Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
16. únor 2009

ahojte babenky, zajtra sa Vám až poobede ozvem dúfam dobrou správou a s pohlavým babätka 😀

adelinka
16. únor 2009

jaber..no asi zustanu pac tady porad snezi a cesty hnus 😝

zuz..tak at vam to zitra vyjde 😉

tasha8
16. únor 2009

tak Zuzka nech je vsetko ok a co by si chcela viac, chlapceka ci dievcatko?
no velice som sa vyhrazala ze pojdeme von ale nesli ale zajtra uz musime, vsak sme ani cez vikend neboli, len sedim doma jak pripecena, jooooj....poriadne sa zababusime a mozno nebude fucat....mna tato dlha nekonciaca zima ubija,....no co, idem ja...papa dobru noc vinsujem

kackabrcka
16. únor 2009

zuzkaaaa avoj no aj ja idem zajtra na poradnu tak uvidime cim nas zase babo prekvapi ked nevieme stale .. a otaca sa rituskou..
petrach a evuse - avojte.. no ja zase piatok letim do nemecka potom nic nerobim a sedim s vami na nete..

adelinka
16. únor 2009

tak ja se loucim a valim do vany a postele 😔 😔 😔 😔 pacek 😀

marianeta
17. únor 2009

Dobre Rano.

Dnes som prva 😀 .Moje dieta strasi uz od 6:00.
Ja som u mamci a stravim tu par dni.Maly ma zasa sople ma asi porazi 😠 .
Zuzka ja ta vidim na chlapca 😅 .
Nech je co chce len nech je zdrave 😉 .
Potom pridaj foto.
U nas tiez nasnezilo a stale snezi,dufam ze nebude z toho poobede kasa lebo to neznasam.

adelinka
17. únor 2009

dobre ranko..petan taky strasi od 6 😠
tak u nas do rana asi 20cm snihu 😝 jeste ze snezi tak drobno jinak by byl asi metr

tasha8
17. únor 2009

caute maminy a buduce maminy 😉
my strasime pravidelne od 5.00, ale potom este "donutim" krpca aby spal, lebo to ja odmietam byt hore od takej hodiny, potom je den dlhy...dam si ho k sebe a ked vidi ze spim, no co mu ine ostava 😀 a vacsinou to funguje, skoda ze nie aj vecer...raz mal rekord a isiel spat az o dakej 23.00....a to spal cez den po dve polhodinky.... 😒

marianeta
17. únor 2009

Halo halo,

My uz sme sa boli aj vyvencit.Dnes mam na starosti aj sestrinu dceru,ale ta uz je velka a aspon zabavi maleho a ja si aj trochu vydychnem 😅 .

jabera
17. únor 2009

ahojte matky. co zuzka, este nic? uz sa neviem dockat...

zuzkaaaa
17. únor 2009

ahojte babenky, tak na 95% dievčatko 😀 😀 máme krásne videá, ale fotky sa moc nepodarili, maličká sa nám stále ukazovala zadkom, má krásne bacuľatú tváričku, takže asi budeme mať maličkú Sofiu

jabera
17. únor 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!! no to je krasne... trosicku ti zavidim, ale nesmiem to povedat nahlas, aby sa maly nenastval a nekopal ma este viac..

zuzkaaaa
17. únor 2009

😀 pán doktor hovoril, že všetko je v poriadku, krásne bolo vidieť prst na ručičkách aj srdiečko nám pekne bylo, dokonca máme aj video ako sa nám otočila chrptom a vyzerala ako malá žabka, láska moja 😀

jabera
17. únor 2009

no, to je naozaj uzasne! hlavne jak ti kedysi pindal, ze nebude babatko vidno, pamatas? a vidis, vidno, co treba!
zajtra uvidim ja toho, co si pletie moje brucho s boxovacim pytlom. vzdy sa na to tak tesim a aj bojim, ci je vsetko ok. ale uz snad nema byt co v neporiadku, tak co..

zuzkaaaa
17. únor 2009

nie tento pindal na 4D sono som išla k inému lekárovy, tento ani nespomenul moju váhu

jabera
17. únor 2009

tak fajn, naco zbytocne robit holke nervy.... som rada, ze je vsetko ok.

tasha8
17. únor 2009

super zuzka, a aj si si priala dievcatko? to je super, bábiku by som aj ja chcela...zatial ale mam zabavu tuto s tymto mojim neposedom 😀

zuzkaaaa
17. únor 2009

áno aj som chcela dievčatko a manžel chlapčeka ale aj babe sa teší

mirunda
17. únor 2009

Zdravíííím!Tak Zuzi, to je supééééér!!!!Můžete nakupovat růžovou 😀 Zrovna včera jsem dostala od kamarádky růžové body s medvídkem PU, tak jsem si na tebe vzpomněla 😀

zuzkaaaa
17. únor 2009

😀 íha tak tie musia byť krásne, už sa teším na šatôčky a sukničky ale nesmiem veľmi nakupovať, čo ak to lekár zle videl

mirunda
17. únor 2009

jj, ten pocit znám, ale stejně si nepomůžeš.. 🙂 já mám doma takových šatiček a hodně růžové, prostě nešlo odolat.. 🙂 Kdyby se nám náhodou narodil kluk, tak musí někdo jít koupit něco teploučkýho pro kluka, abychom si ho nemuseli z porodnice odvážet v růžových dupačkách.. 😀

zuzkaaaa
17. únor 2009

ešte si počkám čo mi povie lekár o 2týždne na normálnom sone a potom ide sa nakupovať 😀

mirunda
17. únor 2009

Ty jsi byla na 4D, že?Tam se asi většinou nepletou.. budete mít určitě krásnou holčičku.. uplně mi jde mráz po zádech, vzpomněla jsem si, jak jsem tomu nemohla uvěřit já, když mi to řekli 😀

zuzkaaaa
17. únor 2009

áno boli sme, poctivo sme skúmali od zadočka až po nožičky a nič nebolo medzi nožičkami a pupočná šnúra bola pri ručičkách ale lekár povedal že nie je to na 100%, ale ja cítim, že vo mne je malá bambulka, stále nám riťulu ukazovala a keď sa konečne podarilo zaostriť na tváričku tak sa nám otočila chrbtom, alebo zadoček vystrkovala 😀 prisáhám, že to bol zážitok na celý život, škoda, že sa sem nedajú dať aj videá, by som Vám to ukázala lebo fotky nie sú také ostré...

evuse
17. únor 2009

Ahojky holčičky 😉

Zuzi to je bezva, že už víte, že je to holčička. Koukla jsem k tobě na fotky a normálně mě to dojalo. Vzpoměla jsem si, jak jsem viděla tu naší kočičku na utz a na 4D. Je to zážitek. Jen to 4D nemáme nahraný, ani fotku, protože se pořád schovávala za ručičku a nohu . Ale z normálního utz ve 20 a 30 tt mám videa.

Jo holky, jak jsme se tu bavily o těch knížkách- deníčkách " Moje první dva roky ..." Tak jsem ho koupila a už jsem do něj poctivě zapisovala. Ale bylo to o nervy, mě to tak strašně dojímalo, že jsem u toho pobrečela několik kapesníků . Už když jsem si v ní listovala v knihkupectví, tak jsem měla co dělat, abych neřvala. Teď je knížka u babičky a dědy, aby tam napsali Terezce nějaké přání do života.
Nevíte čím si mám udělat otisky jejích nožiček a paciček? Myslíte, že normálně vodovkama? Jednak je chci do té knížky a taky jsem si myslela, že by to byl miloučkej dárek pro dědy a babičky to zarámovat a dát jim to...

zuzkaaaa
17. únor 2009

evuse ževraj existujú nejaké špeciálne farby, ale podľa mňa aj vodovými si dá alebo radšej temperovými tie sú sýtejšie farby

mirunda
17. únor 2009

Ahoj Evi, tady je na to téma diskuze, jukni se.. http://www.mojetehotenstvi.cz/prosim-o-radu-mam... Třeba tě to inspiruje.. 😉

mirunda
17. únor 2009

Nebo si dej do vyhledávače "Baby art" - to jsou ty 3D otisky - to je něco tak nádhernýho... 😵 To si určitě pořídím...

evuse
17. únor 2009

Holky díííky 😉

O tom plastickém odlitku taky uvažuju.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru