Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
15. črc 2010

ahoj byggyt-teda,malá už má 7 měsíců??to letí,musím kouknout,jestli máš nějaké nové fotečky 😉 To neva,že se jí do sezení nechce,až bude připravená,tak tě překvapí 😀 Dovolenou si krásně užijte a zrelaxujte se 😉 😉

byggyt
15. črc 2010

marti hrozne to letí....... tá staršia ide už do 9 triedy a teraz bola škôlkarka... ach jaj, musím sem popridávať nejaké foto, no ona ma určite prekvapí veď ma prekvapila asi pred mesiacom alebo tak nejak to bolo ležala na hracej deke v strede postele išla som do kuchyne pre čaj to bolo pár sekúnd a zrazu rev a bola na zemi a to máme velkú postel, som myslela že ma porazí, hneď som chytila paniku volala som Jaberke ale ma ukludnila že to bude ok, našťastie jej nič nebolo a nešlo mi do hlavy ako to urobila, potom som zistila že ked leží na chrbte tak dvihne zadok odrazí sa nohami a posúva sa do zadu

byggyt
15. črc 2010

dala som dve foto, neviem to tu nájsť môj muž tu má dosť albumov v notebooku marti kukni na facebooku u neho on tam má viac fotiek ako ja

martasl
15. črc 2010

byggyt-děti překvapujou pořád a v každém věku,jen je nám to občas nemilé.mladší holka mě občas překvapí nějakejma -na její věk rozumnejma a chytrejma řečma,vůbec nevím,kde to bere,to třeba nevím ani já.a to ji mám pořád za miminko(teda bych chtěla,aby byla miminko,ale ona nechce a ťuká si na čelo,když chci,aby se šla pochovat).jo amok,když děcko od někud spadne znám moc dobře.starší,nevím jak,mi propadla takovou tou vysokou dřevěnou židličkou na krmení,jak bývaly za nás,prostě najednou byla pod stolem-měla asi 7-8 měsíců.sem to ani manželovi neřekla,jakýho jsem měla lufta.no a mladší mi jednou visela za pásky co jsou na pevno v kočárku,ven,hlavou dolů asi 10 cm nad dlaždičkama.sem z toho řvala jak kráva a hned hledala ty děcký kšíry do kočáru.věč,že ti úplně rozumím. 😅

lji
15. črc 2010

ahojte.neviete ako je na tom erika?ešte nič?

baby ja kapem. včera sme celý den strávili v meste.doktori, úrady, obchody...myslela som že skolabujem... dnes ráno sa mi to vypomstilo a prišlo mi zle ale na večer som už začala malovať izbu aby mala bábika pekné miesto ked príde na svet 😀 len mužík ma skoro dorazil ked prišiel domov aby som si dávala pozor 😅 nemáte u vás búrky?tu by už fakt bodlo trošku vody z neba ☹

byggyt
15. črc 2010

lji dnes bola Erika na FB to bolo poobede, jaaj no fakt nezávidím ti v tom teple veď ja by som už asi umrela mne bolo v novembri teplo že som chodila v rozopnutej bunde po vonku a doma som otvárala okná, šetri sa 😉 ale ja som bola tiež hyperaktívna, naťahovala som sa s postielkou lebo som si to chcela jaaaa urobiť 😀 , počujem hrmenie huráááá, dúfam že to sem dorazí lebo sa mi zdá že bývam v nejakej bezbúrkovej zóne

tetamon
16. črc 2010

lji: tu bylo trosku deste, ale myslim, ze bych vladla vic naplivat, nez naprselo... 😒
A neblazni, v tom horku...

byggyt: dorazilo? 🙂

byggyt
16. črc 2010

@tetamon dorazilo to sem 😀 😀 😀 ale zas je tu hic 😠 😠 😠 ,malú napudrujem a za chvílu je celá spotená...

erikahla
16. črc 2010

Ahojte,
vcera som bola poobede u mojej dr, nakolko som dost cela opuchla, poriadne sa mi zvysil tlak a necitila som pohyby. Moja dr ma poslala do nemocky na monitor, ale do zaznamov mi nedala nic o vysokom tlaku ani mimoriadnych opuchoch. Tam si to ale vsimli a boli prekvapeni, preco o tom nic nepise. CTG nastastie dopadlo dobre - s vysledkom, ze miminko je ok. Vratila som sa domov na prekvapenie vsetkych, nakolko sestra je zdravotacka a navyse 3-nasobna matka a bola velmi prekvapena, ze uz ma tam nenechali. Ale nevadi, aspon tam nebudem cez vikend (to som si myslela az do noci). Isla som spat s ms bolestami, ale neprikladala som tomu vahu, lebo u mna je to normalne a dr. mi povedala, ze na porod to nevyzera (asi som sa aj to malo zavrela, alebo ma kazdy dr iny meter). O 2,30 h som sa zobudila na kontrakcie s 10 min intervalom, ten sa skratil na 7 min, potom 5 min a takto som predychavala az do 8,30 h, kedy som uz manzelikovi povedala, ze po sprche ideme. Potom sa to spomalilo a utichlo (oproti tomu, co bolo) a odvtedy mam intervaly 15-10 min az doteraz, ale intenzita je vyssia. Volala som tej mojej dr a ta mi povedala, ze kym neodtecie voda, alebo nebudem mat 7 min interval, aby som ani nesla, lebo podla vcerajsieho nalezu asi nebudem nijak vaznejsie otvorena. A tak sa trapim doma a cakam, kedy to uz pride, aj ked som unavena ako pes a tie kontra tiez nie su zrovna jemne. Segra si mysli, ze do polnoci porodim, ze teraz sa to uz nezastavi, ale mam strach - co ked predsa ...
Tak ja pokial budem doma a pri vedomi, budem sem jukat. Majte sa krasne a drzte mi palce 🙄

byggyt
16. črc 2010

Erička držím palce a moc budem na teba myslieť

tetamon
16. črc 2010

@erikahla drzim palce, aby si to malej nerozmyslel a netrapil te dlouho...

martasl
16. črc 2010

eri-taky ti držím všechny palce,prsty,no prostě všechno o se dá i na noze,ať už to dneska je a do rána si držela Samkoa v náručí.Hlavně ať ten porod je rychlej,když si tak dlouho musíš ,,užívat"poslíčků.BUDU NA TEBE MYSLET!!hodně štěstí a sil 😉

jinak u mě je to na nic.začínám malilinko špinit,ale břicho mě vůbec nebolí a je to o 5 dní dřív.se na to vykašlu.už nemám sílu ani trpělivost a nevěřím,že se mi ještě podaří otěhotnět.já mám vztek 😠

tetamon
16. črc 2010

martasl jeeee... :-/ kez by to byl priznak usidlovani vajicka v deloze... Chm.. :(

martasl
16. črc 2010

tetamon-tomu nevěřím a už ani nedoufám.to bude k ms 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

erikahla
17. črc 2010

Caute baby. Erika to zmakla uplne na 1*. Samko sa narodil 16.7.2010 o 22:55 po dlhom domacom trapeni /od 2:30/. Vecer na deviatu sme sli do porodnice a za 2 hodky sme sa uz pestovali. Prve fotky su tu: http://picasaweb.google.sk/eliska645/Samko. Ostatne Vam dopise Erika ked dorazia domov. PS: Dakujem Vam za priebeznu podporu - pomohla. Daniel

pet.s
17. črc 2010

erika..no tak gratulujeme...hlavně hodně zdravíčka 😀

byggyt
17. črc 2010

Erika gratulujem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , prajem vela zdravia a aby ste boli čo najskôr domka.

tetamon
17. črc 2010

Erika: jeee, tak to je krasna zprava, gratulujuuuu..... Tak at jste brzo doma ve svem 🙂

martasl
17. črc 2010

eri,až e dostaneš k PC:
Gratulujem maminko,
že máš zdravé miminko.
Ať v zdraví stále plane,
nemoci se nedostane.
Celý život kvete jen a
splní se mu každý sen 🙂

Moc,moc gratuluju a konečně to máš za sebou.No sekla jsem se jeden den,tipovala jsem čtvrtek.Ale hlavně,že to proběhlo dobře a rychle.Malej je krásnej a těším se na další fotky.

martasl
17. črc 2010

Úplně jsem zapoměla Eri na manžela,i mu samozřejmě velká gratulace 😉

byggyt
17. črc 2010

Ja ešte doplňam infošku že Erikin Samko ma 3250 g a 50 cm

luci.kon
18. črc 2010

Ahoj moooc gratulujem k Samkovi, je krásnej, jinak ti to po porodu fakt slušelo 😉 , nechci vidět sebe 😒

lji
18. črc 2010

joj silno moc gratulujem určite pyšným rodičom k malému Samkovi 🙂 erika a je vonku, užila si si svoje 🙂 držte sa! 😉

tetamon
18. črc 2010

luci: taky jsem se divala, ze vypadala uplne v pohode 🙂 , dokonce i nalicena. Ja jestli bych snad nahodou jela do porodnice s makeupem, tak jsem si jista, ze si ho odpotim a rozmatlu 😀

byggyt: jajky, rikala jsem si, ze vypada docela velky...a on i byl 🙂 Ale je krasny...

martasl
18. črc 2010

ahoj.taky u vás byla celou noc bouřka??dnes je pěkná zima,to je zase skok.doufám,že Simoně na táboře není kosa,dala jsem ji jen jednu mikinu.ani nevím,jaký počasí má být během týdne.
ms se zamozřejmě rozjela,takže další neúspěšnej měsíc.loni jsem otěhotněla koncem srpna,to zase bude depkový období ☹ ☹

luci-koukám-26 týden,teda to letí.. 😉 za chvilku taky budeš mít mimčo.
Iji a ty to máš za pár.to už pomalu pereš a chystáš,co??

tetamon
18. črc 2010

martasl: od stredy maji byt zase tricitky a vic, takze snad Simca nezmrzne...

Ad ms: to me mrzi :(

martasl
18. črc 2010

tetamon-ani nevíš,jak to mrzí mě.no není k tomu co víc dodat.... ☹

tetamon
18. črc 2010

marti, ono to jednou vyjit musi. Nejspis ve chvili, kdy uz s tim nebudes pocitat, protoze ta hlava zatracena ma do takovych veci tak strase moc co kecat (me to prijde fakt tak nefer, cim vic chcem, tim hur to jde 😢 ) Nebo az budes mit nejaky jiny starosti docasne kolem, pozapomenes, ze chces... Jenze jak to udelat hned, co? 😖 Ja bych ti to tak moc prala... ☹

byggyt
18. črc 2010

Marti je mi to lúto ☹

erikahla
18. črc 2010

Dalsie aktualne fotky na http://picasaweb.google.sk/eliska645/Samko. Trosku ozlkame, zajtra /v pondelok/ sa uvidi co bude dalej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru