Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

veverusak87
14. bře 2016

@alert gratuluji k dobrým výsledkům

challidona
14. bře 2016

holky jak byste popsali pohyby?

tomato543
14. bře 2016

@challidona po pravdě ?? ze začátku jsem si nebyla jistá, jestli nejsem nafouklá a nepracují mi střeva. já to měla až kolem 21 tt. čekala jsem na to už od 15tt 🙂

konik_mischel
14. bře 2016

@veverusak87 MOC DĚKUJU!

dendulevrtule
14. bře 2016

@challidona přesně jak pise @tomato543 myslela jsem si že mi pracující střeva.To bylo po 20.tydnu.

slecnajohanna
14. bře 2016

@challidona jsem ve 23tt a je to pořád pohybům střev dost podobný 🙂

alert
14. bře 2016

@challidona Skutecne pohyby bych popsala jako kdyz mas v brise neco co se hejbe😉 Hihi.. Ale ted vazne.. Opravdove pohyby nelze podle me zamenit s jinymi procesy tela.. To proste poznas😉 Taky na ne ted cekam kazdym dnem..

nika
14. bře 2016

@challidona ty první jsou takové lechtání, opravdu jako když si představíš motýlí křídla. U dcery jsem cítila tak od 21 TT, měla jsem placentu na přední straně - to trochu krom postavy omezuje ty první lehké náznaky. Teď se už nemůžu dočkat

challidona
14. bře 2016

ja vím ze je neco jinak ale nevím jestli je to ono. dneska na józe zrovna ve svici to bylo znovu a fakt nevím jestli to jsou streva ci neco jiného :/

studentka123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dendulevrtule
15. bře 2016

@alert já se svým takovým vakem jsme teda nepoznala.Kdyby na ultrazvuku nekopla doktora přímo do sondy tak bych to asi hned tak nepoznala.Je fakt že pak to šlo každým dnem poznat více a více ale ten začátek jsem si fakt zaměnila za práci střev🙂

dendulevrtule
15. bře 2016

@challidona bude to potom každým dnem zřetelnější a pak už to poznas😉

alert
15. bře 2016

@dendulevrtule.. To jo😊 ja to brala spis jako jake jsou pak ty skutecne a pravidelne pohyby.. Ty uz jsou podle me pak jasne a nezamenitelne. Samozrejme ten zacatek a zvlast kdyz je to prvni tehotenstvi, je to takove rozpacite.. Clovek proste nevi.. Ale za par dni bude jasno..😃treba manzelovi se pres moje tucne brisko nepovedlo minule zachytit kopnuti na dotyk ani jedinkrat.. Ale ja citila dost zretelne..

dendulevrtule
15. bře 2016

@alert Já taky myslela ty začátky🙂 pak už je to pravidelné a poznáš to,ale ten začátek🙂 Jinak u nás manžel nemá trpělivost,vždy to vydrží chvilku a když nekope tak to vzdá ☹

domca89
15. bře 2016

Tak holky, držte palce, zítra jdu pro průkazku a pak na odběr krve. Což mě asi mrskne s nevolnostmi, ranním zvracením mám přijet hladová a to ještě na 8 zkumavek krve. 😖 Buď někoho ......... nebo omdlím.

slecnajohanna
15. bře 2016

@domca89 hehe, já se při tom pozvracela přímo u doktorky v ordinaci :D drřím palce, ať to vyjde líp

domca89
15. bře 2016

@slecnajohanna No takže pro jistotu sáček do kabelky, že??? 😀

slecnajohanna
15. bře 2016

@domca89 bez pytlíku v kabelce nevycházím z bytu, bohužel. je to hrozný a to už jsem ve 23tt...

domca89
15. bře 2016

@slecnajohanna s prvním jsem to měla ještě týden před porodem. Tak doufám, že teď se to zlepší. A třeba to přejde, ale na druhou stranu, jsem v 11tt a furt je to tu.

kamicek1993
16. bře 2016

Ahoj holky, cele jsem to tu necetla, to bych mezi tim uz asi porodila 😀 zacinala jsem s vahou 69kg, jsem ve 28tt a uz mam 20kg nahore a vubec se neprejidam, zitra jdu do poradny a desim se, co mi na tu vahu dr zase rekne, mam nahore 5kg za tri tydny. Mate to tak taky nekdo? :( a podotykam, ze vubec neotekam, proste je ze me obelix

iveee
17. bře 2016

Holky,tak me tehu zacina bavit a prestava desit 😀 2kg dole za necelych 14dni. Diky nevolnostem se snad naucim jist pravidelne 🙂 A o prcka je i presto postarano dobre..ovoce,zelenina,male pravidelne porce a nutit se nemusim,protoze trest v podobe vetsich nevolnosti nebo i zvraceni by nasledoval 😀

challidona
17. bře 2016

ja 19tt a nahoře asi tak pul kg

zborilova1989
17. bře 2016

já 16tt a 8kg dole 🙂

domca89
17. bře 2016

11tt a přibližně 4kg nahoře.

tomato543
17. bře 2016

@kamicek1993 kamarádka začínala na 68 kg a přibrala 35 kg . po porodu nechala v porodnici asi 13 kg, a pak během 3 měsíců, měla skoro všechno dole.. měla už 3.dítě neměla čas cvičit.. 🙂
šlo to samo. 🙂 neboj..neřeš.at ti každej políbí.. hlavně, že jste oba v pořádku 🙂

mosquito
18. bře 2016

Ahoj holky, tak za poslední dva a půl měsíce se mi váha pohnula jen o půl kila dolů a pořád se to drží. U nás baculek to je asi běžnější, že nepřibíráme, že?

mikalan
18. bře 2016

@mosquito Ne v mém případě. 😀 😀

opicaa
18. bře 2016

@mosquito no u me taky moc ne...uz mam 10 kg nahore 😄👍

dendulevrtule
18. bře 2016

@mosquito u mě to taky nějak neplatí,mám nahoře cca 5kg🙂

veverusak87
18. bře 2016

Já jsem 24tt a mám dole 7kg už ale to se ještě může obrátit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru