Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evikmi
24. lis 2013

@inngrid já byla jen na urologii, na nefro mě nikdo neposílal ...ale je fakt, že jsem měla "jen zánět" ledviny, mám sice pozánětlivé změny na ledvině, který už zůstanou,ale když budu prý dostatečně pít, nebudu mít problémy - krom toho, že budu chodit častěji na wc

inngrid
24. lis 2013

@evikmi a kolko tak vypiješ vody za den? lebo ja mam niekedy pocit ze vela ale na moju váhu by to malo bytok 🙂

evikmi
24. lis 2013

@inngrid jak kdy, snažím se pít hodně... cca tři litry - někdy víc někdy mín, někdy zvažuju, jestli nejsem "jenom" zavodněná místo tlustá 😀

chirabell
24. lis 2013

@zubky ahoj neviem ci ti uz niekto odpivedal na ten nosic...ja mam doma manducu...tesne po porode som mala 110kg nosila som maleho od 2t lebo splnal vahovu podmienku uz...mala som este rezervu...aj v zime na bundu...teraz mam sice uz len 95 ale maly ma 16mesiacov a stale sa nosime...aj ked uz len na vyletoch...je to super nosuc...skladny,dobe rozlozena zataz,pohodlny aj pre dieta...moj muz nosi velkost 56 a ibide manduca aj jeho....smelo do toho 🙂

inngrid
24. lis 2013

@evikmi ja mam teraz ten pocit 🙂 ako keby som bola zavodnená taka opuchnutá nafuknutá si prídem 🙂 a uz vedia u teba ? u nás vie len mm 🙂

@chirabell ja určite neičo take planujem 🙂

evikmi
24. lis 2013

@inngrid u nás už to ví všichni, manžel je strašná kecka a drbnička 😀 noa tchýně to samozřejmě posílá dál :-/

inngrid
24. lis 2013

@evikmi ja som sa rozhodla, ze skúsim do vianoc vydrzat uvidím ako mi to pôjde 🙂 ved v podstate 30 dní ešte 🙂

evikmi
24. lis 2013

@inngrid já chtěla taky vydržet,ale co už ted nadělám .... doufám, že nejshorší období mám za sebou a že už to bude víc beze strachu ☹

maaky
24. lis 2013

@evikmi jj 4 nohe chlupane prisery co nevedi ze se spi az do obeda 😀

maaky
24. lis 2013

@evikmi u nas to manzel taky vykecal jeste nez jsme dojeli domu to vedela cela rodina vcetne jeho sestrenice co bydli v italii 😀 😀 😀 😀

evikmi
24. lis 2013

@maaky chlapi jsou drbnýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 já žádný zvářátka doma nemám, bydlíme v domečku a manžel navíc v baráku nic nesnese. prej tu stačím já 😀 ale jinak mám dva psy, tři kočky, dvě morčata, slepice, rybky 😀

inngrid
24. lis 2013

@evikmi ja sa snazim nestresovat ale bojim sa pre ten tlak :(

maaky
24. lis 2013

@evikmi mi je mame taky v baracku , ale moc chodit ven nechcej - sem si myslela ze se jich rano zbavim tim ze budou venku a ja vevnitr , jenze ne maji svoji hlavu o tom ze rano se mazlej potrebujou nekoho kdo je drbe , hazi jim hracky co si nosej a kdyz ani jeden z nas nereaguje tak zacne durazne vyjednavani 😀 😀 😀 😀

maaky
24. lis 2013

@inngrid ja mam kamaradku ktera je takova ezotericka bytost a ta vzdycky kdyz otevru pusu a vypustim z ni nejakou negativni myslenku tam dostanu vynadano ze mam mit v hlave jenom hezke veci a ne si to spatny privolavat vlastnima myslenkama

tvrdi ze na kazde veci je neco pozitivniho a vsechno se deje z nejakeho duvodu

inngrid
24. lis 2013

@maaky dobra kamarátka má pravdu 🙂

evikmi
24. lis 2013

@maaky to s těma myšlenkama je velká pravda... jak řekneš nebo myslíš na něco špatnýho, "přitáhneš" si to... ale i tak je k tomu vždy nějaký důvod ..... a kočičky- naše se ted ke mně velice mají, asi cítí, že jsem těhu,ale já se trochu bojím, přece jsou ty moje potvůrky jen venku ☹
@inngrid já jelikož jsem měla předtím pořád problémy, tak se bojím kvůli čemukoli ☹ nechci,aby to zas dopadlo blbě - bohužel se to jen těžko nějak ovlivní, prostě se to stane a hotovo ☹ ale myslím pozitivně a bude to prostě dobrý 🙂

inngrid
24. lis 2013

@evikmi dobre páči sa mi toto myslieť pozitívne, kedy ides teraz na kontrolu? ja chystám sa v utorok uvidim čo mi povie

evikmi
24. lis 2013

@inngrid jdu zas ve středu večer

maaky
24. lis 2013

@evikmi pokud mas kocicky ockovane a odcervene tak neni zadny problem

ja jsem to resila s veterinarem protoze sem se bala jejich nemoci a on mi rekl ze vic nemoci se dostane z hliny a nebo z nemyte zeleniny nez od kocek , ze to je jenom nejaky zafixovany mitus -( ted nevim jaky si tu pise y/i sakris)

evikmi
24. lis 2013

@maaky tvrdéééééééééééé 😀 vidíš jak to s měkkým blbě vypadá?? 😀 no já ti věřím,ale i tak je jen nakrmím, pohladím, ale nemazlím se s nima.... jakoby mi ale rozumněly, jsou to moji miláčci a ony to vědí 😉 stejně tak i pejsánci, taky k nim moc nechodím ☹

inngrid
24. lis 2013

@evikmi tak drzim palec potom napíš 🙂

evikmi
24. lis 2013

@inngrid i ty pak napiš 😉

maaky
24. lis 2013

@evikmi se mnou kocicaci spinkaj v postely , kocicka lezi u briska a sem tam na nej mnoukne nebo se o nej mazli , kocour ten chce jenom drbat

evikmi
24. lis 2013

@maaky já si brávala psa do baráku, je to trošku větší čivava dlouhosrstá ( má třia půl kila) ... ale manželovi vadí, že jsou všude chlupy, takže je pod vrátnicí, má tam krásný pelíšek a je tam teplíčko 😉

maaky
24. lis 2013

@evikmi 🙂

inngrid
25. lis 2013

Dobré ranko kočky a máme tu nový tyzden 29 dní do vianoc tešme sa 🙂

zubky
25. lis 2013

@chirabell dakujem ti velmi pekne 🙂 prave sa to rozhoduje ze co a ako nam donesie jezisko :d ergo alebo manduca, podla toho co dostane jezisko v USA , bo to sestra - jezisko sa rozhodla ze toto :d tak som zvedava.. este raz vdaka

monik13
25. lis 2013

Ahoj holky, já mám taky doma kocoura, je to muj miláček a taky semnou chrápe.. 😀

inngrid
26. lis 2013

@zubky super Ježiško 🙂

inngrid
28. lis 2013

no čo tehulky ako ako?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru