Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

tomato543
19. kvě 2016

holky, já si ted objednala vel 48 těh. rifle. (po jedné mamince) a jsou obrovské.. plavu v nich.. 😀

benny7
19. kvě 2016

já se obávám, že se asi musím přidat. Jelikož ještě minulé léto jsem měla 55kg, po té co jsem přišla o práci a byla na neschopence s nohou, jsem se vyžrala na 65kg a otěhotněla jsem.(leden 2016) nyní jsem ve 20tt a mám 83kg ☹ a naskakuje to denně.

brindik
19. kvě 2016

Zkusila jsem oslovit maminky s inzerátama tady, asi tři, to jsem zvědavá zda se někdo ozve.. Já měla první těhu 75 kg start a s 90 jsem šla rodit. No a teď na 90 start, bože, já nechci mít přes metrák 😎

challidona
19. kvě 2016

Já si frčim na c&a a bonprixu, a tricka z HM (do kalhot I když jsou 46 se nevejdu, nebo vejdu ale vypadam v nich jak trouba), každopádně v srpnu to pošlu zase do světa. Já spíš řešim kojící pyžamo jelikož to co se prodává je děs a hrůza, nehodlám až mě někdo vyfotí a budu nenamalovaná, vypadat jako bába v košili :D

peetulkka
19. kvě 2016

Ahoj holky,taky se k vam nacpu pokud mohu.Jsem s toho taky tak trosku zoufala.Byla jsem vzdycky silnejsi.Nez jsem otehotnela zhubla jsem 10kg.Ted ma v tehu opet 7nahore a kdyz si predstavim kolik tydnu me jeste ceka tak se chytam za hlavu.Moje vaha je ted 105kg.Uplne se stydim to rikat.No a obleceni??Chodim jen v teplakach.Nakoupila jsem si v Lidlu tehu teplaky a vtech chodim.Uplne se uz stydim.Navic za cca 14dni mi nehorazne vyrostlo bricho tak se citim ja vorvan☹Chjoo uz aby bylo po..

zmrzlinka
19. kvě 2016

Ahoj holky.Muzu se taky přidat?Měřím 155 cm a vážím 82 kg a půjde to samozřejmě nahoru.V září čekám druhatko 🙂 Četla jsem že ředitel oblečení.Ja jsem si na moje velké překvapení pořídila džíny v c&a.Sukny mám taky z bazaru a taky šaty.
Můj problém je,ze mně strašně bolí lonova kost a celek spodek 😂 Chodím jako důchodkyně,tak počítám,ze váha půjde hodně nahoru.Ach jo.

anakolut
19. kvě 2016

Holky, neblázněte, i s velkou váhou Vám to bude v těhotenství slušet. První holčičku jsem šla rodit se 101 kg a druhou se 105 na 168 cm výšky a když jsem takhle obézní tak si myslím, že mi to slušelo. Sice mám celoživotní depky z váhy, ale v těhotenství jsem měla snad nejmenší. Měla a mám velikost 46 - 48 a nakupovala jsem v C a A, na Bonprix nebo tady na bazaru či na mimibazaru. Před 5 lety byl super obchod - síť Mother care (věci pro mimi i pro těhotné), ale ten mám pocit už dávno zrušili. Těhotenské větší oblečení dělá i Next a v obchodech dříve fungovala služba (snad ještě funguje), že Vám objednali věci z jejich tištěného katalogu a nechali zaslat na prodejnu. Sice se to platilo předem, ale když Vám to nebylo, tak jste to tam nechali a vrátili Vám peníze.

pe_ma
19. kvě 2016

já budu ted asi trochu drsná, ale co já bych za vaše xxl dala! o takových váhách si můžu nechat jen zdát a řešit váhu v těhu je to poslední, co dělám! podstatné je, at je miminko zdravé!
neblbněte! těhu sluší ženské se 70kg i se 120! a 80kg pro mě prostě xxl není ani náhodou!

koncita
19. kvě 2016

@pe_ma zrovna jsem chtěla psát to samé 😀

veri0007
19. kvě 2016

@benny7 co bych dala za tvých 83 kg před těhotenstvím, natož ve 20. týdnu 😀 Ale musím uznat, že ten hmotnostní skok v těhotenství máš celkem fest teda...

benny7
19. kvě 2016

@veri0007 no prave. Já vím, že pro některé to nic není, ale já se cítím strašně. Přibrala jsem cela, ruce, nohy, zadek, obličej, prostě jsem cela kulatá a hodně lidi si myslí, že jsem jen přibrala. Jako těhotna moc nevýhodam.

benny7
19. kvě 2016

@benny7 nevypadám. Tam mělo být

j33
19. kvě 2016

Ahoj děvčata, také potřebuji sehnat těhu kalhoty. Jsem 17tt a najednou bříško hup a cítím se jak na 7měsíc.Před lety u prvního těhu jsem začínala na 84kg,stejně tak u druhého. U naší třetí princezny na 97kg,při porodu 106kg a nyní s našim vytouženým čtvrtátkem na 100kg a shodila jsem na 97kg. Ty se drží i nyní v tom 17tt,tak uvidíme dál. Můžou za to nechutenství a silné nevolnosti.

viky2007
19. kvě 2016

Pokud by měl někdo zájem mám tady ještě nějaké těhotenské věci, když tak písněte zprávu. Jo a drobek také nejsem 😀

challidona
19. kvě 2016

holky vahu moc nereste hlavně ať jsou mláďata zdrava...a vy taky. ja mam nateklou nohu ...jak shrek

peetulkka
19. kvě 2016

@challidona Jak to??Moc vody nebo z unavy??Ja musim zatukat ze otoky nejak nemam.Jen neco malilinko k veceru.ale to prikladam k denni namaze.

challidona
20. kvě 2016

@peetulkka horší zily

brindik
20. kvě 2016

Holky, já jsem tak nadšená. Včera přijela švagrová a přivezla těhu oblečení, včetně kalhot které jsem nosila před čtyřmi lety a 15kg… A já se do nich vejdu 😎 Nevím jak je to možné, ale mám na čas vyřešeno 🙂 ještě jsem oblékla jedny třičtvrťáky, takže nadšení veliký… 😀 Asi jak ty kalhoty nosí už asi pátý těhule, tak rostou a rostou 😀

j33
20. kvě 2016

@viky2007 Ahojky měla bych zájem hlavně o nějaké těhu kalhoty . Děkuji Jarka

challidona
20. kvě 2016

me dneska dorazili tehu kratasy z bonprixu a jsou parádní

tomato543
20. kvě 2016

holky mám těhu kalhoty 48 (ale jsou trochu větší.. kdyžtak fotky a míry si pište, kdo máte zájem 🙂

misutkakosutka
21. kvě 2016

@tomato543 a to jsou klasické dlouhé?

zdenicka82
21. kvě 2016

Ahoj děvčata.Já mám k dispozici kalhoty a rifle-viz.můjbazárek.Možná najdu i 3/4ky a sukni.Rodila jsem s cca 98 kg.

tomato543
23. kvě 2016

@misutkakosutka ano ano, klasické dlouhé. s úpletem na bříško.

konik_mischel
24. kvě 2016

ahoj, tak nevím ... začínala jsem se 105 kg, teď v 16 tt mám cca 106,5 ... dr nic neříkala, tak snad netloustnu moc rychle, nerada bych se dopracovala třeba na 120.

z.u.z.
24. kvě 2016

Ahoj holky, možná to sem nepatří, ale možná jste právě vy ta správná cílová skupina🙂 Jsem 3 měsíce po porodu a chci začít se sebou něco dělat.. Založila jsem nové téma /nepřišla jsem na to, jak založit skupinu/, kde by jsme se mohly inspirovat a motivovat navzájem. Štvou mě holky, co mají 54 kg a musí nutně hubnout, tak pokud budete mít někdo zájem, ráda vás tam uvidím🙂 https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/hubnuti-pro-tlustosky-2/
Díky a hezký den!

brindik
25. kvě 2016

@konik_mischel já myslím že jsi na tom dobře, já mám nahoře kilo, ale první tři měsíce jsem kilo dala dolů, takže v podstatě +2kg.. Ono to kynutí teprve přijde...

erinyekleio
21. čer 2016

Ahoj, to jsem tady fakt jediná, kdo šel rodit se 124 kg? Doteď se mě ta váha nepustila. Mám 120 Kg a 179 cm :D

wimisci
21. čer 2016

Ahoj holky na MK moc nechodim ale asi budu... muj pribeh je takovy ze v 19 letech55kg zacala jsem brat antynu s tou jsem nakynula na 70... prestala jsem ji uzivat v 2013 otehotnela s 80kg 2014 sla jsem rodit s 110kg ted se drzim 95kg ale kazdy tyden je to jinak kilo sem kilo tam mam 19mes. Holcicku a po ni mi zbyl hodne velky previs jak kuze se vytahala .. snatim se cvicit i citim se dobře fizicky (mala ma 15kg tak aby jsem jete byla chcipacek ze jo 😀) celkem zdatna ale pri pohledu do zrcadla 😢 mam oci pro plac nebo tak jak se citim vubec nevypadam 😡😢 planujeme druhe takze za spekama brisko nepujde ani videt :/ ... jinak nakupuji prevazne v kik a po 4letech jsem si koupila normalni kosickovou podprdu ktera me vsude skrabe nebo skrti 😀 a tak jsem touzila vyměnit sportovni za krasne podprdy :D .... snazi se z vas tady nektera zhubnout, jak vam to jde a zda vubec a co delate s previsem pokud mate? 🙂

slecnajohanna
21. čer 2016

@wimisci i při týhle váze určitě můžeš mít normální podprsenku a nejen sportovní, chce to jen dobře vybírat. za sebe doporučuju třeba lindex, kde mívají i větší veikosti.
já vážím 90 kilo teď v devátém měsíci, ale před otěhotněním jsem měla 98kg a podprdu jsem na sebe vždycky sehnala. nebylo to snadný, ale že bych chodila ve sportovních, tak to ani náhodou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru