Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ammellia
3. kvě 2014

@ynett kvoli comu musis rodit sekciou?

ynett
3. kvě 2014

@ammellia malý je otočený riťkou dole🙂

ammellia
3. kvě 2014

@ynett a to sa nemoze este otocit?

ynett
3. kvě 2014

@ammellia no už veľmi nie, nemá miesto aby sa otočil a hlavne v tej polohe ktorej je sa nemá ako otočiť, nie je v klbôčku ako ostatné deti ale v takom V, takže nemá dobrú odrazovú plochu🙂 cele tehu je tak otočený - teda čo je už taký väčší a už si tam voľne nepláva🙂

rencici27
3. kvě 2014

@tehulkaxxl nehanby sa pozri moj mm mi ma moju oznamovacej vete laska budem ako slon povedal -to mi nevadi bud zdrava a stastna.A ja ta budem milovat aj ked budes ako dva slon.

rencici27
3. kvě 2014

Babulky dnesna kombinacia termix a emental.A nato hruska.;)) A teraz chut na cigansku pecienku 😉 som v 7 t co bude v 7 mesici 😉 ?

pt1981
3. kvě 2014

@ynett ahojky, ách jó, ti doktoři musí všecko tak natahovat, to je děs ☹. Myslela jsem, že už ti řeknounějaké datum, kdy by jsi šla na císaře a oni takhle 😒 , Tak držím pěsti, aby tam v pátek byl někdo rozumnější, kdo nějaké to datum naťukne... Jak je malý zadečkem dolů, tak už by to byl skoro zázrak, kdyby se ti teď ještě otočil... Hmmm, fakt nevím, nač tě zbytečně trápit....

pt1981
3. kvě 2014

Ahoj holky, dnes mám nějaký den blbec, MM je nasratý, ráno jsem po něm vyjela, že doma nic nedělá, ani špinavý fusky si nehodí do koše. Prý jsem doma celý dny, tak to můžu udělat... To jo, ale zase nejsem služka, nééé? Tak jsem nasratá i já 😖 . Byla jsem celý odpo pryč, dědoušek má šestýho narozeniny, tak jsem jela popřát a aspoň jsem se trochu odreagovazla. Mojemu jsem dovezla výslužku ze zabíjačky, já to nejím. Snědl tláču a už čučí na tv a ani á ani bé... 😒 😒 Asi nějaké erupce na slunci, no nevím....

ynett
3. kvě 2014

@rencici27 bude to rovnaké 😀 šialené kombinácie a k tomu pálenie záhy😀

ynett
3. kvě 2014

@pt1981 no idem k tej istej doktorke tak neviem či sa niečo zmení ale budem sa na to ešte raz pýtať. oni hovoria, že už sa neotočí tak tiež nechápem prečo už neurčia termín.

ynett
3. kvě 2014

@pt1981 no tak to by ma vytočil teda riadne tým argumentom. rátam, že ked si celé dni doma tak si na rizikovom či? vtedy by ťa mal obskakovať on☹

pt1981
3. kvě 2014

@ynett tak se jí zkus zeptat narovinu, proč už ti termín neurčí, třeba dělají jen "ofuky" Ale pokud čekají, co bude, tak je to pěkně naprd a nezodpovědný 😒 . Třeba vědí, proč to tak dělají.... 😠
Jj, jsem na rizikovým, ale můj má asi pocit, že to není nic vážnýho, protože se snažím zvládat vše, ale víš jak... Dnes je takový uplakaný počasí a asi si to i víc beru.
Na Primě dnes bude film Jak porodit a nezbláznit se, třeba mě to trochu hodí do pohody 😀

ynett
3. kvě 2014

@pt1981 určie sa jej na to ešte spýtam. v piatok tam idem. nejde mi to totižto do hlavy. chcem si to ujasniť, že či budú čakať kým sa nezačnem otvárať aby bábo bolo vnútri čo najdlhšie - čo chápem že je pre bábo najlepšie, alebo to fakt mysleli tak že počkajú kým budem rodiť, už aj s kontrakciami s čím teda nesúhlasím.
no ja som tiež na rizikovom, ale tiež sa snažím riadiť domácnosť, ale ked to nejde tak musí drahý, a tiež robí. no a prvé mesiace riešil veci iba on kedže tie boli najrizikovejšie. asi ten tvoj mal blbý deň a ty tiež a možno to tak ani nemyslel🙂
ak to bude robiť taká blondínka čo bude čakať bábo tak to som videla a je to fajn film🙂

rencici27
3. kvě 2014

@ynett no tu zahu mavam rano ked vstanem....

ynett
3. kvě 2014

@rencici27 ja som ju začala mať až neskôr ked už bolo bábo vačšie a tlačí mi na žalúdok, poväčšinou večer a v noci a niekedy mám dojem že mi to vypáli nakomplet vnútornosti taká bolesť. často kvôli tomu nemôžem spať, ale zatiaľ to zvládam s pohárom studeného mlieka🙂 snažím sa vyhýbať tabletkám🙂

rencici27
3. kvě 2014

@ynett no ja ju nemam zatia nejak strasnu.Prejde do pol hodky sj sama.

rencici27
3. kvě 2014

Babulky kde ste nakupovali tehoten oblecenie?

ynett
3. kvě 2014

@rencici27 tak dúfam, že sa ti to nezhorší 🙂 je to niekedy fakt otras🙂

rencici27
3. kvě 2014

@ynett Dakujem.

sesilia
3. kvě 2014

@ynett a kde ides rodit, ruzinov, ci antolska? Mna caka cisarsky v juli a vaham, ci si mam zaplatit porodnika, ci netreba?

ynett
4. kvě 2014

@sesilia idem na antolskú. 🙂 ja som tiež rozmýšlala nad zazmluvnením ale skôr by som to riešili pri prirodzenom pôrode ako sekcii. iné baby zasa naopak, skôr pri sekcii zazmluvnujú ako pri prirodzenom🙂

inngrid
4. kvě 2014

@ynett fuha no pekne a u koho si bola? ja chodim na Antolsku dr. Flakovej idem tam akurát buduci stredu 🙂

inngrid
4. kvě 2014

@rencici27 neboj nič to sa ti ustali v 7 mesiaci nič špeci papat nebudes 🙂

ynett
4. kvě 2014

@inngrid k Lipoveskej, nejako som si nevyberala, len som tam išla kedže mi už išlo o čas a v piatok ráno má len ona poradnu🙂

ejdzi
5. kvě 2014

@ynett no som velmi zvedava, ze co ti povedia. Lebo ja sa tiez prave tohoto obavam, aby nerobili caviky okolo toho kvoli tomu, ze budu cakat peniaze... Tak drzim palce, aby si sa v piatok uz aj nieco konkretnejsie dozvedela.
Ja som inak zvedava, ako budem tehotenstvo zvladat tie posledne mesiace, lebo teda sa priznam, ze pri prvom som sa citila cela nejaka plna energie a teraz som uplne vypluta, no co uz roky nepustia. A to som onoho casu vyhlasovala, ze by som chcela mat tri deti. Myslim, ze dve bohate stacia.

inngrid
5. kvě 2014

@rencici27 ja v bonprixe a som zatial spokojná teda niečo som aj vrátila ale to čo mam je super

inngrid
5. kvě 2014

@ejdzi
@ynett to je inak neskutočné toto , že caviky vôbec sa mi to nepáči 🙂

domca89
5. kvě 2014

Tak jsem se měla dozvědět dneska výsledky krevních testů na genetické vady. A když jsem volala doktorce, řekla, že výsledky ještě nemá. Myslíte, že to může znamenat něco špatného? ☹

konvalinka01
5. kvě 2014

zdravím. mám dotaz, kde se dají sehnat kojící podprsenky pro nás těhulky. za dva měsíce mám termín, tak už chci nakoupit. díky za odpovědi. jinak hubnu. dole pět kilo, nahoru jedno kg. jak často vám v poradnách dělají utz. mě jednou za tři měsíce, dnes pokud si ho nevydupu, půjdu na placený.

ynett
5. kvě 2014

@ejdzi no akurát včera som sa rozprávala s jednou babou čo tiež ide rodiť v máji a cisárskym a jej lekári povedali, že pre bábo je lepšie aby začal pôrod normálne a potom ked príde do nemocnice tak pôjde sekciou. že však prvorodičky rodia dlhšie, že treba hned prísť a sekcia sa v pohode a v kľude stihne🙂 tak ma to tak trošku ukľudnilo že aj takto sa to dá a pokiaľ to nebude mega rýchly pôrod tak by to malo byť v pohode. Že aj pediatri tak odporúčajú. Tak uvidím. Ale určite sa na to popýtam ešte v piatok.🙂

tak tak vek nepustí, už to predsa len cítiť. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru