Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

usounek25
20. bře 2009

Smilers: smekám před Tebou, mě dává zabrat to jedno mimi, zvlášť když začne plakat a poslouchat tři plakající 😲 😀 Ale zase máš holčičky, říká se, že ty jsou hodnější a klidnější než kluci.

zuzkaaaa
20. bře 2009

Baby.... dnes nám pribudlo do rodiny miminko 😀
bratrancová priateľka, narodil sa malý Kristian a mal 4430g macko zľatý....
pomaly sa nám to rozrastá, budúci mesiac rodí druhá sesternica, v máji kamoška a ja v júni 😀

adelinka
20. bře 2009

ahojky ..teda tady se kecaaaa

kalhotky ma ji v lekarne a je to univer.velikost.ja jsem sla rodit tak jsem mela 107 a sedlo to dobre

jinak vitam nove holciny 😀 😀 😀

a obdivuji smilers..me by trefil slak 😖

teufelchen
20. bře 2009

usounek...no to je to nejhorsi...9 mesicu se valis...spis kdy chces...delas co chces...a naivne si myslis, ze az si ten uzlicek privezes z porodnice...bude jenom papat..a spinkat...a ono prd 😅 misto toho prorve pomalu pulku dne ☹ Ale uz jsem si zvykla...taky mne to nekdy ale jeste dostane...a pobrecim si s nim..no verim, ze bude uz jenom lip.

Holky...preji vam vsem pohodove porody...a skvele..zdrave...a hlavne hodne mimisky 😉

Zuzi..paaaaaaaaaani 4430g...to my sme mali 4010g a pre Prazakov to uz bolo mega mimino.No co..ja som povodom z Oravy...a tu sa bezne rodia deti okolo 4 kg...Hold...slovenske korene dobre zivene 😉 😀 Zelam prdolackovi a maminke hoooooodne zdravicka a nadhernych spolocnych chvil.

Holky...jinak co se tyce kalhotek...v Podoli jsme je dostaly...jestli se tam nektera chystate rodit.Byli vsechny stejne velke...a stejne mne na nekterych siiiiiiilene rezaly gumicky kolem stehen 😖 😀

zuzik24
20. bře 2009

tak holky, já si koupila XL a fakt mi nejsou ☹ Asi mám nějakou megazadnici ☹ No nic, když nic neseženu, tak si vezmu normální bavlněný - to mi snad neublíží, ne?

kackabrcka
20. bře 2009

zuzkaaa riadne babinko teda .. to kamoska tiez do 30tt male babo a nakoniec je uz skoro na konci 38tt a uz maju vyse 3700g a 51cm a este ma 2tt pred sebou..

som zvedava aka bude nasa slecna 😵

usounek25
21. bře 2009

zuzik24: já měla v porodnici ty síťovaný, ale nějak sem se v nich necítila, takže jsem nosila normální kalhotky, který jsem pro jistotu taky měla přibalený a v pohodě 😉

adelinka
21. bře 2009

ahojky..
zuzik24..ja taky mela aj normalni jen pred vizitou jsem je musela sundat

tak nas petan mel taky 4250 a byl to horor a ke vsemu aj dlouhy 56cm

mirunda
21. bře 2009

Zdravíím!
Jizva je určitě lepší než před týdnem, kdy jsme přijeli z porodnice, už spíme i na spacím patře druhou noc a v pohodě.. ale není to na dlouhý procházky ani na žádný větší namáhání, ale snad to bude lepší a lepší.. jak píše Evi, tak prý při kojení se to hojí líp, tak na to taky sázim 🙂

Usounku - gratuluju za ty rifle a trošku závidim 😀 Já se do svých ještě zdaleka neobleču, ale pořád tajně doufám, že to přijde 😉 Teď mi hodně spadnul zadek a stehna - to jsem nikdy neměla velký, tak uvidíme, co spadne teď 😀 Jen aby to tím neskončilo 😀 Zatím jsem taktéž odkázána na tepláky a max na těhu kalhoty 😝

Zuzi, gratuluju sestřence!!!Váha je ok a krásný jméno 😉 My máme známou a tý se narodilo mimčo, který mělo skoro 5,5kg - a rodila přirozeně.. pořádněj chlap.. 😎 Naše malá měla taky přes 4kg a jak se má k světu, je zdravoučká, vyhla se nám žloutenka a máme se k světu.. 🙂

zuzkaaaa
21. bře 2009

ahojte babenky....
dnes sme mali krásne počasie slniečko svietilo ale aj tak je strašná zima, už veľmi túžim po teplúčku 😀
u vás čo nové?

marianeta
21. bře 2009

Ahojky.

Vitam novacikov 🙂

Smilers mas moj obdiv,ze 3 deti razom.Ja som z jedneho na prasky.

Adel pekna robotka ...

NO tiez sa vyjadrim k tym nohavickam.
JA som mala toe sietove boli skor ako take sortkove ,ale na bruchu sa mi spustali a tym padom sa mi zarezavali do jazvy,tak som isla na klasiku.

Zuzkaaa riadne babatko 🙂 .

adelinka
21. bře 2009

tak u nas se spinka a ja mam klidek 😀 😀

kackabrcka
22. bře 2009

pekne ranko kocky
zelam vam peknu nedelu.. u nas slniecko tak len aby vydrzalo nech uz mozem dat prec zimnu budnu.. utorok ma caka poradna tak dufam ze mi doktor dovoli este piatok letiet posledny krat do SR .. 😅

pistuska
22. bře 2009

Ahoj mamči, konečně se mi podařilo otěhotnět, jsem úplně na začátku. Připojuji se do diskuse, protože moje váha je děs běs, mám něco malinko přes stovku a trošku se bojím, aby vše bylo ok. Zvláštní je, že odborníci straší čím vším možným, různýma komlikacema, rizikama a tak, ale když čtu příspěvky samotných baculek po porodu, většinou píšou, že všechno v pohodě a že mají zdravé děti. Tak snad všechno dobře dopadne.

zuzkaaaa
22. bře 2009

ahojte babenky....

kackabrcka ešte stále lietaš?
pistuska neboj všetko dobre dopadne ... 😀

kackabrcka
22. bře 2009

ahojte kocky

zuzkaaaa no este posledny krat by som mala letiet piatok a len tyzden budem v SR teda ak ma nemecky doktor pusti letiet.. inak sa moze lietat do 38tt ale s potvrdenim a to potrebujem leo bruseno trci tak urcite im udrem do oci 😀 ja som lietala cele tehu.. do SR potrebujem ist kvoli vypisaniu na matersku 🙂
pistuska - drzim palceky 🤐

adelinka
22. bře 2009

ahojky tak ja jsem si po O schrupla s petou a ted je venku s babickou

pistuska..neboj vse bude o.k. 😉

deborah1
23. bře 2009

Ahojte babky,môžem sa k vám pridať?Chcela by som sa spýtať,či u baculiek cítiť na dotyk tvrdnutie brucha?Mne sa niekedy zdá také napeté,ale na dotyk je makké,tak neviem,keďže tam mám dosť sádla. 😅

mirunda
23. bře 2009

Zdravím, zdravím!!!
Tak Lili konečně usnula, to byl záhul 😀
Deborah, vítám!A obdiv za tvoje čtvrté miminko - taky bych chtěla aspoň tolik dětí, tak jsem zvědavá, jestli si to nerozmyslím 🙂 Já si myslím, že u baculek je to stejné jako u jiných těhulek..mě bříško tvrdlo občas, bylo jak kámen.. 🙂 Takže sádlem to rozhodně nebude!!! 😎

deborah1
23. bře 2009

Vďaka mirunda.Totiž,ja som pri chalanoch,keď som ich čakala,mala ovaľa menej kilo 😅 ,takže si to vôbec neviem porovnať.Ak chceš viac detí,daj sa dotoho 😀 ,nech je nás viac.Jéj,ja som si všimla,ty máš malé bábatko 😵 ,tak potom ešte chvíĺku počkaj 🙂

adelinka
23. bře 2009

deborah..ahojky..tyyyyyyyyyyyy brdo 4 ditko me by jeblo 😝

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

moje dilko 😀

mirunda
24. bře 2009

Adel, ty se tím živíš???Je to moc krásný..
Deborah, mě zatím stačí ta jedna cácorka 🙂 Přítel je ze 4 dětí, z toho jsou dvě ještě malé - 3 roky a 7 let a je to báječný, jak se tady pořád něco děje 😀 Mno, ale jsou to všechno kluci 😀 Rádi byste asi holčičku, co?Necháte si říct pohlaví?

zuzkaaaa
24. bře 2009

ahojte babenky....
adelinka si šikulka 😀
u nás je zas na prd počasie už počítam dni kedy bude teplúčku lebo je to už na nevydržanie 😠 raz prší raz sneží a je zimaaaa 😒

adelinka
24. bře 2009

ahojky..
mirun..ne ja si ted delam kurz ale chci to delat pri a po materske uz na HPP,tak snad to pujde

u nas je taky hnus uz aj prselo aj snezilo aj kroupa padaly 😠

kackabrcka
24. bře 2009

ahojte kocky

adelinka krasna robotka ako vzdy 😵

no my sme boli dnes u lekara mam teda potvrdene to nase dievcatko 😀 tak sa tesim len ma lakaju obchody uz som nakupila aj 68cky vsetko ruzovo - biele 😵 minam peniaze len na handry 😀 mame 2350g a vsetko je OKI tak mi dokyno dovolil aj letiet piatok takze budem este tyzden v SR..

zuzkaaaa
25. bře 2009

ahojte babenky....
kacka tebe je dobre že už naisto vieš že bude dievčatko ja sa bojím, že som už nakúpila veľa ružového a potom nakoniec sa narodí chlapček, ozaj s tym oblečením, bratrancová manželka čo teraz rodila 4,5kg baby tak má problém lebo všetko je maličké takže už viem, že nesmiem všetko nakúpiť len maličke 😀
v noci idem s manželom služobne do Košic, konečne nebudem len doma sedieť 😀

kackabrcka
25. bře 2009

zuzkaaaa no aj ja som mala obavy.. ale do-aj 62 mame este neutral no a od 68cky je to hlavne ruzova a vsetko novucke tak sa tesim ako si sophie vyobliekam.. ja letim piatok do SR este idem na kozmetiku, pedikuru aj na melir tak sa tesim budem vynovena 😀
no ja uz by som v aute dlho neobsedela lebo brusko tlaci na hrudny kos ale inak v pohode nijake problemy nemam 🙂

zuzkaaaa
25. bře 2009

no uvidíme, že ja to ako budem zvládať, naposledy som tam bola asi v 16 týždni v tedy to bolo v poho a to sme cestovali 6 hodín tam a 6 späť. uf....
kacka tebe je dobre melír by som aj ja brala ale od tehu si vlasy nefarbím predtým vždy len na čiernu, ale teraz ani to ☹ manžel nedovolí aby to maličkej nejak neuškodilo ja mu môžem vysvetlovať, že teraz už tie farby nie sú také ale aj tak, čo už 😠

kackabrcka
25. bře 2009

zuzkaaaa mne muzik nehovori nic ale myslim ze to nejako neskodi.. to ja idem na melir a este aj ja budem robit kamoske melir aj ked kadernicka niesom 😉 a tak ja obsedim este 1,5hod. na letisko a 1,5hodky v lietadle.. sice stale ta ista pesnicka od letusiek ale ved uz naposledy 🙂
tas sa drzkaj to este zvladas, horsie to bude po 32tt teda u mna to tak je 😀

adelinka
25. bře 2009

ahojky holky 😀
tak ja stale kurzuji a zkousky mam v patek 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru