Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

petrazahourkova
13. pro 2011

@mima1983 Tak to je moc dobře že je u tebe vše v pořádku, já udělala asi tu chybu že jsem šla k doktorovi moc brzo, na prvním UTz viděl jen tečku, na druhém mi řekl že těhotenství odpovídá 5+0 a měla jsem být v 7 nebo dokonce 8. týdnu dle poslední MS,ale myslím že jsem otěhotněla později. Ale hlavně mi našel hematom a nasadil ten Utrogestan. Budu klidnější až uvidím a uslyším srdíčko, snad teď v pátek. Moc v to doufám. A jinak jsem taky otěhotněla asi po 3 měsících,ale asni jsme se nějak nesanžili nechali jsme tomu volný průběh, nechtěla jsem se nervovat výpočtem ovulace apod. No a vyšlo to. Tak budu věřit že vše bude v pořádku dál pokračovat a tobě přeji to samé.

soporova
13. pro 2011

Ahojte dievčatá už dlhšie som sa neozvala ospravedlňujem sa, ale musím povedať príhodu z dnešnej poradne, jedna budúca mamina sa vážila. bolo isto min. v 30 tt. a keď jej sestrička povedala, že 68 kg skoro sa rozplakala, na to som ju potľapkala po pleci, povedala som jej som v 15tt. mám 107kg a čuduj sa svete žijem, ste mali vidieť ten pohľad, je super byť trošku zmierená s tým aká ste, ja som vždy mala kolo 70kg, ale pri prvom som pribrala 30kg a pri druhom 12kg a bohužiaľ na mňa sa tie kg lepili aj keď som kojila,
tak sa vám chcem veľmi pekne poďakovať, za silu a energiu ktorú mi dávate, že sa necítim ako dáky neandrtálec keď som otehotnela s váhou 107kg, zatiaľ sa drží no, aj vy sa mi všetky držte, papa.

stardust
13. pro 2011

@soporova no tak to vies, my sme dokonale pripravene na hladomor 😀 😀 😀 Akoby som citala o sebe s tymi kilami pred a po 🙂

petrazahourkova
16. pro 2011

Tak jsem šťastná jak blecha. Vše je v pořádku, UTZ odpovídá teprve 6+0,ale vše je jak má být. Takže budou krásné a veselé vánoce. další kontrola je až za 3 týdny, což asi nevydržím,ale snad to přes svátky rychle uteče. Tak děkuji zd podporu a užívejte si pohody a klidu.

melindus
16. pro 2011

@petrazahourkova GRATULUJEM 🙂 , veru aj pre nás budú tohoročné vianoce najkrajšie pretože aj my sme sa načakali ale dočkali sa 🙂 dávaj si na seba pozor vela oddychuj a užívaj si tehulkovanie!!!!!

lienocka119
20. pro 2011

Ahojte kočeny. Pridavam sa k vam. Otehotnela som ako 85 kg. Rodila som s celými 113 kg. Nemala som ziaden problem s chôdzou, ani s pôrodom a nikto mi váhu nevyčítal. S vážením u lkára som mala menší problém, hanbila som sa pred plnou čakárňou vyslovovať takú váhu, tak som sa vynašla a sestričke som povedala len koľko som pribrala. 😀 Teraz po 8 mesiacoch mam 97. Velmi som sa spoliehala, ze pocas dojcenia schudnem aspon na 90 kíl, ale az tolko to nebolo. Spociatku to islo dole rychlo, ale ta 97 je mi asi sudena. Chodila som na plavaren, par krat som bola aj vo fitku a behat, vyskusala som aj prísnu diétu, potom jablcný ocot, ďalej vibrujuci stroj na brucho, a teraz naposledy Alli. Vsetko marne, aj zislo neake to kilo dole, ale potom zase spat. Ked nevidim vysledky, tak ma to chudnutie ihned prestan bavit. Momentalne rozmyslam nad tym, ze sa na vsetky diety vykaslem a zmierim sa s tou 97. Alebo sa poriadne nas...m, zatnem zuby a konecn e schudnem.

lgsk
21. pro 2011

ahojte holky, můžu se přidat? testíky mám pozitivni, 28. jdu k doktorovi na čumendu 😀 tak mám dáreček pod stromeček

stardust
21. pro 2011

@lgsk a manzel si moze odfuknut, ze nemusi kupovat ten velky diamant v klenotach 😀

stardust
21. pro 2011

vydychnut znie asi lepsie ako odfuknut.

lgsk
21. pro 2011

@stardust spíš ode mě bude mít na chvilku pokoj... 😀 se mi furt motá palice, takže raději zalezu a ani nikam nechci 😀

ketere
22. pro 2011

@petrazahourkova gratulujem a držím palčeky 🙂

sysula11
22. pro 2011

ahojte mate niektora skusenosti s tvrdnutim bruska ozvite sa dik

milla2012
22. pro 2011

Ahoj děvčata, když dovolíte, přidám se k Vám 🙂 Podle názvu bych mohla pasovat - jsem na začátku pátého měsíce a začínala jsem ca na 120 kilech, plus mínus 2 kg jsem na tom stejně, váha mi lehce kolísá. Žádné velké nevolnosti mne nepotkaly, takže bych si těhotenství pěkně užívala, nebýt obíhačky po doktorech kvůli rizikovosti (nemoc, která s vahou nesouvisí, a také věk) a teď kvůli triple testu, který vyšel blbě. Co se týče váhy, jsem silná od mala, ale posledních více let se přece jen stravuju lépe, než kdysi u rodičů, zhubla jsem taky už více kg, jsem pohyblivá, krevní testy mám výborný - jen jsme holt nepočkali s těhotenstvím na ideální váhu, to by taky dítě nemuselo přijít nikdy. Před otěhotněním jsme doma řešili, že to může být dost obtížné, otěhotnět, ale vyšlo to hned druhý měsíc. Mám radost, jen se pravidelně něčeho bojím, první trimestr potratu, teď jsou divoké výsledky screeningu plus jiné problémy a čekají mě vyšetření, odběry, snad to dobře dopadne, v lednu únoru si odfrknu a budu aspoň chvíli chodit v poklidu na prochajdy, když už mi doktor zatrhla těhotenstvé cvičení 🙂

Nevíte některá, kde jspou k dostání takové ty těhotenské kalhoty, kde se s měsíci posunuje zapínání o knoflíček dál ( ne lacláče ) ? Děkuju za radu 🙂

milla2012
23. pro 2011

Myslím kalhoty těhotenské a současně nadměrné, ale ne aby stály 2500, trochu rozumněji, zdá se mi škoda dát tolik peněz za věc na tři měsíce, raději je využiju pro miminko. Sama se ještě porozhlédnu. Jinak s oblečením problém nemám, běžně nenosím věci na tělo , tak pár kilo miminka se do něčeho určitě vejde 🙂

andrissek
23. pro 2011

@milla2012 Ahoj jestli by jsi chtěla koukni ke mě na inzerát ,vložila jsem tam těhu kalhoty. Nejsou teda na knoflíky ,ale jsou fajn 😉

kosticka32
24. pro 2011

Holky těhulky přeji Vám i Vašim rodinám krásné pohodové Vánoce a do nového roku hlavně zdravíčko 😉

stardust
25. pro 2011

a vela zhodenych kilogramov, mensiu konfekcnu velkost, ziadnu ovisnutu kozu a ked sa nestanu tieto tri veci, tak aspon vela psychickej pohody a co najmenej blbych reci ohladom nasich postav 🙂

lgsk
26. pro 2011

holky, kde ste si sehnaly kalhoty? sem sice na začátku, ale trošku se mi nafouklo břicho, bude to i tim, ze sem furt nadmuta 😀 ale chtěla bych bud nejak hodne elasticky nebo bokovky... velikost 50 bo 52, no proste podle kalhot

cbabu
26. pro 2011

@lgsk já na bonprixu jsou super skvěle sedí, mám takové černé fakt krásně sedí, doporučuji o číslo menší než máš velikost, já objednala dvoje a ty co nesedli jsem poslala zpět, každým dnem budem rodit a já je měla celé těhu.
to jsou ony v černé http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.779...

lgsk
26. pro 2011

@cbabu už tam koukam, ti maj krasny veciiiii 😀 myslim, ze vim, kde budu objednavat...diky moc za typa

milla2012
26. pro 2011

Uz jsem psala Andrisskovi, ze kalhoty od ni jsou moc male, na me, ale koukam na bonprix, obleceni jsem si doted netroufala brat na netu, ale vypada to dobre, asi take zkusim 🙂

stardust
26. pro 2011

@milla2012 objednaj si radsej viac kusov, co ti nebude dobre, posles naspat.

milla2012
26. pro 2011

@stardust S vracenim nejsou zadne problemy ? Snazim se i eliminovat zbytecne naklady na postovne a riziko problemu s vracenim, kdyz veci nesednou, proto jsem zatim neobjednavala, ale je pravda, ze na bonprix maji prijemnejsi ceny nez v bezne kamene prodejne s teh. oblecenim. Bohuzel treba v CaA, kde nekdy kupuju vetsi veci, maji tehotenske tak do 46ky. Diky za tip, zkusim

stardust
26. pro 2011

@milla2012 neviem, v Nemecku problemy s posielanim naspat nemame...musis si pozorne precitat podmienky na tej stranke.

stardust
26. pro 2011

problem oblecenia pre nadmerne je ten, ze sme vsetky tak rozdielne a tazko sa hladaju strihy...mne sadne velmi malo veci, preto radsej kupujem v kamennom obchode.

milla2012
26. pro 2011

Právě že tak. Často velikostí odpovídající věc, která se mi hodně líbí, mi nesluší.

stardust
26. pro 2011

@milla2012 to postovne asi budes musiet preglgnut, ak si nevies kupit u vas v kamennom obchode oblecenie a vtedy je vyhodnejsie, objednat si viac s vedomim, ze asi aj viac veci budes posielat nazad.

stardust
26. pro 2011

alebo sa tie veci perfektne hodia...ale len modelke na fotke v katalogu 😀 😀

milla2012
26. pro 2011

jj máš dobrý nápad, ještě oběhnu kamenné a když si nevyberu, půjdu do toho 🙂 no můj přítel říká, že jsem jak modelka 😀 ale kdybych pohubla, bylo by to ještě lepší 😀 😀 a proto sháním fešácký oblečky těho-XXXXXL poněkud složitěji 😀

peetroneelka
27. pro 2011

Holky, neni tady nejaka z Brna ? potrebovala bych poradit nejakeho dobreho gynekologa, ktery mi hned ve dverich nenada kvuli vahy 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru