Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mishkacz
22. únor 2016

@zloba89 Ja tedy vylozene nehubnu, ale zatim jsem pribrala za cele tehu 5kg (jsem 30.tt a cekam dvojcatka), takze mi sam doktor rikal, ze v podstate ikdyz trochu pribiram, tak ve skutecnosti hubnu tuk, takze pokud to takhle pujde dal, tak po porodu budu mit mene kilo nez pred tehu 🙂

zloba89
22. únor 2016

@mishkacz díky, takovou odpověd jsem si představovala

mimidaniela
22. únor 2016

31.tt a stále stejná váha nijak se neomezuji jen se mi zmírnila chut na sladké

shadowofangels
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
challidona
22. únor 2016

Ahoj se přidám, a jsem teda docela ráda, jsem 15TT a zatím jsem nepřibrala ani deko, a je mi krom vytříbeného čichu 🙂 netěhotně.

koncita
22. únor 2016

@mikalan ahoj, sekce před téměř 3 lety se skoro 130kg. Ležela jsem na Jipce s holčinou, která byla taky po sekci a ta měla tak 70kg a když to tak srovnám, tak jsem na tom byla o fous líp 😉 S jizvou absolutně žádný problém, ale já se obecně dobře hojím, měla jsem po sekci spoustu problémů, ale v psychické rovině, tělesně jsem na tom byla naprosto srovnatelně jako jiné holky s normální postavou. Když jsem byla na té Jipce, tak mě bylo líto sestřiček, co se tam o nás staraly, že se se mnou musej nadřít 😀 , tak jsem se fakt snažila, co to šlo. Ani mrknutím oka mi nedaly najevo, že je svou váhou seru 😀
Jediný, v čem byl asi problém částečně zaviněný váhou bylo napichování spinálu. To byl snad nejhorší zážitek v životě (když pominu celou sekci jako způsob porodu - pro mě), nešlo to. Dílem nezkušeností doktorky, dílem kvůli mojí váze. Ale chtěla mi to píchnout stůj co stůj, já už brečela bolestí a prosila je o celkovou.....no nebudu tě strašit, to je jiný příběh 😉
Takže za mě sekce co se týká fyzické stránky v pohodě, i s těmi kily, co jsem měla 😉

mikalan
22. únor 2016

@koncita Ahoj, četla jsem si teď o spinálu, za zajímavosti, protože jsem ještě věci kolem císaře nezjišťovala, mám ho zatím jen jako možnost, ještě se nevyjádřil kardiolog. Předpokládám, že důvod, proč tě to napichování bolelo, byl ten, že to místo vpichu neumrtvili? Nebo jak to souviselo s váhou?

ivca32
22. únor 2016

@zloba89 Ahoj, já. Jsen ve 20tt a dole skoro 10 kg.

koncita
22. únor 2016

@mikalan jak? 😀 hodně tuku na zádech, blbě se vyhledávalo místo vpichu a blbě se to píchalo 😅

mikalan
22. únor 2016

@koncita Takže to teda bolelo i přes to lokální umrtvení... No, to mě moc nepotěšilo, budu radši doufat, že to nakonec zvládnu přirozeným... 🙂

veverusak87
4. bře 2016

Ahoj ráda bych se k vám přidala na pokec pokud mohu.Jsem 22tt a dolem mám 6kg a zatím se to drží a nepřibírám.Moje aktualní váha 100kg ☹ .Není tu někdo z Litoměřic s kým bych po porodu mohla chodit kočárkovat?

atevinka
4. bře 2016

Ahoj holky,tak jsem to doktorce "natřela" test na cukrovku uplne v pohode..😉,mam takovou radost..a to me neverila..tak a ma to..😀.😀
Jinak za cele tehu zatim 4kg nahore,no,uvidime,jak to pujde dal..😉😉

martinka8338
6. bře 2016

Zdravím,chtěla jsem se poptat od kolikateho týdne na vás bylo tehotenske bříško poznat...já 24tt a pořad nic moc :(

veverusak87
6. bře 2016

@martinka8338 jsem 22tt a manžel říká,že už je to vidět i kamarádka říká,že už je to vidět hezky.Mě to spíš furt přijde jako špíček než těhu bříško

dendulevrtule
6. bře 2016

@martinka8338 Já jsem 25.týden a u mě to jde vidět teda dost 😉 kdyžtak mrkni na blog,jsou tam i fotky před otěhotněním 😉

pe_ma
6. bře 2016

@martinka8338 já sem 25tt a těhotenský břicho nemám a ani s ním nepočítám, ale zvětšilo se, takže kdo mě zná, tak to vidí 🙂

studentka123
6. bře 2016

Moc moc prosím o vyplnění dotazníku…POUZE PRO AKTUÁLNĚ TĚHOTNÉ ŽENY..každý vyplněný dotazník mě posune kupředu k vysněnému titulu, tak pokud máte 10 minutek času pomozte mi…velké dík!!! http://www.survio.com/…9U5D1Y0X6F0Q

pepina02
6. bře 2016

@pe_ma Taky sem dlouho neměla těhu bříško, ale kolem 30tt se pěkně zvětšilo a už to i vypadalo, že sem těhotná a ne jenom veliká :D

pe_ma
6. bře 2016

@pepina02 tak to sem zvědavá 🙂 já jak mám ty 2 pneumatiky, tak se obávám, že to jako těhu břicho prostě vypadat nebude...ale co, hl že miminku je tam dobře 🙂

pepina02
6. bře 2016

@pe_ma Taky sem měla 2 pneumatiky :D přítel to rozděloval na horní pupík a spodní pupík :D teď se spojil v jeden :D

iveee
7. bře 2016

@studentka123 nejde mi nacist stranka☹

domca89
7. bře 2016

Ahoj, zdravím, též mám dvě pneumatiky, nahoře osobní michelin a dole nejspíš nějakou traktorovou. 😀 😀 Jsme v počátku a příští týden jdu na krev a pro průkazku. Už se "hroooooozně těším" 😖

studentka123
7. bře 2016

Moc moc prosím o vyplnění dotazníku…POUZE PRO AKTUÁLNĚ TĚHOTNÉ ŽENY..každý vyplněný dotazník mě posune kupředu k vysněnému titulu, tak pokud máte 10 minutek času pomozte mi…velké dík!!!
http://www.survio.com/survey/d/D9D9A9U5D1Y0X6F0Q
teď už by snad odkaz měl být v pořádku...moc děkuji za spolupráci a trpělivost 🙂

iveee
7. bře 2016

@domca89 Prukazku nemam rada 😀

domca89
7. bře 2016

@iveee Nevadí mi ani tak ta průkazka jako ten odběr krve, kde si zase vezmou 8 zkumavek. S mými nevolnostmi přijít ráno na lačno a čekat s tím davem lidí v laborce až na mě přijde řada a když přijde někdo se ZTP má přednost, to mě šmejkne.

jane085
7. bře 2016

@domca89 vsak jako tehotna mas prednost na odberech

iveee
7. bře 2016

@domca89 tak mne delala odber sestra rovnou na gynde a brala me i prednostne Ale ja obecne nemam problem s odbery 🙂 tak drzim palce

domca89
7. bře 2016

@jane085 Tak to u nás bohužel neplatí. U nás v laborce mají (nebo před 2rokama) měli přednost jen malé děti a ZTP. Těhotné čekají stejně jako ostatní.
@iveee No já mám zvláštní gyndařku. Krev nebere, protože na to nemá sestru, ona nemá totiž žádnou sestru, takže na krev do laborky, na ultrazvuk do genetického centra, protože ultrazvuk nemá. A tak se všude řídím pravidly, co tam mají nastavené.

jane085
7. bře 2016

@domca89 fakt jo?! 😞 tak to je pech...to pak tedy pevne nervy a drzim palce, taky jsem rano na lacno mela problemy

domca89
7. bře 2016

@jane085 Já mám k tomu ještě nevolnosti a na lačno jsou to muka, kdy ......... takže se opět mooooc těším.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru