Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
21. led 2014

@velkaverca nezávidím, prežila som presne to isté. v 12 týždni zlé PAPP testy, musela som čakať na tripple testy a následne amniocentéza. Ten čas sa strašne vliekol.

velkaverca
21. led 2014

@ynett A nakonec bylo všechno v pořádku, že?

ynett
21. led 2014

@velkaverca ano 🙂 genetika dopadla v poriadku. čakáme zdravého chlapčeka 🙂

inngrid
21. led 2014

@ynett a ake boli tie prve testy ?

ynett
22. led 2014

@inngrid myslíš výsledky? nejako mi to nemyslí po ránu 😉

peterek414
22. led 2014

ahojte ake mate skusenosti s otehotnenim ked mate nadvahu?ja mam 170 vysku a 110 vahu a bojim sa ze je to problem n otehotnenie ked ze sa snazie a nedari sa dnes mala dojst mrcha a nedosla a test dopadol takto ☹ ☹ ☹

inngrid
22. led 2014

@ynett ano ano výsledky 🙂 z triple testu

inngrid
22. led 2014

@peterek414 no ja som mala tehu test takýto a zrovna tento asi 7-8 dni čo mi meškala ms presne takýto nič, ale baby mi poradili ovu test a ten ukazoval 2 čiarky je citlivejší a išla som si kupiť iný tehu test do lekárne a ten mi potvrdil tehotenstvo tento som mala ešte 7-8 dni nič prázdny 🙂

ynett
22. led 2014

@inngrid no čo sa týka PAPP testov tak tam som mala 1:20 na DS. takže čakanie ďalšie 4 týždne na triple testy bolo nekonečné. Tam mi vyšlo riziko 1:39000 na DS, takže totálna haluz. testom som už neverila, šla som na konzultáciu na amnio, tam si vyžiadali integrované testy - dohromady PAPP a triple a tam to vyšlo 1:17000 takže negatívne. ako som písala testom som už neverila, kedže vychádzali haluze tak som išla na amnio. u mňa však mohlo ovplyvniť výsledky testov aj to, že som prvé týždne tehotenstva krvácala a nevedeli mi presne určiť, v ktorom týždni vlastne som 🙂

peterek414
22. led 2014

@inngrid mne zatial meska len dnes ked ze dnes mala dost a nedosla a na 28DC mi test tiez ukazal slabu ciarocku a na 30DC uz bol bieli test a dnes 32 DC uas len slabulinka ciarka ...ide ma s toho porazit testujem a modlim sa aby to bolo a zas sklamanie asi budem testovat az v pondelok ak sa mrcha nerozbehne....a asi by som mala zmenit znacku alebo to skusit s timi ovul testami ...sak uvidim

inngrid
22. led 2014

@ynett poznám kočku čo mala 1:16 a amnio jej to vyvrátila takze len som ta chcela ubezpečiť ze sú to niekedy riadne haluze

inngrid
22. led 2014

@peterek414 no ja som mala presne tieto modré papieriky a ti poviem fakt pre mna boli malo citlivé iné testy aj ovu som mala uz krásne a tento tu sa ešte len začal len tak tak sfarbovat je tam nízka citlivosť 🙂

ynett
22. led 2014

@inngrid hej hej sú, mne to tiež amnio vyvrátila 🙂 treba veriť a snažiť sa nestresovať 🙂 ja som bola z toho mimo tak cca 4 dni, potom som si povedala, že je to všetko oka, a stresom len bábu ubližujem a tak som to nejako prežila 🙂 a to som na rizikovom takže každý deň doma pol dňa sama so svojimi myšlienkami 🙂 snažila som sa fakt na to nemyslieť.

peterek414
22. led 2014

@inngrid tak ze budem muset kupit citlivejsi alebo cakat a az ked bude meskat cca 2 tyzdne tak testovat.....dakujem za povzbudenie 🙂

inngrid
22. led 2014

@ynett verím Ti psychika je sviňa velká pznám to , vtedy je dobre oobrast sa ludmi ktorí ta milujú majú radi a proste sú s vami aby ti bolo lepšie

kettm
22. led 2014

@peterek414 já jsem otěhotněla při 170 cm a 108 kg, hlavu vzhůru 🙂

peterek414
22. led 2014

@kettm dakujem je to pre mna povzbudenie doteraz som nemala problem otehotniet ked ze mam uz 2 deti ale to som bola aj chucia a teraz ked sa snazime tak nic ☹

inngrid
22. led 2014

@peterek414 jasné drzím palčeky 🙂 skús ovu test ak máš doma ak nie počkaj ale verím, ze tu budeš medzi name a neboj ja som tiez velká baba a otehotniet sa nam podarilo do mesiaca a pol niekedy mam pocit ze viac sú tie statistiky prehnané ako pravdivé hlavne klud v hlave to je 50% uspechu 🙂

inngrid
22. led 2014

@peterek414 a kolko sa snazíte?

peterek414
22. led 2014

@inngrid snazime sa no v januari minule ho leta som mala potrat a 3 mesiace musel byt klud tak ze cca 9 mesiacov a nic teda zatial tento mesiac je otatnik tak uvidime

inngrid
22. led 2014

@peterek414 a tak azse to je 9 mesiacov kym to nie je viac ako 12-14 mesiacov bola by som v klude určite !!!
aj chudé zeny sa tak dlho snazia v snami skupinke su chudulky všetky a 1/2 ešte čaka na otehotnenie a snaza sa tak 6-7mesiacov takze hlavu hore treba sexovat len tak z lásky 🙂 a pride to potom jedna šupa
btw krásne maš detičky 🙂

zuzana8781
22. led 2014

ahoj, dakujem za tuto skupinu...

ja som prve baby cakala v 21 r. vazila som 85 kg ked som otehotnela... rodila som ako 115 kg teda +35 kg za tehotenstvo ,co ti poviem mala ma 4,5 roka moja vaha ostala na 95 :( a teraz som vysadila tabl. chceli by sme 2 he baby ,ale mam taky strach ,ze az ...bojim sa , že sa neodnesiem :(

alexandra1104
22. led 2014

ahoj ja som v 9mesiaci mala 97kg mala ma 9mesiacov a ete furt 89 =(

peterek414
22. led 2014

@inngrid dakujem su to moje zlaticka a dcerka sa ma stale pita kedy bocian donesie sestricku a ue ona bude sa starat o babo a ja mam dovolene len ho krmit ..... 🙂 Stale dufam ze to vislo len ze mam stale nisku hladinu HCG a pomali stupa

inngrid
22. led 2014

@peterek414 mne inak súpala hladina hcg akoze tak az za 6 dní fakt to nebolo zo dna na den stale slaby duch slaby duch a zrazu šupa a to som mala lepšie testy 🙂

inngrid
22. led 2014

@zuzana8781 neboj sa vôbec stach nerobí dobre a sú tu kočky čo mame - majú viac ked si vačšia tak nepriberaš ako ked máš 70-80kg to sú najhoršie priberačky 🙂 neboj nič odnesieš máš 95 a kluden môžeš mat na konci tehu 105 a budeš na tom lepšie ako pri tých 115 ver mi fakt

peterek414
22. led 2014

@inngrid sak prave preto pockam a potom si spravim aj ovul aj tehul test a budem vediet

kettm
22. led 2014

@peterek414 nám se podařilo po roce, první bylo po 3 měsících ale to jsem měla 85 kg

kettm
22. led 2014

@zuzana8781 neboj, odneseš🙂 u mě to bylo to samé, první těhu 85 kg a rodit jsem šla se 115 kg, do roka bylo vše dole, pak jsem ale šla do práce a vykrmila se na 108, momentálně mám 122 takže jsem přibrala 14 kg a teď ke konci něco trochu i zhubla, je to šílený číslo, ale potíže žádné nemám, př. týden už snad porodím a pak se s těma kg musím zas poprat.

obcansr
22. led 2014

tak ja mam tiež dilemu z toho priberania, mam aj depku už z toho, mam 75 kg a som tehotná , pri prvom som mala 60 kg a ked som išla rodit som mala 86 ☹ som sa aj nalievala vodou dost aj z toho som pribrala ale stale mi ostalo 75 kg a teraz mam z toho dilemu že budem ešte tučnejšia a ja som malá mam len 160 cm ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru