Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ojika
25. říj 2011

@mima1983 Ale já tu fotku nikde nevidím 😕
Jinak s kily navíc se teď rozhodně netrap! Když budeš jíst rozumně, tak příliš nepřibereš 😉 Hlavně mít dostatek vitamínků a všech potřebných živin pro miminko 😉

domi1988
25. říj 2011

ani ja som nevidela 🙂 kuk jej album a uvidis 😉

mima1983
26. říj 2011

@ojika mojenko, v mojich albumoch alebo ked si das Fotoblogy, aj tam by sa mal ukazat..
Skus takto: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mima1983/alb...

eyael
26. říj 2011

@mima1983 - po mě to chce taky registraci - asi proto, že jde o slovenského koně 😉

eyael
26. říj 2011

@mima1983 - tak ne, stačí se přihlásit svým loginem i na slovenského koně 😉

ojika
26. říj 2011

@mima1983 Aha, ono jde o registraci na slovenského koníka. Ve finále jsem se přihlásila svým nickem z českého koníka a pohoda 😉 Je to tam!!!!! Gratuluji. Hodně odpočívej, šetři se...

jitulik4
26. říj 2011

Ahoj těhulky, jsem potřetí těhotná a nikdo kromě tatínka to neví...Při prvním jsem měla 129 a přibrala 10kg, při druhém 96 a přibrala jsem 6, ale syn se narodil a měl 4,85kg, těď mám 80 a žádné přibírání nebude....Postupně jsem to shodila pohybem, ale mám alergii a astma tak je to složíté.Děti mají 12 a 15 a mě vstávají vlasy už teď hrůzou na hlavě co tomu řeknou.

mima1983
26. říj 2011

@ojika dakujem krasne 🙂 vsetky ste tu strasne zlaté 🙂 snazim sa, teraz ma chytá nadcha, cize to ma moc netesí ale drzim sa... vela vitaminkujem, tak snad sa to nezhorší.....

domi1988
26. říj 2011

@mima1983 nezhorsi, nebojkaj.. ste na to dvaja 😉 tak hlavne vela zdravicka.. a potom sem hod foto prcka

kosticka32
27. říj 2011

@jitulik4 Tak to gratuluji 🙂 a přeji aby okolí mělo jen kladné reakce 🙂

elischka
27. říj 2011

@jitulik4 budou nadšené.o)

jitulik4
27. říj 2011

@mima1983 Mě na nádku platí jen Herpesan, to je bylinkový krém s bylinkami a včelím voskem a mateří kašičkou, nebo Vectavir a B komplex, doktorka říkala tak 6 tbl.denně,mimi to prý neublíží 🙂

kosticka32
27. říj 2011

mě pomohl hodně preventan quattro a čaj med citron klasika když rum nemůžu 😀

pejullka
27. říj 2011

ahoj holky, jaka byla vase vaha pred otehu? ja s toho mam depku:(

pejullka
27. říj 2011

@melindus vidis to, drzela jsem palce a gfratuluju k princezne, jmeno uz mate?

stardust
27. říj 2011

@pejullka 75 kg, pred druhym tehotenstvom 109 kg plus minus...cisla si uz radsej ani nedrzim v hlave 😢 😢 😢

pejullka
27. říj 2011

@stardust tak to jsme na tom podobne, jak se k tobe chovali v poradne? moje doktorka teda nerekla vubec nic, naopak rikala ze je to super otehotnet brzo po vyndani teliska, ale ten pocit co mam ja az si budu muset stoupnout na vahu..jeste ze je i sestra silna:D

stardust
27. říj 2011

@pejullka v starej poradni do mna stale rypala jedna vysusena dazdovka na pozicii zdravotnej sestry, ci mi prilis vela chuti, na druhej poradni mi nikto nekomentoval vahu, az primar v nemocnici 😖 a potom ma deptal cely personal, lebo pan boh primar bol rozhnevany...

pejullka
27. říj 2011

@stardust no to se mam asi na co tesit..mam tu smuluze mi neni ani blbe, takze ani nezhubnu:D ne, dulezite je aby bylo vse ok, jak si na tom ted po porodu? a co tlak v tehu?

stardust
27. říj 2011

@pejullka mne bolo aj blbo, pocas celej doby oboch tehotenstiev, ale nebavilo ma furt zvracat (a potom platit stovky eur za opravu zubov) t, tak som si pomahala medikamentozne. Dufam, ze budes mat stastie na dobry personal. Tlak mi trochu stupol ku koncu, ale nebolo to az take dramaticke...okolo 140 na 90. Uverila som reciam, ze pri dojceni schudnem, stal sa pravy opak, co bola predtym voda, sa zaplnilo tukom 😠 Ale teraz mi skoncila materska, som znova v strese a zistila som, ze su mi volnejsie nohavice...tak hadam dam tie kila niekedy dole.

pejullka
27. říj 2011

@stardust ja taky u kojeni neshodila vubec nic a to jsem kojila pres rok, snazim se jist zdrave a casto, jenze proste ty majonezove chlebicky, ktere normalne nejim..oo muj boze...jinak diky, snad ano, nastesti budu rodit ve velke porodnici tak pochybuju ze tam budu jedina tlusta. Kolik si pribrala pri druhem tehu? pisou ze cca 7 kilo by se melo, ale podle me to bude tak 12

stardust
27. říj 2011

@pejullka okolo trinast...kaslem na cele tabulky, hlavne, ze su moje deti zdrave.

pejullka
27. říj 2011

@stardust no ja si taky rikam ze pribrat 7 kilo je pomalu nemozne, ale necham se prekvapit🙂 diky🙂

stardust
27. říj 2011

@pejullka podla mna si telo vypyta, co potrebuje a kto vie lepsie, co telo a plod potrebuju? Matka, nie nejake statisticky spravovane data.

pejullka
27. říj 2011

@stardust presne tak🙂

mima1983
28. říj 2011

@pejullka ahojki, vobec nemusis mat depku, lebo potom by sme ju asi mali mat vsetky ktore sme nad XL.... ja som sa akurat tento tyzden dozvedela ze som tehu .-) a moja vaha je dnes 98kg - 99kg.... takze asi tak, tiez nemam z toho zrovna uuuuzasny pocit, ale pred dvomi tyzdnami som zacala dukanovu dietu - a pri nej som pekne schudla zo 105kg na 99kg, no ale teraz ju uz samozrejme nedodrziavam, ale snazim sa stravovat zdravo..... takze vobec nemaj stresy.... apropo, je to moje prve tehu 🙂

melindus
28. říj 2011

@pejullka Ďakujeme pekne 🙂 ! ešte nabudúci týždeň ideme do BA na ultrazvuk a dúfame že aj tam nám povedia to isté že je všetko v poriadku!!!!!!

eyael
29. říj 2011

@stardust - vyusušená žížala jako zdrav. sestra 😀 jsi mě pobavila 😀 mě zas v poradně vydeptává jedna sestra, která brblala, když jsem jeden čas nepřibírala 😅 teď mám navrchu 8kg a ještě není konec, i když tedy mám dietu kvůli cukrovce, ale stejně po pár dekách jdou kila nahoru. Ale každej si může trhnout nohou, nechávám to plynout přirozeně - snažím se nepřejídat (ono to stejně nejde, když mimčo tlačí na žaludek a vnitřnosti 😝 ) jím vitamíny a co nejvíc vyváženě a uvidíme po porodu a kojení.

mufinka26
29. říj 2011

Ahojky holky, můžu se k vám přidat? ve středu mě čeká náš první ultrazvuk, kde nám doufám potvrdí, že je miminko tam kde má 🙂 jsem po IVF 🙂 a moje váha je krásných 97kg 🙂 🙂 doma mám už devítiletou cácorku 🙂

pejullka
30. říj 2011

@mufinka26 drzim palce🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru