Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
15. dub 2010

Pet.s, udělala bych to samý, moc ti fandím!!! A děti ví, že jsou adoptované? Jo, koukám, že asi nejsou češi, tak to asi vědí.. a odkud jsou? Máš moc krásný dětičky, Barča je kočanda! A jak se cítíš těhu? Vše ok?

pet.s
15. dub 2010

Jasně, že ví. V našem případě se nedalo moc zapírat 😀 Jsou oba na půl Kubánci. 😀 Barča je kočanda na zabití 😀 Je to pěkný péro z gauče.Ale nekradou a nefetujou, tak to jde.-)))Kluk je ale zlatíčko. Toho by mi mohla každá máma závidět. 😀

mirunda
15. dub 2010

tjn, ve vašem případě je to moc okatý 😀 A jak jste přišli ke Kubáncům? Nebo to jste je chtěli? Nebo to byla náhoda? Tak Barča je akorát v pubertě, ještě taková fakt hezká holka, to si musíš "užívat" 😀 A jak se těší na dalšího sourozence?

pet.s
15. dub 2010

No za prve manžel byl taky cizinec a tam se tyhle smíšené adopce beru jako normál. Takže nám dítě jiné národnosti envadilo. Když nám pak nabídli Báru, tak jsme to neřešili. Ona byla bílá, překrásná holčička a nám to fakt bylo nějak jedno jaké je národnosti. my jsme hlavně chtěli dítě. No já jsem tam furt vykřikovala, že si jednou dojedeme ještě pro kluka. Jenže po 2letech nám zavolali úplně sami, jestli bychom nechtěli toho kluka, že by pro nás někoho měli. Když jsme viděli tu čokoládovou kuličku 3 měsíční, jak si cucá palec stejně jako naše Bára, tak bylo rozhodnuto. Ve čtvrtek jsme ho viděli poprvé, v pátek šel domů. 😀 😀
No Bára nemá problém s klukama. Tam je to vcelku v pohodě. Většinou jde o dlouhodbý vztah a nebo s nimi nechodí jen kamrádí. Ale je neskutečně paličatá, ve škole konfliktní, drzá. Prostě osobnost a nic s ní nehne.

snow.angell
15. dub 2010

Ahojky mohu se k vám přidat?

jabera
15. dub 2010

andel, vitaj a pridaj sa kludne!!

pet, jeeej, to je krasa.. idem si hned fotky mrknut, zatial som len citala, co pises..

jabera
15. dub 2010

teda ti su nadherni.. ale strasne krasne deti...

snow.angell
15. dub 2010

ahojky holky tak sem byla znovu na krvi a od úterka kdy bylo hcg 17 se mi to dnes zvedlo na 54. To by mohlo bejt ok ne?

snow.angell
15. dub 2010

Jo jinak ahojky všem. Jsem po 1 IUI po 3 letém snažení 🙂

simisimca
15. dub 2010

Ahojte... 😉

snow.angell vitaj medzi nami a moc moc drzim palce aby bolo vsetko v poriadku.... 🙂 🙂

pet.s...deticky su prekrasne... 🙂

martasl
15. dub 2010

ahoj holkýýýý 😉

snow-taky tě tu vítám a si piš,že můžeš k nám 😀 gratuluji k těhu 😉

pets-dětičky k zulíbání.co se týká dcery-cgápu.mám to samý v bledě modrým 😅

jo a jinak.MS zatím nikde,teda měla jsem ji dostat včera.ale pokud do rána nedorazí,tak budu ráno testi citlivým testem.tak mi držte pěsti i palce,ať to výjde 🙂

snow.angell
15. dub 2010

simisimca:děkujiii

mirunda
15. dub 2010

Marti, já ti držím pěsti hrozně moc.. tak dej pak hned echo! 😵

Snow, gratuluji k těhu, koukám, že budete mít dáreček pod stromeček 🙂 Moje oblíbená otázka - máte vybraná jména? A pet.s - vy máte jména?

snow.angell
15. dub 2010

martasl: hele já testila od pátka v krvi nic test pozitiv, v úterý hcg 17 test duch a včera digitální těhu test clearblue po necelé minutě + a dnes hcg 54

snow.angell
15. dub 2010

mirunda: Lucie a nebo Tadeáš 🙂

hanula83
15. dub 2010

Snow.angell, ahojky, no a máš i variantu pro dvojčata? 🙂)

martasl
15. dub 2010

hanulko-no ty jedna 😉 tobě to nedá,ty jména u dvojčátek,co?? 😀 😀 😀 😀 😀 koukla jsem ti opět na fotečky na FB,jééééé a ááááááách 😀

pet.s
15. dub 2010

Děvčátka děkuji...já jsem zamilovaná matka, tak mě přijdou nejnádhernější na světě. takže nejsem objektivní.
Miru..jména je u nás problém. Moje sestřenice a sestra nastolily tradici jména od M. Jenže to už bylo po mých dětech. Takže máme v rodině Barbaru(moje dcera), Daniel (můj syn), a pak Michal, Martin, Marek, Markéta, Matěj. Při prvním těhu jsme měli Matyáška nebo Petru (po mně). Jenže jsme o Matyáška přišli, takže ted máme problém. Pokud bychom chtěli od M, tak mě napadá už jenom Matouš(jenže toho má muž vnuka, dokonce se stejným příjmením). Holku fakt od M nevím. No a já zase řeším,aby ty moe děti neřekly"nooo všechny VAŠE děti se jmenují od M. My se tak nejmenujeme, protože nejsme VAŠI."
takže zatím kluk máme typy: Matouš(pořád váhám, jestli to není blbé), Tobiáš (Tadeáš taky pěkný,ale my měli ve školce hroznýho zmetka Tadeáše), František(po tátovi), Ondřej. Holka vede Verunka (Barunka a Verunka-Bára se může zbláznit-měla ségry spolužačky děsný krávy), Petra, Anička. Nebo já už nevím. Ted mě ještě napadl Mikuláš. Ale Matyáš se mi líbí nejvíc.Ješt jsem navrhovala pro změnu Barborku. měli bychom Barbarku a Barborku. Báru a Báru 😀 😀 😀ale mě se Barbora mooc líbí. Dceři jsme to upravili jen k cizímu příjmení.
Je to hrozný vybírat. Navíc musíme volit k příjmení.Bude po mužoovi typicky české Černý. Já si nechjala svoje příjmení kvůli dětem. (máme cizí a k němu jdou i zajímavé jména) Navíc nedokážu si představit, že jdu do školy Danovi na třídní schůzky a říkám "Dobrý den, já jsem Černá" 😀 😀 😀 😀
Holky, tuhle jsme se kamarádkou učitelkou předháněly, která jsme měli debilnější jméno u dětí ve školce. Vedla jsem. Příklady Valent Murcko, Oldřich Vavřich, Kimberly Jarošová(vždy jsem měla touhu zeptat se maminky kolik si daly panáku než na tohle přišli 😀 😀 😀 ). Kamarádka měla ve třídě Narcisu Zelenkovou. 😀 😀 😀

hanula83
15. dub 2010

Marti, tak tak, nedá mi to 🙂))... jsme se o tom zrovna bavily s holkama na dvojčatech a hodně tam u nás vedou Eli v jakékoliv podobě, Eliška, Ella, Elen, Elena 🙂), a Aničky tam jsou taky a hodně Adélky... No a my jsme měli původně mít Emu, ta je taky oblíbená, nedali jsme to, aby nebyly obě na E 😉

snow.angell
15. dub 2010

pet.s: no tak já sem takový střevo že bych se i klidně zeptala 😀 😀 jako Kimberly no to bych fakt nedala. No a docela i Květoslav to si taky nedokážu představit že by pak na něj ostatní volaly Květáku nebo Karfiol 😝

hanula83
15. dub 2010

Ty, Snow, brzdi jo, můj děda je Květoslav 🙂)))))))))))))) a náhodou mu nikdo neřekne jinak než Květoušek 🙂)))))))))... to zas ne, no ale prý za mlada mu říkávali "Květe".

elixia
15. dub 2010

Ahojte, tak ma caka precitat peknych par stran dozadu 😀 Ste toho stihli za ten cas..

pozeram,ze riesite mena...mne sa velmi pacila Ela alebo Ema, ale velmi mi to nepreslo 😀 😀 aj tak teraz budeme chlapcenske vyberat 😀

pet.s
15. dub 2010

Květoslava jsem měla spolužáka.Říkali jsem mu Slávku, ale jediná učitelka Květo..teeen byl ráááááááááád!!! 😀 😀 Taky nechápu.
hanula no jestli Květ nebyl taky pěkný výkvět 😀 Nic ve zlým samozřejmě 😀

pet.s
15. dub 2010

Elenka je taky hezký,ale to ted dává každý.Ema, Ela, Nela.

snow.angell
15. dub 2010

holky potřebuju poradit nevíte kde sehnat duphaston??

martasl
15. dub 2010

jo jména.teď u posledního těhu jsme s holkama už měly sloupeček chlapeckých a sloupeček dívčích.k našemu příjmení můžem i cizí,máme dvě ,,n" a x .Mě se děsně líbí Viktor,Matyáš,Felix-ten by ale k příjmení moc nešel-dvě X.No starší holka chtěla Jonáše-podle Jonas Brothers(nevím,jestli jsem to dobře napsala),no a na holku mám horkou kandidátku Emu.to měla ýt mladší holka,ale manžel řekl,že pro mě nepřijede do porodnice,tak máme Simonu.no a dál Elena,Stela,Sára,Ester,mladší se líbí jméno Sára.No prostě všechna jména jsou krásná,jen záleží,jak se řeknou a nespojovat s ostaníma a nesrovnávat.

já chci vybírat jméno.... 😅

mirunda
15. dub 2010

já mám hodně jmen v záloze 😀 Na holčičku teda jenom.. ale Lilianku chci snad už 10 let, takže ta byla jasná, ale další holčička by byla třeba Rozárka, to se mi moooc líbí, pak se mi líbí Adrianka, Karolínka.. těch bych bylo.. a klučičí - to byl boj, nakonec kdybych měla místo Lili kluka, tak by to byl Tobiáš, ale teď už bych ho asi nedala, dává ho hodně maminek, to mi vadí 😉 Takže bych dala třeba Maxmilián nebo Radim nebo Ríša.. 🙂

marti, za chvíli budeš vybírat.. a nejen jméno ;)

jabera
16. dub 2010

baby, vy ste sa dobre vcera rozkecali, aspon ste mi trosku spravili naladu....
predstavte si, mne teraz borisa odviezla pohotovost do nemocnice... ☹ ☹ ☹ bolo mu strasne zle ( jemu byvalo uz daaavno, ale nikdy to neriesil poriadne a ked bol u dr. mal tlak vraj normalny) teraz mal 117/174.. a vzali ho.. dufam, ze sa vrati, ze ho tam nenechaju. ale nervy mam statocne, vobec neviem, kedy sa nieco dozviem..

inak, bart by bol ester, keby bol dievcatko a ku koncu tehotenstva som uvazovala velmi intenzivne, ze by bol frida... ale prechcal ma a je to bart. 😝

jabera
16. dub 2010

inac, mirun, radim sa mi paci..

pocahontas35
16. dub 2010

Jaberka, tak to mi je luto, ze Borisovi je zle, dufam, ze ti ho vratia ... ked budes vediet, ze co a ako, tak napis .. ten tlak bol 117/174 nie naopak ??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru