi, pockam si na teba...

maarrtina
5. čer 2009

Ahojky, holky prosím o radu jsme plnějších tvarů, kde ne sebe seženu nějaké oblečení 😒

jabera
5. čer 2009

martina, c und a, hm. tak rozhodne asi najlepsie....

evuse
5. čer 2009

Ahojte holčička.

Míšo, to je príma, že to bude holčička 😉

Holky dneska mi došly ty golfky. Tak jsme to s tchánem úspěšně složili a před chvílí to Rézi obydlela. Evidentně se jí tam líbí, už si tam i kvalitně kákla 😀 . Sice to není úplně do lehu-do roviny, ale to já jí nedávám ani v postýlce, mám podloženou matraci kvůli tomu jejímu blindění. A tady je to tedy určitě víc do lehu, než třeba autosedačka. Dala sjme vám teď fotky do alba Rézička. Zatím papa, jdem ven.

michala.l
5. čer 2009

fuu, uz som dofunela z nakupov 🙂 ... Dakujem baby, ja sa stale uskrnam od ucha k uchu - velmi sa vsetci tesime, zatial sme mali v rodine samych chalanov, tak konecne sa to zlomilo

Evus, tie golface su perfektne a aj malej babulke sa zda sa pozdavaju 🙂

Matka, tiez som za CA-cko, ale aj v katalogoch sa da cekom fajn nakupit - ja som si teraz ponakupovala hromadu tunik - nie su sice vyslovene tehotenske, ale ked kupis vacsie cislo o jedno- dve a spravny strih, tak ich vyuzije cele tehu - ja som teraz vybrakovala neckrmann - mali tam celkom dobre zlavy 😉

Kupila som si veela hrozna, tak sa idem do toho pustit 😀

kackabrcka
5. čer 2009

ahojte kocky tak ja vas len pozdravim a zase pofrcim.. mame malo mliecka ledva na jedno odsatie 30ml tak dokrmujem.. nic ine nerobim len odsavam, jem pijem a beham okolo sophie.. ved to poznate 😀 😉

adelinka
5. čer 2009

ahojky holky
byla jsem u rodicu tak jsem jukla az ted
co je noveho ..trosku vas doctu 😵

michal..gratuluji k holcicce 😵

jabera
6. čer 2009

ahojte vsetky!

dnes sme spali o hodinku dlhsie, to ma tesi, kiez by tak ostalo. slniecko leze, tak uz len dufat, ze bude konecne viac ako 15 stupnov a caka nas prijemny vikend. tak si ho uzite aj vy ....

michala.l
6. čer 2009

Dobre ranko 🙂

Adelka, dakujem. Este spinkate, ked tu nikoho? Asi mate unavene deticky 🙂 , u nas vsetci drichmu, len ja som uz hore - oci dokoran a nie a nie spat 😒
Baby, ja som vcera dotiahla domov uz aj kocik 😀 ... boze ja som nedockava, tak sa uz na malinku tesim. Zuzka ja ti ten tvoj tt zavidim, no ja si este teda riadne pockam, no nevadi, len sa bojim, ze dovtedy nakupim este tolko veci, ze sa nebude dat v byte hybat 😀

Vonku je take vselijake pocasie a hlavne je zima ...brrr, kedy sa uz budeme kupat? 😕 Ved do vtedy sa ozaj do tych plaviek nenacpem ...
Nikde nikto, idem sa ja teda pohrat s kocikom 😀 ...

jabera
6. čer 2009

michala, ja z teba padnem!!!! kociiiik?!?! to fakt? a aky? povedz typ, kuknem na nete... j asom tiez nemohla spavat uz od uplneho zaciatku. taka som bola rozrusena z toho... prujemne, ale rusilo mi to spanok. teraz by som spala,a le neda sa... a co si este pokupila? povedz... mna bavi kupovat bartikovi, aj ked vel asme nekupovali, vacsinu sme podedili. ale ked uz kupima, tek si to vychutnavam ohromne. dievcenske vecicky len tak prehliadam, lebo trpiiiiim.....

michala.l
6. čer 2009

Tak veru ... 😀
Kocik som ale nekupovala, ten mam po sesternici - ona ho kupovala pre vyse rokom, ale je ako novy ... a ked som sa dozvedela, ze bude dievcatko, tak som ho uz chcela mat doma 😀 ...len som o nom nasla na nete, ze bol SOI oznaceny ako nebezpecny, koli nejakej medzierke, kde si moze babo pricviknut prstek, tak sa na to musi este muzik mrknut, ci sa to da nejako ochranit ..., ale na "hranie" mi zatial staci 😀 ... uz som ho supla do albumu ... a pokupovala som kopu drogerie...a podprsenky na kojenie a vlozky do podprseniek a bavlnene plienocky - zatial len take obyc. biele ... a este papucky a cumliky a uz ani neviem co este 😀 ... no a na nete som objednala este nejake vecicky 😀 Nechcem to moc prehanat, lebo tiez nieco podedime, ale musela som aspon nieco kupit 😀 Ja som tiez vzdy len jednym ockom pozerala po tych satickach ako pre babiky a teraz som z toho uplne vedla, ze ich naozaj mozem kupit ...a este asi pojdem kupit nejaku babiku - nech ten kocik nie je pradny ... a za chvilu ma muzik supne do ustavu, ze som cvok 😀 , ale ked ja sa tak tesim 😅

jabera
6. čer 2009

hahahahhahahaha to je super! taku hracku mas.... idem kuknut ten kocik.

jabera
6. čer 2009

no, kraaasny je! ale nakoniec, ved ty budes mat zimne babatko, prsty ti moze niekam pchat az tak zaciatkom leta a to uz mozno kupite novy, nejaky sportak, alebo co... ja uz teraz pokukujem po bugynach... hlavne kvoli pohyblivosti. mojej... mna caka cestovanie v mhd v blave, tak som zvedava, jak to zvladnem. rada by som sama pobehala kamosky a tak.... ale na tu bugynu to aj tak vidim az o rok.... teda ja myslim golface, zrazu neviem, ci je to to iste, ale asi ani nie.
idem sa umyt a tak, bartika som pichla vedla jeho ocka a obaja chrapu... to by mne to dieta neurobilo, uz by bol hore....

michala.l
6. čer 2009

Ja som si tiez vravela, ze na zimu urcite postaci - hlboky urcite kupovat nebudeme .. ale pre istotu na to mrkne. Da sa z toho urobit pekna sportova cat, ale tam by uz ten prstek asi mohol niekam zabludit ..., ale kedze tiez ma caka cestovanie MHD, tak na jar-leto kupim urcite nieco prenosnejsie ...
He he, tak Bartik chrni s tatinkom? Tak si skus ty vo velajsej izbe pospat, ci neda sa? Idem ja asi chystat ranajky - ved uz by mohli chlapi aj vstavat, ja sa tu nudim 😀

jabera
6. čer 2009

no, taksom stihla akurat rannu hygienu a uz bartik opat ranajkuje.... ale je uz dost neprijemny.. on o tomto case zvykne mat taky dlhsi spanok, ale zobudil sa rychlo, tak je protivak... ideme na nakup, pesi s kocikom, tak sa tesim, pekne cela rodinka, ako sa slusi.... hurahura.

michala.l
6. čer 2009

aj ja chceem 😀

adelinka
6. čer 2009

ahojky..
tak dneska noc po delsi dobe dobra..
budik v 6.30
uz jsme po snidani uz aj obed delam 😝 jeste musim rychle uklidit odpolko mam navstevu a nehtiky

zuzkaaaa
6. čer 2009

ahojte babenky...
tak ešte aj ja som tu 😠 michalka ja mám doma kočík od 23týdňa schovaný a zakritý na balkone, ale minule som ho dotiahla do obývačky napumpovala kolesá a troška pokočíkovala tak na prázdno, ale už aj ja chcem na nákupi s kočíkom aj s maličkou, minule som už hovorila manželovy, že tam hodím psa a pôjdem s ním von 😀 😀 😀
michalka v tescu majú krásne veci pre babule a za super ceny, ja mám odtial dooosť veci, keďže ja som nič nedostala od nikoho, jedine pár vecí od mamky ale všetko nové, u nás v rodine samí chlapy tak nemám odkial 😒

jabera
6. čer 2009

baby, tak chodte s prazdnym kocikom, budete sice vyzerat, ze vam svihlo, ale kaslat na druhych...
mysme to pomerne uspesne zvladli, len raz sa zobudil, tak bola pohoda. len ma stve, ze zas poprcha, rano to vyzeralo slubne....chceme ist poobede pre borisa do prace a obklukou domov, ale ak bude takto.... no, uvidime..

adel, ty si nejaka funkcna od rana!

prihodila som cerstveeee fotos..., tak keby sa vam chcelo, mrknite..

michala.l
6. čer 2009

He he ...by sme boli ako nietore romske obcanky, co chodia s prazdnym kocikom 😀 No na psa som aj ja dnes pozerala, ci ju nepovozim 😀 , ale kukala nechapavo po mne, tak som to radsej neskusala ...
Hiii, tak pojdem nabehnut aj do tesca 🙂 Ja podedim nieco hadam od svagrinej este a mozno este po sesternici sa nieco ujde ... , ale inak mame tiez samych chalanov 🙂

Iedm pokukat tie fotky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru