Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

j33
2. črc 2016

To je mi líto,že je ti tak zle.Já už zvracím mín,ale nádavování a nechutenství přetrvává.Opět něco dolů na váze.Snad atˇ je nám přece jen líp.U kluků jsem zvracela ještě na sále a i tak tehdy přibrala těch 13 a 15kg.Tak uvidíme tedˇ.

rennkah
3. črc 2016

Tak já se ještě vrátím k tomu bříšku, jestli bylo vidět nebo ne... už mi tedy končí šestinedělí, takže to mám za sebou, ale... tak do 24tt nic moc vidět nebylo. Mám 180cm a začínala jsem na 106kg. Potom malinko, ale viděli to hlavně blízcí, zbytek si myslel, že jsem spíš přibrala. Na konci už zřetelně bylo jasné, že to není špek 🙂 Bohužel, tohle pěkné období, kdy jsou na tebe všichni milí, protože vidí bříško je holt u nás o něco kratší 🙂 Jinak, 6 týdnů po porodu jsem na 106kg, k porodu jsem šla se 117kg, nijak jsem se extra nehlídala, ale zas taky nenechala úplně průchod nějakým extra choutkám, a nijak jsem se nešetřila, v domácnosti a se starší dcerou. A doktoři nic, ani u UTZ.

barabull
23. črc 2016

Ahoj holky,tak se k Vam pridavam..jsem z toho spatna..hrozne se stydim a pokazdy kdyz se vidim v zrcadle..div bych.nebrecela..jsem v 27tt,na malou se moc tesim ale bojim se jak budu vypadat..uz ted mi praska bricho..vzdy kdyz si chci s nekym pokecat,doufam ze me pochopi..misto toho ale prichazi jen urazky,rejpani a hloupe pripominky ktere me jeste vic nici ☹

kristyn.g
23. črc 2016

@barabull tak to je mi líto že si někdo dovolí rýpat ☹

barabull
23. črc 2016

@kristyn.g bohuzel no..ja to vim ze vypadam jak hrosik a opravdu nepotrebuji,aby mi to nekdo porad pripominal.. Achjo..snad to pujde po porodu dolu..

kristyn.g
23. črc 2016

@barabull tak to jsou blázni ☹ každá žena se zvětšuje v těhotenství, to je uplně normální... nic si z toho nedělej 😉 a řekla si to dotyčným aby ti to už neříkali?

barabull
23. črc 2016

@kristyn.g nerekla..vetsinou si nekam zalezu,vybulim a nejak to prejdu..

kristyn.g
23. črc 2016

@barabull možná je na čase aby ses ozvala, tím že to dusíš si vůbec nepomůžeš a domělé osoby si vůbec neuvědomí že ti něco vadí... Prostě řekni že aby tě tak už nenazývali že ti to hodně vadí.

barabull
24. črc 2016

@kristyn.g Snažím se.. Nebo se jim spis vyhejbam..maji pravdu a ja to vim..

dendulevrtule
24. črc 2016

@barabull Neboj budeš vypadat normálně😉že mě neprepadne lítost z toho že jsem jak kulička ale pak mrknu na malou a udělala bych pro ni mnohem více.To vytahane břicho a strie po celém brise mi za to stojí.Kazda jsem krásná😉Tak hlavu vzhůru a příště až bude mít někdo poznámky tak ho územní😉pláč pro malou taky není dobrý,musi mít veselou maminku aby i ona byla veselá😉

barabull
24. črc 2016

@dendulevrtule hned je mi lip,kdyz vim,ze je nas takovich vic.. 🙂

dendulevrtule
24. črc 2016

@barabull Neboj hlavu nahoru a hlavně hrdě😉

barabull
24. črc 2016

@dendulevrtule to se snazim..ale vzdy me to tak prepadne.. 🙂

zmrzlinka
24. črc 2016

@barabull ahoj.Na vsechny se vykasli.Dulezite je aby bylo mimi zdravý.Lidi si porad neco najdou,aby si mohli rypnout.

kristyn.g
24. črc 2016

@barabull to že mají pravdu nikomu nedává právo kohokoli urážet! Přestaň si sama ubližovat 😉 kuže praská hubenými tlustším, každý je nějaký.

barabull
24. črc 2016

@kristyn.g Ja vim holky,dekuju 🙂 vzdycky mi to pomuze kdyz vim,ze je nas takovych vic a ze ne kazdy to vnima tak negativne..

nuninove
31. črc 2016

holky existuje nejaky tvarujici pas na brisko pro ty z nas na kterych to diky proporcim neni poznat???

broccolka
1. srp 2016

Ahojky holky, prosim vas reknete mi ze jste taky na zacatku hodne pribraly a pak se to zastavilo. Je to hrozny uz ted jsem hrozne tlusta a jsem teprve na zacatku a mam 5kg nahore, neni to tim ze bych tacala vice jist, jim porad stejne. Jen jsem prestala kourit, a to bude asi ten kamen urazu:( jestli to takhle pujde dal tak me na sal budou muset odvezt jerabem

sakurraa
1. srp 2016

@broccolka Táke jsem v těhu přestala kouřit..Hned na začáku..Zaoojila jsem více zdravého jídla a chůzi..Přibrala jsem za těhu 7 kg..

broccolka
1. srp 2016

@sakurraa no vyborne, tak ja jsem teprve na zacatku a mam uz nahore 5, tak nic zaciname teda jinak jist

brindik
1. srp 2016

@broccolka Hlavně se váhou moc nestresuj, to maminku vadí víc než kila navíc. Někdo přibere na začátku, někdo na konci. Já v prvním těhu měla celkem jen 11, teď to tak růžově nevidím 🤐

barabull
3. srp 2016

Už aby jsme to měli za sebou holky,co.. 🙂 uf uf,snad to pujde pak alespon trochu dolu..

hankar20
3. srp 2016

Tak holky + 18kg ale Ondra mi za to stojí 😍 A po porodu pujde vše fuč

barabull
3. srp 2016

@hankar20 heeezky 🙂 ja se jeste neodvazila vyfotit..na brisko pamatku mit nebudu ☹

hankar20
3. srp 2016

@barabull a proč ne? Ja moc fotek sice nemam, ale nějaké ano na památku a pak do knížky pro maleho

barabull
3. srp 2016

Jsem jak velryba :-/

hankar20
3. srp 2016

@barabull taky jsem, ale o památku se neochudim 😉

challidona
3. srp 2016

32tt ..ted jsem 38tt a mam 14kg nahoře

veverusak87
6. srp 2016

@barabull taky mám fotky s bříškem je to hezká vzpomínka

nuninove
6. srp 2016

@barabull ale budes mit pamatku .) ono i kdyz to neni videt tak pak to hezky vyleze 🙂 ja vypada skoro do 7-8 mesice netehotne a pak to vykouklo takhle...doufam ze to bude stejne i ted 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru