Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
25. črc 2010

byggyt-to nemusí ani od někoho chytit.prostě k tomu přišla jak slepej k houslím.hodně to dělaj ty výkyvy teplot a halvně malé děti to hůře snášej.já jsem taky teď měla angínu,ještě mám neschopenku.tak hlavně ať se malá brzo uzdraví a uleví se jí.

pocahontas35
25. črc 2010

Ahojte baby,

tak po dvoch tyzdnoch opat doma 🙂 Precitam si prispevky a napisem 🙂

hanula83
26. črc 2010

@martasl Marti, tak to já jsem právě myslela, že ta otočná kolečka nechceš. Já je totiž vůbec nechtěla, ale až jsem si to vyzkoušela, tak jsem změnila názor 😉

hanula83
26. črc 2010

@byggyt Vy máte zoubek? Tak to gratuluju, u nás stále nic, asi budem bezzubky. 😅 ... ty ATB jsou teda blbé. No je fakt, že teď se to počasí docela mění a když jsou vedra a z toho najednou zima, tak je angína hned...

erikahla
26. črc 2010

Ahojte dievcence,
kadze nie je vela casu nazvys, len tak v rychlosti sa vam chcem vsetkym podakovat za podporu a gratulacie. O fotky sa postaral moj zlatulinky manzel, takze priebezne sledujte, asi budu pribudat, lebo tatinko ma fotak v pohotovosti 🙂 . Samko je nas milacik, no a Eliska si musi zvyknut. Je to pestre, ale stoji to za to ! Majte sa krasne, ozvem sa, ked bude viac casu !

martasl
26. črc 2010

eri ahoj 😉 neboj,Eliška si zvykne a uvidíš,bude Samkova velká sestra 🙂 A co malej,je hodnej?a co ty,jak se cítíš.obdivovali jsme tady,jak úžasně po porodu vypadáš 😉 nikdo by ti nehádal,že jsi zrovna porodila.fotečky samozřejmě budu sledovat.

martasl
26. črc 2010

hani-no mě se kočáry s těma otočnejma kolečkama líběj-tako warrior plast například-mám v albu.a do chodbičky by se nám lépe vešel.no ale zase ten náš zdejší terén... ☹ 😠 no ale až budu vybírat kočár,tak si to pořádně vychutnám a užiju 😉

martasl
26. črc 2010

erijen nám sem prosím tě občas hoď ten odkaz na fotky,jo?? 😀

pet.s
26. črc 2010

martasl..tak až budeš vybírat kočárkyx, tak to si to užívej. Já neměla moc požadavků, jen aby šel otočit sedačkou ke mně, aby byl 4 kolka, aby šel sporták dolehu a neměl pod nožičkama to železo.A aby trochu vypadal k světu. (prý děti šéfa firmy nemůže jezdit v plečce..pravila naše dcerunka).Upozorňuji, že jsem kupovala jen hlubokou korbu. Sporťák zatím nechci, neb nevím jetsli do sportáku nepůjdu do jiného kočárku. Měla jsem rozpiočet kolem 20tisíc. Málem mě šlehlo než jsme ybrala,ale pak se i povedl skvělý kup.Budeme mít bébécar, ale nemohla jsem si vabrat barvu, nakonec se mi líbila z minulé kolekce. Napsala jsem výhradnímu prodejci. Dostala jsem ho se slevou a ještě jako dárek mi k němu poslali tu tašku za 1200 zdarma. Takže by býval vyšel na 14000 a my ho máme za 10000. Až dorazí, přidám fotky.

hanula83
26. črc 2010

@martasl Určitě si to ještě dosyta vychutnáš to vybírání kočárku. Ale je dobré, že máš přehled už teď 🙂. Já měla taky pár požadavků a naštěstí se mi všechny podařilo do dvojčecího kočáru vměstnat 🙂)). Dodnes jsem ráda, že jsem se v kupování neunáhlila a nechala to trochu uzrát - vyplatilo se 🙂.

martasl
26. črc 2010

tak holky,hlavně že jste s výběrem kočárků spokojený.na bebecar jsem taky koukala,ale je už finančně trochu jinde,než si můžem dovolit.možná tak z druhé ruky.ale zatím teda jen koukám,co je v nabídce.ale že těch značek je,co??to je pak těžké vybírání-

mimochodem-přidala jsem na fb fotky ze stavby našeho domku(pro holky na jiné diskuzi),tak jestli chcete,jukněte. 😉

tetamon
26. črc 2010

Jaj, holky, tak to vam zavidim, ze vas takoveto vybirani bavi 😀
Ja jsem na toto lama, ja to chcu bez problemu, studovani. Nastesti teda snad kocarek dostanu pujceny nebo darem nebo tak nejak podobne, ne novy, takze tam nemam sanci moc vymyslet, sance je na Inglesinu nebo Xlander, treti znacku nevim, ale vsechny se daly. Ale jestli jsou super nebo ne, ... to fakt netusim 😀

lji
26. črc 2010

tetamon ja som na tom rovnako 😀 možno ked budem poučená z tohto kočíku tak si vyberiem iný. ktovie. ale zatial som vyberala len podla určitých kritérií ako velkosť, lahkost, farba. lahka manipulacia, cena a podobne 😀

marti aj mužíkovi som ukázala fotky a presne ako som predpokladala - nenormálne sa mu to páčilo 😀 😀

simisimca
27. črc 2010

Ahojte baby... 🙂

Marti ano, boli sme na dovolenke, ale len tu na Slovensku, museli sme vypadnut z tych strasnych horucav lebo uz sa nedalo ani dychat.... 😝 😝 😝 ...zubok sa prerezal bez nejakych tazkosti, akurat bol Filipko troska podrazdeny, ale to je najmenej, teploty sa nekonali ani nic podobne... 🙂

Vcera sme boli u lekarky, Filip ma 8440 g a 75 cm...dlhan je to... 😉 ...ale som bola sklamana, povedala ze mu uteka vraj lave ocko, co som si ja vobec nevsimla, ale nijak inak to nekomentovala tak neviem... 😒 😒

Filip vcera povedal mama, skoro som odpadla,ale sranda je, ze na mna vykrikuje len ked sa zaluje... 😀

Baby chcela som sa spytat odkedy ste davali vase deticky uz do velkej autosedacky???...lebo neviem odkedy tam mozem dat Fifa, vajicko uz mu je male a ma tam nervy... 😒

simisimca
27. črc 2010

tetamon myslim ze Xlander je super kocik tak keby si mala moznost si vybrat tak urcite by som bola za Xlander... 😉

simisimca
27. črc 2010

a ozaj Marti zabudla som...mate prekrasny domcek, krasne prostredie, super, nadhera, tisko zavidim samozrejme v dobrom... 😀

martasl
27. črc 2010

Iji-tak halvně že se to manželovi líbilo.na Slovensku byl manžel dělat taky barák.tak si nechtě postavit 😉 ?dělají i menší a levnější.nejlepší je podepsat smlouvu tak před koncem roku,nebo do dubna,mívají různé slevy a akce.

tetamon-inglesiny jsou super,X lander asi taky,ale prej mají malou korbičku.ale teď je takových kočárů,že se dá vybrat.já kdybych kupovala použitej,tak je u mě jednička Peg perego-klasickej typ.tady na koníkovi jsou diskuze i o kočárkách.najdeš si značku,co tě zajímá a hned si můžeš přečíst,jak jsou s něma ženský spokojený nebo ne.

simi-domek je klasika,ne moc velkej a ne moc malej-na úklid stačí.mě se líběj trošku jiný typy,ale manžel chtěl tento,no hlavně,že už nebydlímě v té barabizně,co jsme měli před tím 😝 😝 .ještě to nemáme ve vnitř úplně hotový.kuchyň provizorní asi na delší dobu,chybí nám taky horní koupelna-ta by se měla dodělávat na podzim.no a samozřejmě menší drobnosti jako je dolepení soklu a pod.no o venkovních úpravách ani nemluvím,to bude na dlouho.ale neměnila bych.je fakt,že budem sakra dlouho splácet.pěkně jsme se zadlužili 😒 😠

erikahla
27. črc 2010

Ahojte, tak som dala nejake foto sem na fotoblog. Niektore ste uz videli, ale su tam aj nove. No a bezim, lebo Samko sa nejak hlasno ozyva ...

tetamon
28. črc 2010

@martasl super, zkusim po diskuzich mrknout 🙂

@simisimca no, ja to stejne asi budu mit dvojmo, jeden kocik u mamky na Morave, druhy tady v pze 🙂 takze zalezi, ktery se bude lip nakladat do busu 😉 Inglesina me laka tim nakupnim kosikem dole. Korbicka...no, budu rodit v zime, takze do leta postupne odebereme vrstev, jak mimco poroste, a az mu bude tesna, tak uz doufam bude sedet, abysme presli na sportak 😀

@erikahla no vitej, vitej 🙂

simisimca
28. črc 2010

tetamon ja som tiez rodila v zime a na jar uz musek ist Filipko do sportaka lebo vanicka uz mu bola mala.... 😒 ..a to z daleka este nesedel, ved sportak sa da sklopit aj uplne na lezato... 😉

Baby v sobotu ideme s muzickom do kina, odkedy sa Filipko narodil tak sme nikde neboli sami a teraz sa konecne mama ponukla ze postrazi tak ideme na kulturu... 🙂 ...som normalne napata ako keby sme mali prve rande... 😀 ...uz teraz sa vidim ako budem mame cele kino smskovat ci je vsetko v pohode... 😀 😀

tetamon
28. črc 2010

@simisimca vida, tak my zatim uvidime, co ten nas prcek bude, a jestli bude po mamince, tak to bude drobek (maminka nejak prapodivne byla v detstvi prcek, ale vyrostla do docela xxl rozmeru 😖 ), tak snad 🙂 A v nejhorsim bych kdyztak presportakovala 🙂

To je super, kultura musi byt, rozvijeni vztahu s chlpaem taky, mimcem to nekonci 🙂

martasl
28. črc 2010

eri-jukla jsem na nové fotečky,jak je tam Samko napapanej a usmívá se-no to je krása,je vidět,že je to šťastňoučký miminečko.a jak usnul manželovi na rameni-tak to je proestě no coment 😀 😀 😀 😀 .je takovej světlounkej,má i světlý vlásky a přitom Eliška je tmavší.byla po narození taky tak světlá nebo jste si dětičky hezky rozdělili??Ty Samka a manžel Elišku? 🙂

simi a na co jdete??tak ať se vám to líbí 😉 🙂

tetamon-jsem ráda,že jsem mohla poradit.někdy si ty názory o kočárkách přečtu a nestačím se kolikrát divit,co se dovím třeba i o značkovejch kočárech.aspoň pak budeš v obraze,je ale jasný,že každýmu se líbí něco jinýho 😉

martasl
28. črc 2010

Dnes se narodila moje neteř.měla jsem a mám z toho velkou radost,ale když mi přišla od bráchy sms o jejím narození,rozbrečela jsem se.ne že bych jim záviděla,ale přišlo mi to hrozně líto.fakt mě to vzalo. Jsem ráda,že je malá v pořádku(měli podezření na dawnův syndrom),ale nějak se z toho nedokážu radovat,je mi hrozně smutno.

luci.kon
28. črc 2010

Marti utři slzičky, neboj dyť ono se to povede, musíš bejt hlavně v dobrým psychickým stavu, vím že si vyzkoušela už všechno, ale já dlabala Bioaktivní folic s listovkou, není to drahý a je to bez předpisu, tak to třeba zkus, jo a taky jsme to zkoušeli hlavně v ovulační dny, no vlastně jen v ty dny, a nožky nahoru, to taky hodně pomohlo, já vím kecá se mi to, ale je mi hrozně líto, lidí co by chtěli miminko a nejde to, a pak náká kráva to nechá u popelnice, hnus 😠
Jinak k neteřince gratuluju 🙂
Dneska jsem byla na kontrole všechno je Ok, na mateřskou nastupuju 14.9.
Známá si koupila tenhle kočárek, je taky moc pěknej, i když černý nefandím, a je taky lehkej a dobře ovladatelnej,

martasl
28. črc 2010

luci-blahopřeju k úspěšné kontrole.kamarádka si koupila hezkej kočár-tuším to je Travel??vypadá tak,no já na černý taky moc nejsem.no taky se snažíme v plodný dny,s nohama na hoře a podloženej zadek,no zatím nic. teď budu mít ovulku asi přez víkend a manžel jako na potvoru nebude doma,ani neví,jestli stihne přijet v neděli nebo až v pondělí.ach jo,jestli ovulku prošvihnu tak mě šlehne. ☹ 😠

simisimca
28. črc 2010

Marti neboj, ono sa to raz podari, uvidis, ja tomu verim a strasne ti fandim... 😉 😉 ...a uplne ta chapem ze si to narodenie neterky oplakala,ale coskoro sa aj ty budes tesit a my stebou... 🙂

Ideme na rozpravku Shrek zvonec a koniec 3D.. 😀 ...tesim sa ako mala... 😀 😀

Ozaj a kde je Mirunka???...a Jaberka je este na Slovensku?... 😒 a zuzka sem uz tiez malicko chodi... ☹

luci.kon
28. črc 2010

jojo je to V-travel, jen ty obrázky jsou nějaký prťavý 🙂
Ovulační dny trvají týden, tak to snad stihnete 😉 před ovulací na holčičku a po ovulaci na chlapečka 🙂 prej to vychází, nám to vyšlo ale to je nejspíš náhoda 😉

hanula83
28. črc 2010

@martasl Marti, to chápu, že ti ses z toho asi nemohla naplno radovat. Nepochybuju, že jim to přeješ, ale zároveň bys chtěla držet svoje miminko. Ono to bude, neboj. Akorát to možná bude dýl trvat (a možná taky ne), v momentě, kdy to budeš nejmíň čekat, tak to přijde. Nevím proč je to tak blbě na tom světě zařízeny 😅 . Koneckonců jsou tu pak i další možnosti, z dvojčat je hodně holek, co šlo na umělé oplodnění...

macalc
29. črc 2010

Ahojte babulky.

Dlhsie som tu nepisala ale sem tam sem zajdem precitat co mate nove.Nasa Emka je strasne zihadlo nezastane ani v tedy ked ma papat zubky este nemame nejako sa nam nevedia prerezat budeme ako Lilinka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uz blaboce mama apa mam mam havo a tak .Auz sa zacala stavat pri nabytku a pusta sa nam chodit ked bude po mame tak o 2 tyzdne chodi a bude z nej maly monter lebo kable to jej jej hobby a aj pocitac vie vypnut 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Martasl hlavu hore do vianoc iste budes tehotna pevne verim

simisimca potisku zavidime zubky mala ja dost nervozna koli zubkom ale hadam sa ich dockame 🙂 🙂 🙂 🙂

mirunda
29. črc 2010

ahojte kočandy!
Macalc, Lili měla první zoubek na Vánoce a to jí bylo 9,5 měsíce.. pak už to šlo rychle, teď má 12 zubů.. 🙂 Takže když vyrostly nám, tak vám určitě taky vyrostou 😀

Marti, naprosto chápu.. 😔 Moc ti držím palečky, každý měsíc.. jednou se to určitě podaří.. fakt..

Jinak Jaberka je ještě na Slovensku, bude se vracet tuším někdy za 10 dní nebo tak nějak.. pak se mezi nás zase určo připojí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru