Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

adinkag
28. kvě 2011

@zuzanazuzana no mala este neni na sveete prenasam uz 8 den a som z toho uplne na nervy co ti poviem v pondelok som nastupila do porodnice nic sa nedialo len bezne vysetrenia ako tlak a moc ekg a podobne a hned tlak vyskoceny v moci zas nasli bielkoviny v utorok mi nasadili lieky ktore mam dojem maju na mna uplny ucinok momentalne uz dostavam aj infuzky na tlak , z mocu mi zas robili test kvp ci mi funguju oblicky alebo co ale kedze sa mi k vysledku nevyjadrili tak to berem akoze je to vnorme a s tym mojim prenasanim to zacali riesit nejakeho az 25 teho cela rodina na cele so mnou sme uplne na nervy ,,,,, zacal mi davat kazde rano pol tabletky prostinu prve dva dni to malo aspon ako taky ucinok ze som sa zacala roztvarat ale teraz stojim na tom istom bode este zajtra mi podaju dalsiu tabletku a ked nezabere ze v pondelok zacnu niecim agresivnejsim a to uz budem 10 den po termine je toto vlastne normalnee????

stardust
28. kvě 2011

@adinkag to je naslakporazenie...prajem, nech to male co najskor vyjde von!

adinkag
28. kvě 2011

@stardust ver mi ze nic ine si ani neprajemm ☹ ☹

stardust
28. kvě 2011

@adinkag ja som si tiez takym peklom presla pri prvom drobcovi.

adinkag
28. kvě 2011

dufam ze moje porodne cesty konecne osvieti a budem to mat za sebouuu :(

mitape
28. kvě 2011

@adinkag ešte stále nič? tuším je tam babätku dobre , kedˇsa mu nechce 🙂

adinkag
29. kvě 2011

jjej mozno je dobre ale mne nie uplne mi lieta tlak vkuse mi rozpixaaju ruky na infuzky a podobne sak uz vyzeram keby som fetovala sama modrina :(

zuzanazuzana
31. kvě 2011

@flagicka ahoj....tak vcera som si bola pre vysledky, vsetko je v poriadku a tiez budeme mat dievcatko...hlavne priatel sa vytesuje

zuzanazuzana
1. čer 2011

@adinkag ahoj....no tak hadam od pondelka uz mam dcerku na svete.....ja by som mala z prenasania nervy....lebo uz teraz mi to pripada vecnost a to mam pred sebou este 4 mesiace a v juli maju byt 40 stupnove horucavy, tak budem velmi zla z tepla...hihi....

vierka0
1. čer 2011

@adinkag fiha, ty uz riadne prenasas 🙂
@zuzanazuzana takze dievcatko? 🙂 blahozelam 🙂

zuzanazuzana
1. čer 2011

@vierka0 tebe sa ako dari v tehotenstve?

vierka0
1. čer 2011

@zuzanazuzana dufam, ze dobre 🙂 zadarilo sa nam hned dalsi cyklus, babatko min. utorok na kontrole malo uz 7,6mm a bilo mu srdiecko 🙂 dalsia kontrola vo stvrtok o tyzden tak som zvedava, dufam, ze bude vsetko v poriadku a drobec rastie tak ako ma (lebo naposledy bol mensi nez by mal byt)

stardust
1. čer 2011

@zuzanazuzana priatel neuvazuje u zabudovani klimatizacie do vasho bytu? Prave dnes som sa zalubene pozerala na dve klimatizacie v jednom dome v susednej ulici...aaaah..este stastie, ze mame relativne hrube steny, takze sa tolko nepotime...

zuzanazuzana
2. čer 2011

@stardust zatial v nasom dome ma jeden klimu....aj ja by som si dala, ale vies ako to teraz je v nasom dome a urcite tam treba nejake povolenie, takze radsej kupim stojanovy ventilator a ten postaci aspon na noc....aj tak priatel je haklivy a hned by bol chory....vecne na dovolenke, ked som pustila klimu, tak domov prisiel chory a s horuckami!!!!!!

stardust
2. čer 2011

@zuzanazuzana kto by platil tie ucty za elektriku...vdaka zelenym trottelom stoji stale viac a viac. Este stastie, ze byvame v solidnom dome, takze tu klimu az tak nepotrebujeme, hoci osviezujucich 18 stupnov pocas najvacsich horucav by som si velmi rada nastavila 🙂 Dnes sme sa s manzelom rozdelili, ja s krpcom v nosicke do lesa, on s vacsim krpcom na kupalisko. Maleho prestal bavit ten bazenik pre stuplov, tak ho zobral manzel do normalneho bazena a potom par krat na smykalku...http://www.freibad-dornberg.de/bad.html na tu zltu. To bolo revu, ked sa slo domov...

stardust
2. čer 2011

@zuzanazuzana teba z toho ventilatora neboli hlava a oci?

zuzanazuzana
4. čer 2011

@stardust sa cudujes, ze maly reval kvoli tomu, ze musel ist domov?......ja stara hepa sa rada smykam na plavke....minuly rok na dovolenke som vyskusala vsetky smykalky.....a to je to kupalisko blizko vas?
a ventilatory mi nic nerobia.....ja to mam rada.......

adinkag
5. čer 2011

Ahojte takze 29.5.2011 o 18.57 s mierami 49 cm a 3660 g sa narodlila po 9 dnovom prenasani moja krasna princezna 😎

adinkag
5. čer 2011

@vierka0 prenasala som dlho zabrala az 5 vyvolavacka🙂 gratulujem k tehotenstvu🙂

jalanecek
5. čer 2011

ahojte mohla by som sa vas na nieco opitat??V piatok som mala ducha na teste 7 dni mi to meskalo a dnes som zxacala krvacat ale nie ziadne kusy len cervena a ruzova krv poradte co mam robit???? ☹ ☹

vierka0
5. čer 2011

@adinkag gratulujem k babatku 🙂 zlata je 🙂 bambulka 🙂

adinkag
5. čer 2011

@vierka0 dakujem 🙂)

vierka0
5. čer 2011

@jalanecek mohol to byt mikropotrat..

vierka0
5. čer 2011

@adinkag aky si mala porod? dufam, ze si sa velmi nevytrapila 🙂

jalanecek
5. čer 2011

@vierka0 a nemoze to byt len to ze sa cistim ked ma neboli brusko a len slabo krvacam??neviem co si mysliet..som z toho zmatena snazime sa o babetko 6 rokou a teraz som konecne mala poprvykrat testy pozitivne atak sa preto pitam ze ked nemam bolesti ani zo mna nejdu ziadne kusy ze ci to nemoze byt cistenie

vierka0
5. čer 2011

@jalanecek ja som mala mikropotrat pred dvoma mesiacmi..tiez, testy pozitivne, bazalna teplota sa pekne drzala, ale stale som spinila, lekar mi dal duphaston, ale po tyzdni, ciarocka na teste uplne zoslabla a ja som zacala krvacat..bol to mikroabort, mala som aj pozitivne hcg v krvi, no zacalo klesat..stava sa to..ber to pozitivne, ze sa podarilo..my sme otehotneli hned na dalsi cyklus..
stale mas pozitivne testy??

jalanecek
5. čer 2011

@vierka0 vcera so mojko mala rano pozitivny bolato teda citlivost 25 lebo iny v lekarni nemali ale dneska kuppim jeste jeden a testnem a vetsou citlivostou uvidim ak bude silnejsia takje to asi v pohode a ak nie tak bohuzial a ty jsibola u lekara alebo daco ked si mala mikropotrat???/bola jsi na cisteni???

vierka0
5. čer 2011

@jalanecek ak krvacas a mas pozitivny test, treba cim skor ist k lekarovi, nech ti da nejake lieky..spinenie alebo krvacanie v tehotenstve neni dobre..bola som u lekara najprv ked som spinila, nasadil mi lieky, a potom ked mi zoslabla ciarka tak som duphaston vysadila a rozkrvacala sa..cistenie nebolo nastastie preto potrebne..no ak mas pozitivny test, tak je este sanca..urcite chod k lekarovi 🙂 drzim prsty 🙂

jalanecek
5. čer 2011

@vierka0 dakujem zlatko ideme do mesta tak kupim jeste nejaky a testnem potom dam vediet ako som dopadla ale verim,ze to dopadne dobre musi to dopadnut dobre...

vierka0
5. čer 2011

@jalanecek velmi drzim prsty 🙂 najma ked citam ze sa uz tak dlho snazite 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru