Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

inngrid
9. led 2014

@honeypet Ďakujem zlatá si inak Paulínka sa mi páči krásne meno 🙂 ja som vzdy chcela dievča ale teraz vies čo aj mi to je jedno aj keby chlapec bol bude náš milovať ho budeme obaja mm asi najviac 🙂 túzi ako kazdy chlap tak tak 🙂 ale vies čo hlavne nech je zdravý - zdravá 🙂

canova
9. led 2014

Ahoj tak se k vam pridavam jsem v 7tt a jsem maminka XXXl

inngrid
9. led 2014

@jarabicka ja to tu teraz riešim ja mam a som v 12tt problem s tlakom ty si tehu?

inngrid
9. led 2014

@ynett júúúúúúúj neboj nič vahu mas ešte lepšiu ako tu mnohé fakt no stress a prechadzky ak sa ti dajú daj čerstvy vzduch je super ap očuj prečo si na rizikovom?

inngrid
9. led 2014

@canova jééééééj to si skoro ako ja teda jas om 12tt ale všetky tehulky su tu 20+ tak aspon my budeme pod 20tt 🙂

inngrid
9. led 2014

@canova jééééééééj krasneho mas synka 🙂

canova
9. led 2014

@inngrid dekuji je to pekny cert🙂)

inngrid
9. led 2014

@canova zivé stribro hovoríš a tak musí aby maminka vedela ze je doma 🙂 kolko uz m?

canova
9. led 2014

@inngrid V kvetnu bude mit 3....

jarabicka
9. led 2014

@inngrid áno-áno, ja som tehu a tiež mám vysoký tlak, ja som momentálne 24+3tt ...a berieš nejaké lieky a zaberajú?

ynett
9. led 2014

@inngrid no najprv som bola kvôli tomu, že mám za sebou MA a prvé týždne som aj krvácala, tak ma nechal. no a už som chcela ísť aj do roboty avšak spravil sa mi polyp na krčku takže musím byť v kľude bez námahy tak zostávam PN až do materskej. nie som tým dvakrát nadšená lebo sa idem ukúsať od nudy tak ale čo nespravíme pre tých našich krpcov 😉

kocka5
9. led 2014

@dalfy ahoj, já u prvního těhu měla o 10 kg méně......teď mám 185cm a 110kg. A nikdo nic.....jen moje mudr a sestra.....jen nepřibírat,,,,,,,,, pak jsou z toho jen otoky .......blablabla.......dítě si vezme vše potřebné,ale vaše srdce to neupumpuje...... už jsem to tu psala....... nemám žádné zdravotní problémy. A myslím si, že mají o mě obecně strach....... tak jsem to teď vzala, že to myslí dobře. 😉

maaky
9. led 2014

@kocka5 jak to mysleli ze to tvoje srdce neupumpuje ?

kocka5
9. led 2014

@maaky To mysleli obecně podle mě...... já mám tlak úplně v pohodě.

kocka5
9. led 2014

Ještě sestra něco říkala o tom, že když je toho na srdce moc, tak se zbavuje dítěte...... tím asi myslela nějaký předčasný porod.
Minule jsem od 34tt věděla že do max 14 dnů porodím...... začala se mi uvolňovat zátka 🙂 ..... porodila jsem přesně 36tt. Mudr říkala že jsem asi někde lítala....a je pravda. že jsem se šetřila, ale asi málo...... teď to nebudu přehánět.

dalfy
9. led 2014

tak já jsem asi těhu nejméně. Jsem nejspíš ve 4 t ale jdu až ve středu k mudr. Pavlínka je moc pěkné taky se mi líbí. Nechci si začít raději nic plánovat člověk nikdy nic neví ale budu klidnější po středě 🙂

maaky
9. led 2014

@kocka5 zajmave 🙂 to mi doktorka nerekla jenom me upozornovala ze jak zacnu mit vysoky tlak tak nemocnice

verik2
9. led 2014

@dalfy nejsi já jsem byla včera na gynde a bylo mi řečeno 4-5 tt 😀

dandelion
9. led 2014

@jarabicka Měla jsem problémy s vysokým tlakem v prvním těhotenství. Brala jsem Dopegyt. K porodu jsem šla se 117kg... Teď jsem v 18tt, mám 117kg a tlak v normě..

verik2
9. led 2014

Ahoj baculky,předem chci říct,že ženská má být krev a mlíko a ty vyzablice hubený,vychrtly,nezdravi se mi nelíbí,prsa žádný,nikde nic,ženská má bejt krev a mlíko a nějaké kilo navíc???hm. když jsem otehotnela s klukem měla jsem 68 kilo,když jsem porodila a 3 měsíce kojila,tak jsem měla 86 😀 no a co,čokolády holt udělali svý,u dcery šla váha dolů z porodnice jsem šla a měla 76 a teď se držím kolem 80.Jen čekám co se mnou udělá 3 a poslední těhotenství,jelikož téměř 2 letou dceru stále kojim,začínám odstavovattak jsem musela jíst víc kvůli mlicku než normálně.Ale co dverma projdu,tak je to skvělý,za dětmi beham,necítím to nijak.Tak se pridávám do tohoto spolku správných maminek.😀 pokud mě k sobě vezmete...

verik2
9. led 2014

@honeypet to je pěkně,já u holky zhubla 7 kilo a když jsem šla rodit ve 38 tt měla jsem jem 4 kila nahoře z těch 7 co šli dolů,pac jsem do 5 měsíce denně blinkala,tak se to doktorům nelíbilo..teď jsem zvědavá co čekám teď,kluka mám,holku taky...i když radci bych ještě holku,ale to uvidím,jsem teprve ve 4-5 týdnu,za 14 dní mě řeknou přesněji.tak uvidím jak to bude z váhou,ale nabrat 14 kilo jako u kluka už nechci...jen je divný,že jelikož mám nadváhu,tak mám nízký tlak...občas i 90 na 60 ,což nikdo nechápe.Ale jem zřídka jinak mám 120 na 80.

inngrid
11. led 2014

@canova 2-3 najkrajší vek 🙂

inngrid
11. led 2014

@jarabicka zatila nie dnes som začala 13tt ale musím ist tento tyzden na interne vyšetrenie aby mi internista nasadil lieky ale čo viem len dopegyt sa môze v tehu - a ty uz berieš lieky aky mavaš tlak?

inngrid
11. led 2014

@ynett tak jasné ak je riziko treba radšej oddychovat ale trošku nuda doma či? vies si to cez den zriešiť aby si sa nenudila ? 🙂

inngrid
11. led 2014

@kocka5 čo znamená ze sú z toho odtoky? 🙂

inngrid
11. led 2014

@dalfy tak drzím palčeky nech ti pekne potvrdia tehotenstvo a nech je tam kde má byt 🙂 potom sa budeme spolu tešiť nato ako pôjdeš popočúvať srdiečko je to to najkrajšie čo som kedy počula 🙂

kocka5
11. led 2014

@inngrid Otoky? Když ti začnou natékat nohy, ruce..... začnou ti být malé boty.-....

inngrid
11. led 2014

@kocka5 aha takže ti puchnu končatiny 🙂 a to sa robí preto ze si vela v tehu pribrala ?

kocka5
11. led 2014

@inngrid ......asi jo.....

maaky
11. led 2014

@kocka5 otoky taky muzou zpusobovat ledviny ze ti mimco moc honi ledviny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru