Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
23. dub 2014

@wimisci no však si pôjdeš po to a uvidíš, ale kontrola to stopro nebola🙂

domca89
23. dub 2014

Tak máme ošklivou rozmazanou fotečku, ale miminečko je podle UZ naprosto v pořádku. 😉

wimisci
23. dub 2014

@ynett jj hned pak vam dam vedět... Fiha tak jsem se lekla ☹

wimisci
23. dub 2014

@domca89 Velka gratulace jen tak nadale 🙂 :-* My jdeme zitra na genetiku ☹

ynett
23. dub 2014

@domca89 super, gratulácia🙂 odber krvi v pohode?

ynett
23. dub 2014

@wimisci hlavne kľud a dýchaj 😉

domca89
23. dub 2014

@ynett No když jsem tam byla naposledy neříkala doktor nic o tom, že by se něco našlo. Ale měli jsme jen jakési PAP. Takže nevím zda se má ještě něco dodělávat, či to bylo ono

ynett
23. dub 2014

@domca89 tak potom super, všetko je v poriadku🙂

inngrid
23. dub 2014

@ynett tak nech uz to máš šup šup za sebou 🙂

@wimisci aj ja pôjdem po 16 na poštu ale idem po balík tak snad budeme obe spokojné 🙂

domca89
23. dub 2014

@ynett jj jsem ráda, že je mimčo v pořádku, sice mě mrzelo, že doktor nechtěl zaměřit, zda je to holka nebo kluk, byl to zmatkař, lítal přes mimčo sem tam, ani já pomalu nestíhala, ale když ho zaměřoval, aby ho změřil, tak mávalo ručičkama. A byl to první UZ, který bolel, doktor hrozně tlačil a ani mimču se to nelíbilo, stáhlo se do klubíčka...

inngrid
23. dub 2014

@domca89 jééééééééj aka krasna fazulka rastie rastie 🙂

pt1981
23. dub 2014

@wimisci podle mě to není papír o nezastižení doma. Já jsem ho sice nikdy neměla, ale sestra ano a říkala, že je tam vyloženě napsané, že práceneschopný nebyl doma...

pt1981
23. dub 2014

@domca89 krásná fazolka, moc gratuluji 🙂. A je mi líto, že byl UZ tak bolestivý a nepříjemný. Někteří doktoři to berou jako rutinu a vůbec se na maminku neohlíží....

ynett
23. dub 2014

@domca89 to fakt? no chúdatko ty aj babatko. mna to našťastie nikdy nebolelo akurát raz to bolo nepríjemné ale to preto, že lekár potreboval aby sa malý otočil a tak do mna klopal tým ultrazvukom a mne sa vtedy strašne chcelo na záchod, skoro som sa pocikala😀 tlačil mi tým na močový mechúr.

ynett
23. dub 2014

@inngrid ani nehovor. furt nedvíhajú alebo majú obsadené. ma picne.

inngrid
23. dub 2014

@ynett uz dnes kašli nato skus zajtra

ynett
23. dub 2014

@inngrid práve som si to tiež povedala, lebo už nemám na to nerv.🙂

vandik83
23. dub 2014

Ahojky všem!
@domca89 gratuluji ke kontrole a ultrazvuku! Nějakou zprávu s výsledkami ti do ruky nedali?
Je mi líto, že tě to vyšetření bolelo, já mám fakt dost velké břicho (a to i před těhotenstvím), je tam fakt velký tukový polštář a nikdy mě ultrazvuk nebolel, nebylo nikdy potřeba tolik tlačit. Vlastně mě to bolelo jen jednou a to z důvodu, že jsme měla zrovna bolavou dělohu, jsem si na to i stěžovala doktorce (jsem pár dní předtím zapoměla dávat na bříško bacha a tahala jsem asi 30kilový kufr), tak ta děloha byla citlivá i na tu sondu když mi dělali ultrazvuk přes břicho ve 12+0....ale týden na to ve 13+0 jsem byla asi na půlhodinovém ultrazvuku a v pohodě, už to nebolelo.

Já byla na kontrole včera v 15+6, doktor mrknul jen rychle ultrazvukem, zda miminku bije srdíčko. Přes Velikonoce jsem se pěkně rozežrala, nejen domácí pochoutky, ale byli jsme i dvakrát v restauraci, navíc už mě naštěstí přešlo zvracení, tak jsem asi 2 kila přibrala, ale už to pomaličku zase hubnu. Včera u doktora na kontrole jsem se vážila oblečená 91,8 (jako startovní váhu mám v průkazce napsanou 91,3 oblečená), doma nahá jsem měla včera 90,8 a dneska už jen 90,4.

vandik83
23. dub 2014

@wimisci držím palečky, aby to byl jen nějaký dopis, ikdyž je divné, že by ti něco posílali

wimisci
23. dub 2014

Ahojte moje zlate, tak to byl planý poplach, byl to jen dopis ze mam jim zaslat číslo účtu ,sice jesem už jim tam psala tak nechápu proč musím znovu ani nemocenska zatím nedorazila asi kvůli tomu účtu ☹ jen chudatko mimi, muselo dneska zažít stres ☹

ynett
23. dub 2014

@wimisci no vidíš to🙂 veru zbytočný stres🙂 tak ale nabudúce už budeš vedieť🙂 hlavne že je všetko v poriadku🙂

ynett
23. dub 2014

@vandik83 ja som sa tiež rozožrala cez veľkú noc, dúfam, že mi to nezhoršilo cukrovku lebo som veľa experimentovala a nie vždy bol cukor oka. teraz sa snažím dostať do normálu. 🙂

wimisci
23. dub 2014

@ynett už žádný stres,jeste zítra přežít genetiku. Ale snažím se být v klidu. si myslím že každý přes svátky rozezral 😀
já taky holky 🙂

ynett
23. dub 2014

@wimisci neboj všetko bude v poriadku🙂
no len ja by som nemala, bo tehu cukrovka, no ale čo už. ja ako čokoholik som očakávala že budem mať krízu. snád to už teraz ako tak ukočírujem. uvidím o týžden na krvi či som to dovrzala moc alebo len trochu. 🙂

wimisci
23. dub 2014

@ynett budu ti držet palečky 🙂

inngrid
23. dub 2014

@wimisci no vidiš a ty uz si stresovala aj ja som sa vratila z pošty 🙂

ynett
23. dub 2014

@wimisci dakujem🙂

wimisci
24. dub 2014

Dobré dopoledne. Tak jsme se vratily z genetiky, mimi podle ult. je v pořádku. Ještě počkam 3 hod. jestli nam zavlaji z krevnich testu.

Jinak mimisko je divošek, pěkně Dr. se předvaděl 😀 maval ručičkapa a kopal nožíčkama a pak jak se mu nezalibilo že mu zkoumala hlavičku tak kdyby klepal na čelo co mu to děla 😀 pořád měl u čelička ručičku 😀

ynett
24. dub 2014

@inngrid no takže preto nezdvíhajú u môjho lekára lebo tam nie sú. majú dovolenku celý týžden, paráda, takže k výsledkom krvi sa dostanem až budúci týžden, čo je dosť neskoro. som aj volala na Antolskú, ale tam ma odpálkovali že mám proste prísť si to tam odsedieť a uvidíme. ani som sa nestihla všetko popýtať. ach jo.

ynett
24. dub 2014

@wimisci 😀 jaké zlaté🙂 tak super že je všetko v poriadku🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru