Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

v555
25. črc 2012

@beruska81 gratulujeeeem 🙂 🙂 🙂 a prajem veľa zdravíčka.....

mickeyd
25. črc 2012

Ahojky holky tak tady máme první naši fotečky bublinky...nakonec jsme to pořádně s dokorem propočítali a právě jsem v 5+5tt

mickeyd
25. črc 2012

@ladus88 vydrž ještě týden apak bude aspon dušík mi to tak taky vacházelo že až 14 dní ode dne kdy jsem to měla dostat byl test pozitivní 🙂
@baruska81 gratuluji a přeji jen hodně zdravíčka, lásky a rodosti a žádné starosti 🙂

evikj33
25. črc 2012

@mickeyd Gratuluju k bublince a krásné fotečce 🙂 Tak to už máš 6tt.Super jen tak dál.

hankar20
25. črc 2012

@mickeyd Mocinky gratuluju nastávající maminko🙂

evikj33
25. črc 2012

@hankar20 Tak jak jsi dnes dopadla u dr?Je to na dobré estě? 😕

hankar20
26. črc 2012

@evikj33 Výsledky budou dneska, tak jsem u telefonu jak na trní:(

veverka.terka
26. črc 2012

@oktarina ahojky, prosím, můžu se optat?! koupila sem si ten Elmex gelee, jak si mi doporučovala,ale v příbalovým letáčku je napsaný v těhotenství používat pouze na doporučení lékaře. myslíš, že se mám prvně zeptat gynekoložky nebo zubařky, jestli to můžu? nebo tobě to přímo zubařka doporučila? díky 🙂

oktarina
26. črc 2012

@veverka.terka krásné ránko, samozřejmě. Mě ho doporučil právě přímo náš rodinný zubař, ke kterému chodím už 15 let 🙂 Přiznám se, že jsem si příbalový leták nečetla, elmex používala a nepozoruju nic divného, ale určitě nic nepokazíš, když si zalováš své zubařce/zubařovi. Aspoň to budeš mít potvrzeno 2x 😉
Já zas takhle vyletěla s ascorutinem - doporučila mi ho hematoložka a v příbaláku je napsané, že ho nesmí užívat těhule, tak jsem se vrátila do lékárny, ať mi to vysvětlí a výsledek je, že to mohou užívat, že je to jen vit. C a rutin, který je i v pohance 🙂

veverka.terka
26. črc 2012

@oktarina díky 🙂

oktarina
26. črc 2012

@veverka.terka není zač 🙂

evikj33
26. črc 2012

@hankar20 Moc držím palce at to není nic závažného a zvládnete to jen s nějakou domácí lečbou. 😉

hankar20
26. črc 2012

Tak děvčata, dneska sem se konečně dozvěděla výsledky: bílkovina klesla a krev už nebyla přítomna žádná 🙂))) Takže je vše v pořádku a můžem v sobotu vesele na hříbky 🙂 A samou radostí jsem malé koupila legínky, sandálky a bodýčko 🙂

prdecek
26. črc 2012

ahojky holky,

jsem tu zase po delší době a chci se zeptat zda Vás některou netrápí žilní nedostatečnost v nohách???? u mě na to je podezření, ještě to nemám potvrzené. Co by se v tomto případě dělo??? nemůže to ublížit malému?

d.aniela1
26. črc 2012

@prdecek ja to mam od 20 let hlidaji me nozky kvuli krecakum a beru na to leky,,

prdecek
26. črc 2012

@d.aniela1 a v těhotenství jsi to měla jak??? nebyl problém skrz mimčo? neublíží mu to teda?

evikj33
26. črc 2012

@hankar20 No super gratuluju 🙂 A hlavně nezapomen repelent na klíštata.

hankar20
26. črc 2012

@evikj33 Pokud ho snesu, tak se pořádně nastříkám..Jinak jsem očkovaná od 7 let 🙂 Já sem tak šťastná že je vše OK a že uvidím po 3 letech hřiba (snad xDDDD)

hankar20
26. črc 2012

@beruska81 Moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka a zdraví do života holky 🙂

elinav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
oktarina
27. črc 2012

@prdecek já jsem na tom podobně jako @d.aniela1 akorát mě se projevila až v těhu. Byla jsem na vyšetřeních, chodím na kontroly a beru léky. Na miminko to vliv nemá, ale těhule musí hodně odpočívat, nohy nenamáhat, sledovat otoky a pomáhá dávat nohy nahoru a chladit.

d.aniela1
27. črc 2012

@prdecek ano presne tak odpocivat,,aby nebyli nohy moc namahany a na miminko to nema vliv ovlivnuje to jen tvoje zdravy aby nevznikly trombozy,,nebo tak neco ale bud v klidu oni si to pohlidaji,,,a uzivej si tehotenstvi,,

prdecek
27. črc 2012

@oktarina
@d.aniela1
díky, naštěstí se to nepotvrdilo, neví vůbec z čeho tu nohu mám nateklou. Prej vlivem hormonů. No uvidíme.

fretecka
30. črc 2012

Ahoj holky,tak to tu pročítám a ze mě bude doopravdy koule. zvracím hlavně od 18 hod,moc nejím ale přibírám. nejvíc mě štve,že mám stále oteklé nohy a to jsem na to nikdy netrpěla,tak nevím.

hankar20
30. črc 2012

Tak děvčata přidávám dnešní zážitek z UZ...Velký UZ na genetice na kontrolu, normální člověk se těší (což i já) ale aby odcházel s pláčem a to ne proto, že miminko je nemocné, ale proto, že doktorka je sprominutím K.... tak to je na mě moc...Ano jsem baculka a tak vizualizace do pidi detajlů je horší, ale aby mě mlátila do břicha a UZ prováděla obouručně zapřená celou vahou těla do mého bříška je šílený..Trvalo to hodinu a půl a výsledek je ten, že mám modřinu jak od dvou tenisáků na bříšku, šílené bolesti u dýchání a sebemenším pohybu a že mám tendenci volat rychlou...A to jen proto aby zjistila jestli srdeční aorta má 2 nebo 3mm upřímně pro mě bylo hlavní že má všechno tak jak má a tenhle detajl by oželila i má Dr....Něco pozitivního sem: V bříšku je 100% Verunka, před UZ a snad i nyní po něm 100% zdravá a 25cm veliká slečna...Doufám že žádnou z vás tenhle přístup nepotká a to podotýkám, nikdy sem na břiše neměla přemíru tuku - muj problém jsou stehna :(

aaa
30. črc 2012

@hankar20 Ahoj, můžu se zeptat, kde jsi na UTZ byla? Já mám podobný zážitek z Gennetu. Ne teda tak drastický jako ty, ale pan docent mi tam taky pěkně zvedl mandle... 😖

hankar20
30. črc 2012

@aaa z Gennetu v Praze Dr. Kiliánová

hankar20
30. črc 2012

@aaa ať žije gennet že

aaa
30. črc 2012

@hankar20 Koukám, že jsou tam empatický doktoří 😖 . Já jsem odcházela tak rozhozená, že se mi chtělo brečet. Naštěstí jsem šla dva dny na to ke svému doktorovi a když jsem mu to vylíčila, tak mi celý UTZ udělal znova. Přijde mi, že v Gennetu se chovají slušně, jen když platíš 😠 . Mně vytočila hned slečna na recepci, když mě sjela, že nenesu výsledky triple testů-to by mi to ovšem musela říct, když mě objednávala... Já byla u Kulovaného.

ebsian
30. črc 2012

@hankar20
@aaa No holky, to snad už přehání proboha? Mně stačilo, když mi minule pořád říkala, jak je mimčo ve špatné poloze a dost mi zahýbala břuchem, protože mimčo spalo, to mám velikost 42 a nemám teda nějaký špeky. Ale když to neviděla hned hezky v tom 18tt, tak si to pěkně prohnětla a napsala i horší viditelnost. No a malá prostě spala a ne a ne spolupracovat, příště si dám kafe nebo čokoládu.
Ale takové chování nemá obdoby. 😠 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru