Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
9. dub 2014

No dievčence, dnes posledný deň PN. zajtra do práce na rozlúčku tak vypekám aby som mala čím pohostiť. 😀

ynett
9. dub 2014

@inngrid 😀 na to by som sa moc nespoliehala 😉

inngrid
9. dub 2014

@ynett a potom čo? potom na matersku cicuška a ziadne obmezdené vychádzky to je radosti čo 🙂

inngrid
9. dub 2014

@ynett psssssssst nechaj ma zit chvílu v tej naivite 🙂

ynett
9. dub 2014

@inngrid tak tak, ani nevieš ako sa teším. už rozmýšlam kam pôjdeme cez víkend🙂🙂 aspon niekam vypadnúť bez ohľadu na čas😀

ynett
9. dub 2014

@inngrid 😀 oki tak budú okolo teba skákať celý deň 😎

inngrid
9. dub 2014

@ynett no vidiš dohodneme sa tak tak budem princezná 🙂 🙂

no verím ti ze sa tešíš 🙂

ynett
9. dub 2014

@inngrid už len teraz vydržať ako kinderko ten mesiac🙂
už mám napečené slané a jeden koláč, ešte ma čaká druhý koláč. sa mi nechcééééééé ale kolegynky ho milujú, robím ho každý rok, tak sa musím premôcť. našťastie je to jeden z tých "vylejem na plech a hotovo"😀

adamko1234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adamko1234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pt1981
9. dub 2014

@wimisci já jsem přestala kouřit cca 3 měsíce před otěhotněním. Kouřila jsem hodně, klidně i krabičku denně... Teď chutě mám, páč manžel hulí o 106, naštěstí jen na balkóně. Přes veškerou chuť bych si ale nezapálila... Nemůžu to malé udělat....
Co se týče porodu... Proč bys neměla porodit normálně? Já mám počáteční artrózu kyčlí a s mudr jsem se dohodla, že pokud nebude mít mimi víc, než 3.5kg cca, tak můžu zkusit rodit normálně...
a neboj, testíky ti dopadnou určitě dobře... Já mám z úterka taky hrůzu, ale naději neztrácím...
Cvičení je dobrý, ale myslím, že s bazénem je lepší. Já osobně se bojím koupat doma ve vaně, takže se pět měsíců jen sprchuju. Moct se ponořit celá do teplé vody byla slast a úleva!!!

anetadr
9. dub 2014

@kettm napíšu ip

kettm
9. dub 2014

@inngrid jsem v čr, netuším jak je to s poštovným na Slovensko:-/

ynett
9. dub 2014

Tak baby dnes mi ubehol posledný deň PN. chválabohu od zajtra som voľná😀

trnafcanka
10. dub 2014

ahojte,neviem ako mam zacat lebo sa hambim za svoje kila.Ked som bola tehotna s prvym dietatom tak som zacinala pri vahe 95kg/180cm a skoncila som s vahou 115kg/180cm ,potom mi to neislo dole,dala som to na nejakych 108kg/180cm a pri antikoncepcie som za 3 roky pribrala na 118kg/180cm ☹ a ostala som tehotna a teraz sa hambim a bojim ze ked pojdem rodit budem mat aj 130kg180cm.Uz teraz mam z toho nervy a neviem co robit aby som nepribrala vela ☹ ☹ ☹

ejdzi
10. dub 2014

@trnafcanka hlavne nestresuj, lebo tym len ublizujes sebe aj babatku. Ja som tiez prve tehotenstvo zacinala nieco okolo 110 kg a pribrala som +-4kg. Takze si nerob dopredtu stresy, hlavne sa snaz jest pravidelne a
neprejedat sa, vela zeleninky a tak. Kolko priberies, to sa neda predpovedat, lebo kazde telo je ine. Niekto priberie viac niekto menej, s tym sa nic neda robit, hlavne urcite nehladuj, lebo babo vyzivu potrebuje a uzivaj sa tehotenstvo, kila mozes riesit potom 🙂

inngrid
10. dub 2014

@trnafcanka Ahoj ahoj počuj tu fakt tu vôbec nemesis mať obavy 🙂 ak by niekde inde ok pochopím ale tu nie 🙂 tu sme všetky XXXL 🙂 tak no stress a počuj ja mam tiez cez 100 a zatial som pribrala iba 2kg a som v 6 mesiaci - kazdé tehotenstvo je iné to že si pribrala pri prvom neznamená, že tak isto priberieš aj pri druhom su tu kočky čo aj schudli moja mamina pri sestre pribrala 20kg pri mne 15 a pri bratovi 7 schudla takze hlavu hore ok? a hlavne si tu medzi svojimi 🙂 tak ziadny stress jasné? a gratulujem k miminku 🙂

wimisci
10. dub 2014

@pt1981 Dobré ranko, děkuji za podporu 🙂 taký naději neztracim 🙂 ba naopak jen říkám že prcek je zdravučky a vše bude ok 🙂 A u tebe taký, jinak beru z sebou chlapa abych nebyla tolik ve stresu :D

@trnafcanka ahojky, jsem na začatku tehu. a na hoře už mám 4kg :( to jsem psala tady včera holkam a to snažim se jist pravidelně a nepřejidat se. Ale prcek už asi si řekne sam neboť v noci mě vzbudi příšerny hlad až bolest žaludku :D Jen doufam že už co nejdříve přestaném tolik papat a bude to v normalu neboť na moji výšku 160 važit 84 :( Za chvili se neunesu :( ale žadnu dietu držet nehodlam ani hladovku, to bych prckovi neudělala 🙂

wimisci
10. dub 2014

Dobré ranko holky, trapili vás zoubky? Mě od včerejška boli příšerně zub myslite že mužu použivat mastičku Kamistad senzetiv - to umrtvi na chvili dasno a zub :( nebo co jste vy použivali? A sklidni se to, nebo hned mám letět k zubařce☹?

pt1981
10. dub 2014

@wimisci dobré ránko přeji a zase mám k tvému dotazu co říct 😀. Po celou dobu těhotenství mám jeden zub, co každý měsíc bolí cca 2, 3 dny. Minulý týden jsem byla u zubaté a nic jsem jí neřekla. Nenašla mi nic... Jelikož se stráááášně bojím vrtačky, s úsměvem jsem poděkovala a papa.
Na tu mastičku se zeptej v lékárně, tam to budou vědět přesně a budeš mít klídek 🙂

ratatooy
10. dub 2014

@wimisci radši jdi k zubařce protože mastička ti problém nevyřeší když už je v zubu zánět tak jedině ošetření,ono to muže přejít ale zaděláš si tím an daleko horší problémy a věř že takovej zánět okostnice není nic labůžovýho

ratatooy
10. dub 2014

holky prodávám letní 3/4 jsou nenošené z CA vel 46

wimisci
10. dub 2014

@pt1981
@ratatooy
No holky už jsem zažíla pravě v lednu takovy boj s Dr. jsem brečela a strachy jsem se bala otevřít pusu, a dělo se to, že mi vrtala do živeho zubu který se neumrtvil od injekce. Chlap se mnou tam byl a říkal že nikdy me ještě neviděl tak vyklepanou a tolik v šoku :( .. Takže dokžete si představít co to byl za masakr, ani osmičky mě tolik neboleli na chirurgii jak toto u Dr. tak pochopitelně že se tam nehrnu :( a bojim se všeho a hlavně po tom lednu bojim se vrtačky :( Před tim jsem zubařku brala sportovně neboť i jednu osmičku na chirurgii mi musel Dr. vytluct kladivkem, tak už jsem nic horšího nečekala ale fakt ještě něco horšího existuje :( Prominte za tak dlouhy vzkaz :D

pt1981
10. dub 2014

@wimisci tak toto se mi stalo před spoustou let: vytažení nervu bez umrtvení. Okamžitě jsem vyměnila zubatou a dnes se bez injekce ani vrtat nenechám. Mám super mudr, dá mi ji fakt vždycky. Teď v těhotenství ale nechce a já ji chápu... Ještě mě čeká jedna prohlídka, někdy o prázdninách, snad budu mít zuby ok... Porod bude horší 😀. Vůbec se ti nedivím, že se tolik bojíš... Naprosto tě chápu ☹. Držím pěsti, ať bolest přejde a nemusíš tam... Jo a taky je dobrý Elmex gel, stojí kolem 200.-, ale fakt zabírá...

vercicha
10. dub 2014

@trnafcanka ahoj chcem ti povedat ze bud v pohode. Ja som zacinala svoje prve tehu na 95/180 cm a pribrala som 27 kg (to som mala vsetko vsade a pred porodom strasne male brucho no nechapem - maly mal 3150g/37tt), vdaka antikoncepcii som nedala vsetko dole (brala som ju po porode necele 3roky) a potom vdaka hormonalnym problemom aj tabletkam som pribrala na 115/180 a ked som po 7 rokoch od prveho porodu otehotnela pribrala som 23 kg. Ani neviem ako mala som len brusko velke no vaha bola 138/180 (maly vaha 4250g/40tt) potom som nieco zhodila aj ked este stale dojcim a druhy syn ma uz 33 mesiacov teraz som tehotna a zacinala som na vahe 114/180 som v 15tt a zatial mam tu istu vahu no nerobim si iluzie, ze vaha neskoci takmer na 130kg ale kaslem na to. Hlavne, ze babatko bude v poriadku. Viem ze je to tazke aj mna obcas zranuju tie pripomienky a pri nasej vyske aj vahe nas beru ako slonice no hlavu hore kaslat na to. Mame to vo vela veciach tazke uz len oblecenim. Kde xxxl baby nad 100 kg sa vojdu do velkosti cca 46 my do 54- 56 a povedzme moda v tychto velkostiach uz nie je ani moda.... osobne to mi vadi viac. Sme take ake nas Pan Boh stvoril a to ze mozme byt giganticke matky a co je to super!!! Lepsie take ako nemoct mat babatko. Inak som vdacna sa tuto skupinu. Konecne ta tu nikto neosudzuje.

wimisci
10. dub 2014

@pt1981 no to bylo něco šileneho, taký mi pak tahala nerv :(.... nechci tam počkam do zitřka a kdyby to nepřešlo budu muset tam jit v ponděli :( A jeste takovy dotaz, mám v prukazce ze mam jit k obvodakovi, ale zapomnela jsem se zeptat sestricky kdy :( Kdy jsi tam sla ty? Do dalsi kontrole na gin. nebo to nespecha?

pt1981
10. dub 2014

@wimisci já jdu zrovna dneska 🙂. Taky mi nikdo neřekl, kdy mám jít, tak jsem si to naplánovala sama na cca půlku. Pak ti písnu, co mi dělala a nedělala, ať víš 🙂. Ale od ní jedu na návštěvu, tak až večer nebo zítra...

wimisci
10. dub 2014

@pt1981 Jo to vím že porod bude horší :D a toho se taký děsím :D Ale když prcka vidim na ultrazvuku tak na všechno kolem zapomenu :D takže doufam že to tak bude i u porodu :D

wimisci
10. dub 2014

@pt1981 Dobře budu rada když napises co a jak 🙂 ať jsem trošku v obraze ať nejsem jak za opicama, je to moje první miminko tak se učím za pochodu :D

pt1981
10. dub 2014

@wimisci taky čekám první miminko a je pro mě všechno nový 🙂. Určo se ozvu. Objednaná jsem za hodinku, tak doufám, že u ní nestrávím mládí 😀. Zatím ajoj, jdu se chystat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru