Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mosquito
6. únor 2016

@tery298 nebuď. Bříško určitě budeš mít. Já měřím 170cm a před těhu jsem vážila 89kg. Prsa žádná nemám a taky mám vše na břiše a stehnech. Zrovna včera jsem se fotila a posílám tedy dvojčátka na začátku 18tt 🙂

dendulevrtule
6. únor 2016

@tery298 Ahoj neboj půjde ti vidět bříško🙂 ne hned ze začátku ale půjde,mě všichni říkali že ho mám jinak tvarované a asi od 17.tydne jde vidět že to neni špek ale těhotenské bříško 😉 Jinak já jsem měla v době otěhotnění 156cm a 85kg ☹ Foto je z 19.týdne 😉

dendulevrtule
6. únor 2016

@mosquito máš nádherné bříško🙂 takové adekvátní já si přijdu jak slon🙂

mosquito
6. únor 2016

@dendulevrtule já počítám, že teď to je pomalé, ale na konci se nebudu moct pohnout 😀 Brala bych i větší. Je to pořád můj špek, jen je pevnější a líp vytvarovaný. A ano malinko větší 🙂 Mně se líbí, když je na ženě těhotenství vidět 🙂 Moc ti to sluší. Jsem zvědavá, jestli ti ještě hodně poroste, nebo se to třeba zpomalí. Když vidím fotky bříšek, každá to máme jinak 🙂

tery298
6. únor 2016

Holky moc dekuju ! Úplně mi to vykouzlilo úsměv na tváři ! 🙂 krásná bříška, od kdy jste tak pozorovali, ze se špeky měnily? :D

dendulevrtule
6. únor 2016

@mosquito Štve mě že jsem si nezměřila břicho jak jsem zjistila že jsme těhotná.Jinak bych ti poslala čísla 😀 Jsem taky zvědavá jestli se to zpomalí,já to poznám jedině podle oblečení a manžela🙂 A většího si ještě užiješ 😉 tak uživej menšího teď 😀

dendulevrtule
6. únor 2016

@tery298 Já jsem na vánoce(cca 15.tyden) neoblíkla žádné kalhoty co jsme nosila před otěhotněním,nebo oblíkla ALE kdyby jsi viděla jakým stylem tam bylo napresované to břicho 😀

mosquito
6. únor 2016

@tery298 ty první měsíce bych řekla, že to bylo pořád stejné. Možná trošku, ale to bych musela hledat změny lupou 🙂 Až teď na konci 4.měsíce bych řekla, že už to je těhu bříško. A hlavně, nejdou ty špeky vůbec zatáhnout 😀

mosquito
6. únor 2016

@dendulevrtule Taky si myslím, že to přijde v létě a budu ještě vzpomínat 😀 Ještě, že bude teplo a budou stačit šaty anebo lehké oblečení. V zimní bundě si poslední měsíce nedovedu představit 🙂

dendulevrtule
6. únor 2016

@mosquito To jsem zapomněla zmínit že nejdou zatáhnout 😀 😀 😀 ale ani nafouknout břicho už nejde 😀

mosquito
6. únor 2016

@dendulevrtule já tedy nafouknout ještě můžu. Hlavně to jde do stran. To se vždycky večer nasměju, když vyhlížím pohyby a přitom dýchám z hluboka, občas do prcků šťouchnu ať se projeví 😀

dendulevrtule
6. únor 2016

@mosquito Já jsem taky ráda že finále přijde v létě 😉 Jinak s tím nafouknutím já už teda nemám šanci 😀 a pohyby jsme zatím vzdala, prostě asi budeme mít lenocha 😉

mishkacz
6. únor 2016

@mosquito Jj hlidam si to, celkem dost jsem omezila pecivo, nejak na nej nemam chut, ale za to mam zavislost na ovesnych vlockach :D delam si je kazdy den k snidani, pomahaji mi zvladat tehu chute 🙂

pe_ma
6. únor 2016

@mosquito tak to sem moc ráda! a krásné bříško!
@dendulevrtule taky pěkný domeček!
já mám pořád špek :D ale podle mě je to tím, že mám 2 pneumatiky a ještě se nespojily :D ale zatáhnout mi nešlo tak od toho 15tt, je cítit, že je pevnější, ale pořád vypadá jako špek :( ale tak snad se taky dočkám! ;)

dendulevrtule
6. únor 2016

@pe_ma Děkuju🙂 Neboj dočkáš se🙂 myslím že tak za 3 měsíce budeme rády když se budeme valit 😀

pe_ma
6. únor 2016

@dendulevrtule to rozhodně :D

mishkacz
6. únor 2016

@pe_ma Pokud mas tzv B-brisko - dve pneumatiky, jak ty rikas :D tak to se vetsinou ani tehotenstvim nespravi a maly prechod mezi temi pneumatikami pujde videt i ke konci tehu ☹

@dendulevrtule Ja uz mam problemy se valit od 25.tt :D :D ale to je tim, ze cekam dvojcatka, tak jsem pod dvojnasobnou zatezi. Alespon, ze nijak nepribiram, zatim jen 4kg 🙂

dendulevrtule
6. únor 2016

@mishkacz se není co divit když tam mas ty maličké dva/dvě🙂Já mám nahoře 2-3kg a to mámv břichu jedno🙂

mosquito
6. únor 2016

@dendulevrtule ja zatim nic mic necitim. Obcas si myslim, ze ano, ale kdyz se na to zamerim, nikdy se to neopakuje. Asi budou taky lenivi 🙂

mosquito
6. únor 2016

@pe_ma dekuji 🙂

paolapou
6. únor 2016

Snad bych se mohla přidat do diskuze 🙂 jsem Pavla je mi 27 jsem poprvé v očekávání... @dendulevrtule koukala jsem na fotečku, stejný kila i cm mám taky 😀 úplně se bojim jak to bude po porodu 🙂 hlavně to břicho, mám teď větší než kámoška v 6 měsíci 🙂

pe_ma
6. únor 2016

@mishkacz taky se toho bojím, že to tak bude :( já se toho krásného kulatého bříška nedočkám :( ale nevadí, hl že je miminko v pořádku!

opicaa
6. únor 2016

Ahoj holky, no ja se děsim kolik budu važit.. ☹ už jsem přibrala 7kg a to jsem teprve v polovině... No před těhu mě byl taky pořádnej kousek

mosquito
6. únor 2016

@opicaa vzdyt mas male brisko 🙂 Moc hezke 🙂

pe_ma
6. únor 2016

@opicaa krásné bříško!

by mě zajímalo, kam všechny chodíte na to, že je vás hodně! co já bych za vaše postavy dala!

michaelapfeiferova
6. únor 2016

@pe_ma viď ? 😀 si se svými skoro sto kily už i tady příjdu jako slon 😀

dendulevrtule
6. únor 2016

@mosquito V pondělí jdu ne velký ultrazvuk tak se tam zeptám jestli mám plašit 😉 Ale myslím že budem po mamince 😀 A taky se mi zdálo že možná něco ale nevím jestli se mi jen nehýbali střeva nebo to byl vetřelec 😀

@paolapou No ne ne 😀 Ty jsi taky takové pivo jak já🙂 Každý to má fakt jinak,někdo má prostě pidi břicho a někdo má od začátku velké 😉 Hlavu hore hlavně že jste zdraví všichni 😉

@opicaa Máš krásné bříško a z nabraných kil si nic nedělej.Znám jednu co je jak já a má 12kilo nahoře 😉

@pe_ma Naděje umírá poslední ne 😉 Třeba budeš mít nejhezčí bříško z nás všech🙂

dendulevrtule
6. únor 2016

@michaelapfeiferova
@pe_ma
Vy dvě slonice 😀(ne že se urazíte,já to myslím hezky,každá jsme krásná🙂 Já jsem malé pivo takže jsem jak Míša Kulička 😀

pe_ma
6. únor 2016

@michaelapfeiferova pořád seš na tom líp! i když už tě doháním :D
@dendulevrtule však o tom to stejně není, ne? ;)

michaelapfeiferova
6. únor 2016

@mosquito
@dendulevrtule já jsem teda proti vám ještě pozadu ale taky mám v břiše lenivouse 😀 A to prý ty co rodily, tak to cítí dřív... hmmm. Tak jsem fakt jiná 😀 A teda jako už by se hýbat mohlo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru