Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evuse
28. led 2009

Já prala všechno hned jak jsem to koupila. Většinou to stejně bylo víc věcí najednou, případně jsem třeba 14 počkala, až se to nakupí.

zuzkaaaa
28. led 2009

ahojte babenky, petrach, evuse potom dajte vediet o sebe ako ste dopadli 😀

zuzkaaaa
29. led 2009

ahojte, nikto nikde??? 😒

kackabrcka
29. led 2009

petrach no veru veselo, mali sme tam dve male deti do 3r. tie boli chore predtym este na svadbe brali lieky takze asi od nich sme to dostali.. muz mal v noci 39 takze som chodila okolo neho.. on ma len horucku ale ja aj priedusky chytene a kaslem riadne no a citim si z kasla svalovicu, viem ze este niesom OKI.. ☹ ale uz ma to nebavi..
evuse este si tu ci uz porodnica ??

petrach
29. led 2009

ahojky tehule a maminy 🙂

tak kontrola na rizikovem dopadla dobře,sice musim za tyden znova kvuli vysledkum z hematolky,ale co už..
na utz z dneška mam termin o 14 dni dřiv 19.4. asi budem mit obřika 😀 u male mi vždycky vychazel o 14 dnu pozdej,takže me to překvapilo..
prdola nechtel spolupracovat a nechat se zmeřit,proste spal a nehnul se 😉 bude po tatinkovi
a taky jsem hledela,že jsem tam nebyla ta nejšiřší 😀 holky nektere mamče jsou na tom ješte huř a dr kvuli vaze neřekla nic,mela jsem z toho obavy,byla jsem tam dneska poprve,ale byla v pohode..
otoky na te leve noze jsou pry z pupečniku,ktery mam na te strane,to moc nechapu 😲
mam ležet na leve strane,což dlouho nevydržim,pořad se v noci točim 😉

evus tak jak?????????
holky je to divne,že se neozvala 😉 že by?
kači tak se kuryrujte oba,je to blbe takhle naraz lehnout,nema vas kdo ošetřovat

dneska sepisuju roman 😀 😀 😀 😀

lilithka
30. led 2009

čaute, tak Evuse už je jasná, že? Ta už teď chová nebo kojí. Asi jí to vyvolali.

marianeta
30. led 2009

Zdravim!

Veru Evus sa nehlasi...

Zuzi a ty co tak skoro na MD?

marianeta
30. led 2009

Jej Zuzi kukla som tvoj album ten vas hafan je sladky 😵 .

zuzkaaaa
30. led 2009

ahojte, marianeta, nie materská budem asi na PN lebo miesto kde robím končí a ja už teraz nemám kam isť robiť....
vidíš Petrach a ty si sa tak bála 😉

kackabrcka
30. led 2009

avojte kocky

no evuse ma uz mozno aj porodene 🙂)
petrach - ja som uz bez horucky tak beham okolo muza trochu, no musim byt do nedele fit lebo zase letim do SR..

brcka

adelinka
30. led 2009

ahojky holky..muzu se k vam pridat??
no ja nikdy nebyla chudunka vzdy jsem mela tak 70 vychozi vahu jsem mela 94 a kdyz jsem sla rodit male jsem pres 100 ☹ ☹ ☹ a ted jsem na tom jeste hur..s petkou nic neudelam a taky ani po celem dni neni chut jit cvicit a ani neni kam..
a taky nemluve o tom jak se za sebe stydim a jak jsem se stydela kdyz jsem mela jit na prohlidky v tehu..byla jsem jak matrona

petrach
30. led 2009

kači ty pořad cestuješ,do kolikateho tydne mužeš letat? pak už nechteji ke konci brat do letadla,ne? budeš
rodit u vas,nebo v Nemecku? to je dobře že je ti lip 🙂

adeli vitej,přidej se určite..tohle tady zname 😉 divala jsem se ti do alba na maleho a je to šikulka
v poradne taky trpim,dycky se modlim,at nejsou blbe řeči,muj dr byl v pohode,ale ted mam jinou dr tak nevim

evus už určite chova,jinak by se ozvala jak včera dopadla,už se tešim,až se ozve a ukaže fotky,tak doufam že už to ma za sebou a bylo to rychle a hlavne jsou holky v pořadku

zuzi dneska naposled 😀 tro chce oslavu 😉

ja jsem byla dneska chvilku v praci,dopoledne na 4 hodky a nohy mam zas jak bane,hlavne zas tu levou..
manža je z toho namrtvici,když to vydí..musim to řešit z dr,asi to nebude dobre

adelinka
30. led 2009

no petrik je v pohode..akorat jeste nechodi a ma ruce vytahane az na zem mel v roce 12 kilo..
no to znam u dr.ja jsem mela driv blba..on hledel jen na stihle ..a nas jakoby odsuzoval a ted mam jineho a to je podobne ☹ ☹

petrach
30. led 2009

adeli muj dr je v pohode,ale ted na rizikovce jsem mela obavy,koho chytnu,je tam jedna vyhlašena dr. ke ktere nikdo nechce,naštesti tam byla jina,sice moc nenakeca,na všecko se musim ptat ,ale zatim řeči nebyli..
tak snad to přežiju..

holky zitra 🙂
a snad se evus ozve co a jak

zuzkaaaa
30. led 2009

petrach ešte zajtra 3 hodinky a potom ešte celé poobede upratovavanie 😒 ale už od nedele pokoj....

wsmoulinkaa
30. led 2009

ahojda holky...já k vám nepatřím ale přeju vám hodně štěstí kdo bojuje s váhou a nic si z toho nedělejte, hlavně že jste zdravé a mimi také. Já mám opačný problém...strašně jím a nepřiberu....mám rychlé spalování a tak ráda bych přibrala. Ty narážky na mou osobu také někdy nejsou příjemné, věřte mi. Pro manžela jsem akorát-líbím se mu tak, ale jiní zas říkají jestli vůbec jim a podobně je to úplně trapný...já se také o jiný nestarám. Takže já přiberu asi jen v těhu a to jen do břicha...vždyt budu jak opuchlá nit!!! Je ale fakt, že jsem byla při prvním těhu ještě hubenější...asi už věk hraje roli, ale furt se zdám skoro každému moc hubená. Tak hlavu vzhůůůru!! 😉

adelinka
30. led 2009

petrach..a kde bydlis??mas tam okr.zlin..ja ted bydlim v moravskem pisku,ale bydlela jsem na modre..zlin dobre znam i okoli

wsmou..no jo kazdy ma neco..nekdo nemuze zhubnout a nekdo nabrat 😖

mirunda
30. led 2009

Krásný večer přeji!
Já si to myslela, že sem vlezu a Evuš nikde 😉 Určitě už má po všem a doufám, že vše proběhlo tak jak má, to jsem zvědavá, co napíše.. 🙂

Zuzi - zítra už to překousneš 🙂 A pak budeš mít tolik volna, že nebudeš vědět co s ním 😀

Adel - vítám a taky se juknu do tvýho albíčka na tvýho broučka, ju?

wsmoulinkaa - mám kamarádku, která taky ne a ne přibrat a věřím, že je to pro ní stejně nepříjemné, jako když někdo nemůže zhubnout..ona je fakt extrém.. každý chce to, co nemá 🙂 Ale jak píšeš, hlavně zdravá miminka.. 😎

adelinka
31. led 2009

ahojky..mirunda 😉
dneska je u nas pekne hnusne...
tak pa pa jedu k mamce na obidek..manzel jezdi kamionem a vidim ho tak max 4 dny v mesici..nekdy ani to ne..tak se tady nudim ☹
pekny vikend

mirunda
31. led 2009

Tak tady sněží.. to jsem chtěla si dneska jít dokoupit nějaký věci, co mi chybí a zabalit si teda už do porodnice, kdyby náhodou, ale v tomhle nikam nejdu.. tak třeba se to umoudří 😎
Adel - malý už ti chodí na nočníček?To je šikulín.. přijde mi, že dnešní děti chodí až v bůhví kolika... 😒

adelinka
31. led 2009

mirun..no ja ho tam davam ale moc nechce a taky vzdycky neudela potrebu 😉 dneska ma rok a mesic presne

mirunda
31. led 2009

Určitě je lepší začít co nejdřív to aspoň zkoušet.. jo, vy máte silvestráčka?To byl dáreček do nového roku teda... 😉

marianeta
31. led 2009

Ahojky!

Adel vitaj!
Zuzi ja som dopadla podobne,ale stym,ze mne nepredlzili zmluvu kvoli tehotenstvu aj ked tvrdili,ze nie ja si to myslim.
Navyse som nemala narok na pod.v nezamestnanosti.Ale este stastie,ze som skoncila dva tyzdne pred nastupom na MD. Tie dva tyzdne som si musela zaplatit zdravotnu poistovnu.

Som moc zvedava co Evus a hlavne na foto babatka 😵 .

marianeta
31. led 2009

Adeli maly bol riadny macko ked sa narodil 🙂 . a to si rodila prirodzene ci sekciou?
Moj mal 4100g a51cm a siel sekciou.

Zlatucky je 😵

petrach
31. led 2009

adeli Fryštak,jestli ti to neco řika,kousek od Zlina

holky me končila koncem roku smlouvu a taky už mi ji neprodloužili,ale mam nemocenku,takže mi ji stejne vyplaci přes ne a pry i rodičak..no uvydim jak to bude..ted po me chteji vystupni prohlidku a musim pry i na k ušni,tak proste nejdu,přece tam nepolezu,když je ta chřipka a plna čekarna lidi..pujdu pozdej,až to nebude tak řadit
tak jsem zvedava na tu Evuš,jestli na nas bude mit pak čas,ozve se...
mirundo ty ješte nemaš sbaleno do porodky? 😀 mela bys začit 😉
holky kdy ste začli prat na prcka a chystat? mam pocit že pak už nezvladnu tolik žehleni,rozestupuje se mi panev a nevydržim stat na miste,jak to bolí..
jo a meli ste nektera taky tak desne oteklé nohy???

mirunda
31. led 2009

Petrach nemám, ale dnes a zítra to snad doženu, přeci jen mám "ještě" přes tři týdny 😎
Jinak prát jsem začala tak na začátku ledna, což jsem začínala cca 8 měsíc a musím říct, že stát u žehlení byl občas děs, ale dalo se to..ale já jsem na takovéhle věci hrozná - na všechno mám samozřejmě dost času 😀 😀
oteklé nohy jsem měla jen když jsem přes den někde lítala nebo doma uklízela a tak.. jinak pokud se válim, tak to není tak hrozné.. ale např. do zimních bot nelezu, tlačí mě a jsou mi nepohodlné, takže nosím pořád prošmajdaný tenisky, po porodu si budu muset hned koupit nové.. 🙄

kackabrcka
31. led 2009

ahoj kocky 😉

petrach no zatial veru lietam stale.. ked som pozerala na nete v let. spolocnosti musis mat zevraj od 28tt ci od 8mes. teraz neviem uplne presne potvrdenie o lekara ze mozes lietat .. zatial som s tym problem nemala a v skutocnosti oni nevedia v ktorom si mesiaci.. zajtra zrovna letim do SR takze nebudem na nete mozno 1-2 tyzdne som zvedava co tu bude potom nove 🙂 rodit chcem urcite v nemecku pri manzelovi nie v SR zdravotnictvo je tu na inej urovni a nepotrebujes davat ani uplatky, porodna baba ti chodi kazdy mesiac domov pred porodom castejsie a ked je miminko tak kazdy 3den.. v tom vidim u prvorodicky vyhodu 😵
otekle nohy - mam obcas aj ja hlavne ich vyloz hore daj si obcas ja megnezium a povedz to lekarovi naposledy mi dal detralex kvoli zilam nedavam si ho vzdy ale obcas ano a potom este anopyrin viem ze je na prudenie krvi ale ten neberiem..
pekny vikendik 🤐

petrach
31. led 2009

kači tak klidny let a užij si to u vašich 🙂
mirundo ono to muže byt i dřiv,stava se to 😀
s tema botama to mam už taky tak,zimni nedam,ale je pravda,že jsem hodne na nohach a je to i tim,ted cele odpoledne jenom ležim u telky a knižky a je to lepši,akorat teda se zvednout ze sedačky je umení,občas musi pomoct manža,jak me to bolí

mirunda
31. led 2009

Já vím, ale co, vždyť při nejhorším mi může přítel pak něco dovézt, máme to kousek... Taky mi pomáhá se zvednout občas, z postele, z gauče.. holt se teď musíme nechat obskakovat 😎

kackabrcka
1. únor 2009

kocky prajem pekny vikendik

petrach - pozerala som to no tak od 28tt musim mat potvrdenie od lekara inak sa moze lietat do 36tt v pohode pri jednom miminki ale pri dvojickach len do 32tt.. do SR idem vybavovat zmenu priezviska a ine takze zasu urady ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru