Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
11. led 2014

@inngrid tak ja dúfam, že lekárka mi dá vychádzky a budem môcť sa ísť aspon prejsť🙂

inngrid
11. led 2014

@kocka5 tak to aby sme si pozor dávali 🙂

kocka5
11. led 2014

@maaky jasan je toho spoustu😀

inngrid
11. led 2014

@ynett drzím palčeky !!!

ynett
11. led 2014

@inngrid Dakujem🙂

inngrid
13. led 2014

dobré ranko tehulky ako? nový tyzden ako je u vás u nás krasne slnečno ale rano primrznuto 🙂

ynett
13. led 2014

@inngrid BA hlási rovnaké počasie 😉

ratatooy
13. led 2014

ahoj holky,jelikož mame porodíno,nabízím k prodeji zimější těhu kabát vel 48/50 jedny rifle vel 48 s napletem na bříško a černou sukni vel 48/50 vše vyfotim

inngrid
13. led 2014

@ratatooy tak gratulujeeeeeeem 🙂

inngrid
13. led 2014

@ynett ty uz 24tt uz máš tehu bruško?

ynett
13. led 2014

@inngrid no som cca 23 tt, upravila som si to v profile, mne sa lekári akosik nevedia dohodnúť v akom týždni som:D ano už mám aj napriek nadváhe. vykuklo cez vianoce takže v cca 20 tt.

ynett
13. led 2014

@ratatooy gratulácia 🙂

inngrid
13. led 2014

@ynett a kolko maš +- kg lebo ja mam brucho ale teda tehu to ešte nie je 🙂 tak som zvedavá kedy sa to začne meniť na tehu bruško 🙂

ynett
13. led 2014

@inngrid cca do 89 kg. beha mi to hore dole raz 88,5, následne 89,3 a zasa po pár dnoch 88,7. takže tak nejako🙂

inngrid
13. led 2014

@ynett tak to ja mam viac ale snad sa toho tehu bruška dočkam 🙂

ynett
13. led 2014

@inngrid určite ano 🙂 ono to prišlo tak zrazu, ako keby cez noc. večer ešte nič a zrazu ráno mi frajer hovorí, že však už mám tehu bruško 😉 tuším to bolo rovno 24. 12.

inngrid
13. led 2014

@ynett si dostala krásny darček pod stromček čo 🙂

ynett
13. led 2014

@inngrid no to hej 🙂 ani som mu najprv neverila a potom pozerám do zrkadla že fakt je tam bruško iného tvaru ako tuk 😀

inngrid
13. led 2014

@ynett jéééééééj a nepošleš mi private fotečk ustačí bruška teraz ench vidim 🙂

ynett
13. led 2014

@inngrid takto nejako vyzeráme 🙂

inngrid
13. led 2014

@ynett jééééééééj ty už máš aké krásne tehu bruško wau super uz sa tuším aj tešiť začínam 🙂

ynett
13. led 2014

@inngrid 🙂 dakujem, už to veru nie je len tuk 😉

monik13
13. led 2014

@ynett krásný bříško,ale fáákt.. supéér 😅

inngrid
13. led 2014

@ynett tak teda na tej fotke to vôbec ne vyzerá na tuk fakt inak sranda ako ten tuk vie sa tak schovať 🙂 len nam xxl neskôr prenikne bruško ako tym chudunkym

inak ešte nejaká tehulka aj vo vyššok štádiu bruško?

1velrybka
13. led 2014

Ahoj holky, tak to vypadá, že na mě skočil nějaký bacil☹ A to se snažím moc mezi lidi nechodit a už vůbec si nejsem vědoma, že bych přišla do styku s někým nemocným nebo že bych někde mohla nastydnout☹ Fakt si na to dávám bacha a teď tohle.

ynett
13. led 2014

@monik13 dakujem 🙂

ynett
13. led 2014

@inngrid 🙂 veru. Akurát keď sedím, tak to ešte nie je také pekné tehotenské bruško, to sa tak nejako inak rozloži ale ked stojím tak je to tak to 😉

ynett
13. led 2014

@1velrybka no tak to nezávidím, ja som to mala rovnako pred vianocami, nádcha ako hrom, tá ako tak prešla avšak ostala mi "tehotenská nádcha" stále mám upchatý nos i keď smrkať nemám poriadne čo.

velkaverca
15. led 2014

Ahoj holky,

tak jsme včera přijeli ze screeningu v prvním trimestru. Celkový test vyšel negativně, ale hodnoty PAPP byly nízké 0.336 MOM. Chtějí abych tam zase přijela, mám hrozný strach. Doktorka, co mi dělala v Prenatalu ultrazvuk, říkala, že je všechno v pořádku, že všechno je tam, kde má být a mimi, že prosperuje. Tak proč zrovna zase já? Proč to mám vždycky složitější a nemůže to mít normální průběh? Máte s tím některá stejné zkušennosti nebo s odběrem plodové vody? Děkuju

honeypet
15. led 2014

@velkaverca taky jsem to tak měla. Navíc se panu doktorovi nelíbilo, že je malá menší o týden než by měla být. Jsem po IVF, takže termín byl jasný. Pozval si mě ještě jednou na kontrolní ultrazvuk. Co se nižšší hodnoty Papp týče, tak to řešili jen tím, že mi brali ještě i triple testy a pak jen nějak prokombinovali ty výsledky. Vše dopadlo úplně v pořádku. Měla jsem 0,3 MOM

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru