Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
2. lis 2009

Tak jsem ráda, že jsem tě inspirovala 🙂 My ho necháváme udělat babičká a prababičkám a i praprababičkám 🙂 Mě se líbí pro Lili takový ten hrací stoleček od Fisher Price, teď ho mají za 1700,- ale nevím jestli to není jen krám a ještě ke všemu drahej 😀 Prostě nevím, jak si s tím Lili vyhraje, ale jí to nebavilo tejden.. mno, ještě uvidíme..
Naši když se ptali, co mají koupit Lilince, tak jsem jim řekla, že by Lili hrozně chtěla kuchyňskou digitální váhu a repráky k televizi 😀 😀 😀 Tak uvidíme, třeba to projde.. 😀

mirunda
2. lis 2009

tak to je haluz, mi to nějak blblo a vložilo se mi to sem 2x 🙂 😠

adelinka
2. lis 2009

ja mam taky na vanoce kalendare...delala jsemm je uz i loni a bylo to moc pekne..letos jsem delala vsechny stejne ale loni kazdy jiny a mela jsem jich 6

jabera
2. lis 2009

mirun, adel, supnite linky na tie kalendare... nech sa zaradim. tu predavaju take kalendare, kam sa lepia fotky, ale to, co vy hovorite, to su take, ze sa poslu fotky a oni vam poslu hotove?

byggyt
2. lis 2009

Michala prosím ťa drž sa !!!!!!!!!

mirunda
2. lis 2009

http://tiskproradost.cz/ukazky/fotokalendare.htm - jaber, tohle jsem našla jako reklamu tady na koníkovi.. ale jinak přesně jak píšeš - pošleš fotky, zaplatíš a oni ti pošlou kalendář 🙂

luci.kon
2. lis 2009

Ahoj, jsem hrozně ráda, že jsem našla tuhle diskusi 😀 . Jelikož mám 85 kg a 160 cm opravdu nepatřím mezi kost a kůže a hrozně jsem se bála otěhotnět ☹ , teď už takový strach nemám když to jde i baculkám. Nikde jsem se nedočetla o těhotnství s nadváhou, ani jaké má těhule bříško, myslela jsem že přez ten špek by nebylo ani vidět ☹ . díky všem co sem napsaly a tím mě přesvědčily o tom, že i ženská krev a mlíko může být šťastnou těhulkou 😉 .

jabera
2. lis 2009

luci, no je to vidiet neskor, to mas pravdu... ale nevadi.. vitaj u nas.

zuzkaaaa
2. lis 2009

baby jenn44 porodila čítala som na facebooku tiež sem nechodila už dlhší čas, má babenku tiež Sofinku

tak mi sme mali hrozný deň malá vôbec nespinkala stále bola hore cez deň spala do kopi 1 hodinu ale teraz už od 7mej spinká

jaj maciiiiiiiiiii strašne myslím na ňu už sa neviem dočkať novej správy

mirunda
2. lis 2009

luci.kon - neboj, mě už tak v 5. měsíci pouštěli lidi v městské dopravě sednout 😀 To byly časy - jééé.. těšim se na další těhulování..
Holky, mě normálně napadlo, že i kdybych chtěla teď další mimčo, tak by to stejně asi nešlo, protože jsem stále nedostala menses, takže bych stejně asi měla po ptákách 😀

Jen44 moc gratuluju, čekala myslím docela dlouho v porodnici, ne?Juknu na FB..

evuse
2. lis 2009

Ahoj.

Tak Mirun, tos mě potěšila, že na farmě už jsou i kočky, ale jak jsme četla dám tu vaší uvahu o tom, že dávaj vlnu i z kožkou, no fuj! Asi předevčírem jsem se už chtěla na ten facebookm přihlásit, ale jen to na mě spíkovalo, česky nic, tak sesm to vzdala. Nebo se to nějak dá v čestině?? Já moc nespíkuju, bylo by to pro mě asi složitý, ale to farmaření vám závidím 😠 . Poraďte

Blbě mi naštěstí není, s Terezou mi bylo hned po vynechání MS, tak doufám, že už to ani nepřijde. Akorát nějak přes ten špek nevidím, jestli už mi leze břicho, ale asi joo.

Tereze k vánocům jsem koupila knížku pohádek, hrací stoleček, u našich mám objednaný pískoviště a takovou tu motorku-odstrkovadlo. No ještě je to daleko, určitě toho hromada přibude.

A už jsem jí koupila vánouční outfit. Vínové šaty z HM a k tomu botičky.

jabera
2. lis 2009

teda, konvickova vypadla... to ma mrzi... mne sa pacila.

evi, to bude terezka krasna, uz sa tesim na fotky. mne tiez bolo zle uz od 7. tyzdna, to by bolo super, keby ti to neprislo vobec... neviem si to vobec predstavit pri malom decku, fuj..
evi a farma je v angline, ale je to desne jednoduche, to nejde nepochopit. anechapem, preco mas facebook len v angline, to je divne..

michalak uz sa nehlasi... snad uz je v nemocke. a maca nic...

pocahontas35
2. lis 2009

luci kon, vitaj u nas 🙂
baby, teraz na vecer sa mi trosku polepsilo, ale tolko caju a citronov co som si odstavila, fuj .. chuda male, si mysli, mama chces ma otravit 😀 .... zajtra mam poradnu, myslite na mna ... potom vam napisem, ze co a ako ... 🙂

Miska, tu uz nie je, ze by nieco bolo ???

petrach
2. lis 2009

ahoj kočky,
michal držím palce 😉
je tady bude miminek.,je to napínavé 😀

my jsme taky dali delat kalendaře i s vytištením,ja jsem na tohle kopyto a dnes jsem objednala malemu par hraček pod stromek,protože jsem zjistila že mame hlavne Elišce..skuste kuknout na www.u berusky.cz nebo matyskuv raj,tam mají super ceny,jen ted nestíhají,tak do středy neberou objednávky..jinak co mám doma tak mluvící hrnec od fischer price..a par drobností..

jaber Šimula se taky otočil ze začatku jen parkrat a dost,píšu zezačatku,protože se včera rozhodl se teda točit když to po nem pořad chci a 2 dny se točí pořad,na bříšku vydrží až ted,když se přetočí sam 😀 holt jsou to lenoši,nam to říka i naše rhb sestra

byggyt
3. lis 2009

Čaute holky, tu snežííííííí, a to som si priala suchú zimu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jabera
3. lis 2009

byggy, tu leje ako taka svina, ale tak, akokeby kyble niekto vylieval....

orli, drzime palce, potom pis. a lez.

peti, a kalendare davas robit na tej stranke, co mirun poslala? ja si to chcem v klude prekukat, mamine by sa hodil s ceskymi menami, ale jak ja sa k nemu dostanem??? lebo poslat na slovensko si to mam ako, ale 300czk za postovne 😅 .... musim sa prudko zamysliet.. mozno pozrem na nieco slovenske take. ved aj slovenske kamosky ma..
peti, ja viem, ze uz som otravna, ale ty si taka zbehla v cviceni deti, mame obmedzovat bartove sadanie, ked nesedi sam? trebars, ze si ho nemam posadit na kolena a tak sa s nim hrat, alebo opriet o seba pri hre na posteli. dajmetomu pol hodina denne, moze to poskodit, kym sam nehaca?
my ideme k dr. ,ale ja sa jej to opytat neviem vobec a boris niekedy tak zblbne, ze nevie najst presny vyraz a radsej sa neopyta nic a mna ide porazit potom.,..

no, ale preco sme tu tak skoro rano, ze???? boze, co je s tymi nasimi babami???? 😒 😒 😒 😒

byggyt
3. lis 2009

Jaberka tak to je horšie keď u vás tak leje, ja som si myslela že aj tu a keď som kukla von oknom tak ma skoro porazilo na ceste sa to chvalabohu nedrží iba na tráve, strechách a autách, sú tu 3 stupne, Laura nemá čižmi tak to budeme zas behať po Auparku a zháňať tak dúfam že hneď v prvom obchode jej niečo padne do oka.

Dúfam že už baby porodili.

No idem ja dať prádlo do pračky.

michala.l
3. lis 2009

Baby ja som stale doma ☹ ... vecer kontrakcie uplne prestali a som tam kde som bola ...akurat este nasranejsia,lebo som sa uz mooc tesila ☹ Muz ma vybavenu dovolenku...kokos ja toho doktora pojdem zbit, ked dnes neporodim, ze ma oklamal ☹
Uz mam nervy v kybli ... uz sa ani kupat nesmiem, ani sexovat,kedze som otvorena ...tak mi ostava len tepla sprcha a fit lopta ...a ja uz na to nemam nervy ... vecer som mala uz kontra kazdych cca 10 min a potom zrazu nic ...kokos to je na porazenie 😠
Snad uz ma aspon Macka po tom ... aach jaj 😨

byggyt
3. lis 2009

Michala a ty tu čo ešte robíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja som myslela že je už Hanka na svete. A voda ti neodtiekla?

byggyt
3. lis 2009

Ozaj keď tu toto čítam čo sa deje že tie deti nechcú na svet ja som sa rozhodla už včera že neporodím

michala.l
3. lis 2009

Byggy, nic ☹ ... vcera som mala slabe kontrakcie zhruba kazdych 10 minut a potom to prestalo ... a uz nezacalo ☹ kokos, ma uz prdne z toho ...muzovi uz pomaly dochadza dovolenka a je to cele nafigu takto ..ten Dr. dostane 😀 ..., a Macka tiez nic?
Asi bude dobre rozhodnutie, ze neporodis ...potom mozno prave naopak porodis 😀 a ako si na tom s tlakom a opuchanim?

jabera
3. lis 2009

michala, ja sa picnem!!!!!! co tu robis??? pocuj, nie ze by som chcela stresovat, ale nemala by si ist k dr? je to ok, ked uz si mala take caste kontrakcie, ze prestali? pytala si sa na to? fakt ta nechcem nervacit, ale ja by som urcite minimalne volala gyndoske a opytala sa, ci je to v poriadku...

bygy, to je inac super napad, ze neporodis. aj tym je tehotna zena najkrajsia, podla mna...

michala.l
3. lis 2009

Jaberka, vraj je to normalne ☹ ...kym nie su kontrakcie pravidelne aspon kazdych 5 minut, tak sa to nerata ako nromalne kontrakcie, ci co ...ja uz neviem ... kurna, ale mam toho plne zuby 😠 ... keby mi ten Dr. vyslovene nepovedal, ze to uz bude, tak mi je jedno a muz si neberie dovolenku a ja tu nestresujem ..., ale takto ma to akurat nasralo ...Dr. zachrani uz len ked sa narodi do zajtra 😀
A Macka nic?

evuse
3. lis 2009

Ahojte.

Tak pořád žádný nový miminko? Chuděrky holky. Míšo, jdi na procházku, třeba se to pak rozjede 😉

Jaber, urguju ten recept, docela bych si to dala k sváče, nebo večeři- teda pokud budu mít všechno doma 😵

byggyt
3. lis 2009

Michala tak ja dúfam že sa to dnes už podarí . To je niekedy fakt ako zákon schválnosti a doktora potom kopni vieš kam.........No ale ukludnilo ma to že ťa to nebolelo a snáď nebolí.

byggyt
3. lis 2009

Jááááj zabudla som ti odpovedať na otázku, celkom sa držím uvidím ako 12teho v poradni ale pokial sa udrží tlak a v moči nebudem mať bielkovinu čo som zatial nemala tak pohoda 😉

michala.l
3. lis 2009

No snad to tak ostane a uz doklepes v pohode do konca tehu - ved uz tiez nemas daleko 😉
Ja teraz nemam nic, ani tie slabe ...vobec nic ☹ ...hopsam na fitlopte ... a muza som donutila robit odsavacku 😀 ...he he, tentokrat suhlasil, ale nie za ucelom zvacsenia produkcie, ale koli stimulacii - vraj to pomaha, ale ja teda neviem komu ... Som si citala, ako tu nejka baba bola otvorena na 3 cm, doktor jej povedal, ze uz to bude ... a ona porodila az po troch tyzdnoch 😕 ...kokos, tak dufam, ze toto sa u mna nestane ...

zuzkaaaa
3. lis 2009

ahojte babenky...
michalkaaaaaaaaaa tak to som fakt nečakala,že ty tu ešte budeš.
ozaj tie kalendáre sa dajú objednať aj na www.bess.sk
dnes malá papala nastrúhané jablčko a marina keksík roztlačený, chutilo jej teraz krásne spinká, od 12,45 dúfam, že si pospí aspoň do 14tej. 😅

orlica
3. lis 2009

Ahoj holky tak dneska špiním už jen slabě,tak ležím a nic nedělám.Bojím se abxch nakonec nezůstala na špalkách.Volala jsem ráno doktorce a ta mi řekla,že když se mi to po těch práškách zmírnilo,tak mám postupovat pořád stejně,než to bude zase o.k.Takže zase 18 prášků deně,to už fakt nejde polykat.

Michalko už ať si v nemocnici a vidíme Haničku jak je krásná!!!!

Pocahontas:budu držet palečky až budeš v poradně.

zuzkaaaa
3. lis 2009

no nespala dlho už je hore baby ja som ešte nikomu nič nekúpila na vianoce ani jednu hračku malej a to musím nakúpiť ešte aj pre krstniatka 2 chlapci 5 a 10 ročný a synovcovy 7 ročný a švagriná teraz bude rodiť takže ešte jedna bambula jaaj a to je najlepšie že neviem čo....

no tak orlica vôbec nezávidím pekne oddychuj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru