Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

elennka
5. srp 2011

@stardust máš odkazy v IP 😀
já si jdu se svým plavacím kruhem zaplavat do vany 😀D 😉 😀 😀

stardust
5. srp 2011

@elennka niekde sa vludila chybicka, nejde mi otvorit ani jeden odkaz.

elennka
5. srp 2011

http://elennka1.rajce.idnes.cz/

zkus takto, je to posledních 8 přidaných albíček

elennka
5. srp 2011

nebo potom přes FB, tam jsem odkazy zkoušela a měly by jet.. ono to někdy zlobí ☹

mima1983
6. srp 2011

@peta_petruska dakujem petuska, potesila si ma 🙂

peta_petruska
6. srp 2011

@amrash hned na zaciatku slo dole okolo 6 kg, prestali mi chutit jogurty a sladkosti a bola som hladna v pravidelnych intervaloch...
no a ta pravidelna strava mi zostala
teraz uz ale zjem takmer ckolvek a vaha aj tak stoji
myslim si, ze to zena nevie ovplynit - nie je to dietou a u tych, co priberaju vela to tiez nie je vzdy tym, ze sa prejedaju
proste treba sa na to vykaslat a robit vsetko preto, aby sme babatkam dodali vsetko, co potrebuje a ostatne sa bude riesit, ked uz nebudu uradovat hormony 🙂

amrash
6. srp 2011

@peta_petruska Téééda. 6 kg! Tak to je super. No já přibrala už před otěhotněním a teď mám navíc cca 1,5 kg. Přitom fakt nemám ani žádné chutě a ani zrovna extra moc nejím. Prostě jsem takové děvče "krev a mlíko" jak se říká 😀

peta_petruska
6. srp 2011

@amrash 🙂 ved to potom pojde zase prec..., kto vie, mozno zacnem priberat, ked budem kojit...

amrash
6. srp 2011

Jenže já nikdy nebyla žádné vyžle. Teda jednou se mi podařilo zhubnout tak, že už si všichni mysleli, že jsem vážně nemocná, lezly mi ven klíční kosti a uvažovala jsem o plastice prsou - protože jsem žádné už neměla 😀 No, ale po letech jsem zase zbaculatěla. S chlapama to nejde. Člověk vaří, ochutnává... a je to ☹

stardust
7. srp 2011

@peta_petruska netreba sa spoliehat na tie kecy typu: ked budes dojcit, pojdu kila supom dole, lebo sa vzdy najde par jedincov, u ktorych to ale vobec neplati.

Nechapem, co to mam za blbe hormony, ze nech robim, co robim, s vahou nadol nijak nepohnem...pritom som mala vzdy normalnu postavu, BMI okolo 22-23, aj som vedela ako chudnut (a pred tehotenstvom mi to islo).

anzelik
7. srp 2011

ahojte vsetky zienky pripajam sa aj ja xxxl velkosti a co je horsie som tehotna a som po Styridsiatke a neviem co s tym ako sa mam zachovat dve deti dospele studujuce a jeden 5rocny certik a co dalej neviem ako sa mam rozhodnut je tu nejaka maminka ,ktora rodila po styridsiatke ,alebo je tehotna a caka dietatko na bududci rok okolo marca? dakujemmmm 😉

layla06
7. srp 2011

@anzelik ahooj no ja sice este 40 nemam🙂 ale som tehotna a cakam babo vo februari🙂

anzelik
7. srp 2011

no ja mam 41rokov som na vazkach a velkych 😒

dena
7. srp 2011

@anzelik tak ja tiez nemam po styridsiatke, ale nemam k nej ani daleko 😉 tiez som na tom dost podobne...jedno dieta dospele, a druhe 5 rocne 🙂 a v novembri tretie...a tesime sa vsetci

anzelik
7. srp 2011

ahoooj no pre mna by to bolo stvrte 🤐

peta_petruska
7. srp 2011

@stardust no ved ja prave ratam s presnym opakom... 🙂

peta_petruska
7. srp 2011

@anzelik to bude maly milacik rodiny 🙂
A 41? ved to je len cislo, podstatne je, ako sa citis a ten vek je podla mna uplne v pohode...

stardust
7. srp 2011

@peta_petruska prajem ti, nech ti to vyjde 🙂

darinkazv
7. srp 2011

ahojte, môžem sa pridať? 😉

dena
7. srp 2011

@anzelik asi si viem predstavit co prezivas...v tomto sa neda radit...ty sama prides nato ake je najlepsie riesenie

stardust
7. srp 2011

@darinkazv a si naozaj xxl?

darinkazv
7. srp 2011

@stardust tomu ver. ale však to vidno aj na profilovke 😀

stardust
7. srp 2011

@darinkazv ani nie 🙂 Kolko vazis?

darinkazv
7. srp 2011

@stardust 98kg ☹

stardust
7. srp 2011

@darinkazv co ten smutna smajlik? Ved este nemas ani metrak 🙂

elennka
7. srp 2011

Nic se mě nechce, zítra vstávat do práce a hned řešit problémy, co vznikly o dovolené...
drahouškovi jsem odpoledne dobarvila vlasy.. víceméně melír...
a teď bych se měla jít ukulturnit já..
a udělat pořádek ve fotkách, co jsem nafotila na dovči a nějak se mě do toho nechce..

elennka
7. srp 2011

@darinkazv co já bych dala za 98 🙂)) jsem na tom hůře...

darinkazv
7. srp 2011

@stardust no, ale mala som pred mesiacom ešte 102kg. a ešte v tej dobe si svokor robil srandu bez toho, aby tušil, koľko vážim, že po 100ke berú občiansky alebo že po 100ke sa už zabíjačka chystá. ☹ ja som pred prvým tehu mala 85kg, pribrala som 4kg a moja malá vážila pri narodení 4020g a deň po pôrode som mala 80kg, čiže ešte menej, než pred tehu. no pribrala som potom. keď mala dcérka 2,5 roka, schudla som za 3,5 mesiaca 16kg a udržala som si to rok. potom prišli stresy a ja v stresoch pchám do seba ☹ a to ma už od začiatku tehu pérovala doktorka za to, že som tučná. čo mi povie teraz, keď sa mi podarí otehotnieť. ak sa mi to vôbec kvôli takej nadváhe podarí ☹

darinkazv
7. srp 2011

@elennka no len ja ich mám pri výške 165cm ☹

elennka
7. srp 2011

no já mám při 176 cm/115 kg... a skoro všechno na břiše ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru