Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

susanq
31. bře 2011

@eviss: hm, tak to mate nejake divne... ja som si cely minuly rok neplatila dobrovolne nemocenske a ted platim maximum a ak vsetko dobre dopadne, mam narok na najvysiu matersku... tak to potom nezavidim, ked to mate takto... lutujem kocky, ktore su dlhodobo nezamestnane a neplatia si dobrovolne poistne a otehotneju... to je pak pruser teda...

flagicka
31. bře 2011

@susanq no asi bude nejlepší si tam zavolat nebo dojít!jsem zvědavá jak dopadnu! ☹

petulka12345
31. bře 2011

@flagicka Já bydlím u Českého Krumlova 🙂 😉 Jasně potom si můžem psát budu moc ráda 🙂 😉

flagicka
31. bře 2011

@petulka12345 jj já taky!!! 🙂

flagicka
31. bře 2011

@petulka12345 nemáš facebook???jsem tam občas více než tady....a je rychlejší i psaní 🙂

petulka12345
31. bře 2011

Mám Petra Janů 😀 😀 😀

elennka
31. bře 2011

@petulka12345
@flagicka
můžu se přidat k FB psaní 🙂?

petulka12345
31. bře 2011

@elennka Jasně že jo 🙂 😉

elennka
31. bře 2011

Eva Lenochová (bude to asi rychlejší k nalezení) 🙂

flagicka
31. bře 2011

@petulka12345 Tak mi napiš a já si tě FB uložím 🙂

flagicka
31. bře 2011

@elennka určitě 🙂

elennka
31. bře 2011

kdyžtak si mě přidej 🙂 jméno jsem napsala výše, teď dělám ještě něco do práce.. odpo tam jedu na otočku, dodělat nejhlavnější..
(jinak jsem doma nemocná, sice na na PN- mám dovču..)

petulka12345
31. bře 2011

@flagicka Už jsem psala Petra Janů a mám tam fotku takové miminko se zvedlou ručičkou 😀 😀
@elennka A ty tam máš Eva Elen Lenochová????

elennka
31. bře 2011

@petulka12345 jj mám 🙂)

petulka12345
31. bře 2011

@elennka Tak hotovo máš tam pěkné svatební fotečky 🙂 😉

elennka
31. bře 2011

@petulka12345 kdyžtak potom písnu odkaz na album, kde je více fotek 🙂)

stardust
31. bře 2011

@elennka aj ja chcem vidiet fotky 🙂

elennka
31. bře 2011

www.elennka1.rajce.net
heslo a co je potřeba do IP

libka1
31. bře 2011

ahojte, mozem sa pridat? tiez nie som musia vaha 😅

flagicka
31. bře 2011

@petulka12345 Tak už tě mám Jana Chladová

flagicka
31. bře 2011

@elennka už tě mám 🙂

petulka12345
31. bře 2011

@flagicka ok mrknu tam 😉 🙂

flagicka
31. bře 2011

@petulka12345 jj 🙂

zuzanazuzana
1. dub 2011

@flagicka uz som si aj bola skusat rifle v CA....sice su drahe, ale su pekne...a normalne som sa cudovala, lebo skusala som si cislo 44 a boli mi vacsie....stacia mi aj 42, ale zoberiem vacsie, aby mi boli aj v septembri....lebo co mam doma klasicke rifle, kupujem 44.....ale nasla som tu cez net v bazare take iste, tak mozno kupim odtialto....v tom obchode som mala dobru naladu, lebo aj tricka, teplaky...vsetko mali a dobre to sedelo a a pripadala som si, ze nevyzeram zase az taka gula....hihi

zuzanazuzana
1. dub 2011

@stardust tak drzim ti palce v tom, aby ti isla vaha dole...vsetci naokolo mna drzia nejaku dietu...aj svagrina, aj mladsi brat a vsetci su uspesni....tak dufam, ze aj mne to pojde nejako dole po porode a dufam, ze nebudem priberat!!!!!! teraz som sa uz s priberanim nejako zmierila, lebo som zistila , ze co to na seba aj kupim

stardust
1. dub 2011

@zuzanazuzana ty si pripadas tucna s konfekcnou velkostou 42/44??? Co blaznis?? Aj moj svokor drzal nejaku uspesnu dietu, po par tyzdnoch zase nabral svoje stare kila...ale to mu nebrani hadzat blbe poznamky na moju vahu...az schudnem, budem k nemu taka hnusna!

zuzanazuzana
1. dub 2011

@stardust mozno je ine cislovanie. ale 44 mavam vacsinou a podla mna som tucna dost. ved to vidis aj na fote co mam v profile....tak tam mam 91 kil......a podla tabuliek uz mam obezitu

flagicka
1. dub 2011

@zuzanazuzana to máš dobrý mě taky stačila 42 ale vzala jsem si 44 a vzadu stáhla na gumičku,protože by mi jinak padaly 😅 no jěště to bude htít nějaké legíny a tuniku na léto a třištvrtáky a bude,s internetu jsem si obj.tričko s nožičkama tak se těším až příjde a doufám že mi bude 🙂 a kde jsi byla v CA tady u nás už toho moc nemají to spíš v praze tam jsem i koupila kalhoty měly slevi tak je mám za 345kč manžestrové béžové a rifle mám od kamarádky 🙂

elennka
1. dub 2011

tak to máte malé velikosti, si připadám s velikostí 48/52 jako slonice 😀 😀 😀 😵 😅 😅 😅

stardust
1. dub 2011

@elennka he, tak to sme tu dve slonice, tie dve nad nami su take dobre vyvinute medvedice 😀

niekedy v lete sa chystam na navstevu na Slovensko...trocha sa aj obavam reakcii ludi...ked su vsetci taki vychudnuti, vyhladnuti, na dietach...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru