Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

macalc
10. zář 2009

jabera mi sme planovaly ze v juni ked syn skonci skolu tak pojdeme vsetci traj ado talianska ale ostala som tehotna a tato nech cel ist sam zo synom tak sme zostali doma no co uz.ale ak sa podari vybavit robotu tak buduci rok pode na turnusy tato do talianska a tak to celkom v pohode.

mirunda
10. zář 2009

Čaute kočky, tak jsme byli u dr. - Lili váží 7120g, má 67cm. Nakonec jsme jí nechali píchnout pneumokoka, byla docela v pohodě.. mno, a dneska jsem vařila první mrkev!!!Byla prča už u vaření, u nás se vařená mrkev nejí, takže jsem to dělala poprvý 😀 Ale zvládli jsme to, udělali z toho takovou jakousi hrubší kaši.. všichni mi říkali, jak sní 1-2 lžičky a světe div se - ona se snědla skoro celý 😀 Pak to zapila čajem (taky první čaj) a usnula 😀 Prostě já mám dokonalý dítě 😀 Jsem moc ráda, že papala, ani toho moc nevyhodila, evidentně jí to chutnalo.. večer budu dělat první kaši, jééé, to se těšíííím 😵 😵

jabera
10. zář 2009

mirun, tak gratulujem!!! a to sa smie, ze v den, kedy sa da mrkva, ze uz aj kasa??? j asom myslela, ze tyzden len jedno jedlo sa je.. to ta nechcem miast, len ja som si to myslela...

byggy, uuuplne mi stacili dvoje nohavice. ved clovek aj tak moc nechodi na nejake slavnostne miesta... fakt som nic viac nepotrebovala.

mirunda
10. zář 2009

Jaber, u dr. jsem se ptala přímo na tohle, jestli můžu dát mrkev a ještě dneska večer kaši - tak říkal, že jo. Že prý nemám míchat zeleninu, že mám jiný druh dávat až min. po 3 dnech. Jak ti jde farma?Koukám, že jsi se rozjela jak drak 😀

jabera
10. zář 2009

tak super vediet!
no, farma ma bavi, jak svina, co ti poviem.... sice mi v noci zhnili jahody, ale to uz sa viac nestane... varim, uspavam dieta a medzicasom sa staram o farmu....

macalc
10. zář 2009

jabera aku hru to hras a kde posli mi prosim ta link na tu hru

jenn44
10. zář 2009

jabera, aj ja ju hram 🙂 a najnovsie aj fish world, mas vlastne akvarka, to ma bavi 🙂

jabera
10. zář 2009

maci, je to na facebooku.kvoli tomu som sa tam prihlasila...

jenn, vazne!? tak supni meno, budeme susedky! aj zuzka, aj mirun a bybby su tam...

byggyt
10. zář 2009

ozaj baby ja už nebudem mať pomaly kam sadiť na farme, čo mám robiť?

Mirun- to je super že tak Lilinke chutí 🙂

kackabrcka
10. zář 2009

kocky ani vas nestiham.. mala sa zmenila po 3mes. a ostala nervna.. predtym ani nezaplakala teraz stale len mrnci.. otras fakt.. ☹ som hotofka.. 😢

jenn44
10. zář 2009

jabera, moje meno je jana kruparova illesova
byggyt, daj si obchod, expand farm a kup si viac miesta

mirunda
10. zář 2009

byggyt - najdi si mě - Mirka Horáková

a jenn44 - jdu tě hledat a přidávám, ju?

byggyt
10. zář 2009

mirunda, jenn44 poslala som vám žiadosť o priatelstvo 🙂 🙂 🙂

macalc
10. zář 2009

kackabrcka ahooj uz davno si nebola medzi nami. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jabera neviem sa dostat na tu stranku neviem cim to je ale budem skusat rada hram strategicke hry

pocahontas35
10. zář 2009

ahojte, vidim, ze ste sa vsetky poblaznili do farmy 🙂 to je mile, ked budem mat viac casu, pridam sa k vam .... 🙂

Jabera: bezne vstavam do prace o 04:25 je to skoro, ale o 05:15 mi ide autobus do Ba, o 6:15 som v praci a tvrdnem tam do 15tej ... ved uvidime dokedy to budem zvladat 🙂

Som zvedava na tie pohyby, a dufam, ze to aj spoznam 🙂

byggyt
10. zář 2009

pocahontas35- no tak to je sila, to ťa obdivujem tak skoro vstávať ja som vstávala o šiestej a aj to mi bolo za ťažko no ale ak je človek nútený tak si musí zvyknúť
A neboj to spoznáš 🙂 🙂 🙂

jabera
10. zář 2009

maci, www.facebook.com, tam sa zaregistruj a potom povedz tu a niekto, kto to vie, ti posle pozvanku do hry, ja to neviem....

pocahontas ty brdo, tak to je neco.... fuj, ja som kedysi chodila na 6.00 do prace a niekedy som si aj poplakala rano... inac, pozeram, ze si z pezinka, tam vselikoho poznam. aj frajera som tam mala... teda frajera, no asi 5x sme sa stretli... mozno viac. teda stretli, no... aj stretli, hahahhahah

jabera
10. zář 2009

maci a mozno to aj ja zvladnem ta pozvat, len sa zaregistruj...

byggyt
10. zář 2009

jaberka ty beťárka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

macalc
10. zář 2009

jabera uz som sa zergistrovala meno je Marcela Juhaszova

mirunda
10. zář 2009

Jaberko, je to přímo v té hře, nahoře jak jsou ty záložky, tak tam někde je Invite Friends - ale asi už jsi na to přišla.. 🙂 Jdu chrnět, papa kočandy..

mirunda
10. zář 2009

Takže Koník končí a komunikujem přes Facebook? 😀 😀 Doufám, že tedy ne, nechci ho tu podporovat!!! 😝 😠

evuse
10. zář 2009

Ahojte holčičky zdravím.

Nějak nestíhám, jen jsem vás v rychlosti přečetla. Mirun to je senza, že Lili tak dlabe. Mě to ze začátku taky dělalo hroznou radost a těšila jsem se na každé jídlo lžičkou. Jen by mě zajímalo jak zvládneš mlíko, repektive to, že najednou nebudeš minimálně jednou kojit? Aby se ti ti nějak nerozhodilo.
Já Tereze taky ze začátku vařila čaj, ale pak mi přišlo divné, že by pila pořád jen čaj. Tak jí už dávám jen kojeneckou vodu. Jí to chutná, tak jsem ráda. Určitě nechci dávat žádný šťávičky a podobně a zvykat jí tak na sladký a ochucený pití. Kámoška byla na dovče a tam běžně dvouletý děti pily Mirindy, džusy a podobný svinstva 😲 😕 😕

mirunda
11. zář 2009

Evi, já si říkám, že to snad půjde tak nějak samo, že to prostě příroda dobře zařídila 😀 Tak to prostě nechávám být, nehrotím.. Doufam, že Lili bude chtít mlíčka méně a méně a že se taky méně přestane tvořit..
Jak dlouho musí mít dítě mlíčko?Nevíte?Respektive kdy ho můžeš krmit "normální" stravou..?
Zkusím tu vodu, přijde mi, že čaj jí moc nekoštuje :(
Já to taky nesnášim, když děti pijou pořád tyhle sladký hnusy, ten můj 3,5 letej švagříček pořád pije kofolu, to je sladký jak cecek a ještě v tom je kofein, ne?Každopádně kdyby si občas dal, tak v poho, ale on to pije normálně.. ble..

Tak se mi Lili posrala a bylo to žlutý a hrudkovitý 😀 Tak to bude ta mrkev 😀 Ty jo, to je prča, fakt si to užívám.. jako ne ty hovna, ale tohle období 😀 😀

jenn44
11. zář 2009

Dobre rano baby 🙂 dnes koooonecne piatok a dalsi tyzden za nami... 😀

byggyt
11. zář 2009

máš pravdu Jenn letí to ako voda a za chvílu tu už aj my budeme písať o bábetkách

evuse
11. zář 2009

Ahojte.

Mirun, já si užívala i ty první tuhý hovna 😀 . Od mrkve má vždycky oranžovej obarvenej zadek. Jestli to s tím mlíkem myslíš jako do kolika věku tak jsem četla, jestli si dobře pamatuju, že do roka aspoň 600ml denně a od roku 500ml. Takže jestli přestaneš kojit, stejně budeš muset najet na umělý. Ale do toho objemu se započítává i kaše, jogurty a jiné mléčné věci.
Teda kofola pro 3,5 letý dítě, tak to je hustýýý 😨 😨

Jenn mám nějakej výpadek.. ty jsi už na mateřské, nebo pořád chodíš do práce, že se tak těšíš na víkend?

petrach
11. zář 2009

Ahoj kočky,
tak vy zahradničíte 😀 sem se lekla že ješte makáte po nocích 😝

to ja už se sotva vleču k posteli 😉
Lilianka teda krasne baští na poprve,moc gratulujem..ja si to přikrmovaní taky užívam a počkej to praní 😀
zas pračka jede a je plná..ale kamoška ma jet do Ikea a tam mají bryndáky s rukávama a to bude neco pro nás,veme mi hned 2ks 😉

jabera
11. zář 2009

ahojtE!!!!

peti, presne tie bryndaky tiez chcem. videla som to, velmi sa mi to paci..

tie ozajstke hovna, to je sranda, to som zvedava, bartik ma stale tie tekute, tak sa tesim na hrudky, hahahhaha, dobra tema.

mirun, suhlasim, uz ani slovo cez facebook, tiez ich nemam rada, ale tu hru maju dobru.
ja planujem kojit kolko to da, ale dlhsie ako 2 roky by som nerada, nech ma nesvihne. aj by som rada chudla este v tomto zivote. tak 1,5 roku by som bola asi najradsej.. chcem si uz zacat odstriekavat a varit mu z toho. kedze je bart alergicky na mliecnu bielkovinu, bude trosku problem nejaku dobu s cimkolvek z kravskeho. az po tretom roku mame skusit, ale mozno skusim po roku nejaky pribinak, alebo co... uvidime..

evi, tie sladke blbosti, to je sila pre take male... mne to chuti a potom sa citim jak z lepidla, ked si dam...
inac, ked som bol as tou kamoskou na dovolenke, tak sme pili denne jednu kofolu. mne sa po 4. dni desne zhorsil exem na laktoch. tak ako som uz par rokov nemala. muselo to byt z toho, lebo nijaku inu zmenu som nemala v strave. fujtajbl to je...

jenn44
11. zář 2009

evuse, nie, ja som stale doma, kedze studujem... ale tesim sa, lebo moj manzel bude s nami cely den doma...
byggyt, no, veruze... o chvilu mame babatka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru