Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
27. říj 2009

jj, taky mu fandim, ale sms neposilam..

michala.l
27. říj 2009

Ahojte,

Ja superstar sice nepozeram, ale moj syn je do toho zazraty 😀 ... a preziva tu kazde vypadnutie 😅

No pridala som si tam aj ja svoj pupcisko, ktoreho sa hadam cochvila zbavim 😅
Dnes som citala, ze pomaha dat si klystir, tak rozmyslam, ako by som ho spravila ... hadicku mam jedine k filtru v akvarku 😀 ..asi ju tym rybam ukradnem 🤐

byggyt
27. říj 2009

baby no tak k tej superstar, keď nevyhrá Chodúr tak ja už v živote nebudem nič také pozerať 😝
Michala to bruško je super ja zajtra tiež odfotím no a to s tou hadicou od rybičiek tak to som sa už dlho tak dobre nezasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirunda
27. říj 2009

Holky, máte krásný bříška!!!Já chci být taky těhule.. 😀 😀 Těšim se na další těhotenství.. 😕 😀 Musim chrnět, Lili ječí.. páčko kočky!

pocahontas35
28. říj 2009

baby, ste zlate s tymi bruskami 🙂

macalc
28. říj 2009

Ahojte.................

Michalka noo aj Ty mas pekny pupok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa uz ani d prchy nezmestim sama na sebe sa smejem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ako ozte pozerat tu super star ja to nemusim !!

elennka
28. říj 2009

ahojda holky přeju pěkný den, ani Vás nestíhám dočítat ... 😅 .. jsem z práce zcela k.o. Jinak u mě žádná změna..

michala.l
28. říj 2009

Ahojte 🙂

No je to hruza s tymi pupkami ... My ked odchadzame z domu, tak v predsieni mozem byt len ja,lebo iny sa tam uz pomaly nevojde 😅 ... a zachvilu sa ani na WC-ku neotocim 😀

jabera
28. říj 2009

michalka, skoro som sa postala z tej hadice..... a bachor kraaaaaaaaaaaasny! aj mne sa cnie za bruchom..

chodur je jednicka, to je jasne... ale mne sa aj ten teplosko paci a stara...
a to ja este vsetko mam s odbornym komentarom mojho hudobnika, takze vseeetko viem! 😀
a chodur je uzasne, naozaj perfektne spieva. ale uvidime dalej, doteraz spievali veci, ktore urcite dlho poznaju... boze pocujem sustanie papiera, to je urcite moja kniha

mirunda
28. říj 2009

Musim se podívat, která je ta Stará, vůbec nevím, takhle na to nekoukám, znám jen toho Chodura 😀 A jak vám holky páčí náš moderáto Leošek Mareš? 😀

Jaber, máš na tom počítadle na švihadle i kalorie?Přijde mi, že při skákání to musí nabíhat 🙂 A ještě jsi mi neodpověděla, co máš proti Beranům.. 😠

pocahontas35
28. říj 2009

jaberka: a co dobre citas ???

Mares: nemam proti nemu nic, ale nie som z neho ani nejako specialne namakko🙂))))

Baby, poculi ste o aquaaerobicu ? Chodila som nan predtym, ako som otehotnela, je to skvela vec, ak by ste mali prilezitost vyskusat si to, tak to urcite spravte .... je to perfektne cvicenie a setri aj klby, a ani by ste sa nenazdali, ale v tej vode sa poriadne namakate 🙂 dokonca sa aj potit budete, ale po samotnom cviceni, budete chodiaci endorfin 😀

jabera
28. říj 2009

no, mne sa mares teda strasne paci, myslela som si, ze bude trapny, ale lubi sa mi. a co ty, mirun, hovoris na adelu? mne spolu teda sedia velmi , dost sa na nich bavim..
mirun, v baranom sa vyjadrim v nasledujucom vstupe 😀

pocahontas, prave som docitala saturnina, mozno poznas film... strasne dobra kniha, sranda taka, ze som obcas normalne vyprskla od smiechu.

pocahontas35
28. říj 2009

jabera: nepoznam ten film, ale v blizkej buducnosti to napravim a pozriem si ho 🙂 ja citam teraz Tajomstvo ....

jabera
28. říj 2009

ktore?
to, kde vo filme hra iva bittova?

pocahontas35
28. říj 2009

Rhonda Byrne: Tajomstvo ... film som nevidela, ale asi tam nebude hrat bittova, neviem ...

orlica
28. říj 2009

Ahojky všem,superstar taky sleduji a Chodur je fakt jednička.Dlouho jsem tu nebyla,starám se o řemeslníky.Pokládají nám na chodbě dlažbu.

adelinka
28. říj 2009

ahojky..
jak se mate holky 😵

zuzkaaaa
28. říj 2009

AHOJTE BABENKY...
ako pokračuje dieta Adel? už si niečo schudla?

zuzkaaaa
28. říj 2009

hanula83 tu dávno nebola, alebo som niečo neprečítala?

macalc
28. říj 2009

zuzkaaaa Hanula83 je od pondelka v nemocke citas medzi riadkami aby si vsetko postihala
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adelinka
28. říj 2009

zuz..jj 7 kilo ale jssssseste tak 30 😀 😀

jabera
28. říj 2009

adel, vitaj! no super, aj ja chcem! aj cvicis, ci len hladujes?

zuzi, tak takto ty citas?!? 😝 hanula ma este dva tyzde v nemocke pred sebou, chuderka...

pocahontas, tak tu knizku nepoznam, veru...

orlica, tak ked bude hotovo, zase dojdi...alebo nechaj robotnikov a dojdi aj pocas pokladky..

furaha
28. říj 2009

byggyt - díky - půjdu se tam podívat 🙂

zuzkaaaa
28. říj 2009

tak to je pravda, že nečítam všetko, nestíham strašne vela píšete a času je málo sofi mi cez deň veľmi málo spinká a aj v noci sa budí každú hodinu a už 4 dni mi vstáva okolo 5tej pol 6tej a zaspí znova až na obed asi jej fakt idú zúbky lebo je strašne mrzutá, aj teraz som do 8mej varila a do pol 10tej žehlila cez deň sa nedá tak ked je doma manžel tak musím všetko postíhať 🙄 už začínam byť veľmi unavená z toho nočného vstávania aspoň keby spala vkuse 2-3hodinky ale ona vypije len 30-40ml mlieka a preto sa budí tak často proste ona viac nechce a vyplúva 😖
jeeej adelinka to je super, dority už aj ja musím niečo robiť posledné dni som sa strašne rozožala 😖 😅 🙄

pocahontas35
28. říj 2009

ahojte baby,

tak vam oznamujem, ze cakame chlapceka 🙂))
jaberka, uz nebudes sama 🙂))

adelinka
29. říj 2009

ahojky
zuz a jaber..no ja si obj.dietni jidlo v krabickach a po mesici jsem mela 6 kilo dolu je to na 5000KJ a je tam 5x denne jidlo a na den 160kc..

mirunda
29. říj 2009

Pocahontas, gratuluju!!!!! Tak se honem dohodněte na jméno, ať toho drobečka můžeme oslovovat jménem 🙂 A je to na 100%?Viděli jste pindíka? 🙂

byggyt
29. říj 2009

Pocahontas gratulujem ku chlapčekovi 😉 😉 😉
Baby idem do poradne držte palce aby ma tam nešvihlo 😠 😠 😠

pocahontas35
29. říj 2009

ahojte,

dakujem vam....

mirunda: presne tak ako hovoris, pan doktor ked zbadal pohlavie, tak povedal, pozrite tu ma pindika 🙂)) Bola som na tom morfologickom ultrazvuku, tak nam ukazoval vsetko, co sa dalo 🙂 Spravil nam aj fotku z profilu .... a maly je uz velky "chlap" ma 500g 🙂))) Vsetky co mate babatka, tak ste zazili ten pocit eurforie, ked vam to oznamili ... v tej chvili mi nic nevadilo, aj to ze sa tam cakali strasne dlho, aj ked sme boli objednani .... pan doktor sa nam dostatocne venoval, bol uplne perfektny, mal ludsky pristup 🙂 a to sa v dnesných casoch nevidi velmi.

buggyt: drzim Ti palce ... aby si tam nemusela velmi dlho cakat, a zvladla to v pohode.

adelinka: citala som o tom co pises v casopise dieta .... ja som pred otehotnenim, tiez mala take cosi, ze som prijimala len 5000 kj denne, ale pridala som k tomu fyzicku aktivitu a tiez to islo dole ... ja som nemala take krabicky, ako mas Ty, ale velmi mi pomohla stranka (www.florastranky.sk), kde si mozes zapisovat, ake mnozstvo si zjedla, a to Ti presne vypocitalo, kolko si prijimala tukov, bielkovin, sacharidov ...

evuse
29. říj 2009

Ahojte, vy jste toho popsaly.

Pocahontas, taky gratuluju ke chlapečkovi.

Adel to je dost, že si zas nakoukla 😉 . Ježiš, dyť Péťovi už budou dva roky! My už se tu scházíme asi docela dlouho, co? Pak musím kouknout někam na začátek na datumy

Jo Zuzi zapoměla jsem ti odpovědět: ano sedačku máme z Ikea rohovou, ale nejsem moc spokojená, hrozně se to špiní. Kamrádka mě na to upozorňovala předem, ale já si myslela, že to bude v pohodě , ale měla pravdu. Stačí, aby na to Tereza šahla uslintanou rukou a už je tam flek 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru