Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
22. srp 2010

holky díky.zítra se co nejdřív ozvu,jak jsem dopadla.dobrou noc a sladký sny 😀

pet.s-teda,že se ti chtělo v tvém stavu 😅

zuzkaaaa
23. srp 2010

ahojte žienky....
ako?

@martasl ??????????????????????

baby vonku je zas straaaaaaaašne teplo a ja musím variť, 🙄 dnes ani nepôjdem s malou von až po obede ked sa trošku ochladí lebo je to na nevydržanie

zuzkaaaa
23. srp 2010

@lji ešte celá?

tetamon
23. srp 2010

Marta: cekam, cekam... 😕

Lji: tak jak, kindervajicko, maluska porad nechce? 😉

martasl
23. srp 2010

ahoj holky.ms pořád nikde a test dělaný ve 3.40 je opět bílý.sice mě připadne,že je tam mini duch,ale spíš jsem si ho tam vsugerovala.dnes jsem si byla koupit citlivější těhu test mamatest 10.zítra se zeptám svojí doktorky,jestli by mi mohla vzít krev na hcg.nevím,jestli mi to veme,když není gynekoložka.můj gyndař zítra ve Třebové není.teda,já jsem tak věřila,že tam bude už aspoň pěknej dušík a ono nic .holky nevíte,jak stoupá hcg??pokud bych byla těhu,tak to typuju tak na 2-3 týdny.mě je úplně do breku... ☹ ☹ ☹ ☹

hanula83
23. srp 2010

@martasl Marti, já jsem si dělala test, když jsem nebyla ještě ani 4 týdny těhotná a nic tam nebylo, prostě vůbec nic, test negativní! No a to jsem čekala dvojčata, že... takže hladina HCG je dvakrát tak vyšší. Ale byl to test - šmejd, takovej ten levnej.

martasl
23. srp 2010

no já to dělala mamatestem 25.ještě mám 1 dr max a dnes jsem koupila mamatest 10 a gravitest apotheke25.kdybych aspoň věděla na čem jsem,buď teda ať to dostanu a můžu začít užívat ten clostík a nebo ať jsem těhu.ael nic mezi tím sakra!!! ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

hanula83
23. srp 2010

@martasl Tak já se v těch značkách nevyznám, ale já jsem použila takovej ten za cca 30 Kč a byl fakt naprd. Jenže já si ho dělala spíš tak ze srandy, ani mě ve snu nenapadlo, že bych mohla být fakt těhula...

iriel
23. srp 2010
mirunda
23. srp 2010

čaute kočky, pár dní jsem se na vás vůbec nedostala, v pátek tchán otvíral hospodu, co si nedávno koupil, takže bylo co slavit a v sobotu jsem do neděle jela s kámoškou na Slapy - zrovna tam byla Malibu party a já tak miluju malibu 😀 😀 😀 Takže to taky podle toho dopadlo.. mno, teď zase budu chvíli hodná maminka 🙂 ale je tak supr si jednou za čas takhle odfrknout..

Marti, já jsem měla negativní test tak 3-4 týdny, co už jsem byla těhu.. pak myslím, že v tom čtvrtém pátém týdnu jsem měla pozitivní a pak mi to tak v 7. týdnu potvrdil dr ultrazvukem.. tak že by???? Ani nevíš, jak moc moc moc bych ti to přála..

jdu vás trošku dočíst kočandy..

lji
23. srp 2010

ahojte.tečie mi plodova voda, otvorena tak na dva prsty, ale ziadne bolesti... drzte päste 😝

marti ani som nestihla pozriet ale snad si este nedostala 😉 setrim baterku na pc tak sa majte zatim.

evuse
23. srp 2010

ahojte
@lji super !!! 😀 moc ti držím palce, ť to proběhne rychle a bez komplikací! 😉

@martasl já měla taky jen ducha, objevil se třeba až za 15 minut. Taky ti moc držím palce 😉

martasl
23. srp 2010

holky moc díky.hlavně za tu naději,že je určitě ještě brzo. 🙂 🙂
iriel-dobrej odkaz,už jsem si ho uložila.už jsme ho měli i najiné diskuzi,ale moc ti děkuju. 😉

Iji-ty br´do,tak že by už??držím pěsti i palce ať už to klapne a hlavně přeju pohodovej )pokud to vůbec jde)porod,ale nejvíc zdravé miminko!!! 🙂 🙂 🙂

mirun-tak to musel být mazec.ty teda řádíš.však ono se zase brzo něco naskytne a zase vyrazíš.tak si užívej si i za nás,jo??teda aspoň i za mě. 😀 😀 😀

martasl
23. srp 2010

holky,víte co jsem já p..a dnes udělala??na sporáku jsem měla takovej ten multifunkční hrnec od tefalu-vario,no a chtěla jsem zaponout plotnu s polívkou a zapla jsem samozřejmě ten pod tím hrncem.sice jsem to hned vypla-no asi po 5-10 vteřinách,ale spodek roztavenej.sice dráty v celku,ale jinak........dneska už je toho na mě moc...

martasl
23. srp 2010

holky jak vymazáváte ty zmínky o mě??jak se vám ukazuje tabulka,kdo o vás napsal.

tetamon
23. srp 2010

Lji: uz asi nestihnes cist, ale drzim, drzim, tfuj-tfuj-tfuj.

@martasl rozklikni si, nemusis ani dal klikat, staci jen ta stranka s vypisem, kde kdo co o tobe...

A hrnec...hlavne, ze se ti nic nestalo. Hrnec se da koupit novej, i kdyz to nepotesi, kor kdyz ma clovek pocit, ze od rana je vsecko prdkou napred...

martasl
23. srp 2010

já vím jak na to kouknout,ale chci ten výpos vymazat.nějak se mi to tam nahromadilo.ale nevím jak?? 😅 .no třeby ten hrnec půjde ještě použít,má teflonovou vložku,roztavil se ten kryt ale dráty vydržely.

tetamon
23. srp 2010

@martasl urcite na neco prijdes 😉
Aaaa...romanticky film, u kteryho se vybrecis? Dlouha prochazka? Tuna cokolady 🙂? Dobra knizka? Pokec s kamoskou u kafe? A nebo stipat drivi 🙂)))

byggyt
23. srp 2010

Lji- moc držím palce

Baby som nasratááááááááááááááááááááááááááááá náš let posunuli o 6 hodín tak fasa, sme tam mali byť už o 10:00 a teraz iba o 10:50 odlietame som zvedavá kto nám to vykmpenzuje keď sme prišli skoro o trištvte dňa dovolenky

martasl
23. srp 2010

byggyt-to se nedivím,že jsi vytočená.taky bych chytala pěknýho nerva.kam vůbec letíte??hlavně si to tam krásně užijte a načerpejte hooodně sil.budem se těšit na fotečky 😉

pet.s
23. srp 2010

u nás taky den debil..nasrali mě na ČEZu, seřvala jsem za to mužského, odpoledne jsme tam jeli ještě jednou, a vyřizování zase na měsíc. Pak mě ten můj na..al v baumaxu. Seřvala jsem ho podruhé a nic nekoupili. Už na to nemám sílu. ☹

martasl
23. srp 2010

pet.s-šetři se,máš to za pár.nestojí to za to, ale chápu,že porod se blíží a jak koukám,všechno je na tobě 😒 .A jak se ti jinak vede??jak pokračuješ s ložnicí pro tebe a Terezku??

byggyt
24. srp 2010

@martasl do Turecka letíme 🙂

Babule majte sa tu pekne, keď sa vrátime ozvem sa

martasl
24. srp 2010

ahoj holky. 😉
brzo ráno jsem dělala 10mamates a negativní.i ta kontrolní čárka je slabší a přerušená.nevím,co si o tom mám myslet.dnes na kontrole se doktorka už moc netvářila,že ještě neude ukončovat neschopenku,na kontrolu jdu v pondělí.říkala jsem jí,že jsem ještě nedostla ms,jak dopadl test a jestli by mi nemohla vzít krev na hcg.prej nemůže jedině na gyndě a že to taky není úpkně 100%.a prej to může trvat i 3 týdny,než budu mít pozitivní výsledky,hlavně pokud jsem na začátku.tak absolutně nevím,co teď.zítra odpoledne si zavolám na gyndu a domluvím se s doktorem,co a jak.ach jo,proč musím mít všechno tak komplikovaný,to by nešlo jednoduše??

iriel
24. srp 2010

@martasl Kdyz je i ta kontrolni divna, tak bych si proste udelala jinej....

iriel
24. srp 2010

@martasl A nekomu to vazne trva dlouho, moji sestre se ted narodil Vojtisek, minuly patek a ten nebyl na testu poznat jeste v 5. tydnu, tak nehazej flintu do zita 🙂

mirunda
24. srp 2010

Marti, co bys měla dělat? 🙂 Chápu, že čekání je strašný, ale stejně ti nic jiného nezbude.. tak si dělej každý ráno test, jednou to přijde 😉 V krvi to taky není jasný hned, ne? Moc na tebe myslím.. uplně jak jsem četla tvůj příspěvek, tak mi naskočila husí kůže 🙂

Pet.s, ty už se fakt šetři, nerozčilovat se!!! 🙂 Já vím, mě se to říká 😀 Nechceš nám vyfotit bříško? Ať se můžeme kochat? 🙂 Teď jsem byla pokecat s kámoškou, která bude asi za 2 a půl měsíce rodit a pořád jsem jí šahala na pupek 😀 Byla jsem jak magor, tak se fakt těšim na další těhu 🙂 Ale s Lili jsem si taky pořád břicho hladila a hrozně jsem ho furt vystrkovala, jak jsem byla pyšná 😀

martasl
24. srp 2010

iriel-test si udělám v pátek,teď na to kašlu,na zklamání už nemám.pořád mě bobolívá po bocích a píchá,sem tam trochu v podbřišku.lítám pořád na wc-mám pocit,že ze mě pořád něco teče a mám poněkud vlhko(omlouvám se za ten popis), ale už mě to,že nevím na čem jsem sere.chci mít jasno,ještě ke všemu nevím,jak s tou neschopenkou. 😨

martasl
24. srp 2010

to je fakt,mohla by nám pet.s vyfotit bříško,krásně se n ně kouká. 😀

tetamon
24. srp 2010

@martasl tak snad gyn zitra neco rozumnyho vymysli...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru