Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

inngrid
13. pro 2013

@pitryludvikova ccc to je zivot ze v 11 🙂

1velrybka
13. pro 2013

@maaky Dobře, díky. Jsem právě nevěděla, jestli není třeba důležitý ten přísun tekutin ještě pozdě večer.

maaky
13. pro 2013

@1velrybka to je jenom upozorneni pro maminy co treba chodi spat az kolem pulnoci tak aby vedeli ze pak uz nepit 🙂

1velrybka
13. pro 2013

@maaky Super🙂

monik13
13. pro 2013

Ahoj holky… měla bych dotaz. která z vás má AnelSounds…já ho dneska zkusila poprvý, ale prostě srdíčko najít nemužu:( nevím ani kde mám hledat a jestli mi to vubec přes ten „špek“ pujde:( holky poradte jsem dnes 12+2 a podle UTZ 12+4

1velrybka
13. pro 2013

@maaky Za jak dlouho jsou výsledky té cukrovky? A jak to vlastně celé probíhá?

maaky
13. pro 2013

@1velrybka ja jsem je dostala za tyden protoze jsem sla do poradny , jinak holky dostavy bezne treba az za mesic az sly na kontrolu

jinak u me to probihalo tak ze mi nabrali krev nalacno - dali do laboratore - zjistili hodnotu jestli je v norme
kdyz byla tak mi dali vypit ten roztok za hodinu mi pichla do prstu a zmerila hodnotu cukru a za dalsi hodinu mi odebrala krev zase ze zily a jeli jsme domu

1velrybka
13. pro 2013

@maaky Díky za info 🙂

maaky
13. pro 2013

@1velrybka neni zaco 🙂

ynett
15. pro 2013

@monik13 ahoj, ja ho mám. tiež som ho začala používať cca v 12 týždni a dlhšie mi to trvalo ale našla som. treba mať trpezlivosť a pekne milimeter po milimetri hľadať. ja som bola prekvapená ako ešte nízko bolo bábo. váhu mám 87 kg takže tuku je tam dosť🙂

monik13
15. pro 2013

@ynett děkuju za reaki. i já už ♥ našla, je to krásný pocit🙂)

savinga
15. pro 2013

@kettm Ahojky, nestyď se já jsem teď zjistila, že jsem těhu. Jsem v 7+5tt a vážím 116kg a nic si z toho nedělám. První těhu jsem šla rodit se 127 kg. Je pravda že před pěti lety jsem vážila skoro 160 kg a zhubla jsem hlavně pro to, abych mohla otěhotnět, ale i tak s tím pak chci zase něco dělat a dostat se na 80kg, ale teď si s tím hlavu nelámu 🙂. Jinak oblíkám se v Kiku, nemusí to být zrovna těhu. Minule jsem si tam koupila super džíny do gumy a krásné halenky. Termín jsem měla v lednu. Teď mám termín na červenec, tak si tam chci koupit nějaké legíny, tuniku a šaty 🙂. Hlavu vzhůru, po porodu můžeš zase zhubnout a bude to zase fajn 🙂 😉

inngrid
16. pro 2013

@savinga a mala si pri prvom aj tehu brusko ?

inngrid
16. pro 2013

Kocky kontrola srdiecka vo stvrtok tak drzte palce nech mame krasne vianoce

inngrid
17. pro 2013

@pitryludvikova ahoj ahoj ako sa mate ?

pitryludvikova
17. pro 2013

@inngrid ahojky 🙂 mám se fajn je mi furt dobře 🙂 teď jsem přijela od doktora a mám průkazku a - 4 kg :D nechápu jak když furt žeru :D a co ty?

inngrid
17. pro 2013

@pitryludvikova ja idem vo štvrtok ale je mi stale zle uff :( tak snád dopadnem tak dobre ako ty som zvedavá na srdiečko 🙂 aby som rodine mohla povedat na vianoce tú super správu 🙂

inngrid
17. pro 2013

@pitryludvikova a kedy ti dali dalšiu návštevu?

pitryludvikova
17. pro 2013

@inngrid měla jsem jít 23.12, a přeobjednala mě na 3.1 takže půjdu po měsíci to už bude prcek mnohem větší 🙂 to je blby že ti je špatně , a průkazku mas?

1velrybka
17. pro 2013

@pitryludvikova Ty jo, to jsi dostala hodně brzy průkazku. Já až ve 13. tt.

pitryludvikova
17. pro 2013

@1velrybka jo já si taky myslím že je to brzo , ale tak dobře že jí mám :D

inngrid
17. pro 2013

@pitryludvikova ne nemam ešte ked som bola naposledy bola som v 6tt to mi ju ešte davit nechcela a povedala ze mi ju dá nabudúce ale ja ju ešte nepotrebujem, chcem fotku a vediet ze je srdiečk oa všetko ako má byt aby som rodine mohla povedat 🙂 na prúkazke mi tak teraz nezalezí uvidím kedy mna objendá 🙂

maaky
17. pro 2013

holky budu drzet palecky at vam krasne bijou srdicka 🙂

inngrid
17. pro 2013

@maaky ďakujem, no musia lebo ja to tajím čakam iba na toto si ani nevieš predstavit akú budú mať naše rodiny šokovú terapiu 🙂

maaky
17. pro 2013

@inngrid je to to nejhezci tajemstvi 🙂

savinga
17. pro 2013

@inngrid no jéje a jaké 🙂 sice mi dole pod ním visel trochu špek, ale to schovaly těhotenské kalhoty, jinak jsem měla bříško krásné kulaté a vééélkééé 🙂. Malý měl při narození 3960g a 53 cm 🙂.

inngrid
17. pro 2013

@maaky to ano krásne si to napísala - tajím to do vianoc nech majú naši a svokrovci krásne sviatky tak viem to iba ja môj mm vy tu na mk a môj lekár 🙂

inngrid
17. pro 2013

@savinga tak super 🙂 pozerám ze si teraz tiez v 9tt ako ja 🙂

savinga
17. pro 2013

@inngrid ano jsem 🙂 termín mám 29.7. už se těším na léto 🙂, přeju Ti pohodové těhotenství spolutěhulko 🙂

inngrid
17. pro 2013

@savinga ja zatial podlla posl mes mam termin 23.7 len nech je vsetko v poriadku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru