Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evuse
26. led 2009

Jé Peťo, taky jdu ve čtvrtek. To máš myslím lepší, že jdeš do rizikové por., tam mají asi víc zkušeností s nestandartníma věcma. Mě zaplaťbůh ty žebra nebolej. Dokonce ani žlučník za celé těhu nezlobí. Poslední rok před otěhotněním mě několikrát pozlobil, tak jsme si myslela, že to v těhu bude furt, jak je to tam žmáčklý a tak, a nic 🙂 .
Já mám dneska tak příšerně otelký nohy, že je ani nemůžu v kotníku pořádně ohnout 😢

A to spaní, to je hrozný, poslední dobou chodím třeba až kolem 1, a včera jsem se tam hodinu snažila usnout, tak jsem zas vylezla, šla na PC, neb v televizi nic nebylo, kabelovku nemáme (ani jí nechci, to by ten můj byl k tomu přikovanej už pořád). Znova jsem šla spát asi v půl třetí, ale usla jsme tam možná po 3. Holt jsme si zase s Mickou odpoledne dáchly. Ona celé dopoledne řádí a odpol je pak taky už unavená 😀

Někdy se budím taky hlady, a to je tak ve 4-5 ráno. Tak se nasnídám, pustím televizi, to tam myslím většinou něco "dávaj" a jdu zase spát. Už asi trénuju na noční vstávání. Ale teď to má výhodu, že můžu spát do 11 . Ale mám pocit, že ta naše beruška bude taky spavá, v noci mě vůbec nebudí a ani se nemele, když několikrát vstávám a jdu na záchod. Ale včera se mnou ponocovala asi do těch 3.

petrach
27. led 2009

ahoj kočky,
dneska jsem toho moc nenaspala,skoro vubec..žebra už jsou lepši,ale nohy nic moc 😠
evus jsem zvedava,co ti řeknou ve čtvrtek...jestli te ješte nechaji,tlak maš dobry?zuzi kdy jdeš na utz,ten veliky? už jsi byla,nebo pujdeš|? jsem zvedava,co to bude 😉

zuzkaaaa
27. led 2009

ahojte babenky,
petrach ano na velke ult idem, 5 februara, uz sa neviem dockat a potom 9 februara by som chcela ist na 4d sono, uz sa neviem dockat 😀

kackabrcka
27. led 2009

ahojte kocky tak nieco uz som nahodila na "moja svaedba" album.. no ako vidim fotograf mi chybal.. neozyvala som sa lebo som chora od nedele ma suzuje teplota a priedusky.. vcera som bola u lekara antibiotika su jasne takze lezim a oddychujem.. 😒

evuse
27. led 2009

Ahojky.

Tlak má do těch 140/90, takže to ještě jde. Myslím, že si mě tam ve čtvrtek asi nenechají, pokud nebudu rodit. Spíš mi asi řeknou, kdy se mám dostavit. Myslím , že v poradně porodní babičky (snad to bylo tam) jsem četla, že za přenášení se považuje až po 42tt, ale to prý se v našich zemích nenechává až tak dlouho. Tak nevím. Četla jsem, že vyvolávaný porod je bolestivější a delší. Snad bych byla radši, kdybyto na mě přišlo samo, do porodky by sme jeli s kontrakcena po 5. min a za pár hodin by bylo po všem. Když se to bude vyvolávat, může to trvat jak dlouho, manžel tam se mnou těžko asi celou tu dobu bude a nakonec by to třeba prošvihnul. Než se z práce dohrabe domu, aby se převlík z pracovního a přijel.

Zuzko a co pohyby ?

Kačko, tak se hlavně brzo uzdrav. Dáš sem prosím link na ten tvůj album? Hledala jsem tě tam, ale nenašla .

kackabrcka
27. led 2009

evuse dakujem no ved aj ja si zelam byt uz zdrava, je to otravne ☹

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

dufam ze sa ti tam podari dostat..

marianeta
27. led 2009

Pekne popoludnie kocky.

Juj ci vam zavidim to polihovanie kedy chcete.
Maly ma sople tak nic ine nerobim len ho nahanam s odsavackou,manza navyse nastupil do novej roboty tak som bez auta a nemozem ani k mame ☹ .
Vo by som dala aspon za jediny den nic nerobenia.

Kacka pekne fotky

evuse
27. led 2009

Kačko 😉

evuse
27. led 2009

Marianeta a jakou máš odsávačku? Já jsem na doporučení kamarádky koupila tu, co se připojí na vysavač. Viděla jsem to u ní, nudle jsou odsáté během pár vteřin.

marianeta
27. led 2009

Evus mam tiez na vysavac je naozaj dobra.
Ale ak sa decko vrti hlavne take vacsie ako moj,tak je to boj a nie sekundy ale minuty kym odsajes(aspon u nas).

zuzkaaaa
27. led 2009

evuse vcera som citila jemne pohyby ale od vtedy nic, uz si pomaly zacinam mysliet, ze to minule ani neboli pohyby 😒

marianeta
27. led 2009

Zuzi ja som citila od 17tt a tiez som si myslela ze to nie je ono a bolo lebo kazdy den to bol ten isty pocit.
Bolo to ako steklenie v bruchu niekde na urovni pupka.

petrach
27. led 2009

evus me vyvolavali Elin a teda druhe bych taky chtela normalne,ale to nepujde...
manža byl se mnou,začina se rano kolem sedme,daji ti tabletu na vyvolaní a pak se to rozjede,me museli davat i kapačky,protože jsem se neotvirala...

kacko at se brzo uzdravíš,fotečky super,pořad nemužu najit ty kila navíc 😀

zuzi pokažde je to citit jinak,ale už ti to pomalu začína

marianeta naše Elin bude asi taky nemocna,polehava pod dekou,což není normalní a je ji zima 😠

aby toho nebylo malo,tak je manža po mesici v nove praci propušteny,jsem z toho hotova,nemyslim na nic jineho

zuzkaaaa
27. led 2009

petrach tak to ti nezavidim, u nas je to tiez onicom, ja som zo Samorina, malicke mesto vedla Bratislavy a tu to je otras, vsade prepustaju 😒
baby dnes mam neznesitelne bolesti hlavy, uz neviem co zo sebou pred tehu som si dala tabletky a uz mi nic nebolo, ale teraz nemozem, tak trpim ☹

evuse
27. led 2009

Peťo z toho bych taky byla na nervy. Tak držim palce, aby brzo něco našel.

Začínaj ty chřipky, setřenka má asi stejně starou hoku a ta má od víkendu teploty a blouzní 😒

evuse
27. led 2009

Zuzko, paralen si vzít můžeš, ten se v těhu smí.

zuzkaaaa
27. led 2009

evuse dobre vediet, diky za radu 😉

marianeta
27. led 2009

Dala som par foto do albumu ked chcete kuknite lebo potom ho mazem 😅

evuse
27. led 2009

Ta poslední je moc hezká, jak se tam směje 🙂

marianeta
27. led 2009

On sa smeje stale tusim nemam ani jednu fotku kde by plakal. 🙂

mirunda
28. led 2009

Krásné raníčko všem..
Tak jsme včera byli na předporodním kurzu v porodnici..tolik maminek se tam procházelo s těma svýma majinkatejma miminkama, že se těším snad zase víc.. 😉 Sice při prohlídce porodních sálů jsme slyšeli jednu maminku přímo v akci, tak to nebylo nebylo zrovna uklidňující pro prvorodičky, ale všechno určitě dobře dopadne 😉

Marianeta a Kacka - krááásný fotečky 😵

evuse
28. led 2009

Taky dobré ráno.

Já zas měla noc. Šla jsme spát pozdě, dlouho jsem usínala, po hodině už zas na wc a tak pořád dokola. Teď už od 5 nemůžu spát, takže se snažím unavit a zachvíli jdu zpátky do pelechu. Eventuelně to jistí odpolední hajánek.

My v porodnici na kurzu žádný miminečko neviděli, a naštěstí ani nic neslyšeli. už tak byl manža nějakej přepadlej.

mirunda
28. led 2009

Z čeho přepadlej Evi?Bojí se víc než ty? 😉

zuzkaaaa
28. led 2009

ahojte babenky
marianeta ja som nestihla fotky 😒
evuse tak pekne snicky, ja som zas v praci uz len 2 a pol dna a potom volno, huraaaa 😉

petrach
28. led 2009

ahoj tehulky 😉
dneska jsem spala jak špalek,po tech nervech jsem byla hotova..

kukam že evus pořad nic,2v1 😀
marianetta fotky jsem taky nestihla,bohužel 😠
zuzi moc to nepřehanej s tou prací 😉

zuzkaaaa
28. led 2009

😀 petrach tak toho sa bat nemusis 😀

evuse
28. led 2009

Mirundo, asi pochopil, že to není žádná prdel, ale docela náročná záležitost. Už jen ty věci jako klistýr, nástřih, únik *** při tlačení, problémy, které můžou nastat...

Peťo, pořád kinder vejce.

Jsem dneska nějaká chcíplá 😒 . Předevčírem jsem tu psala o žlučníku a dneska mě zrovna někde tam nějak dloube. Možná se už Terezka hlásí.

kackabrcka
28. led 2009

ahojte kocky 🙂 no tak je mi trocku lepsie pre istoto tu ma zase manzelik tak beham okolo neho.. vidim ze chlapi - teda spon ten moj to zvlada horsie ako zena ci dieta..
petrach-satky zakrykli vsetko co som potrebovala zakryt, kila pribudli na stehnach rukach zadocku aj brusku len ako vravim v satach to nevidno no citim ich..
zuzkaaaa - mne radili panadol modry klasika ze ten tehulka moze..

brcka

petrach
28. led 2009

evus tak jsem zvedava,jak zitra u dr co ti řekne 😉
jdu zitra taky,na deset hodin,tak pisnu jak to probehlo

kacka taky mate veselo,jste z te svadby nejací nemocní 😀 hlavne at te to nedrží moc dlouho

me se dneska ulevilo od tech žeber,tak jsem žehlila,ale dlouho u toho už nevydržím stat,hned me bolí zada,takže budu muset začit s praním na prcka a pomalu to žehlit..
kdy ste s tim holky začli??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru