Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
7. dub 2014

@inngrid úprimne povedané ja neviem či mi opúchajú nohy, neviem ako to má vyzerať ak opuchajú 😀

inngrid
7. dub 2014

@ynett to by si videla neboj nič 🙂

ynett
7. dub 2014

@pitryludvikova s váhou by som teraz vôbec nestresovala, pokiaľ tebe a bábatku nič nechýba tak kašli na to🙂

pitryludvikova
7. dub 2014

Holky musím Vám sem dát co dneska prcek předvádí :D

https://www.youtube.com/watch?v=ukAVLWx9Moc
pitryludvikova
7. dub 2014

@ynett 🙂 kašlu 🙂 zatím doktorka nic neříkala tak v poho 🙂

ynett
7. dub 2014

@inngrid ja tiež neviem ako to zvládneme. ked sa postrahajú všetky povinné poplatky a hypo tak nám zostane len tých 200 čo je RD. takže budeme čarovať😀

ynett
7. dub 2014

@inngrid no ja ti neviem, ked som bola v nemocnici po MA, tak sa ma na to pýtala, a ja že neopucham, tak mi chytila nohy a že trošku opuchate. to isté raz na masáži. ale ja to nejako nevidím a nepociťujem. teda aspon členky a chodidlá mám stále rovnakej veľkosti 😀

whitelilith
7. dub 2014

Tak holky mám rovnou 100. Fuj. Toho jsem se nikdy nechtěla dočkat. 🙂 V 31tt přibráno 17kg-docela masakr. A to jím celkem slušně. Doufám že to bude hodně voda, vytvořila se mi šíleně celulitida a to na ni moc netrpím. Strie zatím žádný. Tak aspoň něco. Taky jste některá tolik přibrala?

ynett
7. dub 2014

@pitryludvikova tak potom je to v poho🙂 mne sa zas sestrička vždy čuduje že nepriberám, tak jej vždy musím vysvetliť že som kvôli cukrovke na diete. takže niekedy sa im človek nezavďači 😀 😀

ynett
7. dub 2014

@whitelilith podľa mna minimálne polka z toho bude voda🙂 neboj. a čo lekár? pokiaľ ste obaja v poriadku tak to nerieš.

inngrid
7. dub 2014

@pitryludvikova a čo čakáš sa mi zdá ze ti ochlpatilo bruško lebo aj mne od kedy som tehu 🙂

inngrid
7. dub 2014

@ynett ach tie naše hypoteky ešte mi skusi nejaká babka povedat ako sa mame lepšie 🙂

inngrid
7. dub 2014

@whitelilith ale neboj ja som 25tt a u nás v julkovkach su uz kočky čo majú 18kg a su v 25tt tak neboj nič je takych ja teda nie ale sú take 🙂

inngrid
7. dub 2014

@ynett ty na diete a ja na obed pudding 🙂

pitryludvikova
7. dub 2014

@ynett cukrovka je na prd asi co ? no já jdu na test za týden tak jsem zvědavá jak dopadnu 🙂

pitryludvikova
7. dub 2014

@inngrid čekáme chlapečka 🙂 jo jsem chlupatá všude :D

inngrid
7. dub 2014

@pitryludvikova ja stale neviem čo čakame uvidime snád konečne v stredu 🙂 ale dufam v chlapca a meno ste uz vybrali?

pitryludvikova
7. dub 2014

@inngrid jj bude to Šimon 🙂

ynett
7. dub 2014

@pitryludvikova @inngrid ja tiež čakám chlapčeka a zatiaľ klop klop klop čo sa týka ochlpenia tak sa zatiaľ nič nezmenilo.

ynett
7. dub 2014

@inngrid zasa prudká dieta to nie je.-) len musím jesť menej a často a nedávať si cukor nalačno. napr. som došla na to že ked si spravím domácu ovsenú kašu a dám si do toho kokos, kakao a lyžicu nutelly tak mám cukor úplne v poriadku. Takže raz denne si to dám, a som spokojná🙂
ale asi u mna to nepriberanie je tým, že fakt jem každé dve hodiny niekedy aj každú hodinu a menej. takže si nič neukladám do tukov. zatiaľ🙂 ešte nahorší mesiac mám pred sebou🙂

ynett
7. dub 2014

@pitryludvikova no ja ju mám veľmi jemnú, takže len sa musím vyhýbať niektorým potravinám a jesť často. takže žiadna katastrofa to nie je. ako som vyššie písala @ingrid tak môžem aj kúsok sladkého len to nesmiem nalačno ale v rámci jedla alebo tesne po normálnom jedle🙂
len teda zmena jedálnička, vyhodenie 200 g čokolády denne, namiesto toho ovocie a zelenina a hlavne jem veľmi často a pomenej spôsobilo to že nepriberám. zatiaľ🙂

inngrid
7. dub 2014

@pitryludvikova jééééééééj krasne meno my ešte vibrate nemame kedze nevieme presne čo to bude ale Simonko je vo výbere 4 mien 🙂

ynett
7. dub 2014

@inngrid @pitryludvikova k tej mojej diete, práve sa mi pečie krkovička a varí ryža 😀 diabetologička by nebola nadšená, ale našla som si systém. ak mám takéto jedlo tak sa najem, samozrejme menej ako by som si dala štandardne, počkám hodinu, zmerám cukor, ak je v norme, znovu sa najem🙂 no a je to 😉

pitryludvikova
7. dub 2014

@inngrid 🙂 my měli Sebastiána a Šimona 🙂 ale Šimonek vyhrál 🙂

inngrid
7. dub 2014

@ynett a zatial si vôbec nepribrala ?

ynett
7. dub 2014

@pitryludvikova nad Šimonom som aj ja uvažovala, krásne meno🙂 nakoniec sme ale vybrali iné kedže drahého až tak neoslovilo.

pitryludvikova
7. dub 2014

@ynett no tak to se máš :D já vůbec nevím co si dneska uvařím :D

nienna
7. dub 2014

@pitryludvikova ahoj 🙂 ja som v 24tt a pribrala som už 6 kg, čiže sme na tom asi rovnako.....tiež som si počítala podľa takej kalkulačky, kde zadáš hmotnosť a výšku a tam ti vyráta koľko môžeš pribrať, vyšlo mi že max. 9kg, čo už teraz je jasné že riadne prekročím. nechápem ako to robia tie baby čo pribrali tak málo

pitryludvikova
7. dub 2014

@nienna to já taky ne :D ale zase jsme na tom dobře 🙂 kamarádka vážila 110 na začátku a myslela si taky že nepřibere a nakonec nabrala 25 kg což je otřesný :(

ynett
7. dub 2014

@inngrid zatiaľ nie. stále som 2 kg pod váhou pred otehotnením. ono som schudla na začiatku kvôli nevolnostiam, potom to naspať pribrala, no a po nasadení "dia diety" som pomaly pochudla o dve kilá a to sa mi drží cca 2 mesiace, občas nejakých pár 100 gramov hore a potom zasa dole.
krpec mám 2,2 kg, lekár hovoril, že je oka, že si berie z mojich tukových zásob. aj dnes moja obvodná poznamenala že som schudla, teda okrem brucha😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru