Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
8. čer 2009

Zuzi, zapni si ve foťáku MAKRO a to půjde vyfotit, chci je taky vidět a nechat se inspirovat.. 😉

Asandra - já taky mazala jak debil a stejně se mi udělaly!!!Byla jsem z toho dost naštvaná.. teď jsou malinko světlejší, ale už břicho neukazuju ani příteli, jak je to hnusný 😢 😝 😝

Kate - tak to jo, když jste spolu takhle pořád, tak to asi nemá důvod.. 🙂 já jen, že by to jinak chlapa muselo napadnout 😀

Jaberko, holky teda čučet budou 😀 Jsem zvědavá kolik těhulek z nich tu zůstane 😎 Kolik jich bude věrných..

jabera
8. čer 2009

ja som mala stastie, ze ani jedine strie sa mi neurobilo. pokial som to spravne pochopila, ked ma niekto pokozku, kde sa to ma urobit, tak si proste nepomoze... tie moje mnohorocne su uz takmer neviditelne.

mirun, tiez rastu lilinke tak strasne rychle nechty na rukach?

byggy, neurobis si album? ci este nemas s cim?

adelinka
8. čer 2009

ahojky
tak u nas vik dobry

petan se konecne vratil opet do svych koleji uz se budi jen jednou a pak az rano..

dneska jsem si udelala s petanem vylet do zoo v hodonine..bylo to super..byl uplne paf 😀

macalc
8. čer 2009

Ahojte babenky.mnooo dneska ste toho popisali moooooccc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aspon som mala co citat.

byggyt
8. čer 2009

Jabera- ale áno dám tam moje velké dieťa a dúfam že na UTZ dajú foto.
Macalc- ahoj 🙂
Mne sa tak nechce zajtra ísť do práce asi hodím tan budík niekam......

byggyt
8. čer 2009

Ozaj neviete poradiť ako ten album vytvoriť?

macalc
8. čer 2009

byggyt- ahoooj ako sa mavas?

byggyt
8. čer 2009

už sa to podarilo mám album.
macalc- celkom fajn len keby som ráno vstávať nemusela ale veď príde čas a snáď sa vyspím, som v štádiu kam ma položíte, posadíte, postavíte tam zaspím. A ty ako???

zuzkaaaa
8. čer 2009

byggyt lekára nemám rezervovaného ale teraz chodím k Foltínovy, tak skúsim nejak odfotiť 😀

macalc
8. čer 2009

byggyt celkom to ujde dnes som bola pri sestre budu jej malovat izbu tak sme trocha prekladali veci a nabytok lebo ona je taka ze sama nevie co chce.Ja som hore od 5-tej a chodim spat okolo pol noci a dlhsie spat neviem ale niekedy sa mi podari vstat aj o pol 10-tej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzkaaaa
8. čer 2009

už som pridala fotku nič moc kvalita ale tak snáď niečo uvidíte, celé náušnice sú také veľké ako nechet na prste

macalc
8. čer 2009

zuzkaaaa a ty co mojka??minuly tyzden si sa chystala rodit a este si doma???mala si to asi rozmyslela ze si pocka na spravny cas

adelinka
8. čer 2009

zuz..pekne nausnicky 😵
maca..co je to za jmeno atilla to je na slovensku normalni??

zuzkaaaa
8. čer 2009

macalc tak hej doma som už nahlásila, že minulý piatok idem rodiť tak mi každý volal v sobotu, že čo? tak v stredu mám poradňu tak som zvedavá čo povie dokino

macalc
8. čer 2009

adelinka ahoj. buduci otec je madar tak preto to maňeno ale mne sa viac paci Adriam vsak to este par ktrat zmenime 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzkaaaa neboj moja pride ten spravny cas a pojdes len sa nikam neponahlaj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

macalc
8. čer 2009

zuzkaaaa a tie nausnicky su kraaasne 🙂 🙂 🙂

byggyt
8. čer 2009

macalc- no tak to klobúk dolu ja vstávam o šiestej a mám problém.
zuzka- a nechceš si doktora zazmluvniť? Ja sa tam chystám tiež aj prvý krát som tam rodila a teraz tam chodím do poradne, tie náušničky sú pekné. Dávala som dcére prepichnúť dva krát raz keď mala 8 jej nastrelovali a potom jej to zahnisalo. Nedovolila tam dať iné tak jej to zarástlo a potom asi v 11 rokoch jej prepichovala kamoška sestrička ihlou no a to bol cirkus viac strachu ako skutočnej bolesti. Boli sme tam asi štyri hodiny, skoro ma porazilo.
Idem ja do perín.

zuzkaaaa
8. čer 2009

byggyt nie lebo celé tehu som chodila k jedému dokimu v šamoríne a teraz na konci od 36 týždňa chodím k foltínovy- lekár z ružinovskej nemocnice chodí k nám do šamorína, a moc ho nepoznám bola som u neho len 3 krát takže ho nepoznám, možno keby že chodím celé tehu k nemu tak áno ale takto nie

macalc
8. čer 2009

byggyt aj aj by som niekedy spala viac ale mam hlupy zvyk ze ked drahy opusti postel tak vstavam aj ja a niekedy zase by som spala a neviem no co uz ale aj pred tim ako som ostala tehu som takto spavala.
No aj ja asi pojdem do spacov co ak sa mi podari zaspat skor ako vcera dobru noc vam vsetkim paaaa

zuzkaaaa
8. čer 2009

už aj ja idem spinkať ak zaspím pekné sníčky a bábätkám kludnú noc 😉

adelinka
8. čer 2009

macalm..aha tak to jo..ja jsem si rikala ze je to divne jmeno 😕
tak ja valim do postele boli me oci..tak si je musim do operace setrit 😵
dobrou 😔

mirunda
8. čer 2009

Holky, vy jste toho za tu chvíli napsaly.. dočtu si vás v noci, až budu vstávat na odsávání.. ☹

Zuzi, jsou moooc kráááásný, kolik tě stály?Já se musím taky po nějakých podívat, akutně!!! 🙂 Tak zatím dobrou kočky

evuse
8. čer 2009

Ahoj holčiny,nějak vás nestíhám. Ale máme se fajn, doufám, že vy taky. Koukám, že Zuzka ještě nerodí 😵

mirunda
9. čer 2009

Tak jsem dneska na odsávání zaspala 😅 Matně si pamatuju, že mi zvonil budík a že jsem ho zamáčkla.. tak jsem odsála až teď, tak doufám, že se Lilinka vzbudí min. za hodinu, abych jí měla aspoň trošku co dát..

Dneksa jdeme na to očkování a na vážení a měření, tak jsem zvědavá.. Lilka je hubená a tak dlouhá 😀 Za chvíli se mi nevejde do kočárku, fakt je jak čára.. 😉

elennka
9. čer 2009

ahojda holky, včera už jsem nějak nestíhala. Přišla jsem pozdě z práce, a pustili jsme se s manžou do vyklízení lavice v kuchyni a jedné skřinky.. a aby toho nebylo málo, tak jsem do 22.30 žehlila 2 koše prádla 😀 😀
No dneska mám z práce náhradní volno, protože jsem makala o víkendu...
Ráno se mě vůbec nechtělo s postýlky, ale za hodku mě přijde kadeřnice.. tak jsem musela vstávat s manžou.
pokud by se někdo chtěl podívat na fotky http://elennka.rajce.idnes.cz/, do těch zaheslovaných.. stačí si napsat do IP pro heslo.. 😉
Jinak všem přeju nádherný den. brno hlásí sluníčko 🙂 🙂 🙂

adelinka
9. čer 2009

dobre ranko
tak u nas noc dobra 😵
dneska jednu opet k mamce do patku

asandra
9. čer 2009

Dobré ranko všem 🙂
zuzkaaaa....moc krásné náušničky..takové jemňounké..taky se těším až budu vybírat pro tu svou princezničku.Jinak to je bílé zlato??
A když už jde řeč o těch náušnicích co je lepší nechat klasicky propíchnout uši nebo nastřelit?V 16 letech jsem si nechala nastřelit 2 náušnice do jednoho ucha a nepamatuji si, že by mně to nějak bolelo či hnisalo.No i když je pravda, že mimuško to může vnímat jinak než 16-iletá pubertačka.
Mirunda - gratulace tvoji Lili, hlavně hodně zdravíčka....
Holky, ještě hodím dotaz do placu...Mám gelovky a už jsem s nima úplně sžitá..nedovedu si představit je nemít.Jak je to u porodu?Nevadí to kvůli infekci?
Jinak Ostrava taky hlásí sluníčko 🙂

michala.l
9. čer 2009

Ahojte 🙂 , ja vas nejako nestiham citat 😀
Zuzka, tie nausticky su krasne 😵
Mna nejako zacalo boliet hrdlo a este aj zly zub sa ozyva ...no k zubarovi sa dostanem kto vie kedy ☹ ... ach jaj.
Idem ja troska poupratovat, do prace idem az poobede 🙂

zuzkaaaa
9. čer 2009

ahojte babenky, tak ja ešte 2v1 áno náušničky sú biele zlato a stáli 45€,uf noc bola strašneee dlhá nevedela som spať na wc som chodila každú pol hodinku, asandra ja som mala pred tehu stále nechty a aj na začiatku lebo som mala nenormálne lámavé nechty ale asi od 20 týždňa mám super nechty vôbec sa nalámu a sú pevné ale podľa mňa vôbec nevadia len si treba dať pozor aby sa potom bábätko nepoškabalo

elennka tebe je dobre že ktebe chodí kaderníčka to by som aj ja brala, nenávidím si umývať vlasy, už sa neviem zohnúť nad vaňu 😀

aha jaberka tu dnes ešte nebola 😉

macalc
9. čer 2009

ahojte babenky.ako tak pozeram uz dnes ste toho popisali dost akurat som docitala.
Aj u nas sa ukazuje ze bude pekns slnecno

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru