Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

adinkag
6. bře 2011

@zuzanazuzana ja som chcela tiez dat po nom ak by to bol chalan ale to zamietol 😠 tak ak by sa sekli tak fakt netusim 😨

zuzanazuzana
6. bře 2011

@stardust tak spontanne je spontanne, ale pri samotnom porode mozu nastat komplikacie a treba aj cisarsky......ja som nad takym este ani nepremyslala....len viem, ze mam hrozu z narkozy...ja uz som ich mala 6-7 a zakazdym sa bojim viac a viac....a to som uz pevne rozhodnuta, ze pojdem na abdominoplastiku

zuzanazuzana
6. bře 2011

@adinkag no musite este porozmyslat....este vzdy tam moze byt pipik....hihi.....moj syn sa vola jakub a mne sa to meno nikdy nepacilo, to vybral ex....ale uz si neviem predstavit, ze kubo by sa inac volal....on je cisty kubo.....hihi

zuzanazuzana
6. bře 2011

@stardust a aj zostavas pri dvoch detoch?....alebo po par rokoch este dievcatko,hm?

stardust
6. bře 2011

@zuzanazuzana tak to hej..Mna este nikdy nerezali, takze sa toho aj bojim ako cert kriza..preto ten odpor.Tiez si planujem dat do poriadku svoje kila a potom sa chirurgicky poriesit. Raz davali v telke reportaz o jednej zene, ktora sa vyhladovala zo 120 kg na 60 kg..vysledok bol mastifovsky vzhlad. Myslis, ze pomalym chudnutim sa da zmiernit ten nepekny vzhlad alebo je to uz jedno, ako rychlo clovek chudne, ta pokozka zostane ovisat tak ci tak?

stardust
6. bře 2011

@zuzanazuzana figu, uz nechcem ziadneho potomka! Dva krat a dost. Konecne sa mi dava telo do normalu. Konecne mi vypadavaju chlpy z brucha, stehien a ruk a hlad uz neboli.

stardust
6. bře 2011

a ani by som uz nechcela zazit tie nevyspate noci.

zuzanazuzana
6. bře 2011

@stardust tak podla mna to zalezi od pokozky.....ja som sa pri synovi vratila skoro na povodnu vahu a uz vtedy mi ovisalo brucho a postupne ako som priberala, tak coraz viac....si zober, ze moja kamaratka pribrala 30 kil pocas tehotenstva a schudla skoro hned a ma krasne brusko po dvoch detoch....ja si myslim, ze aj genetika tam zohrava ulohu....moja babka, aj mama mali take .....uz som pozerala kolko u nas stoji to brucho....tak 1500 euro a este by som isla na upravu prs.....ja mam uz teraz stvorky, pomaly patky a zostanu mi ovisnute......take upravy mi stacia

zuzanazuzana
6. bře 2011

@stardust no aj mne by stacil syn, ale zase priatel nema potomka a ja nemam v plane si hladat ineho muza, lebo on je skoro dokonaly!!!!!!

stardust
6. bře 2011

@zuzanazuzana tak to je zla sprava...ovisnute brucho zostane ☹ 😢 😢 🙄 😒 Kompletna uprava v DE vyjde na dvadsat litrov. Take lepsie auto! Ked budem uplne zufala, prihlasim sa do RTL Absolut alebo wieder schön ci ako sa to vola.

zuzanazuzana
7. bře 2011

@stardust no aj na prime chodi nejaka relacia a urobia zenskej kopec veci....a co to znamena komplet za 20tisic euro? to mi este aj ako bonus predlzia vlasy? hihi

martinex
7. bře 2011

dievcata,prosim zahlasujte nam..
da sa hlasovat kazdu hodinu...len treba opisat kod a poslat hlas
http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/8147
http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/8145
http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/8149
diky 😵

stardust
7. bře 2011

@zuzanazuzana to je taky zakladny komplet, kedze len abdominoplastika tu vyjde na pat litrov. Zahrna brucho, tvar, ruky, nohy, vsetko vyrezanie prebytocnej ovisajucej koze.

zuzanazuzana
8. bře 2011

@martinex no poslane a budem posielat a dokedy to trva?

zuzanazuzana
8. bře 2011

@stardust no pekne, tak zo mna maju toho dost rezat.....no uvidime ako to poriesim po porode

flagicka
9. bře 2011

No my budeme mít pannu,nebo váhy.....tak uvidíme jak se stihne 🙂 chtěla jsem se zeptat jste pro pokojíček miminka,nebo ho mít u sebe v ložnici????a kdo jste byl na 3D/4D ultrazvuku tak jaké to je?a kdy se asi tak objednat.....děkuji za info!!! 🙂 hezký den všem 🙂

martinex
9. bře 2011

@zuzanazuzana trva to do 20.3. a posielat sa da kazdu hodinu 🙂 dakujem
inak ako sa tu mate? u nas pohodka,decka mi este spia-hlavne ze som chcela ist do mesta nakupit a povybavovat,ale sak kym sa zobudia,najedia,tak mi aj vsetko zavru 😠 to je vzdy jak naschval 😀

martinex
9. bře 2011

@flagicka ja som zato aby si mala babo pri sbe v spaln,zvlast ak budes kojit,je to pohodlnejsie a mas nad nim kontrolu. David siel do svojej izby ked mal 7-8 mesiacov,to bolo take idealne... a ja som bola s Dadom aj na 3D aj 4D a bolo to super..teraz s Adamom som uz nesla-predsa len je to pr kazdom babu to iste,ale pri prvom dietatku je to super zazitok 😉 a chodi sa 2x-tusim okolo 16tt a potom 22-25tt...uz si nepamatam 🙂

stardust
9. bře 2011

@flagicka podla toho, ako to bude vam vsetkym doma vyhovovat a to budes vediet, az bude babo na svete 🙂
@martinex coze to chces, resp. mozes vyhrat? Dovolenku na Seychellach alebo automobil?
@zuzanazuzana kde sa chces ist nechat rezat? Myslim, ze najprv budes musiet schudnut, lebo este stale neodrezavaju platy tuku ako sunku Serrano http://www.giffits.de/serrano-schinken-mit-bock... alebo uz hej? To by bolo priiiima!

martinex
9. bře 2011

@stardust dovolenku v tatralandii...ale dala som si tu namahu a preklikala ostatne deti a jedno ma uz skoro 500 hlasov,to nemam sancu predbehnut 😠

flagicka
9. bře 2011

no bude u nás v ložnici,ale včera jsem se bavyla s kamarádkou a ta až jednou bude mít ho mít u sebe nebude mít....asi to je na každé jiné...... 🙂

stardust
9. bře 2011

@flagicka ja napriklad neviem pri mladsom vobec spat...tak to mame rozdelene s manzelom, ze s nim v miestnosti spi on, kym ja s tym starsim a sme vsetci spokojni.

stardust
9. bře 2011

@martinex 😠 to bol niekto aktivnejsi ako ty...Ja tiez nemam stastie na vyhry alebo ty iba na tuto?

martinex
9. bře 2011

@stardust no to teda bol 😀
ja mam stastie tak raz za rok... pred dvoma rokmi sme vyhrali prenosne DVD,pred rokom rocnu zasobu plienok od DM-ky...ale teraz uz dllllllllho nic...a tie dve vyhry boli take sutaze,ze som ani nevedela ze sa sutazi o nieco 😀

stardust
9. bře 2011

@martinex uh, ja take stastie ako ty nemam...naposledy som "vyhrala" v Kauflande v SR 35 eur za to, ze som sa stazovala na nejakeho sprosteho vidlaka, co mal pocit, ze vyhladnuta z cesty s tridsatkilovym ruksakom plnym smradlavych veci idem este aj kradnut. Co by som si asi tak hodila do toho preplneneho ruksaku, ze?

martinex
9. bře 2011

@stardust tak to bolo jedine co som vyhrala v zivote..okrem teda mojho muza-je to celozivotna vyhra 😀 😀 😀

zuzana_1
9. bře 2011

ahojte kocky...tiez som vacsich rozmerov 🙂 a chcem sa spytat,kedy na vas bolo vidno tehu? ja som v 15 tt a mam pocit, ze mi maternica vobec nerastie ☹

zuzanazuzana
9. bře 2011

@stardust to ja este neviem, len som hladala na nete kolko to asi stoji....uvidim....ci prekonam strach z narkozy, nemam dobre skusenosti

zuzanazuzana
9. bře 2011

@zuzana_1 ahoj.....no ja zatial zapnem nohavice, ale ci mi rastie brusko este neviem posudit, lebo ja som ho mala uz vacsie pred tehotenstvom....hihi

zuzanazuzana
9. bře 2011

@martinex tak aj moja celozivotna vyhra je moj priatel, lebo ja mam komplikovanu povahu!!!!! a k tej vyhre.....asi pred 9.rokmi mi syn nadiktoval cisla na sportke a vyhrali sme 15.000,- Sk

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru