Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ratatooy
2. dub 2013

@margarita1 tak to slyšim porve že se hcg zvyšuje pomaleji

ratatooy
2. dub 2013

@l.u.c.i.e no to by me taky zajimalo ale jako beru to zatim jako hotovou vec že lokalni anestezie se muže i v tehu

margarita1
2. dub 2013

že se to jako u silnější na testu prokáže později, jinak HCG narůstá normálně, takhle jsem to myslela 😀

ratatooy
2. dub 2013

@smalda ¨jj každy je jiny a ja sem zvedava jaky bude moje druhy u prvniho sem nezvracela ani jednou ne že bych to chtela ale hodilo by se mi to abych nco shodila

ratatooy
2. dub 2013

@margarita1 jo tak to nevim ja sem mela normálne silnou čárku cca jakoby 16den po ovu

margarita1
2. dub 2013

tak já jsem dost silná, takže uvidíme. Já při prvním ten 16 den z krve měla hcg 5, takže teď to bude ais podobný, pokud to vyjde. Ale chtěla jsem vědět, jestli i někomu jinému se to ukázalo déle. Jinak já zvracela vždycky odpoledne

mambba
2. dub 2013

@margarita1 ja som tiez hoooodne silna, otehotnenie pri 175 cm a vahe 110kg cca. na 16 den po ovulacii ( potvrdenej folikulometriou) som mala hcg 160, to bolo v utorok.. priesvitna ciarocka sa mi na teste ( ale az po dvoch hodinach, teda po limite) objavila uz v sobotu, ved kukni ku mne do albumu, ale boli ciarky..

margarita1
2. dub 2013

mambba -tak ono záleží asi i na uhnízdění. Mě jde o to, jestli mám dál brát Duphaston nebo nemám. Ms jsem měla minulý měsíc 3.3. a ovu před 16 dny

margarita1
2. dub 2013

ajak vám holky trvalo přijít do jiného stavu?

smalda
2. dub 2013

@ratatooy no u mě e to te´d horší je mě pořád zle a nemůžu se vyzvracet v noci nemůžu spát. Tak přeji štěstí ať jste v klidu

mambba
2. dub 2013

@margarita1 jasne ze to zalezi na uhniezdeni.. tam je presne ten rozdiel nikolkych dni.. ja byt tebou by som ten duphaston urcite brala dalej.. neuskodi ti to v tomto stadiu..
mne dokonca duphaston nechava lekar az do 15 -16 tyzdna tehotenstva..
a otehotniet mi trvalo viac ako 3 roky.. ja mam polycysticke vajecniky a u manzela sa zistil hrozny spermiogram.

zuksa
2. dub 2013

@margarita1 hmmm tak ja tiez nemam idealnu postavu.. hmm o tom ze by u plnsich zien islo hcg pomalsie hore som v zivote nepocula.. ja som mala riadne ciarky hned na prvom teste.. robila som si ho par dni po tom ako mi neprisla mrcha.. asi 2 alebo 3 dni.. a my sme sa o babo ani nestihli zacat snazit.. prvy krat som otehotnela uplne neplanovane.. minuli rok v septembri sme ale aj o babo prisli a o tri mesiace som otehotnela zase.. tiez uplne bez akehokolvek snazenia.. nikdy som si nemerala BT ani som si nerobila ovu testy... proste dr povedal ze o tri mesiace mozem byt zase tehu tak som 🙂 chvalabohu uz v 5 mesiaci a babo je zdrave a krasne rastie. 🙂 podla mna je to skor o tom ako je telo pripravene vynosit babo..

margarita1
2. dub 2013

mambba a otěhotněla jsi přirozeně bez pomoci? Tak gratuluji a ať mimčo krásně rostě 😉 . Určitě ho budu brát. Já jsem i strašně unavená, tak si myslím, že jsem .

zuksa - tak to máš super, takhle bez provblémů otěhotnět. Já poprvé hnedka, a teď jsme si chvíli počkaly. Ms bych měla dostat cca 2-3 dny . Tak zkusím asi po tomto termínu test

ratatooy
3. dub 2013

@margarita1 je a tak to je možny teda ted me napada že u amošky se ji to na testu neukazalo az do třetiho mesice

ratatooy
3. dub 2013

@margarita1 nám dlouhoooo první bylo mimodeložní pak cca dva a půl roku nic až po ivf mame kluka a pak zase nic dva a půl roku tak jsme si včera dovezli dve embryjka z mrazáčku

mambba
3. dub 2013

@margarita1 otehotnela som prirodzene.. ale hovorim ze zazrakom.. brala som sice metformin na polycysticke vajecniky a ten vitazny cyklus aj 5-9 den jednu tabletku clostilbegytu. lenze v priebehu tohto cyklu este pred ovulaciou bol manzel na spermiogram a vysledky tak katastrofalne, ze nas odporucili rovno na IVF s ICSI, tak sme sa objednali do centra a plodenie pustili z hlavy.. cize u nas 100% platila psychika, sme sa na to vykaslali prirodzene a bum..

mucinkaa29
3. dub 2013

Ahoj kočky,aj ja som bolo tehulka baculka a zostali mi teplačiky 50-52 z lidla čierne,ak by mal niekto zaujem 🙂 🙂 🙂 🙂 A prajem vam vela štastia🙂

margarita1
3. dub 2013

Dobré ráno, tak jsem si dělala těstík a je tam sice duch,ale trošku lépe vidět, tak snad to vyjde 🙂

margarita1
3. dub 2013

ratatooy - taky jste si užily svoje , tak ať to vyjde !

zuksa
3. dub 2013

@margarita1 noo tak to ti najlepsie ukaze az po termine ms.. hmmm verim ze najdes dve ciarky 🙂

babule chcela som sa este spytat ake ste mali bruska alebo kedy vam ich bolo vidiet ako ozaj tehu bruska?? lebo mne sa to dako stale nie a nie spravit take pekne tehu. ci to este je skoro na to?? v 18tt...

pp82
5. dub 2013

@evikj33 dobrý den, náhodou jsem narazila na vaši diskuzi a čtu, že jste prodávala laclíky protehule?ale bylo již v listopadu tak už je asi nemáte co? ale pokud ano, mela bych zájem. Děkuji za odpoved
jinak se k vám přidávám s mojí oooobr váhou, při prvním jsem nabrala skoro 30 a ted jsem tehu krátce takseobávám comě čeká na konci, ale cohlavněže jsoz detičky zdraví a mystouváhou snad nejak zabojujeme mne? 😒 😉 😒 😉

evikj33
5. dub 2013

@pp82 Hezký den ano Lacláče už jou prodané,bylo to krátce po vložení 🙂

zuksa
5. dub 2013

baby kedy ste zacali citit pohyby babatka?

pp82
6. dub 2013

@evikj33 no myslela jsem si to, ale za zeptáni nic nedám , že? 😉 😉 😉 koukala jsem i ted do bon prixu a už je nemají ani v nabídce!!! škoda, vypadali skvele a ta cena!!! 🙂 jinak hezký den
@zuksa kolem 17tt, i přes ty moje špíčky 😀 😀 😀

janicka92
6. dub 2013

@zuksa 20tt 🙂

apolodorie
8. dub 2013

Zdravím maminky baculky, chtěla bych se zeptat, jak cítíte pohyby miminka. Jsem taky XXL těhule a mám placentu na přední stěně. Nyní jsem 29+1, pohyby cítím, ale kolikrát se na ně musím hodně soustředit... Několikrát jsem už chtěla jet do nemocnice, aby mě ujistili, že je všechno v pořádku, ale nakonec malej přece jen kopnul větší silou, tak jsem se uklidnila... Máte to někdo podobně?

pajmou
8. dub 2013

@apolodorie to bude tou placentou ja jsem o tyden min a jsem XXXXXL a kope statecnr :D

pajmou
8. dub 2013

@zuksa v prvnim tehu 16 t a ted 14t moc aktivni deti 🙂

olasek
8. dub 2013

Hezky vecer, i ja jsem hodne XL mamina a s narustem HCG a s pohyby jsem nikdy problem nemela. Mela jsem placentu na zadni stene, ale kopani jsem citila od 19tt az do konce tehu stale a velice vyrazne 😉
@pajmou kalhoty od vas jsem nosila cele tehu - hlavne ty cerne manzestraky jsem super uzila 🙂 Gratuluji k tehotenstvi!!!

apolodorie
9. dub 2013

Dík za odpovědi, sice mě moc nepotěšily, přijdu si o ty pohyby ochuzená, ale když mi doktorka tvrdí, že je všechno v pořádku, tak jí budu věřit 🙂 Jinak pohyby cítím od 19.týdne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru