Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
28. led 2010

Pocahontas.. :( To je mi líto, že tam musíš ☹ Ale co bys pro malého neudělala, že? A máš na někoho třeba telefon? Nebo myslíš, že se vrátíš brzy? Budu na tebe myslet, ať ti to tam co nejvíc utíká..

evuse
28. led 2010

Pocahontas, tak držím palce ať je všechno v pořádku a nenechají si tě tam moc dlouho. Budeme na tebe myslet 😉

pocahontas35
28. led 2010

Ano, mas pravdu kvoli malemu vsetko, hlavne nech je v poriadku ... 🙂 Ved uz za chvilku bude medzi nami 🙂 Mirka, iba ten telefon, co som pisala Miske, ale ona sem velmi nechodi ... iba sem tam ... ma starosti s diplomovkou aj okolo malej sa toci, ma toho dost ...
Neviem, kedy sa vratim, ale ja myslim, ze do tyzdna by mohli spravit vsetky vysetrenia, ved uvidime ... a dakujem, ze budes na mna mysliet, dobre mi to padne ...

mirunda
28. led 2010

To je jasný, že to dobře dopodne, jen je opruzný tam být ☹ To chce nějakou tlustou knížku nebo pletení a můžeš malému uplést svetr 😀

evuse
28. led 2010

Nebo botičky, aby ho nezábly nohy 😉

Mirun dortík jsem objednala potaženej marcipánem s barevnýma kolečkama - jakože balónkama- a velkou jedničkou . Pečou je tam, co jsme měli svatební dort a koláčky a minizákusky. Takže se fakt těším, protože vím, že bude dobrej . Až budeš zařizovat svatbu, dám ti kontakt jsou tam hrozně levný oproti Praze 😉

evuse
28. led 2010

Ty jo holky, včera tu byly kamarádkas dvou měsíčním chlapečkem. Je to síla, ale já už si nepamatuju, jak se tak malý mimino drží. To budu jak prvnička s tím naším kulíškem 😅

simisimca
28. led 2010

Jejda pocahontas....tak dufam ze ta skoro pustia...ved doma je doma... 😒 ..ale zasa je super,tam budes v bezpeci...aj ja som tam lezala, ale iba jeden den, potom mi praskla voda.... 🙂 🙂 🙂

Inac Mirun uz ma rozculujes...si krasne stihla, ty uz chudnut nepotrebujes...priznaj sa ze nas tu chces vsetky iba napalit ako mi teba tymi svadobnymi fotkami.... 😀 😀 😀

A inac aj mne jaberkyne prispevky dvihaju naladicku, ale vlastne vsetky ste tu uplne super.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ....jaaaaj skoda ze nie sme vsetky z Bratislavy, keby sme sa stretli to by bola particka.... 😉 😉 😉 😉

martasl
28. led 2010

ahojky.
pocahontas-s nějakou hospitalizací si nelam hlavu,oni vědí co dělají a určitě to bude ku prospěchu.jak píšeš,peo miminko cokoliv.já bych klidně ležela celý těhu ve špitále,kdybych musela. 😉 Hlavně ať jste Ty i mimísek v pořádku a můžeš se vesele, s radostí a očekáváním těšit na ten den D 😉 hrozně se těším,až nám sem hodíš nějké fotečky miminka 😉 já bych chovala až bych brečela ☹ Tak doufám brzo budu...

u nás nasněžilo jako prase,už mě to děsně štve.ale dnes aspoň nebyla taková zima.když jsem přijela ve 13hod. z města tak jsme měli na teploměru +2.už by ty mrazy mohly skončit.ani nevím jak má být,budu muset po dlouhé době juknout na počasí.

dandelion
28. led 2010

pocahontas: budeme držet palečky aby jsi to tam zvládla ;) ;) ;)
evuse: zítra jedu k rodičům kam přijede i moje ségra se skoro půlročním chlapečkem :D děsně se těším.. a právě že jsem ho poprvé chovala když mu byl měsíc.. byla jsem u ségry na výpomoc :D to jsou ťuťuňuňu myšáčkové 🙂

byggyt
28. led 2010

Pocahontas budem na teba myslieť, neboj ja som tam tiež dlho nebola iba mi nasadili lieky na ten tlak a bolo a chodila som denne na monitor, možno ti ani lieky nedajú na tlak keď ti ho budú premeriavať a bude dobrý, inak na FB mám číslo na mobil.

Evi normálne mi sliny tečú, aké dobroty budete mať na oslave, ja budem mať zajtra koláč na večeru mám to povolené ( ale iba jeden) 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ . No a ja som mala bábo po 14 rokoch a tiež som myslela že ju nebudem vedieť ani chytiť a v pohodke, iba možno prvý deň som z toho bola jeleň.

Simi ja som už začala s chudnutím tak dúfam že na jar budem nosiť tie moje krátke sačká a to ostatné čo na mňa čumí zo skrine.

simisimca
28. led 2010

Jej baby vy ste vsetky na facebooku...napiste pod akymi menami, nech si vas pridam prosim prosim..... 😉 😉 😉

Byggyt ja sa stale nemozem odhodlat na dietu. 😒 .. tu 90 dnovu uz aj ja som raz drzala a bola fajn, ale nedodrzala som ju do konca... 😕

hanula83
28. led 2010

Pocahontas, tak ať ti to tam rychle uběhne a nemusíš tam zůstat. Ale i kdyby... ten cíl za to stojí 🙂

Já teď hodinu odhrnovala sníh kolem domu, z vjezdu... no hnus, už mě ten sníh dost rozčiluje... Holky se sice aspoň vyvětraly v kočáře, ale procházka nepřichází v úvahu, na silnicích břečka a chodníky odhrnuté opět pouze na monokočár...

Holky, když vidíte někoho s dvojčatama... napadlo by vás zeptat se, jestli jim stačí jedna autosedačka? Už se mě na to ptalo víc lidí a já v tom postrádám jakoukoli logiku...

mirunda
28. led 2010

Taky pak zkusím tu 90ti denní - a smí se tam pít alkohol? 😀 Já už se domluvila s holkama, že na konci března uděláme dámskou jízdu 🙂 Tak se těšim, ale to bude něco..

Simčo, já jsem na facebooku jako Mirka Horáková. Tak si mě přidej. Doufám, že hraješ Farmville nebo Cafe World 😀

mirunda
28. led 2010

Hanul, to si děláš srandu.. s tou autosedačkou.. to snad ani nelze, ne? A holkám v Dvojčatech se to taky stává? 🙂

dandelion
28. led 2010

miru: přidávám :D hraju farmville ;)

hanula83
28. led 2010

Miru, to nevím, ještě jsem se neptala, ale podobných otázek se mi dostává víc... No většinou se tomu v duchu zasměju, ale s tou autosedačkou už v duchu docela prskám 😉)... Co mě ale nejvíc vytáčí, když mě někdo začne litovat, to mě vážně rozčiluje.

dandelion
28. led 2010

hani: to je nějaká blbost ne? :D s tou autosedačkou? :D

byggyt
28. led 2010

Simi na FB som Silvia Mériová

Hani tak to som fakt nepochopila s tou autosedačkou, oni si myslia že ich vozíte po jednom a na striedačku????
No ja nechcem nikoho uraziť, ale čo sú sprostí???

Mirun alkohol, no hmmm, ako pri diete akejkolvek by sa alkohol nemal ale ja osobne by som mala v paži a dala by som si keď je nejaká akcia veď to neni každý deň

hanula83
28. led 2010

Holky, bohužel to blbost fakt není, opravdu už se mě na to pár lidí zeptalo... no ale je fakt, že nejspíš byli fakt "sprostí" 🙂)...

Jinak jsem asi poslední na této planetě, kdo nemá registraci na Facebooku... 😉))

dandelion
28. led 2010

hani: o nic si nepřišla :D mě tam teď fakt drží jen ta farma :D :D :D

pocahontas35
28. led 2010

dandelion, pridala som si ta na FB 🙂 🙂

dik, baby ste zlate, ze na mna budete mysliet 🙂

Byggyt: cislo som si napisala, kebyze som tam nejako dlho, tak ti napisem 🙂

Simi: len kludne pockaj na mna s dietou, potom sa na to vrhneme 🙂 a vytrieme vsetkym kocura 🙂

byggyt
28. led 2010

Pocahontas kludne napíš aj keď nebudeš dlho 🙂

monaberuska1
28. led 2010

ahojky holky .-)maminky, muu se vas zeptat na jakym kile jste zacinali??nevim co se totiz deje☹ u maly kdyz sem cekala malou tak sem zacinala na nejakyh 70 kg 😉 to byla parad nabrala jsme 17 kilo ale hend sem je vicemen po porodu shodila a bylo to oukej, ale ted sem nabrala desne moc ☹ mam ted 90 kilo ajsme v 7tt a porad nabiram ale pritom moc nejim nemela jste to taky nekdo ze jste pribyrali vicemene z vody???proto se ptam na kolika kg jste zacinali vy??doufam ze s enejak bduu drzet do te stovky teda jim vic ovoce azeleniny sladky mi nechutna ja nevim ☹ ☹ ☹

zuzkaaaa
28. led 2010

ahojte babenky...
nehnevajte ma 😀 ja neviem dočítavať prostenestíham už vôbec malej sa musím venovať každú chvílku lebo ak nie je mrzutá a tiež cez deň chodíme na prechádzky aj dnes sme boli 2 hodiny už som si stehná necítila taká zima mi bola ale aspoň sa Sofi vyspinkala

pocahontas myslím na teba aj ja som mala veľké problémy s tlakom ale ja som mala takú fintu, že pred meraním som asi 10krát dýchala s hlboka a to pomohlo trocha som sa ukludnila ja som mala rekordný tlak 90/140 😅 hrúza a ked som videla aký je výsoký tak som bola ešte viac nervozna a potom vyskočil ešte viac 😀

ozaj na facebooku som zuzanka pónya 😀 tiež som znova troška začala farmáčiť už som to veľmi zanedbala tak po večeroch to troška poupravujem a zasadím... 😀

lulupopo
28. led 2010

Caute babule,
dufam, ze nebudem nasleodvat pocahontas od vcera mam brutalne opuchy a ako som hovorila, ze zatial nemam vysoky tlak... uz totu je... len sa snazim nestresovat... v pondelok mam poradnu tak poviem doktorovi, ze co a ako.............

byggyt
28. led 2010

Lulu- neboj bude dobre, ja som to mala tiež

monaberuska1
28. led 2010

ta asi tu nikdo takovy problem enmate ☹ ☹ ☹

pocahontas35
28. led 2010

Lulu, vies, co je zvlastne, ze mne tie opuchy noh, ktore su len minimalne zacali v pondelok tento tyzden, v moci zatial bielkoviny, cukor nic nenasli, stale len ketolatky ... hm .. maly hladuje, ale ja sa snazim mu dat take co mozem, ale asi si hovori, mama, si myslis, ze z tvarohu sa najem, ved som nejaky chlap 😀 to bolo len na odlahcenie ... uprimne, ani ja nie som nadsena, ze idem do nemocnice, ale snazim sa to brat tak, ze to nebude nadlho a ja budem buduci tyzden doma a budem to mat len ako nejaky wellnes vikend 🙂) je to hlavne o psychike a ked budem rumazgat, nepomozem si, musim mysliet pozitivne a zbavit sa aj mojej fobie z tlaku, ale to nie je take jednoduche, ale tym, ze budem v tych "super" priestoroch, tak si mozno zvyknem, budem ma "suchy nacvik na porod " 🙂)) budem dufat, ze teba nepostihne to iste a keby ano, tak sa tym netrap... mame to za par 🙂))

hanula83
28. led 2010

Monaberuska: Já jsem v těhotenství tak do pátého měsíce pořád zvracela, takže jsem hubla, nabírat jsem začala spíš až ke konci... a začínala jsem na dost vyšší váze než máš ty...

Já chci s holkama taky na procházku, to mě štve to počasí, navíc ta diskriminace našeho širokého kočáru, prohrnou chodníky tak, že tam projede jen kočár pro jedno dítě ☹

Holky, já měla vyšší tlak beztak jenom z těch doktorů, dokonce když jsem byla v těhotenství na interním vyšetření (mívala jsem u gyne i 150/90), tak to bylo v pohodě a napsali mi tam diagnozu "syndrom bílého pláště"... No sice jsem se necítila nějak nervozní, ale budiž. Jak už jsem pak ležela v nemocnici, tak mi naměřili i 160/100 a doktor nařídil mi píchnout takovou fááákt hnusnou injekci. Byla jsem po ní jak opilá... Prý je důležitej ten spodní tlak, když je vysokej ten horní, tak to nevadí...

evuse
28. led 2010

Lulu, už to máš na pár 😉 , to už vydrž 😉

Hanul, já mám u doktora taky vyšší tlak i když se cítím naprosto klidně a v pohodě, nechápu.

Monoberuško, první těhu jsem začínala na 85, trochu zhubla ze začátku a celkem přibrala přes 20. Druhé těhu začínám na vyšší váze 😒
Nevyplývá mi, kolik jsi do toho 7tt přibrala? Jestli jíš hodně ovoce, je v něm hromada cukru, já jsem v prvním těhu v létě po ovoci za týden dokázala přibrat dvě kila 😨 A nebo opravdu zadržuješ vodu, to by měl posoudit doktor, jestli přibíráš hodně rychle, určitě jdi k doktorovi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru