Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

tetamon
19. říj 2010

@pajafra no tak to gratuluju a preju hodne stesti 🙂

martasl
19. říj 2010

pajafra-vítám tě tady.moc gratuluju,to je radost,co?? 🙂 😉 kila neřeš,pro miminko ženská snese a vydrží všechno.řešit to můžeš po porodu 😉

tetamo-Kača říkala,že by na brigádu šla.ale s brigádama je to složitý,je jich málo a není plnoletá.no uvidíme,třeba se něco najde.

tetamon
19. říj 2010

@martasl nj, snad se to podari...

zdenush88
20. říj 2010

ahojte.... nevolnosti ma este stale nepresli.... 😉 takže stále neviem na čom som...bud som si to nenormalne vsugerovala alebo som naozaj v "tom" a v tom pripade sa mam na co tesit, ked mi je takto zle uz od prveho dna "pocatia"..... ☹ S pitaelom sa stale o tom bavime , ale snazim a to potlacat aby sme nemali az take sklamanie... ach, uz nech je dalsi tyzden streda, vtedy by boló mozne úrobit si aky taky realny test...dovtedy len cakat a mozno ja prestat na to mysliet....

ninimini
20. říj 2010

Ahojte! ja sa sa chcem spýtat ako zvládli mamičky tehotenstvo s 80 na displeji váhy 🙂) Ďakujem.Mne vraj obličky zadržiavajú vodu tak to nejde nijakým sposobom dolu a už som sa na to vybodla 🙂 dá sa to prežit s takou váhou.Pri malej som začínala na 68 a pribrala 13kg a to sa dalo ani bruško nevadilo ale teraz neviem dakujem za každú radu

martasl
20. říj 2010

ninimini-to máš ještě krásnou váhu.vůbec to neřeš.zvládly to už těžší maminy,co měly na váze trojmístné číslo,proč bys to nezvládla ty s dvojciferným?? 😉

zdenush-koukám,že budeš taky příští týden testovat.já možná taky.... 😅

martasl
21. říj 2010

ahoj 😉
tak lucka už asi rodí a nebo má Pavlíka už u sebe.tak snad se nám brzo ozve 😀

martasl
21. říj 2010

tak jsme se byly s Katkou podívat v Litomyšli na tu školu.líbí se jí(hlavně kluci) a i domov mládeže.mě se ta škola moc nelíbí,je taková malá,připadne mi trochu chaotická,takový bludiště,samé schody.ale já tam studovat nebudu,že?? 😀 😀 .tak ještě juknem na školu do Vysokého Mýta,Blanska a na ty fotografický ve Skalsku a v Brně.

jabera
22. říj 2010

caute baby. tusim by som sa uz pomaly mala zaradit sem medzi vas opat... ved mi unikaju zakladne informacie 😉
idem pokukat..
zatial vidim len teba, marti.. katku na intrak? chces byt babickou? 😝

jabera
22. říj 2010

jak to, ze mi nikto nehlasil, ze pet porodila?!?! 😠 to su sposoby....

zdenush88
22. říj 2010

@martasl ahoj no budem testovat priatel ma prinutil uz aj teraz vo stvrtok ale to bolo zbytocne,,.. vyslo to negativne ale tie nevolnosti, a tak neprešli take neviem.... 🙂 zostal z toho smutny ze asi sa mame ist dat vysetrit ked sa tak dlho snažíme ( 2 mesiace z toho len 1 naplno...) 😀 bože týto chlapi... 😎
Ja som ho trochu ukludnovala, ze to ešte nie je konečný výsledok a že počkáme ešte týžden... ale sama som z toho zmätená... ☹

evuse
22. říj 2010

Ahojte holky mám tu info z facebooku Luci.kon už je maminka : Tak dnes rano se nam to narodilo 3200g a 48cm a je to kluk jako buk

martasl
22. říj 2010

jaberko-teda ahooooooj.to je dost,že jsi se nám ukázala,kde jsi se nám toulala?? 😅 🙂 .ne,babičkou určitě být nechci,miminko bych brala,ale svoje 😀 .no doufám,že je Kača dost rozumná,aby mě tou babičkou neudělala.s klukem už chodí,je mu 17 a bydlí tam kde moje mamka.vidívaj se o víkendu a nebo když přijede za Kačou.je to Katčin první kluk,tak je doufám nebude střídat.dost po ní koukaj.doufám,že bude trochu jako já.já jsem si svou první lásku vzala. 😀 .a co jinak u tebe nového??co Bart,jak se mu vede??to bude asi střívko,co?? 😀 🙂

zdenush-no to je teda fáááákt dlouhá doba snažení,2 měsíce 😀 😀 😀 .asi bys mu měla dát přečíst nějaké přízpěvky,kdy to těm párům nejde.my se snažíme od března,tak to jste na tom ještě dobře.ale třeba to vyšlo,nech se překvapit. 😉 .nejhorší je,že si ty příznaky dokážem pěkně vsugerovat a některé jsou stejné,jako na ms.tak si pak vyber.....já mám tucha,že to nevyšlo.tak jako pořád do kola ☹ ☹ 😠

martasl
22. říj 2010

jééé,tak Lucka už to má taky za sebou.velikáááááánská gratulace,Luci. 😀 😀 😀 😀 😀

sophie80
22. říj 2010

ahoj holky, přidávám se taky k Vám,jestli můžu. Při prvním těhotenství jsem měla 83 kg, přibrala jsem 20 kg, pak jsem to skoro všechny shodila, jenže jsem začala mít zdravotní problémy a po práškách vše zase nabrala, měla jsem až 104 kg, podařilo se mi shodit 4 kg,ale stále vážím 100 kg, teď jsem těhotná znovu a jestli přiberu zase 20 kg, tak se asi neunesu, jsem z toho nešťastná, ale co se dá dělat. 😅

martasl
22. říj 2010

sophie80-ahoj,vítám tě tady.neboj,tuto váhu nemáš sama,já jsem na tom stejně a to nejsem ještě těhotná....a neboj,s váho se to dá,hlavně že miminku bude dobře 😉

simisimca
22. říj 2010

Ahojte... 🙂

Vitam vsetky nove tvare a prajem prijemne tehulkovanie... 😉 😉

Luci velka gratulacia, vela zdravicka prajeme... 🙂 🙂 🙂

marrwenn
24. říj 2010

ahojky zdravim všechny.. 🙂
tak já při začátku těhotenstvi měla 91kg..ted nakonci 6 měsice mam 91,5kg.. mám úžasnou doktorku která mi zakazuje jist abych nahodou nepřibrala :( takže závidím všem co si to můžou užívat v klidu..

mirinda123
24. říj 2010

Mile nastavajuce mamicky, dufam ze ma nebudete odsudzovat za moju prosbu chystame jeden projekt pre deti ohladne tehotenstva a potrebovali by sme pozitivny tehotensky test. Nakolko v mojom okoli ziadna tehotna zena nie je, napadlo ma s prosbou o pomoc zavitat sem. Chcem sa teda spytat, ci by bolo niektora nastavajuca mamicka ochotna spravit si test a zaslat nam ho na adresu. Samozrejme za financnu odmenu. Dakujem vopred. V pripade blizsich info mozte reagovat na mail a prilozit hned aj mailovu adresu, na ktoru sa vam ozvem. Dakujem este raz Jana

macalc
24. říj 2010

Ahojte babule.................................
Vitam nove babulky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
sophie80 netrap sa koli vahe ja som mala 109 ked som ostala tehu a 120 ked som isla rodit a tehu si treba uzit a potom pojdu kila dole u mna to naplati ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vikiz
24. říj 2010

ahoj babenky, tak ja som s malou otehotnela na 65 a rodit som isla s 95, teraz mam zase 95 a som zase tehotna, ironia osudu? 😀 strasne panikarim ako bude tehotenstvo prebiehat s tolkymi kilami, ale ked vas tu tak citam hadam to zvladneme 😉

martasl
25. říj 2010

marrwenn-tak jestli se o tvé doktorce dá říct,že je úžasná silně pochybuju 😠 😒 .jak může doktorka těhulce zakazovat jíst??je jasné,že jíst zdravě,pestře a tak,ale abych měla trauma,že si nemůžu dát něco dobrého(nemyslím přežírání),na co mají těhulky chuť mě připadně děsný.těhotenství si má maminka užívat a ne se trápit.a rozhodně na tom s váhou nejsi tak hrozně.zvládli to i o hodně silnější maminky 😉 .Ale jinak přeju krásné pohodové těhulkování a zdravé miminko 😉 🙂

martasl
25. říj 2010

marrwenn-jé,máte vybraný krásný jména.Nella se mi děsně líbí,ale s naším příjmením by se to asi tlouklo ☹

sophie80
25. říj 2010

no já z toho mám taky strach, mám tak velký břicho, že mi už překáží při spaní, obouvání atd a to jsem v prvním měsíci, takže je to stále jen tuk, bojím se, že budu mít problémy se zádama a kloubama 😅

vikiz
26. říj 2010

@sophie80
tak presne tohoto sa bojim aj ja, rozhodla som sa ze budem chodit pravidelne plavat, nech tym mojim chudatkam klbom aspon trocha pomozem. dufam, ze mi to doki nezakaze, v prvom tehu mi zakazal uplne kazde cvicenie a to som ani nebola rizikova a potom sa cudoval, ze preco priberam mesacne 3-4 kila. teraz mi geneticky dokonca hrozia dvojicky, uvidim az budci tyzden na UTZ. som rada, ze nie som sama s tymto "problemom" 😉

martasl
26. říj 2010

ahoj holky.ms zatím nikde,ale cítím,že dorazí.břicho už pobolívá.

holky,tak jsem dnes volala na výsledky endokrinologie a nic moc .Katka má horší krevní obraz,tak musíme nasadit mořské ryby,červené maso a zeleninku a tak po 3 měsících chodit na krev.Simona dopadla taky hůř,taky špatnej krevní obraz,nějakou hodnotu měla horší a máme si k obvoďačce zajít pro žádanku na hematologii na nějaký dovyšetření,prej aby se na ni primářka podívala.jak ji tam dělali ten test,tak prej má slabé cévní stěny a proto se jí asi tak dělají ty modřiny.další výsledky z Hradce budou za 14 dní.prej nás nechce strašit(na endokrinologii),že nemá nic prokázanýho ale máme tam zajít.včera Simonu zase po jezdeckým kroužku bolelo břicho,tak jsem jí to říkala,tak prej doporučuje vyšetření stolice a utz břicha.máme se zmínit u naší doktorky,že to není normální,aby jí často bolelo břicho.prej by ji měli udělat i nějakej zátěžovej test,jestli se to stává po nějaké námaze.tak k naší doktorce jdeme v pátek,tak jsem zvědavá.ptala jsem se,jestli tam nenáme zajít,až jí pošle komplet výsledky a prej raději hned.hrozně se bojím,aby ji na té hematologii na něco nepřišli.úplně mě to rozhodilo a pobulela jsem si.nějak se to všechno hroutí,to bude zase špatný období

zuzkaaaa
26. říj 2010

@martasl ☹ dúfam, že nič vážne nebude mať ani jedna, posielam ti veľmiiiiiii veľaaaaaaaaaaaa siiiiiiiil!!!!!

luci.kon
27. říj 2010

Ahojky holky tak už jsme venku 🙂
22.10.10 v 6.35 se Pája narodil.
Porod super, ale to před a pak šití už nikdy v životě, bolesti jsem měla od čtvrtka od 4 od rána dvakrát mě v nemocnici odmítli, že to jsou jen poslíčci, po pěti minutách haha 😠 , nakonec jsem si musela ve dvě ráno v pátek zavolat sanitku, to už jsem byla otevřená na 4 cm., v půl šestý mi píchli vodu, a pak už to jelo 🙂 , Ale fakt žádný rodičce nepřeju křížový bolesti, nic horšího jsem nezažila, no paak to šití, byla jsem hodně potrhaná ve vnitř, takže bez umrtvení 😠 , no a pak ještě vnější a to máš až k zadku, ale co dost stěžování opravdu to stálo za to 😀 , Pája je hodňounkej, jen spinkám, musím ho budit i na jídlo. papa

luci.kon
27. říj 2010

Všem moc děkujme 🙂

zuzkaaaa
27. říj 2010

@luci.kon zo srdiečka gratulujem, je krásnučky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru