Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mitape
5. čer 2011

@adinkag gratulujem 🙂 nádherná princezná s krásnymi mierami 😉 😉

adinkag
5. čer 2011

@mitape dakujem peknee 😎

adinkag
5. čer 2011

@vierka0 no prenasala som 9 dni z toho mi 5 dni po sebe davali vyvovlavacku a zabrala az v nedelu okolo 14tej ma chytili bolesti a o 18.57 bola na svete , mala som mat aj epi ale nejako to nevyslo tak som to zvladla aj bez toho inak sa dalo len to sitie nic moc museli ma vela sit a navyse sa im to roztrhlo tak museli odznovu ale inak celkom fajn

vierka0
5. čer 2011

@adinkag no chvalabohu uz je to za tebou 🙂

zuzanazuzana
6. čer 2011

@adinkag ahoj...gratulujem k dcerke....mas nedelne babatko...to su deti stasteny.....aj ja, aj priatel, aj syn sme v nedelu narodeni!!!!! a podla fotky sa podla mna mala podoba na teba!!!!!

zuzanazuzana
6. čer 2011

@jalanecek ahoj....no som zvedava ako si dopadla, ale dufam , ze bude vsetko v poriadku....u kazdeho je to individualne.....aj ja som na zaciatku krvacala, potom dva mesiace este spinila.....poctivo lezala, brala lieky a dufam, ze to tiez dotiahnem do stastaneho konca.....podla mna po tolkych rokoch by si mala zostat na PN.....aj my sme sa snazili 4 roky....takze treba verit....drzim palce

jalanecek
6. čer 2011

@zuzanazuzana mojko dakujem za podporu jeste som teraz kukala na tie testiky co som si robila v piatok a v sobotu v piatok bola slabsia a v sobotu o maaalinko silnejsia a mala jsi normalnu cervenu krv a tiez take malinke kusky ako sopliky alebo len hnedo a robila jsi si testik.ved mojko bola som aj na jednom iui neuspesne odisla som na 14 dni k rodine a odych asi sa zadarilo tsty pozitivne lekar miminulu stredu povedal ze mam sliznicu 8mm a ak som tehotna vyzera to na 2-3 tyzden tento by bol 4 ale podla ms by som mala byt 5+3tt takze uvidime cakam na svokru ked mi kupi test a uvidime musi sa to podarit predsa uz je na to cas...musime verit a zelam ti nech ti vsetko dobre dopande...

zuzanazuzana
6. čer 2011

@jalanecek no ja som mala na zaciatku aj take kusky krvi, tak som sa bala no a potom tie dva mesiace spinenie.....ja mam za sebou 4 IUI a zase minuly rok po IVF som bola tehotna....ziadne krvacanie a zo dna na den som potratila....ako pisem je to velmi individualne.....tak a tiez som nakoniec otehotnela prirodzene

jalanecek
6. čer 2011

@zuzanazuzana ved asi to tak ma byt pride to vtedy ked to clovek najmenej ocakava svokra jetse nedosla a tak cakam co bude zatial lezkam brusko neboli len sem tam krce malinke no uvidime a ty jsi bola vkolkom ked jsi zacala krvacat mas to ako vidim tiez vela zase bou a zelam ti nech sa ti vsetko podari a tehotenstvo dopadne dobre...

zuzanazuzana
6. čer 2011

@jalanecek tak nejako ako asi ty....bola som okolo 4-5tt tehotenstva, ked som zacala krvacat a hned ma nechal doma a brala som do 12tt hormony na udrzanie tehotenstva.....aj, pregnyl mi 4x pichol a preventivne som brala do 16tt aj anopyrin

jalanecek
6. čer 2011

@zuzanazuzana tak uvidime qko to dopadne ja cakam na testik a tebe zelam nech vsetko dobre do padne.. a jaj to som sa ta chcela opitat keed jsi prisla na to,ze jsi tehu bola jsi hned u lekara ci az ked jsi zacala krvacat???

stardust
6. čer 2011

@adinkag aku vyvolavacku ti davali? Mne vyvolavali porod tri dni, uz som tym lekarom v nemocnici neverila ani nos medzi ocami 🙂

zuzanazuzana
6. čer 2011

@jalanecek mne meskali kramy 5 dni, tak som si urobila test a bol pozitivny a o dva dni som isla k lekarovi a hned ma nechal doma, ze som tehotna a krvacat som zacala asi o dva tri dni, ked som uz bola doma

adinkag
6. čer 2011

@stardust prostin ci jak sa to volalo

adinkag
6. čer 2011

@zuzanazuzana aj ja som bola narodena v nedelu 🙂 dakujem peken za gratulaciu a ty ako si natom?citala som ze budes mat dievcatko 🙂

zuzanazuzana
6. čer 2011

@adinkag no po amnio mam dobre vysledky, dnes som bola na morfologickom sone a bolo vsetko v poriadku, v stredu idem este na 3D.....a budeme mat sabinku!!!!! tak hlavne priatel sa vytesuje....strasne chcel dceru

adinkag
6. čer 2011

no tak to je super 🙂 hlavne ze vsetko v poriadku tak uz jej mozes pomaly nakupovat vybavicku no nie?

jalanecek
6. čer 2011

@zuzanazuzana jaj zlaticko tak som si robila testik rapid clear a negativny testnem jeste rano a uvidim a podla toho sa aj zariadim krvacanie ustava no uvidime co bude ......

petrajavor
7. čer 2011

Ahojky Holky....tak vidím,že už máte dětičky,gratuluju,je některá z vás ještě těhotná? teda jestli se k vám můžu přidat...

elennka
8. čer 2011

Holky pěkný večer, jsem ostuda, dlouhooooooooo jsem tu nebyla. ALe není u mě bohužel žádná změna.. Jen to, že jsem opět po hormonech rozhozená ☹

vierka0
8. čer 2011

@jalanecek ahoj, tak ako si dopadla nakoniec? mrcha dosla?? ci?
@petrajavor jasan, ja tu tiez len obcas prispejem 🙂
@elennka ak sa mozem opytat, aky mate problem s otehotnenim, ze beries hormony?

elennka
8. čer 2011

Já mám PCOS (syndrom polycystických ovárií), měla jsem 2 měsíce stimulaci clostilem, ale nepovedlo se /při druhé stimulaci byl dominantní folík), teď jsem 60 Dc a MS nikde.. a jak jsem brala hormony, tak šla i váha nahoru ☹

vierka0
8. čer 2011

@elennka neprijemne..pichli ti aj pregnyl?

elennka
8. čer 2011

aj pregnyl píchli 10t jednotek (2 ampule). ale stejně nepomohlo.. ale vypadalo to nadějně. U mě vím, že je váha problém.. protože když jsem zhubla, tak mě cyklus naskočil.. ale stejně k ničemu..

adinkag
9. čer 2011

Mne tehotentvo pomohlo schudla som 14,5 kg a este idem dolee...

clloi
9. čer 2011

@elennka ahoj, já měla taky syndrom PCO, clostil nezabíral, zabraly až injekce 😵

elennka
9. čer 2011

@clloi my jsme teď ve fázi nesnažení se.. necháváme to na přírodě..
jinak mě clostil zabral, ovulace byla, bylo pravděpodobně i biochemické těhu.. ale prostě to nevyšlo..

clloi
9. čer 2011

@elennka neboj, ono to určitě vyjde, my se snažili 3 roky a nakonec se podařilo. Držím palce 😉 😵

elennka
9. čer 2011

my jsme se snažili od začátku roku 2007...

stardust
12. čer 2011

@adinkag este take dve deti a mozes sa ist do Milana prechadzat po molach 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru