Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

elgereta
3. bře 2010

moc pěkný bříško..jé, ja už se těším až mi taky bude vidět🙂 se budu chlubit na každým kroku 😀

evitkamalicka
3. bře 2010

dakujem....neboj, bude to uz coskoro

jabera
3. bře 2010

ahojte, zdravim aj nove tvare! dufam, ze zotrvate..

silvi, boooze... no, hlavne, ze uz ste doma. chodila som kedysi za baruskou do nemocnice, nebola uz babatko a tiez sa ma hrozne dotykalo, co som tam videla... je to strasne smutne, clovek si to nevie predstavit, kym to nevidi a zazit to, to uz radsej nie... snad sa vam podari tu svinu vyhnat z nosteka... citala som si o tom a vyslovene tam pisali, ze to vedia oslabene deticky chytit v nemocniciach...

elgeret, ja som tiez mala dlho speky a na tehotenske brucho sa to zacalo podobat dost neskoro.. stvalo ma to, tesila som sa na take pekne brusko a to som vlastne nikdy moc nemala, snad posledny mesiac a to uz som bola cela jak jedno velke brucho 😀 pozerala som fotky, vy ste obaja nejki mladi, ze? 😉 priznaj sa...

evitka, velmi mile brucho mas, to fakt.. take som nikdy nemala...

no a na adku uz len mysliet mozeme.. silvi, mohla by si jej obcas napisat 🙂 aspon vo stvrtok, aj sa mozno potesi, aj my budeme vediet....

evitkamalicka
3. bře 2010

jabera no na to, ze som riadna baculka je celkom pekne

martasl
3. bře 2010

ahoj evitko 😉 vítám...koukla jsem do alba.koupila sis krásný těhu rifle.asi drahý,co??no,já u druhýho těhu měla malinký břicho.do 7 měsíce na mě skoro nebylo poznat,že jsem těhotná. 😉

tak zase dnes do práce-ach jo.se máte,že nikam nemusíte 😅

byggyt-to v nemocnici marodným malým dětičkám nedávaj plenky??to musej zajistit rodiče??já teda nevím,jak je to u nás,ale to koukám..

zkusím najít manžela a fotečky od lulu...

evitkamalicka
3. bře 2010

martasi vobec neboli drahe, kupila som ich na mimibazare za nejakych 14€ a su fakt super pohodlne

martasl
3. bře 2010

já co jsem stihla juknout na těhu rifle-tak mám dojem,že až budu kolem 6 měs.tak se do žádných nevejdu-natož po zbytek těhu.mám dojem,že teď (a to zatím těhu nejsem)by mi byly akorát 😅

koukla jsem na lulino miminko.jééé,ten je hezoučkej.doufám,že brzo její manža přihodí nějaké další fotky i s otevřenáma kukadlama.. 😀 😀

michala.l
3. bře 2010

Lulu, gratulujem moc moc 😵 ... a teraz idem docitat podrobnejsie - som len preletela, nech viem, ci uuuz 😀
A Adrika ... moc som sa nedozvedela, asi som to fakt moc preletela ...

evitkamalicka
3. bře 2010

ja som velmi zvedava kolko v tomto tehu priberiem, lebo pri prvom som pribrala dost a polovicka mi doteraz ostala

martasl
3. bře 2010

evitko-já v těhu přibírala málo,ale během mateřské... 😠 😠 😠 fuj fuj fuj...

martasl
3. bře 2010

byggyt-jojo,až budeš mluvit s Adriankou,řekni jí prosím tě,že na ni mooooc myslíme a držíme všechny prsty,co se držet daj,ať to proběhne dobře a hladce.??díky 😉

evitkamalicka
3. bře 2010

baby aj ste sa niektore snazili chudnut alebo uz na to kaslete?

martasl
3. bře 2010

evitko-já se pokouším zhubnout už roky-hubou.....teď jsem slíbila manžovi,že jakmile se zadaří a já pak porodím,tak že FAKT začnu s hubnutím-orbitrek mám doma už 4 roky,mimochodem bezva věšák.... 😀 tak asi tak.
no nic.mějte se,jdu se chystat do práce.tak ahoj a zítra sem juknu.čauky.... 😉

jabera
3. bře 2010

evit, ja chudnem prave teraz... aj na tom pracujem, aj to tuktuktuk ide... konecne to ide.. moc som pribrala tehotenstvom a po porode este par kil.. 🙄 zatial som schudla 4 kg za ani neviem kolko... ale aj ked to nie je rychlo, stacilo bymi, keby to slo tymto tempom,a le stale.. este mi chyba asi 30kg...alebo 40? 😅

michala.l
3. bře 2010

Janka, to ti pekne ide 😉 Ja som nazrala naspat skoro vsetko, co som pocas tehu schudla ...este mam v zalohe asi 4-5 kg 😀 ...tak ale ja sa bojim teraz drzat nejaku dietu koli mliecku, nechcem aby bolo menej, uz teraz je len tak tak 😢 ...ja sa utesujem, ze ked skoncim s dojenim, tak dam nejaku dobru dietu a budem chuda ako nikdy 😀 (a to myslim doslovne lebo ja som nikdy nebola chuda 😝 ) ...

Inak ako som tak citala, tak vidim, ze tu je velmi vela novych mamin, tak zdravim vsetky 🙂

byggyt
3. bře 2010

Jani gratulujem ku schudnutým kilám 🙂 🙂 🙂 ja som ti hovorila že to pôjde 😉 😉 😉

Marti plienky tam nedávajú to si treba priniesť, ja som tam mala aj oblečenie pre malú ani to nedávajú iba vo výnimočných prípadoch, raz som našla malú v ich veciach lebo sestrička čo mala službu nevedela že malá má svoje veci v stolíku, aj bavlnené plienky pod hlavičku a na utretie keď si grcla som mala svoje, aj veci na kúpanie a flašu na čaj

Evitka ja chudnem ešte mám asi 4 kg schudnúť a budem mať tolko čo na prvej poradni v 7 tt , ale chcem ešte viac, už oblečiem rifle čo som nosila pred tehotenstvom len mi ešte špeky vychádzajú tak obtiahnuté tričká ešte nehrozia

evitkamalicka
3. bře 2010

mne sa podarilo schudnut minuly rok 15kg za nejake cca 4 mesiace, lenze potom som sla na dva tyzdne k nasim a tam som to pokaslala a takmer vsetko mam naspat, ale po druhom porode idem zas na to kedze tretie dietatko uz asi nebude

jabera
3. bře 2010

michalka, no ved, ze uz mam menej mlieka. 🙄 ale bart cuca o zivot, snad sa dotvori..... snazim sa slopat kolko sa da, potom curam aj 5x za noc, to sa ohromne tesim.. ale zrat uz nesmiem, uz som sa nenavidela.

lji
3. bře 2010

evitka pozerám že máme približne rovnaký termín pôrodu... 😕 teda tu ho máme rovnaký len mne dávajú ešte také dva týždne navyše... ale ako pozerám tvoje peknučké bruško tak som fakt v šoku 😕 😕 😕 teda ja som hoooodne tlustá, taže ťažko vidieť či ide o tuk alebo mimi ale také brušinko ako ty nemám....

(teraz mám fakt strach že mi stihne narásť do svadby tak moc a potom si už fakt nemám čo obliecť... 😖 😢 )

evitkamalicka
3. bře 2010

lji ja budem asi rodit skor, kedze prvy bol cisarsky tak ma urcite prenasat nenechaju....a odkial si, kde budes rodit?

luciasek07
3. bře 2010

martasl: koukám odkaz už sem někdo dal jak si udělat mimčo🙂 bohužel v práci nám ku*vy blokli net tak jsem nemohal přidat odkaz..
jinak začináme se snažit od ted...včera mi byly zabaveny prášky 😀
V létě plánujeme ještě dovču...
Jenže já si připádám jak mamut už teď a to ještě nejsem ani v tom 😠 no uvidíme...ale zase si říkám,že díky mimču bych nemusela mít na břichu rosol,ale pevné svaly 😀 😀 😀

lji
3. bře 2010

evitka budem v NR. rodiť. teda som odtialto...

evitkamalicka
3. bře 2010

jeej tak to nie si az tak z daleka, ja som zo Šale a rodit budem v Galante

michala.l
3. bře 2010

Jezis baby, vy ste sa nejako rozchudli ...aj ja uz chceeem 😅
Byggy a ty si tolko schudla tou 90 dnovou? JA neviem do akej sa pustim tento krat...
Jani ty len nepapas vecer a to je vsetko? Ci aj ty mas nejaky plan?
Boze ja som sa tak tesila, ze su mi gate dobre, co som uz dlho neobliekla a teraz sa pomaly nenacpem ani do tych pred tehu 😠 ... no CD s kalanetikou mam vytiahnute takmer mesiac...steper je suchnuty pod stolom ... a ja sa cpem odusu 😠 ...kurna!

Byggy a Vivi sa ma ako? Uz je dobre?
No som zvedava ako sa ma Adrika, snad dobre 😕

Nooo, kym bolo tehu brusko, tak som si spokojne chodila, no teraz je brucho rovnake a ked tlacim kocik, tak asi neuveria okoloidui, ze som opat v deviatom mesiaci ☹ ...jaj, uz mi je zle zo seba ...

elgereta
3. bře 2010

Jabera: no zas tak mlady nejsme, i kdyz vypadáme...mně i manžílkovi je 25 let 😀 ale je teda fakt, že ještě nedávno po mně chtěli v hospodě občanku 😀

elgereta
3. bře 2010

k tomu hubnutí a orbitreku...asi je to vsude stejný...já ho mám doma od podzimku, parkrát jsem na něm cvičela, ale taky ho použivám spíš jako věšák, ted urcite....stejne v těhu to ani moc dobrý není, na něm cvičit, že? no a segra ho má taky, rodila před rokem a furt plní funkci věšáku... no já se už nevejdu do svých původních kalhot, už nosím těhu a to jsem přibrala za ty 3 měsíce 1kg a bojím se, že za chvilku budu muset kupovat jiný:(

elgereta
3. bře 2010

akorát koukám v televizi na Vizitu...a dostala jsem takový strach...doufám, že u nás bude vše v pořádku...

evitkamalicka
4. bře 2010

ahojky,
tak som doma z poradne, vsetko ok,tlak 115/75, vahovy prirastok 0, AFP dopadli dobre, riziko mam 1:4325, dalsia poradna 1.4. a to bude aj velky ultrazvuk

hanula83
4. bře 2010

Holky, kdybyste se chtěly vrátit do dětských let 😉

https://www.youtube.com/watch?v=_ikfM8mYICI
jabera
4. bře 2010

evit, super!

hanulka, nejde mi zvuk, tak nic neviem 😀

elgereta, ale fakt vyzerate jak take deti.. aspon na tej fotke, tusim je prva... len zavidiet!

michalka, tak ja nezerem sladke, akoze stane sa, ale fakt len vynimocne, po 19. nejem vobec. inak vlastne vsetko, ale zjavne sa trosku ovladam v mnozstve, to je moj velky problem, ze aj dva obedy zfutrujem .. 😒 teraz nie.. proste jem podla mna, podobne ako bezna osoba... ale to mlieko aj tak hned odchadza, to je neuveritelne... mam stale, to hej, ale vyrazne menej... a teda snazim sa co najcastejsie rano na bckl, 40 minut. neni to denne, lebo nema kto byt pri bartovi a on mi leze pod pedale... to je asi tak vsjo... v kazdom pripade je to moje prve chudnutie v zivote, kedy nefajcim a vlastne jem. je to ine...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru