Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

inngrid
11. dub 2014

@pt1981 dobré ranko aj Tebe niekedy aj ja mavam po ranu opuchnutejšie prsty ale hned ako sa zobudim začnem rukami pracovat sa mi ten odtok vstrebe uz lepšie?

inak dnes čo planujem? nič pôjdem uvarit polievočku a neviem nemam plany na dnes 🙂

wimisci
11. dub 2014

@inngrid To je teda zubarka a je stara , přemyšlim jestli mě nevezme ta moje byvala z Ostravy jak tam budeme pristi tyden. Co myslis?

pt1981
11. dub 2014

já je mám právě nateklé vždy, mám to jakési otočené... Večer mám ruky lehhé a ráno nafouklé a těžké... Ale dnes je to extrém. Máš pravdu, jak trošku něco dělám ( např. klepu do písmenek 😀 ), tak je to malinko lepší! Jakoupak polívečku máš v plánu?

wimisci
11. dub 2014

@pt1981 Dobré ranko. S těma prstama znám dobře jak je rozhybeš tak se splasknou 🙂 Jsem mivala i tak že mi nešli sundat prstynky :(...Jinak dneska v planu je uklid ale jeste je cas 😀 a kdyz je tak hezky tak vylezu na zahradku a budu se slunit 🙂

inngrid
11. dub 2014

@wimisci jasné objednaj sa teraz a budeš mat pokojn eboj nič 🙂

ratatooy
11. dub 2014

@babika131 ahoj ja ti řeknu uplně přesně jak se dá přibrat 9-12kg mela sem to u obou tehu,a je to tím že už před tím sem mela 98kg kdo je hubenej přibere ve většině případů o dost víc

ynett
11. dub 2014

Caute baby, vcera a dnes som bola na par hodin v praci, vybavit posledne veci a rozlucit sa. Uz som doma tak materska moze zacat🙂 a este k tomu mi prislo zo socialky ze mi priznavaju matersku. Aky zlaty😀

pt1981
11. dub 2014

@wimisci jééé, ty se máš! U vás svítí sluníčko? Tady je pod mrakem, ale pěkné počasí slibují na víkend, tak snad ano... Zatím jsem pověsila jednu pračku a druhou peru, vyskládala jsem a naskládala myčku a teď jsem dala vařit brambory na kaši... Ty jo a to jsem měla tolik plánů a nechce se... ☹
Prsty už jsou lepší... Vždycky mi to splaskne do večera a ráno je mám zase nateklé...
Ty jo, snubák už nenavleču 14dní... Nedá se nic dělat ☹

pt1981
11. dub 2014

@ynett jééé, tak si mateřskou krásně užívej a ať je vše v pořádku 🙂. Jaké byly pocity při loučení v práci?

ynett
11. dub 2014

@pt1981 dakujem🙂 uprimne povedane pocity neboli ziadne, ale to bude tym ze som uz 6 mesiacov doma na PN kvoli rizikovemu tehotenstvu, takze som si uz roboty odvykla🙂 alebo mi to docvakne neskor😉

pt1981
11. dub 2014

@ynett tak to chápu, máme to podobné... Já jsem dostala k 31.12. výpověď, ale nevadilo mi to, už jsem byla těhotná. S holkama jsem se rozloučila už v tom prosinci, bylo to hodně rozpačité, po sedmi letech až moc... Teď jsem se za nimi stavovala na kávičku a atmosféra byla lepší, ale... Rizikové mám od února, takže dobře vím, jak se cítíš...

ynett
11. dub 2014

@pt1981 no vsak uvidim ci to nejako na mna dolahne. Tak ale ratam ze ked sa maly narodi tak budem mat ine starosti🙂

pt1981
11. dub 2014

@ynett to si myslím, že nějaká práce tě může pak už leda škrábat na zádech 😀. Jak bude děťátko, bude to vše už o něčem jiném 🙂

ynett
11. dub 2014

@pt1981 tak tak🙂

babika131
11. dub 2014

@ratatooy No tak to ti teda poviem,že som bola z toho ale fakt prekvapená,keď ma pred pôrodom postavili na váhu. 😀 Sa mi ani tomu veriť nechcelo.

veri0007
11. dub 2014

@trnafcanka svou váhou se vůbec nestresuj, já už tu svou beru takovou jaká je, v těhu jí stejně nesundám😉 mám 170cm a aktuální váhu 109,4kg, takže vzhledem k výšce jsme na tom tak stejně. Okolí mě taky už bere takovou jaká jsem😉 A ostatním můžu být ukradená 😎 U dr. gng si už z něho dělám srandu. Třeba při NT screeningu mi řekl asi po 15 minutách ultrazvuku přes břicho že ho už bolí ruka jak musí kvůli tloušťce tlačit. Akorám jsem ho setřela že mě to taky je celkem nepříjemné a bolestivé, ale že se s tím taky budu muset vyrovnat🙂

wimisci
12. dub 2014

@pt1981 Dobré ranko, jsem taky včera prala a uklizela a byla jsem uplně vyčerpana 🙂 Zkus je masirovat a protahovat, jsem měla na levačce rozsahly zanět šlach z prác,e takže na ni mi natikaji pořád :( ale to masirovani a protahovani je asi nejrychlejší po ranu jak je rozhybat....

Jinak Holky dneska se mi zdali příšerné sny, od žraloka po erotické pak že jsem s nějakou partou zničili roztavenou novostavbu, a pak že jsem byla u babi a modlila se k měsici a najednou ten měsic se ke mě zpustil a byla z toho měsični pani a něco mi říkala ale to už nwm co :D

@ynett Gratuluji a pořádně si to uživej ty posledni volné chvilky 😀 😝

ynett
12. dub 2014

@wimisci fíha aké sny🙂

dakujem, konecne mozem pobehovat ako ja chcem 😀

pt1981
12. dub 2014

Pěkné poledne, děvčátka!

@wimisci Děkuju za radu, určitě procvičování i masáž vyzkouším 🙂aky jsem dnes měla nějakou divokou noc, usínala jsem až kolem druhé hodiny a vstávala po desáté.... Ale tvé sny nemají chybu teda (y) 😀 , občas se to zamotá, hahaha

@ynett to ti skoro až závidím, že už nejsi zívislá na vycházkách, napsaných od mudr... Hlavně zůstaň pěkně v balení 2v1, ať si vše vyřídíš, zařídíš a ty celé dny si ještě stihneš užít 🙂

ynett
12. dub 2014

@pt1981 tak ja pevne verim ze vydrzime co najdlhsie. stale mu dohovaram ze sa uvidime az v maji 😀 😀
i ked poslíckovia uz zacinaju byt mierne bolestivý.

pt1981
12. dub 2014

@ynett budu ti držet pěsti i na nohách 🙂

ynett
12. dub 2014

@pt1981 dakujeme🙂

wimisci
12. dub 2014

@pt1981
@ynett
Holky taký si řikam co to jsou za sny 😀 a jinak ynett drž se a vydrž, držím ti palečky 🙂

ynett
14. dub 2014

@wimisci dakujem🙂 akurát dnes som bola na poradni a musím sa stále šetriť aby sme vydržali aspon do mája. ach jaj. už som sa tešila že si budem pobehovať kade tade🙂

ynett
14. dub 2014

inak baby dnes som zistila, že po dvoch týždnoch som pribrala 0,5 kg. takže moje krásne časy nepriberania sa asi už končia. snád ale to nebude nejaké rapídne. 🙂

wimisci
14. dub 2014

@ynett ahojik vždyť to je skoro nic 😝 jsem na začatku a mám nahoře už 4 kg☹ ...Neboj jak maličky příjde na svět, raz dva to dáš dolu 😝

ynett
14. dub 2014

@wimisci no tak to ano🙂 teda pevne v to dúfam 😀 i ked budem môcť začať konečne normálne jesť tak sa snád neutrhnem a nepriberiem ešte 😀

domca89
14. dub 2014

Ahoj holky, tak jak to zvládáte?

wimisci
15. dub 2014

@ynett Dobré ranko. Pevně v to věřím že to dáš dolu 😝 S mimi se nudit nebudeš 😝 aj já si to pořád říkám 😝

@domca89 Dobré ranko. je mi příšernš blbe 😀 ale dneska už jedeme za rodinou na Moravu tak se moc těšíme až jim to zdělime 🙂 tak jsem zvědava na jejich reakci 😀

domca89
15. dub 2014

@wimisci Tak to jsme dvě, mě je též stále zle. Jinakužij si to oznamování, já byla vyklepaná jak startka akdyž jsme to řekli, budoucí babička měla hroznou radost a ještě večer se se sousedkou sprala jak štěně na oslavu. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru