Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

luciasek07
9. bře 2012

ahojky holky...tak hlásím,že od středy cítím vcelku pravidelně bublinky....mám z toho radost..snad budou kopanečky sílit

mercymay
10. bře 2012

@luciasek07 ahojky no tak to gratulujem a nech malicke nabera na sile a kopance silneju.. 🙂)))

luciasek07
10. bře 2012

@mercymay tak malý už dva dny stávkuje....snad je vše ok ...

mercymay
10. bře 2012

@luciasek07 urcite ano neboj sa aj ja uz dva dni tak pomenej citim ale zase ked poviem nech pocuva aj tatino tak toho kopne skoro vzdy. 🙂)

eficka
10. bře 2012

@luciasek07 Ahooj..tak me se zda ze moje mimi reaguje na vanu..kdyz se tak vyvalím jak vorvan 😎 a couha mi z vody jen brísko a ja ho tak jemne zacnu polejvat tak ho pekne zacnu citit 🙂 zkus taky...

luciasek07
11. bře 2012

dobré ráno holky....prcek asi stávkuje...cítím ho chvilkama,když sedím a jen se natáhnu,abych ho cítila líp,tak je klid 😀 tak snad je opk..dnes mě i bolí bříško...nevím,co se zas děje

beruska81
11. bře 2012

Přeji všem maminkám krásnou neděli, i když jsme dneska plánovali procházku, tak nic z toho nebude, protože leje jak z konve ☹
Já už pohyby taky cítím, je to krásný pocit.
Luciasek mě taky bříško pobolívá, tak na bocích, prý je to normální, roztahuje se děloha.

luciasek07
11. bře 2012

@beruska81 a cítíš jenom bublinky nebo opravdu kopanečky?? já zatím jen bublinky....a dost nepravidelně...

eficka
11. bře 2012

Ahoj holky...dnes super noc i ráno... v noci horečka,ucpaný noc...ráno..vypadám o něco lépe..ale bolí mě všechno.. doslovně...ach jo...jsem zvědavá co ted..

pejullka
11. bře 2012

holky okolo 20 az 26 tt, kolik jste pribrali?

clari
11. bře 2012

@pejullka ja 4 kg, ale na zaciatku som dala cez 5 dolu 🙂

pejullka
11. bře 2012

@clari super🙂 ja mam dole 3 kila a nahore kilo a rikam si ze je to malo, ale malej mel minuly tyden 701g, tak je to asi tak akorat

clari
11. bře 2012

@pejullka to priberanie (a potom zial aj chudnutie) je individualne, babo ma nadhernu vahu, nemas sa coho bat 🙂 Kamoska (baculka) pribrala za cele tehu 2,5 kg, pretoze tiez v uvode schudla a ma krasne zdrave dietatko 🙂

pejullka
11. bře 2012

@clari ideal je nabrat tak malo a shodit po pododu jeste neco navic:D

beruska81
11. bře 2012

@luciasek07 už to jsou kopanečky, ale né pořád, není to pravidelné. Nejvíc to cítím, když na malou mluvíme nebo je větší kravál, tak to kope.
S tím přibíráním, já začínala těhotenství na 101kg, donedávna jsem měla 98kg, ale už to jde nahoru, teď mám 100kg. Tak snad to moc nahoru nepůjde.

arinikac
11. bře 2012

Zdravím vás všechny 🙂 těhulkám moc gratuluji a nám ostatním přeji brzké těhotenství. My se snažíme od listopadu - zatím nic. do xxl tématu patřím stoprocentě 😠 snažím se něco dělat, ale studuji a píšu abs. práci, tak nemám moc času na sportování.

eficka
11. bře 2012

Ahoj holky..tak ráno jsem psala ze to bude asi zacinajici chripajzna...a asi omyl...boli me tak sakramensky cele telo a na hlavu nezabira vubec nic..cely den jsem prolezela..kur.polevka,teple caje..jsem nejaka rozhozena ze jsem dnes pul dne probrecela.a strasne me boli u korene nosu.. ☹ sem tam me pichne i v brisku..no uvidime co noc a rano dr..kdyztak v noci pohotovost..to zase. bude..zazili jste to nektera take?

mercymay
12. bře 2012

Dobre rano prajem, vidim ze ste vikendovali rozne. 🙂 My sme uz boli pozriet aj na zahradke, lebo v sobotu bolo krasne, takze sme sa tam pomotali a vcera mi drahy navaril obed, takze ja som sa venovala zehleniu. Dobra delba prace, nie? 🙂

bbubinkaa
12. bře 2012

@mercymay uzasne .)

bbubinkaa
12. bře 2012

ahojte babulky.... neviete, kde sa da zohnat dobre oblecko na nete pre tehulky XXL? ale v strednych cenach... dakujeeeeeeeeeeeeeeem..
Sice som pribrala iba kilo..ale brusko mi riadne narastlo...

eficka
12. bře 2012

Ahoj holky...tak my od rana bublinkujem..celej den je to moje mimi nejake az moc aktivní... 😎 to teda nevim po kom.. 😀 az je to takove zvlastní... 😉

mercymay
13. bře 2012

@eficka jeeej tak to je super, moje malicke vcera - dneska strajkuje a nepohlo sa ani trosku aj ked priatel tvrdi, ze sa hrca premiestnila z bodu A do bodu B...to je na druhu stranu bruska. Tak neviem, vacsinou sa hybe vecer, ked si lahnem a vcera nic. Ale pripisujem to tomu, ze som robila kapustovy salat na veceru, tak tam teraz ma vela rajskeho plynu. 🙂))

olivka84
13. bře 2012

@eficka neviem ci je tvoja chripka este aktualna aLe mne pomohlo osccilococcinum moze sa aj v tehotenstve

eficka
13. bře 2012

@olivka84 Ahoj ,děkuji...je uz to lepsi ale jeste jsem nevykrala..zatim jen ty čaje a citrony 😒 ale v krkku se mi objevili puchyrky tak budu muset neco vymyslet.. 😉

eficka
13. bře 2012

@mercymay Tak kapustovy salat..to me pobavilo.. 😀 u nas za to muze asi čokolada.. 😉 moje mimi mi totiz nedovoli jist sladke(je mi po nem zle) a vcera jsem si ji stejne dala...a taky ze mi bylo cely den divne 😒 ale stalo to za ten pozitek 😀 tak si myslimze to bylo tim.. 😝

luciasek07
13. bře 2012

ahojky holky.... tak včera se mi šíleně motala kebula,tak jsem naklusala k drl. a když mi změřil tlak,tak poprvé 140/100 a podruhé 135/95,takže jsem vyfasovala dopegyt 3x denně zatím jen 1/2 prášku a ve čtvrtek jdu do poradny a prý se uvidí..každopádně mi dr. řekl,že je dobře,že jsem přišla...ještě se trošku motám,ale už je to lepší.. jinak prcek mi to chce asi vynahradit a ozývá se docela často..sice jen pořád slabě,ale ozývá

@eficka tak at je brzy líp 🙂

eficka
13. bře 2012

@luciasek07 To je super ze se ozyva..vidis... 🙂

veru1983
13. bře 2012

Holky co už děti máte, setkaly jsme se někdy s tím, že na Vás v porodnici byli hnusní, že jste maminka xxl ? Já mám počáteční váhu 116kg, teď jsem ve 23.týdnu a mám 2,5kg nahoře, bojím se, že budu mít na sále 130 kg a budou mi nadávat nebo na mě hnusní.. nějaké uklidnění ? Nebo se mám radši na teror připravit ?

basimka
13. bře 2012

@veru1983 nicoho sa neboj kazda sme nejaka, to si predsa personal nemoze dovolit ta terorizovat len kvoli kilam,ja mam doktorku ktora je uplne super sice je asi 150cm vysoka a ma 45 kil ale vobec nic nehovori na moje kila ,to skor ja stale pindam ze ako to zhodim a ona sa vzdy len usmeje ze nie vsetci mozeme byt rovnakej postavy svet by bol nudny, najdu sa sestricky ked chodim na monitor ze trosku pindaju ked mi pripinaju pasy a nemozu malej najst srdiecko kvoli mojmu tuku ale nakoniec ho vzdy najdu a mne su ukradnute ich reci vzdy je to len taka poznamka ,no mamicka mate trocha viac kil tak vas potrapime s hladanim ,,, len take bla bla bla, nicoho sa neboj,mna teraz caka cisarsky rez tak som zvedava ako sa mi bude hojit rana ked som taka buchta,ale dufam ze to bude dobre 🙂

veru1983
13. bře 2012

@basimka No já mám strach, aby jim se mnou nespadl ten porodní stůl ☹, prostě se bojím. Za kila si sama nemůžu, jsem nemocná, je to delší příběh, ale kdo to neví, rád si do mě rýpne a mě to pak mrzí, tak se bojím, že si mě vychutnají ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru