Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

stardust
12. únor 2011

sa mi asi budete smiat...vela oblecenia som dostala od svojho svokra (nie od svokry), co sa do svojich veci nezmestil 😀

alukard77
12. únor 2011

@stardust bud tu slaninku, alebo ako bolo na jednom mojom oblubenom tricku... ja som tucna, ale ty si skareda, ja mozem schudnut, ale co mozes urobit ty? len keby to chudnutie bolo take lahke.... 🤐

alukard77
12. únor 2011

vzdy lepsie, ako keby to bolo naopak 😀 ze by si davala ty jemu, co sa do toho nezmestis 😀 ja si len nenapadne mikiny od toho mojho prisvojujem 🙂

stardust
12. únor 2011

@alukard77 😀 dobre... 😀

stardust
12. únor 2011

@alukard77 tak ja si prisvojujem uplne napadne 😵 Este, ze si svokor zaplatil 400 euracov za nejaku pochybnu odtucnovaciu kuru a nabral este viac slaniny naspat 😝

zuzanazuzana
12. únor 2011

ahojte....no ja som dnes bola v tescu, lebo ja moc nemozem chodit von, som na marodke a musim lezat....len som bola zvedava ci nieco na seba kupit, ked sa budem zvacsovat a normalne kupim....tak ma to aspon troska potesilo

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 to mate dobre, ja sa do manzelovych veci nezmestim 🙂

vierka0
12. únor 2011

@zuzanazuzana http://www.bonprixshop.eu/sk/Dámska-móda/moda-p... idealne velkosti, tehotenske a dojde ti az domov na postu 🙂

zuzanazuzana
12. únor 2011

@vierka0 nooo dakujem, pokukam ci sa tam najde nieco pekne

alukard77
12. únor 2011

@stardust to mohol dat tych 400 ecok radsej rovno tebe na oblecenie :D mama minule tiez vyradovala svojmu manzelovi (tiez sa stale snazi schudnut) oblecenie a poslala nieco mojmu, ze vsak nech skusi.... mohol ist rovno na maskarny ples, rukavy skoro po lakte a siroke, ze by sa tam 5x narval 😀

vierka0
12. únor 2011

@zuzanazuzana ta tehotenska moda ide o vacsich velkosti..dufam, ze som pomohla 🙂))

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 ja len tricka a mikiny, on ma skoro 2 metre a ma strasne siroke plecia, tak by to uz bolo veeeelmi zle, keby som sa nezmestila 😀

zuzanazuzana
12. únor 2011

@vierka0 no ano, lebo tazko si zvykam a teraz ako som pribrala behom roka cez 10 kil je to este horsie....nemam ani moc chut nakupovat

alukard77
12. únor 2011

@zuzanazuzana neboj, chut nakupovat pride, len sa musis poriadne porozhliadnut, v ktorych obchodoch maju vacsie veci 😉

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 zas ten moj je, milo povedane, taky "chlopek" 🙂 ale pomaly ho vytučujem 🙂

zuzanazuzana
12. únor 2011

@alukard77 no dufam,lebo moj priatel sa strasne tesi na brusko....z prveho tehotenstva si uz nepamatam moc ako som tiesila teh.modu....to som si dala vacsie tricko a hotovo, ved tam som isla z vahy 56 kil....no a teraz 93kil.....kilo som schudla....divne

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 jaaaaj, keby sa mojho dalo... do roboty si bere 10 zemli, na veceru spraska kilo a pol ryze, celu babovku na posedenie a nepriberie ani gram... a to ma cukrovku... ale to je tym ich inym metabolizmom... no schudni, ked sa pri tebe v kuse takto niekto napchava... 😅

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 to poznam 🙂 sice on nezje az tolko, ale nema problem aj keby zjedol 🙂

zuzanazuzana
12. únor 2011

@vierka0 hihi, aj ja som svojho vykrmila.....sme spolu 8 rokov a z vahy 76 kil sa dostal na 100 kil, ktoru si drzi uz aj 4 roky....ved predtym bol taky kde nic tu nic....on je vysoky, takze ani nevyzera , ze ma 100 kil.....a mna ked bude viest do porodnice, tak urcite vahou ho predbehnem, hihi........teda dufam, lebo pondelok idem na sono a dufam, ze uz aj tam vidno babo

vierka0
12. únor 2011

@zuzanazuzana uz je to konecne iste, ze ziadne mimomaternicove? 😉
inak ja tomu mojmu hovorim, ze je kazdym kilom krajsi 🙂 aj nasi znami hovoria, ze: marian, ty si tak zmuznel 🙂

zuzanazuzana
12. únor 2011

@vierka0 nie nie....az teraz pondelok idem na sono.....tak sa neviem uz dockat......aj valentina je, aj priatel ma vtedy narodky, tak dufam, ze uz sa budeme len a len vytesovat......oni sa mi boja nieco hovorit, lebo minuly rok som nie moc DOBRE dopadla, tak si davaju pozor co mi povedia

vierka0
12. únor 2011

@zuzanazuzana tak drzim palce, nech mozes teda objednavat tu tehotensku modu 🙂

zuzanazuzana
12. únor 2011

@vierka0 no dakujem.....lebo kamaratka by mi uz aj postielku, stolicku atd davala.....aj rodina.....oni sa tesia, ved ako kazdy, no nie?....ale je este skoro

vierka0
12. únor 2011

@zuzanazuzana uz len dva dni a budes vediet 🙂

zuzanazuzana
12. únor 2011

@vierka0 🙂

stardust
12. únor 2011

@vierka0 takze, ked chlap priberie, tak sa mu povie, ze zmuznel? 😕
@alukard77 asi mu tych 400 eciek stalo za tu kratku radost zo zmiznutych kil 😎 aspon uz neotravuje blbymi poznamkami na moju vahu 😠
Ta chut nakupovat nadrozmerne veci opadne pri pohlade na tie ceny.. ja som pribrala skokovito, vtedy to ide strasne do penazi, kupovat si vsetko nove... 🙄

vierka0
12. únor 2011

@stardust fakt je, ze jemu to pribratie pomohlo 🙂 vyzera stale lepsie 🙂 kamoska dosla z blavy po dlhom case a hovori, ze jaky je fesak 🙂

stardust
12. únor 2011

@vierka0 aj ja si myslim, ze mi chlap vyzera lepsie teraz so skoro 90 kg ako s ledva 70...vyzeral ako sliz (cestovina). Aj ostatni chlapi maju viac respekt pred nim 😎

zuzanazuzana
12. únor 2011

@stardust tak je to asi aj pravda,ked chlap priberie vyzera muznejsie......no nie?......moj brat mal 90 kil a myslel, ze je tucny, tak zacal drzat dietu....schudol na 60 kil a velmi je spokojny....a pritom vyzera otras, aj zostarol...kazdy mu to vravi, ale on sa drzi svojho

zuzanazuzana
12. únor 2011

a ten moj aj musel pribrat, aby nevyzeral ako moj syn, lebo je odo mna o 7 rokov mladsi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru