Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

elixia
10. bře 2010

Mirunda, tak mena u nas budu boj 😀 Mne sa pre chlapca pacil Maxim lebo Maximilian - moj drahy vyhlasil ze ziadny pehavy Max, Maxipes Fik ani Maxim Turbulenc nebude a koniec debaty 😀 😀 😀

Este sa mi paci Risko, Simon (s makcenom,ale nemam slov.klavesnicu). Pre dievcatkonam No 1 Alexandra, potom su vo finale este Linda, Tamara, Vanda.

Chceme urcite nejake slovenske meno,ziadna exotika,aj ked zijeme v cudzine. Nechcem,aby ked sa mojej babky tetky na dedine opytali ako sa vola jej pravnuca, tak chudera si to nebude vediet zapamatat 😀 😀

No ja si tiez myslim, ze treba zacat rozmyslat o dalsom,ked sa ti cnie za babatkami 😀

Lukacka, keby si videla ake tazkotonazne maminy su niektore anglicanky, ja mam pri nich vzdy pocit, ze som oooovela stihlejsia 😀

evitkamalicka
10. bře 2010

ahoj kocky,

my mame vybrate mena Adela a Oliver

mirunda
10. bře 2010

Evi, já to včera říkala Kubovi, že je mi vlastně smutno, je už je tak veliká a on mi řek, že si pořídíme hned další.. tak jsem řekla vlastně proč ne 🙂 Ale nechám to až po svatbě, potřebuju se tam odreagovat 😀 😀

Maxmilian, Ríša i Oliver byli mezi prvníma příčkama i u nás 🙂 Nakonec to vyhrál Tobiáš a jsem hrozně ráda, že jsme neměli kluka, už se mi to jméno moc nelíbí, má ho hodně maminek 😝 Teď momentálně bych dala jedno z těchto tří, jsou krááásný, souhlasím s váma kočandy 🙂

mirunda
10. bře 2010

Nevíte něco o Adriance?? Nemá to už za sebou?? Byggytko, zjisti to, jsme tu jak na trní 😅 😠 🙂

rosannar
10. bře 2010

ahojte, mohla by som sa ku vám pridať...chcela by som sa len spýtať, že asi v ktorom týždni vám už bolo vidno aj bruško? 😒

evuse
10. bře 2010

Evitko, to bude mít Adélka svátek 3 týdny po narozeninách 😵

Mirun, taky už jsem netrpělivá

Rosannar vítej. Bříško, nebo spíš špek se mi zvětšil už asi v 7-8tt,ale jako těhu bříško to začalo vypadat tak v 16tt možná později. Ale každý to má jinak

byggyt
10. bře 2010

Babyyyyyyyyyyyyyy Aďa mi volala, malý sa narodil dnes tuším že o pol jednej cisárskym má 5300 g a 55 cm, fotky budú dodané keď prídu domov
Aďka gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

Lulu aj tebe moc gratulujem 🙂 🙂 🙂

luci.kon
10. bře 2010

Ähoj holky nemáte někdo zkušenost s pálením žáhy? Je to děs, už nevím co bych jedla aby to přestalo, koupila jsem si rennie, ale to pomahá ani ne půl hodiny. někde jsem četla že se nemá před spaním 5 hodin jíst, ale to mám zas žaludek jak na vodě a pořád natahuju na zvracení, včera jsem šla spát až o půlnoci když to konečně přestalo, a vstávala jsem v půl sedmý a stejne se mi chtělo 😝 , a to jsem si bláhově myslela, že mě se to týkat nebude, ach ty začátky 😉

luci.kon
10. bře 2010

Ady gratuluju, malej je kus chlapa 🙂

evitkamalicka
10. bře 2010

evus u nas ma Adelka meniny 22.12. 😉

lji
10. bře 2010

jeeej pocahontas už je maminkaaa ... pjeknééé.... 😀

evitkamalicka
10. bře 2010

a gratulujem vsetkym cerstvym maminkam

lukacka17
10. bře 2010

Ahojte. Adka je pocahontas??? Ešte vás tu veľmi nepoznám, ale rada by som spoznala. Tak silno gratulujem k bábenku, aký veľký chlapisko je z neho. 🙂

erikahla
10. bře 2010

Ahojte dievcence !!!
Vitam nove tvare 😀 a blahozelam Lulu !
No a kooonecneee strasne moc blahozelam Adke 😀 😀 😀 Samko je teda riadny kus chlapa 😀 😀 😀 Byggyt, ak s nou budes volat, strasne moc ju prosim ta pozdravuj 😀 😀 😀 😀 !!! Ja mam taku radost, ze uz ma Samka pri sebe. Uz aby tu bol aj ten nas !
Luci, so zahou mam aj ja problemy - a to stale. Mne pomahaju pastilky TUMS s ovocnou prichutou. Tych mozes vycuclat aj 12 denne. No a pomaha aj popcorn alebo kukuricne chrumky. Tu sa ti ale moze stat, ze si na to telo zvykne a nezaberie to. Inak to treba "len" prezit 😝 . Spat vysoko (takmer v polosede) a nedrazdit to jedlami, ktore to vyvolavaju (sladke, korenene apod.). Aj ked niekedy sa mi zaha objavila po takych jedlach, ze som fakt nechapala 😠 No co uz, treba vydrzat 😉
Majte sa vsetky krasne 😀

simisimca
10. bře 2010

Adrianke strasne moooc gratulujem k syncekovi a prajem vela vela zdravicka... 😉 😉 😉 ....chudinka kolko ju potrapili a nakoniec cisarak.... 😒 ...tak aspon prajem co najmensie bolesti a rychle zotavenie... 😉

luci.kon mna zaha palila priserne asi od siesteho mesiaca ci som jedla, alebo nie... 😒 ...mlieko mi na to pomohlo len na chvilku a tak som si sem tam dala do maleho poharika trosku sody bikarbony...aj ked som pocula ze v tehu by sa nemala.... 😕

a vitam vsetky nove prirastky... 🙂

mirunda
10. bře 2010

Pocahontas, mooooooooooooooooooooc gratuluju!!!! Přeju moc zdravíčka!!!
Snad se dá co nejdřív do kupy z toho císaře ☹ Samko je chlapák, krááásná váha 😵 😵

martasl
10. bře 2010

ahoj holky.já už asi budu vraždit.nejde mi dole na pc připojit internet.tak píšu z Katčiního notebooku.ale musím rychle,chce jít chrnět.

vítám nové přéchozí.člověk sem dva dny nekoukne a taková změna 😀
Adriance strašně moc gratruluju,hlavně že už to má za sebou a jsou doufám oba v pořádku.

nově příchozí,nejsou tady jen maminy,ale já jsem například snažilka.a s tou váhou-já mám 100 a doktor kvůli těhu nemá námitek 😉

byggyt-tak prosím tě Adriance za nás popřej k synáčkovi a že se těšíme na fotky.

lulu-to je bezva být konečně s mimískem doma,co?není nad domácí postýlku.a žloutenku užý má malej v púořádku_kámoška se se žloutenkou u malýho do nemocnice vracela 3 krát 😒
mějte se a zatím...holka už je nervozní,že ji oxiduju v děcáku.

elixia
10. bře 2010

Fiiiha, 5300g tak to uz je chlap ako hora 🙂 Tak sa aj ja pripajam k vasim blahozelaniam, hlavne nech su zdravi 🙂

Citala som vas trochu dozadu ako ste riesili chudnutie. Mne sa vlani podarilo schudnut 24kg, citila som sa uuuzasne stohlo (aj ked som tak vobec nevyzerala 😀 ), potom prislo vianocne prezieranie, po novom roku 2 tyzdnova dovolenka all inclusive = obzerstvo do bezvedomia...Ked sme sa vratili, bola som rozhodnuta, ze tento rok pokracujem a buduci otehotniem ako stihla 😀 😀 😀 po tyzdni som vycikala dve ciarky a bolo.. 😀 Takze som zmenila priority, babo teraz a chudnutie potom 😀

evuse
10. bře 2010

Jéé Adrianko moc ti gratuluju. To je teda chlapisko 🙂

lulupopo
11. bře 2010

POcahontas gratulujem k takemu valibukovi🙂)), urcite bude v na novorodeneckom najvacsi🙂... boze dufam, ze my sa nebudeme musiet vracat do nemocky, kvoli tej zltacke..... inak hodila som fotky maleho na fb...

michala.l
11. bře 2010

Adi, gratulujem k Samkovi. Pekny chlapisko je z neho, tak nech sa mu cely zivot len dobre dari 😉 a samozurejme aj maminke 🙂

Inak nemam moc cas sem pisat, ale citam Vas ... mam teraz toho az az ... skusky, bakalarka, statnice...ach jaj.... 🙄

mirunda
11. bře 2010

Takže březen bychom měly za sebou? Už březnové mimi nebude? A kdo je teď na řadě? Že by druhým kolem Evuš?? 😵 Nikdo dřív tu snad není, ne?

Holky, v sobotu jsme pozvaný na oslavu narozenin kamaráda a asi to bude poprvý, co budu pít 🙂 To bude rodeo 😀 Už jsem teď kojila jen 1x denně, dneska už vůbec.. zítra jí dám ještě možná cucnout, pokud budu mít nalitý prsa, jinak už ne.. na ten kojící rok jsem pyšná, ale myslím, že to stačí, teď jí už stejně kaši dělám z normálního mlíka.. zítra jdeme na roční prohlídku, tak se dr. zeptám, jestli musím ještě dávat sunar nebo nutrilon - to jediný se mi nechce kupovat.. 😒

elixia
11. bře 2010

Mirunda, to je skvele,ze si malu kojila rok...ja som si povedala, ze keby sa mi podarilo aspon 6 mesiacov, bola by som spokojna.. 🙂

Myslim, ze tu v UK je to dost nezvycajne, dojcit a este tak dlho...tu asi moderne maminy obbiju deti radsej kupovanym..aj mna sa hned na prvom stretnuti pytali ci planujem dietatko dojcit, som na nu pozerala ako puk,ze samozrejme...ale asi az take samozrejme to nebude.

mirunda
11. bře 2010

Elixia, já jsem měla ze začátku hrozný problémy s kojením, rodila jsem císařem, mimi mi hned nepřiložili, laktace se nějak nedostavila, a co mě nejvíc nasralo, že v porodnici malou dokrmovali flaškou, což je prý nejhorší, co můžou udělat, že pak mimi nechce sát.. :( Přes dva měsíce jsem se snažila rozkojit a nakonec se mi to povedlo, takže jsem opravdu pyšná, že jsem kojila tak dlouho.. ale dala jsem do toho všechno, tak si připadám, jak kdybych teď měla "nárok" se jít pořádně opít 😀 😀 Určitě schvaluju, pokud chceš kojit, tak koj, ale ne za každou cenu ☹ Někomu to opravdu nemusí jít, nemá dost mlíčka, jako Jaberka, která by ho mohla rozdávat 🙂

martasl
11. bře 2010

ahoooj 😉 internet mi už kooonečně jede.
mirun-já mám dostat MS zítra,ale doufám že nedorazí.pokud ne tak ještě jedno březnový mimi tady ještě zahlásím.ale cejtím,že to nedopadne.pokud ne,tak v dubnu už musí,jinak květen bude hoooodně smutnej měsíc.a už bych nějakou radostnou novinku potřebovala 😉

hanula83
11. bře 2010

Adri, moc a moc gratuluju, to je teda ale pořádný macíček 🙂, to už jsem hodně dlouho neslyšela!! 🙂

macalc
11. bře 2010

Ahojte babule.............

Adka veeeelmi ti gratulujem k malemu mackovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prajem vam vela zdravicka a aby ste boli stastny 🙂 🙂 🙂 🙂

mirunda
11. bře 2010

Marti, já myslela letošní březnové porody 🙂 Ale moc moc ti přeji, abys zítra nic nedostala.. maximálně tak pusu od manžela 🙂 V květnu jsi měla rodit? Nebo pročpak bude smutnej?

Kde je Jaberka? Dlouho jsem ji tu neviděla.. ani Zuzku.. ony totiž jak hubnou, tak se už styděj k nám chodit - teď jsem na to kápla.. 🙂

zuzkaaaa
11. bře 2010

😎 Ahojte babule, ja som tu poctivo čítam len som lenivá prispievať SOfi zas strašneeee zle spí, hovno hubnem!
Neviem či to sem môžem napísať dúfam, že sa Janka nenahnevá ale ako som pozerala regiony tak tam som videla, že janka prispievala a tam písala, že majú nejaké problémy a že budú mať súd, strašne mi je lúto čo sa s ňou deje ale dúfam, že to všetko nejak predýcha
marti držím palce aby si menzes nedostala minimálne 2 roky! skoro rok budeš tehulka a rok kojiť tak snáď ms nedostaneš 😎

martasl
11. bře 2010

mirun-aha,blbě jsem pochopila.jo,v květnu jsem měla rodit-21.ááááách jooooooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
no nic,jdu do pelechu.mějte se a zatím....a pěkné sny 🙂 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru