Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

kackabrcka
6. kvě 2009

murinda no hej ta porodna baba mi uz aj recept dala aj ked jeden mam uz od jaber.. no ale ze odporucaju 3-5dni po termine.. tak ak nic do utorka rana tak rano si dame.. 😉 bud alebo.. aj ked dnes mam nejake bolesti v krizoch ale take decentne a spodok ma bolel.. xixi ved ja sa ozvem keby uz idem.. inak piatok uz zacinam 41tt 😖

mirunda
6. kvě 2009

Marianet, když Lilinka moc neblinká, nebo jen malinko.. ale to co předvedla včera - to byl děs.. vyzvracela snad ještě víc, než snědla.. a od té doby jen spí.. v noci spala 9hod, pak se najedla a spala 4hod a teď už spí další 3hod.. asi jí není dobře chudince.. :(

Kačko, třeba se tu už zítra neukážeš 🙂 Jéé, já jsem tak zvědavá za tebe 😀

jabera
6. kvě 2009

mirun, to je strasne, chudatko... ale snad to nic neni, len sa prespi z toho. inac bart dnes tiez dost chrni, ked je hore, tak je dost protivny, ale potom spinka... mozno je nieco vo vzduchu..

marian, na teba som uz myslela, ze kam si sa vytratila... dlho si sa nezjavila.

kacka, teda, ale fakt si davas nacas.. sup s tym von!

kackabrcka
6. kvě 2009

mirunda - no tak to ja sa neviem dockat - bolest krizikov neustupuje tak neviem.. taka tupa boest..
jabera - no veru sophia si dava na cas.. ale zase nechcem drinkovat skor necham si to na nedelu alebo utorok.. mozno sa vypyta aj sama dovtedy.. dufam 😉 jaber a bartik je narodeny nemecko ano?

jabera
6. kvě 2009

kati, ano tu som rodila.

kackabrcka
6. kvě 2009

som si nebola na isto ale vychadzalo mi to tak podla toho co si pisala zuzke o baleni tasky.. no idem ja skusit pospat si kym mozem 😀

mirunda
6. kvě 2009

Kačko, v neděli je Den matek (snad u vás taky), tak doufám, že už to oslavíš taky s náma maminkama.. 😉

kackabrcka
6. kvě 2009

mirunda - ved uz vravim tomu MM ze bude musiet chystat na dvojmo, dafam ze uz budem mamina.. 🙂
inak mam bolesti v krizoch taka tupa bolest od dnes rana, 2xwc uz a obcas to vystreli aj do spodu. mala sa vytlaca.. pijem od vcera marhulovo pomarancovy dzus ze by ten na nieco zaber no skor ine.. 😀 uz som si ja zdriemla a stale bolesti.. asi dam sprchu neskor uvidime ci to prestane.. ci ako.. 😖

jabera to si musela riadne teda behat z toho drinku ked ja skusam dnes aspricose-orange saft a uz chodim castejsie.. inak co sa tyka drinku vravela hebamme az aj bananovy dzus moze byt.. 😉

jabera
6. kvě 2009

kati, ja som ani nebehala, ja som tam sedela stale...

mirun, lili uz je v pohode?

stale zvazujem, ci ist von, alebo nie... neprsi teraz, ale fuka strasne a je zatiahnute... kaslem na to, idem sa bachnut do postele, snad bart zaspi..

kackabrcka
6. kvě 2009

jabera zajtra to vyzera na pekne pocasie.. no tak to este take hrozne neni ze by som tam musela sediet.. a jaber podorne bolesti u teba boli? ci len voda odisla?

zuzkaaaa
6. kvě 2009

caute babenky....
jaberka tá fotka s tými hovienkami je super... 😀
ja som si dnes tiež pospala poobede 😅

kackabrcka
6. kvě 2009

jabera - foto kde je bartik v pasikavej polokoseli strasne chutne. a foto s mackou - to ja nemusim.. ta moja sa uz naucila poviem : mizaj tak uz vie.. len zavrti chvostom pozrem na nu a uz prasi.. cely den sa hore ani neukaze ked som doma.. sedavala v obyvke na okne aj to uz nerobi 😀

zuzkaaaa
6. kvě 2009

baby pridala som fotku megabrucha už som predbehla aj kacku( s veľkosťou brucha) ktorá za chvílku rodí a ja mám ešte toľko pred sebou, kacka ale ti závidím

mirunda
6. kvě 2009

Jaberko, Lilinka je snad v pohodě, asi někde trošku nastydla, občas zakašle.. teď jsou nemocní dva malí bráškové mýho přítele, tak jestli něco nechytla ☹ Dneska jsme ani nebyli venku, je tam opravdu hnusně, tak se mi nikam nechtělo..
Bart je rozkošnej, takovej buclíček.. 😵 😵

jabera
6. kvě 2009

ahojte baby, tak chvilku ten moj privesok spinka..

mirun, no, tak snad sa jej to nikam nerozbehne, mna samu predstava choroby u takeho miminka dost desi... ale verim, ze im snad staci sa parkrat vyspat a su z toho aj vonku... drzim palce!! aj s trochu bojim o barta, tiez je taky spavy, snad je to nahoda.

kati, no, bolelo to, co ti budem hovorit... ale az pocas porodu ako takeho. ked mi odchadzala voda, tak to este skoro vobec nebolelo. ja som mala vlastne pohodu oproti inym... ozaj na gulku do hlavy to bolelo len hodinu.
davaj pozor, aby proti tebe nepovstali vsetky nemecke macky!!! hahahha

zuzi, aspon je vidno, ze cakas dieta! no co, véd musis mat brucho!

dakujem za bartikove pochvaly.... je to taka nasa svinka vypasena...

kackabrcka
6. kvě 2009

zuzkaaaa - vobec nemas mega brucho.. je uplne normalne na tvoj tyzden.. ty mas vacsie prsia mozno preto mas ten pocit ze mas mega brucho.. a ja sa aj tak cudujem kde tie deti v tom brusku vobec su ked maju okolo 3,5-4kg..
jabera - no mne ako keby tlacilo dnes loptickou do rana na kostrc ale inak nic, no este tak spodok trosku boli ale inak nic.. uz aj malinoveho caja som dala a sprchu a nic.... a macky mi nespominaj mame doma len jednu a aj ta mi staci 😠 lenze to je muzov milacik 😖

zuzkaaaa
6. kvě 2009

kacka tak to máš pravdu a prsia už ani nehovorím, už aj pred tehu som mala veľké ale teraz.... pripadajú mi ako 2 melóny, som hovorila manželovy že po pôrode si dám zmenšiť, iné si zväčšujú a ja si poôjdem dať zmenšiť, ak raz budem mať veľa peňazí.... ale to nikdy nebude 😅

kackabrcka
6. kvě 2009

zuzkaaaa keby si mi tak jedno cislo mohla dat brala by som hned z prs.. no este cakaj ze sa ti naleju tak budu este vacsie.. hlavne dobra podprda.. a inak tu je normalka ze po porode operacia brucha a prs.. ved ja som bola v nemocke ohladne porodu a ze ci nechem potom operaciu brucha sa hned pytali.. no zatial vravim ze nie.. ved to tu stoji okolo 5tis.€ a ceciky okolo 7tis.€ Aj ja ked budem raz bohata tak by som si dala spravit ceciky..

evuse
6. kvě 2009

Ahojte.

Kačko, já myslela, že už pojedeš rodit 😉

Zuzko pěkný bříško máš, aspoň tě lidi v autobuse pustí sednout. Ne jako mě 😖 , za celý těhu mě nikdo nepustil.

Holky taky jsem uvažovala o změnšení, nebo aspoň modelaci, ale bojím se. Několikrát jsem to viděla v televizi a přijde mi to jako řezničina 😝

kackabrcka
6. kvě 2009

evuse tak ja som tiez dufala.. ved ma boli v krizoch aj dole ale nejako nic.. clenky si nepoznam, otras.. 😠 zajtra poradna tak podam info po 17stej

mirunda
6. kvě 2009

Zuzíku - sluší ti to 😉 Jsi hezká těhulka!

Tak holky, já bych se asi bála na sebe nechat takhle šáhnout, ale přemýšlím o nějakém leisru na ty hnusný strie na břichu, to je takový humus, neumím si představit, že bych vylezla v dvojdílných plavkách!!! 😝 😝 😝 Uvidím, jestli mi to třeba ještě aspoň trošku nezesvětlá, ale to dost pochybuju..nebo pak se nechat opálit v solárku, třeba by to taky nebylo tak vidět.. 🙄 😖 ☹

evuse
6. kvě 2009

Mirun to jsme s těna striema na tom stejně. Na ten laser se ale musí do roka(někde jsem to četla) dokud jsou ty strie výrazný. Já zatím mažu na strie od Vichy, zdá se mi, že ty menší zesvětlaly, ale ty centimetr široký, ty asi těžko zmizí. A opalováním s tím taky moc nenaděláš, protože zůstanou světlejší a stejně budou vidět. No je to hnus 😝 😝 😝

mirunda
6. kvě 2009

Fakt do roka??Tak to se o to asi začnu zajímat dřív než jsem měla v úmyslu 😀 Hele, mě se udělaly normálně trochu i na rukou - nahoře pod rameny, to je děs, to nemůžu ani tilko si vzít.. blevazj 🙄

evuse
6. kvě 2009

Jo do roka, četla jsem to někde jinde v diskuzi, aůe nevím jak jsem to našla.

mirunda
6. kvě 2009

A ty o tom nepřemýšlíš? 😕

evuse
6. kvě 2009

No nechce se mi za to dávat peníze. Já se stejně v plavkách nikde moc nevystavuju, na koupačce jsem byla naposledy asi před dvěma rokama, spíš mi vadí ty prsa. Jen jsem teď v rychlosti někamkoukla a psali tam, že se tím laserem jen stáhnou a zesvětlí, takže možná stejný efekt jako po několika letech bez laseru, protože samy postupně blednou a zetčí se.

zuzkaaaa
6. kvě 2009

tak baby ja som s tými striami mala problém už pred tehu lebo ja som rýchlo pribrala a potom zas schudla a je to riadne vidno teraz počas tehu je to horšie ale nemám ich červené len také jemné ružové ale tak ešte môže byť aj horšie lebo brucho mi ešte určite narastie 😠

sylvka
6. kvě 2009

ahojky,tak jsem dneska vlezla na váhu a asi patřim holky k vám 😅 můžu? 😅

jabera
6. kvě 2009

baby, pridavam sa k teme plastika... no, ja vam poviem, ze prs sa bojim aj ja... ja mam male a ovisnute, no hnus. teraz ich mam super, jak melony, ale jak to bude vyzerat, ked prestanem kojit!!! mamina ma utesovala, ze mi trochu ostanu, ale ja tomu moc neverim. podla mna ich budem mat po kolenma a v nich nic, no najhorsia kombinacia... my tomu hovorime: prazdne postove vaky... ale ja sa plastiky bojim. videla som aj tak paradna pokaslane plastiky, to nechutne. ale ja sa hlavne bojim ist takto "zbytocne" do narkozy. to je moj najvacsi problem. niekedy sa tomu clovek nevyhne, ale toto mi pride take riskovanie...

strie sa mi vyhli, nastastie. v tomto mi pomohla moje davna nadvaha, ktoru som mala kedysi. ta koza uz bola asi povolena a vydrzala, ked som zase pribrala. mam strie od puberty, vela, ale uz davno ich nie je vidno.opalilo sa to a je to uz velmi slabucke...

ale telo mam desne! desneeeee!! povedla som si, ze jak skonci sestonedelie, zacinam cvicit. proste musim. brusaky a velmi rychle vychadzky do kopca, to zatial postaci, aj tak ledva funim, ked tlacim barta... a ked ho nosim, to ani nehovorim, je to taky slonicek...

mirunda
6. kvě 2009

Sylvka, vítám tě tu.. Máš krásnýho Martínka 😉

Jaberko, takže strie vyblednou?Bude to příští léto lepší? 🙂
Jinak jsem byla na kontrole na gyndě, tak se koukal na to mojí slavnou jizvu a říkal, že by se to teda mělo zahojit, ale že půl roku nesmím nic dělat a další těhotenství minimálně za rok.. za 14 dní jdu zase na kontrolu jizvy, to bych se z toho pos**** Mno, natož, že už to mám skoro dva měsíce, tak teda nic moc :( Ale co se dá dělat..

Mno, my frčíme na kutě, zítra brzy vstáváme, mám pracovní poradu 😉 Tak dobrou noc a hezkýýý sníííky 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru