Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martinex
11. únor 2011

@zuzanazuzana tak ak si sledovana,tak to mas aspon zaklad..ja som pred tehu mala kolisavy tlak a kolapsove stavy..vsetci sa divili ze pri mojej "stavbe tela" akoje to mozne...ze to skor take vychrdle zeny odpadavaju a nie take ako ja 😅 a pri prvom tehu sa neskoro zacal riesit ten tlak-lebo som mala lekara ignoranta,ktoreho som v 24tt vymenila... a verim,ze aj jeho vinou som skoncila v nemocke
a ty mas uz velkeho syna,takze v pohode mozes tehu prinajhorsom prelezat,len mne stale vraveli,ze mam mat klud a lezat,tak ale lez pri 1,5 rocnom zbojnikovi 😵

zuzanazuzana
11. únor 2011

@martinex tak to ti verim, ked mas doma male dieta, to sa teda neda polezat.....ja zase mozem, ale mna syn vytaca psychicky....on je v pubertalnom veku a aj vcera strajkoval, ze celu noc som nemohla spat a tlak som mala 160/100 a rano pokracoval

martinex
11. únor 2011

@zuzanazuzana takze to mas aj ty vesele 😀 v kazdom veku nam tie deti proste daju zabrat...ale stoji to za to 😵

zdenush88
11. únor 2011

@adinkag ja ked som ležala v nemocke na začiatkutehu tak raz mi sestrička merala tlak... a že preboha vy máte nízky tlak... 😉 a ja mam nizky tlak cely zivot, neviem preco by mi ho mala vaha nejako ovplyvnit... jasne ze ked teraz idem k doktorovi a vyslapem si to na 3.poschodie tak ten tlak v tej chvilu nie je naidealnejsi... 😠 ale našťastie sestrička to chápala a nechala ma chvilu posediet a merala znovu... na tú cukrovku som aj ja zvedava, ale naposledy ked mi aj robili rozbor krvi tak som mala strasne nizku hladinu cukru... som sa cudovala, lebo ja som na sladke... 😀
@martinex ahojky... 😉 presne aj ja sa bojim nastupu do nemocky na tie poznamky...ale ja tam mam miernu protekciu takze si mozno daju pozor na usta, moja svagrina je manažérka kvality v nemocnici a maju pred nou respekt.. 😀
@zuzanazuzana takže ste úspešne snažilkovali 😀 juuj mi mame rozne alternatívy mien, teraz v piatok sa hadam dozviem čo sa vo mne skryva.. tužím po babulke ale asi to bude chalan, tak hlavne nech všekto dopadne dobre a nech je zdravučké.. 🙂 to iste zelam aj tebe 😉 kolegyna v praci otehotnele skoro v 40tke a o tyzden ma termin...najmladsi syn ma 18 rokov 🙂 sa hovori ze uz po 10 rokoch je to ako keby prvy krat.. 🙂

zuzanazuzana
11. únor 2011

@martinex tak ale kazdemu vravim, ze nech si male deticky uzije, lebo take malinke uz nikdy nebudu.....

zuzanazuzana
11. únor 2011

@zdenush88 tak kazda mamina je uzkostliva, ale ked som bola este mladsia a boli maminy po 30, tak som si vravela, ze preboha a zazivam to na vlastnej kozi......bojim sa , ze budem az moc prehnane uzkostliva a tak

martinex
11. únor 2011

@zdenush88 a tak oni to nemysleli v zlom..aj ja by som sa nad tym mozno pozastavila,keby som bola na ich mieste...ale je pravda,ze zvlast pri tehotnych by si mohli dat pozor na jazyk...sak sme tak pomylene hormonmi..ja mam pocit,ze placem aj pri reklame na tampony 😀
@zuzanazuzana presne tak,uz teraz na tom mojom malom vidim,ze to davno neni babo...preto sa tak tesim na Adamka a mozno oto viac si to uzijem 🙂

zuzkaaaa
11. únor 2011

Ahojte kočky...
téééda kolko nových báb, dobre sa mi číta len písať sa mi nechce 😀 my sa máme celkom ok, malá poslúcha ale je čertica 🙂
@martinex fakt si zo šamorína? lebo aj ja :D náhodička

baby píšete o tlaku... tak ten potrápil aj mňa musela som doma merať a zapisovať doma to vždy bolo ok 120/60-70 a v čakárni som už vždy bola nervozna kvôly tlaku a tak stúpol na 140/80-90 nevedela som si pomôcť vždy dopredu som bola nervozna, a pritom aj nervy, otec mesiac pred mojím pôrodom dostal infarkt tak to bolo dooosť stresu... ale naopak pri pôrode som mala nízky tlak...
baby netrápte sa z váhou ja som mala oveľa viac kg ako vy a všetko bolo ok, okrem frflania lekára a pár sestričiek pri pôrode bolo všetko ok, mňa naopak potrápili kočky čo som bola s nimi na izbe....

martinex
11. únor 2011

@zuzkaaaa hej,byvame tu asi 2tt 😀 tak mozeme dat stretko s detickami,pozeram ze ich mame podobne stare 😅
a aj ja mam doma tlak ok a na poradni nikdy 😅

zuzkaaaa
11. únor 2011

@martinex super, jasné môžme dať stretko 🙂 budem rada len škoda že je teraz na prd počasie :/ a pritom bolo tak krásne

martinex
11. únor 2011

@zuzkaaaa no dneska uplny hnus..vcera sme boli s kamoskou vonku s deckami,lietali na motorkach a dnes toto

zuzkaaaa
11. únor 2011

tak tak, s kým chodíš von? ja tie maminky kočky moc nepoznám totiž do mesta nechodíme veľa a skoro vždy taký čas že ani jedna mamina nie je vonku ale tak z videnia poznám skoro každú 🙂

martinex
11. únor 2011

mam tu dve kamosky,tak s nimi...a aj dalsie dve baby co cakaju v marci deticky...
a kde byvate presne? inak my chodime poobede okolo 14tej von

zuzkaaaa
11. únor 2011

@martinex ja bývam ako je obchodný dom ( stará červená budova) ja tam jednota, papi-hami tak z boku sú schody smerom dole tak tam je taký paneláčik, tak ja chodím niekedy do obeda niekedy po obede po obede okolo 3tej pol 4tej podľa toho ako mi malá spí

martinex
11. únor 2011

@zuzkaaaa tak ja byvam na druhej strane pesej... 😵 ale sak niekedy sa urcite dohodneme 🙂

zuzkaaaa
11. únor 2011

@martinex jasné prispôsobíme sa 🙂

ohenavoda
11. únor 2011

Ahoj, můžu se k vám přidat? Jsem totiž čerstvě těhu, nebylo to úplně plánované 😎
Jediné co mě trápí je moje váha - čekám třetí mimi, s prvním jsem začínala na 98, při druhém na 102 ( a po porodu měla 125 😢 , pilně jsem hubla a plánovala zhubnout hodně... teď mám 105 a opět jsem v tom. Tak snad to bude všechno ok. Je tady někdo taky takhle kulatej jako ja??? 😀
Minulá těhu byla až na porod CS úplně v pohodě, tak snad mi bude osud přád opět.
Jsem teď v 5tt a nejspíš jedna z mála žen co má radost z nechutenství 😀

Těší mě být tu s vámi 🙂

stardust
11. únor 2011

@ohenavoda aka si vysoka? Ja 177 cm/111 kg, historicke maximum pred porodom 125 kg 😀

martinex
11. únor 2011

@zuzkaaaa sak sa tu dohodneme.. aj tak to vidim teraz uz blede do porodu,lebo sak s malym sa vlacit a este s tym bruchom neni sranda....
@stardust pekne miery 🙂 ja mam tiez 177cm 😎

stardust
11. únor 2011

@martinex dakujem za kompliment 😀 Akou silou posobis na podlahu, ked stojis (uvazujme tiazove zrychlenie 9,81 ms-2) ?

martinex
11. únor 2011

@stardust no teraz pri stave 2v1 mam 116kg 😀 ale pred tymto tehu som mala 92kg

stardust
11. únor 2011

@martinex tak to si bola este chuda pred tehotenstvom 😀 Ja som pred prvym vazila 75 kg 🙄

martinex
11. únor 2011

@stardust ja som pred prvym mala 85kg...ale bezna vaha za posledne roky bola 75kg... boze-to boli casy 😅

zuzkaaaa
11. únor 2011

@martinex tak to verím mne Sofi niekedy dá poriadne zabrať už nechce kočíkovať a to ani nie som tehula 🙂 vždy chce ísť na druhú stranu anie tam kam ja 🙂 ale tak to určite aj ty poznás 🙂

stardust
11. únor 2011

@martinex to hej...minule som videla jedno turecke vychrtle dievca sa chechtat na mne, ked som takato gulata tlacila kocik...som si pomyslela, no pockaj, vydaju ta za nejakeho z Anatolyje, budes rodit ako jablon a potom sa budem chechtat ja na tvojej postave...

martinex
11. únor 2011

@zuzkaaaa nastastie ani nie,david sa rad vozi...len ked ho vypustim,tak chytit ho potom je problem 😀
@stardust to poznam....ale voobec to neriesim...ja som stastna,mam (skoro) dve zdrave deticky a to je hlavne...este im vsetkym vytrem kocura,ked bud.rok v lete sa budem premavat v kratkej suknicke so svojimi 70timi kilami 😀 😀 😀

martinex
11. únor 2011

@stardust inak kde v Nemecku zijes? ja som sa narodila v Berline 😀

stardust
11. únor 2011

@martinex v Bielefelde. Nie ze zacnes hladovat, lebo potom to vela stoji...vizaz mastifa...v DE kompletna rekonstrukcia u plastickych chirurgov vyjde na 20 litrov eur...cely automobil!!!

martinex
11. únor 2011

@stardust hladovat urcite nie,nato mam seba aj jedlo prilis rada 😀

stardust
11. únor 2011

@martinex mala som taky pocit, ked planujes vypalit rybnik ostatnym uz buduce leto so 70 kilami 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru