Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

jabera
16. dub 2010

jasne, ze naopak, nerozmyslam...

pet.s
16. dub 2010

marta sl..no jo nespojovat..to se ti řekne, ale mě se třeba líbí Sabina,ale když to řeknu, tak se mi vybaví moje bývalá spolužačka, která byla děsná buchta a ještě ve 40 se vodí po ulici s maminkou za ruku.Nikdy se nevdala, na srazy nechodí, skoro nepozdraví, pokud do ní téměř nevrazíš. Nechci mít doma Sabinu.
Rozárka se mi taky moooc líbí,ale jaká je vlastně pravá podoba Rozárky. Asi ji nebudou celý život říkat Rozárko, že? A volat na ni Rózo mi přijde takové divné.

pet.s
16. dub 2010

jabera mne se zase líbí ten Tvuj Bernard, taky jsme chtěla doma Bertíka,ale oni mi ho nedovolili. Navrhovala jsme Roberta, Norberta, Alberta, ale máma mi řekla, že jsme cvok a Robert, že je cikánské jméno. Ted mě ještě napadl Robin.

Robin Černý ...no to je docela dobré, ne?

Jabera a kdo je Boris?

jabera
16. dub 2010

pet, boris je manzel...

jabera
16. dub 2010

albert a robin sa aj mne pacia. inak, robert sice neni moj favorit, ale nikdy by ma nenapadlo, ze je to ciganske meno.. to je kravina. ved daj to, co sa paci manzelovi a tebe a basta... ja som sa nikoho ineho nepytala, my sme sa len dvaja dohadovali.

boze, taka som nervozna... neviem, co mam robit. najradsej by som sla do tej nemocnice za nim, ale to jeblbost, co tam s bartom budem...

pet.s
16. dub 2010

jaberko to u nás nejde..my žijeme tak dost rodině..takže do všeho mluví celá rodina.Naši a ségra s rodinkou. My jsem skoro pořád spolu. Ten Robin mě docela zaujal. Uvidím, co na to muž a ostatní 😀
Jaberka to bude dobré neboj..spíš mu upraví tlak. A i kdyby si ho tam nechali, tak at raději nechají. At je pod dohledem než kdyby se mu pak něco stalo. Budu držet palce. Kdy tam máš volat?

jabera
16. dub 2010

no, praveze sa nemam moc ako s nim spojitz, iba, ze by mi on zavolal. a vies, my sme v nemecku a ja sa nemecky len ucim, takze ja toho moc nenakecam.. keby bolo najhorsie, tak zavolam jednemu slovakovi gyndosovi, co ho poznam z porodnice, to je ta ista nemocnica a poprosim ho, aby mi zistil, co sa deje.. nic ine ma nenapada, do kelu..

pocahontas35
16. dub 2010

Jaberka: viem, ze si nervozna, ale bude to dobre, urobia vsetko preto, aby mu ten tlak klesol a ak to bude mozne, tak ho pustia domov... a Boris, ked bude moct tak ti hned zavola ... som s tebou a myslim na teba ...
Pet: deticky su pekne, este som to tusim nepisala, lebo stale zabudnem 🙂

hanula83
16. dub 2010

Jaber, tak to ho vzali proto, že má ten druhý tlak vysoký. Já kvůli tomu taky musela být v porodnici dřív, někdy mi to skočilo až na 100 a to doktor šílel, kvůli hrozící preeklampsii.. Takže těch 117 je dost, ale vůbec se neboj, dají mu prášky na tlak a bude to dobré 😉

Pet.s, máš pravdu, teď ta jména dává každý. Když jsme je ale vybírali, tak Elenku nemělo zas tolik lidí a když už, tak Elen nebo Elly nebo Ella a my chtěli české, tak je to Elena. A Anička se taky jaksi vrací, taky ji má teď hodně lidí, jak se tak koukám kolem. Emu jsem chtěla strašně moc, ta byla na prvním místě. Manža ji nechtěl, až když viděl v Přátelích, jak dali taky Emu, tak polevil. No ale nakonec z toho stejně sešlo... Emu dám příště ať je to jak chce 🙂))

Marti, právě, já taky nechtěla s nikým spojovat, ale člověk si to stejně spojuje a proto u nás taky některá jména vypadla ☹

simisimca
16. dub 2010

Ahojte...

no jaber tak to mi je hrozne moc luto, viem co musis prezivat ☹ .....prezivala som nieco podobne a nebolo to tak davno...sice to nebol manzel, ale otec ked ho hospitalizovali mal tlak 205/115, ale nakoniec to dopadlo dobre, par dni si polezal na internom, dali mu lieky a bolo fajn... 😉 ...neboj urcite to dobre dopadne... 😉 ....drzim palce...

martasl
16. dub 2010

Ahoj holky 😉

jaber-asi bych už zavolala tomu známému.ale určitě to bude s manželem ok.vemou krev,udělaj vyšetření a brzo ho budeš mít doma.tomu mímu,jak něco je,tak na to taky kašle-prej to nic není a kam by chodil,když má toooolik práce a málo času.při nejhorším si dá slivovici-ta podle něj je na všechno a je to.ti chlapi jsou hrozní....

tak jsem si udělala test s citliostí 10 a nic.prsa bolej,bčicho ne,tak jsem z toho jelen.ale hlavně jsem naštvaná,já se tak těšila. 😠 ☹ počkám týden a pak půjdu na vyvolávačku,jestli do té doby ms nedorazí.ach joooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

simisimca
16. dub 2010

Marti, este chvilku pockaj a uvidis ze nam onedlho oznamis dobru spravu....moc moc drzim palce... 😉 😉

martasl
16. dub 2010

simi-dík.ale víš jak to je,něco moooc chceš a ono to nevychází ☹ ☹ ☹ ☹ a ještě k tomu květen na krku a s tím termín,kdy jsem měla rodit.omlouvám se,že vám sem přenáším depku....

hanula83
16. dub 2010

Marti, od toho je diskuze, ne, aby ses vypovídala 😉.. Myslím, že to je tak vždycky, když člověk něco chce, tak to zrovna nejde. Pak to přestane řešit a bum, vyplní se to... My mimčo neplánovali a máme dvě 🙂. Teď taky vím, že to tak mělo být. Neupínej se na to, dělej věci, co tě baví a snaž se být v pohodě. Já vím, tohle se tak snadno píše - jenže je to pravda! 🙂

pocahontas35
16. dub 2010

Marti, viem, ze si velmi smutna, ale ja verim, ze nam coskoro povies, ze budete mat babo, ja viem, je to presne tak, ako pises, ked sa velmi sustredis na to, tak to nevychadza tak ako by malo, ale ja verim, ze to vyjde .... velmi ti drzim palce ...

pocahontas35
16. dub 2010

Baby, inak robim velke klop-klop, dnes uz druhy den mi maly spi aj vnutri !!!! Teraz taha uz 2 hodinu !!!

jabera
16. dub 2010

baby, tak mam chlapa v nemocnici... poobede tam pojdem a uvidim, snad sa nieco dozviem, on sam zatial nic nevie.. ach jo.. je mi smutno...

marti, neboj. ono by fakt bolo najlepsie, keby si sa na to neupinala,ale je mi jasne, ze to proste nejde. ked tak strasne po tom tuzis, tazko sa na to nemysli. pozri, snaz sa co najviac robit veci vdaka ktorym sa plodia deti a urcite to pojde 😉

adrika, ty sa mas.... mne teda bart teraz zaspal, ale cakam kazdu chvilku, ze vstane... tie spanky deti v byte su take potesujuce, ze?

mirunda
16. dub 2010

Jaberko, držím palečky, ať ti ho pustí zase domu :( Moc na tebe myslim :(

Pet.s - Rozárka je Rozálie, já bych jí klidně říkla Rozo, Rozinko 🙂) Tohle se mě furt někdo ptá, jak říkám Liliance a jak jí budu říkat za 20 let - uplně stejně jako dneska 🙂) A Robin je taky moc hezký!

evuse
16. dub 2010

Ahojteholčičky. Tady je tolik novinek, že nevím, na co reagovat dřív.

Vítám nové tváře 😉 . Pet.s, krásně jsi se představila , to bylo zatím nejlepší a nejobsažnější, co jsem tu četla 😉
Takže gratulace k vytouženému těhu Pet.s i Snow.ang....- kde jsi sehnala digitální test???

Marti, teřba to ještě není ztracené, dyť jsem ti psala, že já měla čárku až několik dní po vynechání.

Jaber, to je teda pěkný s Borisem, já bych byla na nervy i kdybych se uměla domluvit. Snad to nebude nic vážného. Top mu bylo špatně jako od toho vysokého tlaku, nebo ještě nějak jinak? Chudák, tak potom písni.

Jo a Rozárka se mi taky líbí a Dorotka je taky pěkná.

martasl
16. dub 2010

tak jsem z nákupu tady.holky díky za slova útěchy a povzbuzení. 😉

pocahontas-tak to je Samko šikula,že tak hezky spinká.třeba to už tak bude pořád.to víš,než si zvykl na pobyt mimi bříško 😀 😀 Ale že ty děti jsou k sežrání,když spinkaj.já ještě občas kouknu na naše holky.u Katky už ani ne,ta se hned zbudí a nenechá se pozoovat a u ní bych si už asi připadla jako pedofil.ale na Simonu ještě koukám docela často-jako miminko 😀 😀

evus-ty brďo,tobě se to krátí 😉.Dorotka se mi taky líbí,ale štve mě,že v kalendáři je Dorota-to je jak nadávka...Ale Dora,Dorinka je krása 🙂

jaber-tak nám pak písni,co s tím manželem je?to víš,málo sluníčka a zeleně,tak třeba je to únavou a vyčerpáním-zima byla předlouhááááá 😠

jabera
16. dub 2010

ahojte baby... tak uz som doma z nemocnice. no, boris vyzeral dost zubozene, je mu stale zle. toci sa mu hlava a jemu na odpadnutie. robili mu nejake testy a nevedia presne co to je,a le ma nejak porusene centrum koordinacie a rovnovahy, ze to bude asi skratova reakcia organizmu... vlastne tomu moc nerozumiem, ak mam byt uprimna. v kazdom pripade v pondelok pojde na dalsie testy a potom mu povedia dokedy tam musi ostat... toto povedal dr. vtedy, jak som tam bola prave mali vizitu. jr to tiez cudzinec, tak som mu aspon rozumela trosku...aj ked ,a moc nepotesil.

pocahontas35
16. dub 2010

Jaberka: je mi to strasne luto, ale to sa spravi .... skoda, ze nie som blizsie, velmi by som ti chcela pomoct, aj ked neviem ako, aspon mojou pritomnostou ... viem, ake to je ,ked je v nemocnici niekto koho mas velmi rada a doktori vlastne asi nevedia co je, ak budu len testovat, ale ja dufam, ze pridu cim skor na to.
Mas pravdu, som vdacna, aj za tie 2h, co mi spal maly, lebo je to take male certica, hlavne vecer , ale pevne dufam, ze aj to sa spravi coskoro ...

hanula83
16. dub 2010

Jaberko, bude to dobré, po prášcích se mu tlak ustálí a bude to v pohodě. Já nevím, kolik má tvůj Boris roků, ale asi 20 už nemá, no a tak člověk musí počítat s tím, že se už občas nějaký ten zdravotní problém naskytne. Můj muž má 36 let a je na umření. Podle mě teda ne, ale podle něj ano... 😉

Pocahontas, já nevím, jestli to souvisí s tím, že jsem nekojila, ale mně holky začaly spát přes celou noc od dvou měsíců... myslím, že po šestinedělí se to nějak upraví...

Pro rozptýlení přikládám dnešní fotky ze zkoušení čepiček 🙂

hanula83
16. dub 2010

...

evuse
16. dub 2010

Jaber, jak jsem četla ten první řádek, hned mě napadlo, jestli nemá porušené centrum rovnováhy. To přesně měla kamarádka. Spadla na lyžích, bouchla se do hlavy, ale nic jí nebylo, projevilo se to až tuším za 3 dny. Neměl Boris nějakopu takovou příhodu? Nebiješ ho, že ne 😉

Hanul, asi nesouvisí s kojením, já nekojila a Tereza do 10 měsíců jedla v noci 3x. Teď mi jí 1x . Pravda je, že jsem si to možná zavinila sama, protože jsem jí dlouhou dobu poctivě po 4 hodinách budila na jídlo. U druhého mimča už to rozhodně dělat nebudu
Holky jsou rozkošné, to jsi sama háčkovala?

mirunda
16. dub 2010

s tím spaním - Evi, známá budila svý dítě na kojení každý 2 hodiny a to děcko ještě ve 2 letech se každý dvě hodiny budilo na jídlo!!!! NIKDY dítě nebudit, když má hlad, vzbudí se samo - to je můj názor.. já když si Lilču přivezla z porodnice, tak mi hned spala celou noc v kuse, spala i 11hod v kuse.. ale nikdy jsem ji nešla vzbudit, jen jsem kontrolovala, jestli žije 🙂

Hani, čepičky jsou krásný, holky jsou kočandy..

hanula83
16. dub 2010

Evi, no já jsem kopýtko a neháčkuju, tohle mi paní udělala jen tak na zkoušku a mám si udělat svůj návrh.. ona hrozně ráda háčkuje, no tak uvidíme 🙂... Jo, možná to bylo tím buzením, ale těžko říct, jak to ty děti mají. Kámoška taky budila malou na jídlo, ale jak ji přestala budit, tak začala mít normál noční režim a taky spí celou noc...

hanula83
16. dub 2010

Miru, díky 🙂, no to byla jen modní přehlídka, naostro jsme v tom ještě nevyšly 😉)

pet.s
16. dub 2010

hanula čepičky i holky jsou boží 😀 😀 Já usnula ve 21 a ted jsem vzhůru. To zase bude noc. ☹

jabera
17. dub 2010

ahojte,
pet, no ty si mala asi fajn noc... dufam, ze si este pospala trosku..

evi, obcas borisa zmlatim, to je jasne 😉 , ale uz dlho som nic take neurobila, takze fakt neviem z coho sa take moze stat bez padu. rozhoden neviem o tom, ze by spadol,a lebo cokolvek podobne. ibaze by sa udrel do hlavy a zabudol, ze spadol - to jedine...

hanul, holky su uzasne rozkosne, na umretie!!

k spaniu. nikdy som barta nebudeila na jedlo, ale on mal obdobia, ze sa budil aj 15x za noc, teraz skoro vobec.. normlane snad tuto noc ani nebol hore, ked tak rozmyslam 😨 fakt neviem.. kedze spi vedla mna, tak ja mu pri zaknucani proste vystrcim prso a mozno o tom ani neviem...ale myslim, ze od nejkaej 23. do 6. spal.. to je parada, vlastne...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru