Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mochenkaa
31. kvě 2012

@veverka.terka já mám naštěstí rodinu 0,5 hod MHD jen přes město. Takže v pohodě a hlavně jsem marodila přes zimu, tak to nebyla taková tragédie, ale marodit přes léto musí být za trest. To ti fakt nezávidím.
@oktarina 😀 M se vždy smál, že malý pudinkuje 😀
Já nemůžu najít na netu fotku té podprdy. Ale bývá na to reklama v teleshopingu nebo v čem. Tak nějak to vypadá, určitě už jsi ji v televizi viděla. Mají v té reklamě myslím 3ks/300,- nebo tak nějak.
Ve 31tt jsem byla +3,0kg, v 34tt +4,2kg, v 35tt +5,4kg a teď v 36tt + 4,8kg. Můj sen je zůstat pod +7,0kg

veverka.terka
31. kvě 2012

@mihaji no, tak mít víc peněz a delší vycházky, tak to byla paráda, to jo 🙂 to bych si taky nestěžovala 😀

mochenkaa
31. kvě 2012

@mihaji kvůli tomu, že je přibrané málo? TO je tím, že si malý má odkud čerpat 😀 nebo to, že mi ta váha začala lítat hore dole? 😀

mihaji
31. kvě 2012

@mochenkaa Ty to máš fakt v pohodě, já být na PN-ce, tak se za našima vůbec nepodívám. A navíc u tebe v práci bylo fakt nereálný, abys tam zůstávala.
Nemyslíš tuhle Gábi? http://www.topshop.cz/ahhbrazpevnujicipodprsenk...
S tou váhou jsem to myslela tak celkově. Jsem teda zvědavá na sebe.

veverka.terka
31. kvě 2012

@mochenkaa to já mám příbuzný některý docela dál a taky spoustu kamarádek mám hodně daleko, takže v tomto mě to docela mrzí....

oktarina
31. kvě 2012

@mochenkaa jejda, tak to bych ěla teďkonc být někde mezi 31 a 34 tt 😀 😀 😀 😀 a to si myslím, jaký nejsem machr, že to "držím tak dole" 😀

Myslíš v teleshopingu u úžasného horsta? 😀 (Horste, teda ty nůžky na pažitku jsou úžasné, ukaž jak ji krásně nastříháš, no to je krása, takové nůžky musím hned mít 😀) Tam jak z vašich prsou vytvarují kouzelné křivky a pozvednou působení gravitace? 🙂 Jo tak to vím, to pohledám u ťongů 🙂

mochenkaa
31. kvě 2012

@mihaji jó, to je ona ( @oktarina ) to je ta, co dala odkaz mihajka. Akorát já ji mám za 50,- 🙂
No je to super, nejvzdálenější rodinu máme cca 1 hod autem, takže jsem vycházky v klidu dávala. Ale jsem ráda, že už to nemusím řešit. I když teď už jsem ráda že jsem 😖
@oktarina podle mě se s váhou neřiď. Já měla několik období kdy jsem sice nezvracela, ale dvakrát jsem si kousla oběda a stačilo. A taky mi dr při každé KO nadával že nepřibírám 😉
Každopádně si myslím, že kdyby mě zvážil hned při // tak bych měla přírustek váhy nižší, protože mě vážil až při průkazce a já měla cca měsíc nechutenství, takže ta váha šla určitě dolů.

mihaji
31. kvě 2012

@mochenkaa Tak za tu cenu bych ji brala taky, jen jsem myslela, že by mi bylo něco takového malé, ale když mají i na tebe 🙂

mochenkaa
31. kvě 2012

@mihaji ono je to dost natahovací. Mám xxl a v pohodě, ještě se tam vleze i mlíko 😀

mihaji
31. kvě 2012

@mochenkaa Tak to máš v pohodě, musí to být teď příjemný, taková podprda. Akorát já nikde levnější variantu nepotkala. Třeba na doma bych něco takového uvítala už teď, prsa mě docela bolí.

mochenkaa
31. kvě 2012

@mihaji já v tom chodím doma normálně. Bez ničeho být nemůžu (gravitace), a po porodu to budu nosit na doma a na spaní. Mezi lidi buď svoji normál nebo koupím lepší kojící. Mezi lidi bych v tom asi nešla, ta obyč totiž hezká prsa nedělá 😒

oktarina
31. kvě 2012

@mochenkaa Ha, takže kg švindl 🙂 (né, dělám si srandu 😉
já chodím doma v Craft, co jsem měla na kolo, al eje mi to "líto" tahat na doma, asi udělám další zátah na ťongy

mihaji
31. kvě 2012

@mochenkaa Já se porozhlédnu a uvidím, co seženu, ty kostice mi začínají být občas protivný už teď.

mochenkaa
31. kvě 2012

@mihaji to chápu, já tak byla v kosticové podprdě na rybách a myslela jsem, že mi ty prsa umřou. A to to byla pěkně Victoria secret, takže žádný šmejd (to se mi jednou povedlo narazit na výprodej obchodu den před zavřením prodejny. Za 2 ks Victoria jsem dala 500,-)
@oktarina jo jo, švidl 🙂

mihaji
31. kvě 2012

@mochenkaa No páni, to byl teda kup 😵

mochenkaa
31. kvě 2012

@mihaji a nejlepší bylo, že měli i moji velikost!!! 🙂 😵

mihaji
31. kvě 2012

@mochenkaa Tos měla šťastný den.

mochenkaa
31. kvě 2012

@mihaji já vím 🙂

oktarina
31. kvě 2012

@mochenkaa Sáfra, tos nám měla dát echo, já když se dostanu pod 700 🙂

mochenkaa
31. kvě 2012

@oktarina já si to kupovala loni v létě. V Jablku, prodejna vedle Ilči. Já se teď po haluzi dostala v Adam a Eva na cca 500,- za podprdu. Ale standardně jsem na částce cca 1000-1300,- (menší obvod a velký košíček) 😒

kamino
31. kvě 2012

Holky vcera jsem podnikla nájezd na ťongy,super,koupila jsem 3 podprdy,dvě super prodysne,bavlněné a jednu pevnější,bez kostic,ale celkem dobře sítě a hlavně velikost 95 F !! Vešla bych se asi i do 90,ale nechci to riskovat. Nevím,jak to bude po porodu.. A cena - 250 za vše !!! Juchu ! Největší starost je za mnou - teď ještě to finále 😉

majdom
31. kvě 2012

@bambi29 a preco sa toho obavas? Mne brusko nechybalo stacilo mi citit drobceka.

bambi29
31. kvě 2012

@majdom ked som bola mladsia a predstavovala som si ako budem tehotna s bruskom :/ ale moja vaha ma vo vela veciach brzdi bohuzial

vierazit198
31. kvě 2012

ahojček, chcem sa vas spytat neboli vas tak okolo pupka.. ?? mna tam tak akoby páli.. a citim v okoli bruska take ako jemnu kozu,, neviem cim to je ci som vela pribrala .. alebo co.. idem do poradne 5.6 no bojim sa o drobca .. nepocitujete to niektora? ked si to pohladkam mam to strasne citlive a pritom sa kremujem kazdu chvilu ked som doma.. dakujem 🙂

mochenkaa
31. kvě 2012

@bambi29 mě bylo poprvé trošku vidět břicho v 18tt, ale fakt jen malinko. A ještě v 6tém měsíci se mě na dětském veletrhu paní ptala jestli jsem vůbec těhotná. Sousedi si všimli že jsem těhotná až v 8mém měsíci 😉

stardust
31. kvě 2012

@mochenkaa moji svokrovci si to vsimli v siedmom mesiaci, dovtedy som im hovorila, ze je to iba tuk 😀 😀

mochenkaa
31. kvě 2012

@stardust 😀 😀 My jim to řekli snad v 7tt (M to chtěl vyhlásit do světa už od objevení //, tak aspoň počkal tu chvilku), ale až do minulého měsíce jsem od budoucí tchýně poslouchala, že není vidět že jsem těhotná (přitom to břicho už bylo aspoň trochu vidět). Holt nemám takovou postavu jako ona, nó 😒

pejullka
31. kvě 2012

@mochenkaa já měla břicho od 3 měsíce a teď mám buben jako blázen:D

vietnamka
1. čer 2012

@vierazit198 ja mam take miesta nielen na bruchu, ale hocikde, obcas sa mi to robi na rukach, obcas na nohach.. a to bez ohladu na to, ci som tehotna, alebo nie. Navonok nie je nic vidiet, ale citlive je to preto, lebo su tam mikroprasklinky koze.
Mozno ti rychlo rastie brusko, takze koza na povrchu praska. Ale nemyslim si, ze to akokolvek ohrozuje babo 🙂

sophie753
1. čer 2012

@mochenkaa ja som na to prišla tak pred rokom a odvtedy na kupujem len tam...už som bola zúfalá s toľkého neúspešného hladania je to dosť deprimujúce a potom sa fa kt cítim ako slon ked nikde nema jú moju veľkosť...podprsenky na kojenie nájdeš skôr v obchodoch s detským tovarom alebo v spodnej bielizni v tescu som ich a ni nevidela...dúfa m,že budeš úspešná a nájdeš čo hla dáš 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru