Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evikj33
31. říj 2012

@veverka.terka Už 8dní neblinkám,snad už to bude ok.Jinak z -5kg mám 2spátky.Takže už to taky pomalu poleze nahoru snad se do 100 vejdem 😎

veverka.terka
31. říj 2012

@evikj33 tak to je fajn, aspoň něco pozitivního 😉 🙂 tý jo, ty kila ti závidím...já sem zvědavá, na kolika skončím 😒

l.u.c.i.e
31. říj 2012

@hankar20, moc na tebe myslím a doufám, že jste obě v pořádku! Asi touto dobou ještě rodíš, tak hodně sil!

l.u.c.i.e
31. říj 2012

@veverka.terka, váhu neřeš, tu můžeš řešit, až po porodu. Já pravděpodobně začnu na 98 kg, protože se mi nějak zhubnout nedaří, i když ani se moc nesnažím. S malým jsem začínala na 92, 5 kg a rodila jsem s 92, 7 kg. V porodnici jsem nechala 10 kg. Když jsem před rokem přestala kojit, tak váha šla opět nahorů a dokonce ještě víc ☹ Jsem na sebe naštvaná, ale řešit to budu až po druhém dítěti. Doufám!

l.u.c.i.e
31. říj 2012

@evikj33, tak to jsi blinkala dost dlouho. Snad už to máš za sebou 🙂

evikj33
31. říj 2012

@l.u.c.i.e Jj taky doufám že už to je konečná,stačí pálení žáhy 🙂 Jinak to máš podobně jako já ja nechala v porodce u malého 13kg,ale jak jsem dokojila šlo to pořád nahoru,dotoho začala haprovat karkula a nakonec po dvou letech mně konečně uvěřili a přišli na sníženou funkci štitky,už se nějakou dobu léčím,ale v komb.z hormonama to moc dolu nešlo,ale alespon jsem v těhu zatím nijak ohavně nenabrala a jak to pujde po porodu se pozná 😎 Jinak to neřeš já taky začla těhu s váhou 94 a ted ve 27tt jsem na 91.

l.u.c.i.e
31. říj 2012

@evikj33, já mám naštěstí štítnou žlázu v pořádku, takže silná jsem jen svou nenažraností. Teď to už neřeším. Čekám jestli za pár dní vykouknou //, dnes jsem 5 den po ET. ještě, že mi to čekání krátí malej 🙂

hankar20
1. lis 2012

Tak me včera poslali domu bez jakehokoliv vyšetření, jen mi změřili tlak a ten byl vyšší a to je prý tim, že sem tlustá (to že mám celou dobu 120/70 je asi náhodou) a poslali mě na internu ať mi napišou léky na tlak....tak jsem tam ted byla a pani dr. si tukala na hlavu jestli jsou normalní, že malou měli vyndat už davno a že ten tlak je známkou toho, že se maličké nedaří...bohužel jim do porodu nemuze kecat...takže si mam doma měřit tlak 3 denně a jakmile bude 140/90 musi okamžitě ven...jo a porodníci mě vyšetří až příští tyden...milé že

l.u.c.i.e
1. lis 2012

@hankar20, počkej a co ta plodová voda? vždyť malá nemůže být bez plodové vody. To je vše na hlavu postavené.

hankar20
1. lis 2012

@l.u.c.i.e V podolí nikoho nic nezajímá a prý prostě vše až za týden...zítra jdu k jinému panu doktorovi, který spolupracuje s motolem a kdyby se mu uz nelíbil a vše potvrdil jako má gynekolžka, tak mě pošle do motola nehledě na to kde sem registrovaná...tak sem se ted trochu uklidnila, tohle je hrozné :(

helabella
1. lis 2012

@hankar20 -- tak já myslela, že nám už oznámíš radostnou novinu o narození Verunky a věc se má úplně jinak 😒 To je teda hodně zvláštní přístup, měla jsem pocit, že jde víc o tu plodovku než ten tlak. Držím palce na ten zítřek, ať je doktor rozumný a přinejmenším ti vysvětlí co se vlastně děje, jak se daří Verunce a všechno okolo! Vím, že kamarádku loni 2x hospitalizovali v Podolí kvůli tlaku, naopak jí tam chtěli mít pořád, tak je fakt divný, že najednou tak rychle posílají domů 😒 Každopádně, naše Kačí se narodila ve 34.týdnu a vše v pohodě, tak věřím, že u Verunky taky bude!

hankar20
1. lis 2012

@helabella víš co ale zatim vším bude? podolí má od 30.10 do 7.11 nebo dokdy zavřené porodní sály (mě chytře vše naplánovali až na 8.11)...malujou..že bych jim proto tedka nestála ani za blbej ultrazvuk? protože hospitalizujou obvykle holky i s malichernějšíma věcma než mám já

evikj33
1. lis 2012

@hankar20 Hani to mně neříkej ani náhodou,pokud dr.zítra nebude rozumnější a nenavrhne porod jela bych asi jinam-zjisti kde by se dalo bez reg.skus popsat potíže a vem zprávy od dr. a upaluj-Nemužeš třeba jet k rodičum a jet do jiné porodnice,že máš akutní potíže.Člověku se z toho někdy dělá až zle...Když chce někdo rodit doma s Dulou-dívaj se na něj skrz prsty a maminu prezentuji jako hazarderku se zdravím dítěte a nevím co ještě horšího a když se jim to nehodí do krámu kašlou na všechny varovné sig. a chovaj se arogantně 😠

hankar20
1. lis 2012

@evikj33 mamka bydlí v praze jako já a zítra bych šla do Motolské porodnice a ne do Podolí kde sem registrovaná..je mi hrozně, zkusim to vše zaspat :(

evikj33
1. lis 2012

@hankar20 To věřím že je člověk bezradnej a zoufalej.Drž se Hani a skus se trochu prospat a na zítra držím pěsti at dr.není Ignorant,ale má rozum a srdce 😔

helabella
1. lis 2012

@hankar20 -- to je teda pěkně drsný, jestli je to tím malováním 😒 😒 (ale je to klidně možný 😠 ) Snad tě zítra pořádně zkontrolují a případně to začnou řešit.

l.u.c.i.e
1. lis 2012

@hankar20, drž se. Doufám, že všechno bude v pořádku a malou cítíš. Nechápu, jak někoho můžou poslat domů, když není plodová voda. To tě taky mohli říct, že máš jít do jiné porodnice. Myslím na tebe.

evikj33
2. lis 2012

@veverka.terka Hurá tak cukrajdu nemám 😎

evikj33
2. lis 2012

@hankar20 Hani myslím na vás s Verunkou a držím pěsti 😉

veverka.terka
2. lis 2012

@evikj33 no, super, tak aspoň něco pozitivního že 😉 🙂

evikj33
2. lis 2012

Ahoj holky nějak jsem schrupla,posledních pár dnu jsem jako lemra,po jídle jsem vždy Ko 😅 Snad to není trvalej stav Co asi @hankar20 Že by konečně porodka,snad ano 😕

hankar20
2. lis 2012

Holky tak dnešní genetický kontrolní uz mě překvapil a to mile 🙂)) Maličká podle něj nezaostává už 5 neděl, ale jen 2 týdny 🙂)) jinak plodovky je opravdu málo, ale zatím je to lehký oligohydramnion při kterém nemusím být hospitalizovaná, ale musí se to hlídat a mám hlídat i ten tlak, takže doma mám tlakoměr...mám takovou radost 🙂 jinak ta dr. v podolí mi měla udělat hned uz jakmile mě tam ta moje gynekoložka poslala, tak prý snad to bude lepší příště..a ještě mi řekl, že do té porodky bych měla podle něj chodit na kontroly jednou týdně minimálně a že ty 3 týdny bych mohla ještě vydržet a pak souhlasí s vyvolaným porodem 🙂)) jsem tak šťastná že maličká o něco povyrostla a že jí nehrozí bezprostřední nebezpečí, ale pro příště vím že se v podolí už nezaregistruju

hankar20
2. lis 2012

@evikj33 Gratulka🙂

evikj33
2. lis 2012

@hankar20 Konečně dobré zprávy moooc gratuluju.Ještě že existují normální doktoři 😉 Tak s Verunkou hezky odpočívejte a at ještě pěkně povyroste a hlídej tlak.Jsem hrozně ráda že vám to tak dopadlo 🙂

l.u.c.i.e
2. lis 2012

@hankar20, tak to jsou nejbáječnější zprávy za dnešní den. Mám z vás obrovskou radost! Hezky odpočívej, malou hýčkej a uvidíš, že všechno bude v pořádku 🙂

hankar20
3. lis 2012

Holky já už se maličké nemohu dočkat,,,já to napětí, že už bude brzičko u nás snad nevydržím 🙂))

l.u.c.i.e
3. lis 2012

@hankar20, ale vydržíš, nic jiného ti nezbývá 🙂 Taky jsem se nemohla dočkat. Za pár týdnů už budeš maminka 🙂

kajalka
4. lis 2012

Ahojda, jsem teprv na začátku, ale už mi jsou někdy těsné kalhoty. přemýšlím na těhotenskými. Měly jste problém sehnat větší velikosti?

evikj33
4. lis 2012

@kajala Já sehnala tady na bazárku a něco mamča koupila v Lidlu a já jsem objednala 1laclače s Bon pr.a asi jsem vzala hodně velké.Takže se určo koupit dá. 🙂 Záleží jakou potřebuješ vel.Mám jedny těhu tepláky s Lidlu vel 48-50 čekam dvojčata kak jsem myslela že budou dobré,ale zatím jsem nenabrala,narostlo jen bříško tak mám volne pokud by měl někdo zájem,jsou jen odbalené puv.c.169,přenechám za 120-pošta

weke
4. lis 2012

@kajalka Ja som mala problem, iba na internete som nasla, ale ceny boli strasne. Nakoniec som si objednala z Bonprixu a som s nimi spokojna...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru