Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

wimisci
21. čer 2016

@slecnajohanna tak ono taky zalezi na fin. Situaci ze jo jen tak 500 a vice za podprdu nedam :/ a merim 156 tak je to hodne rozdil mam B ale objem tak 90 :/

janunulinka
21. čer 2016

@wimisci já kupuji podprdy z bonprixu a krásně sedí a to mám 95G 😀

janunulinka
21. čer 2016

@erinyekleio nejsi jediná já mám ještě víc a to nejsem ani těhotná ☹

wimisci
21. čer 2016

@janunulinka ono na ty vetsi prsa jsou podrdy ale sehnat 95B je umeni 😂

benny7
21. čer 2016

@wimisci doporučiji Marks&Spencer, tam mají krásné i v takovéch velikstech a když jsou slevy tak se dá koupit podprsenka za 200kč. jinak kolem 500kč

tyna1984
21. čer 2016

Ahoj holky, minulý rok jsem začínala na 135 kg, po půl roce jsem dala dolů 15 kg a potom jsem zjistila, že po šesti letech snažení jsem těhotná 🙂 Každopádně nejsem ani na konci 3. měsíce a mám nahoře 5 kg ☹ Čekám až přečkám rizikové období a vrhám se zpátky do plavání, které mi nejvíce pomáhalo, chodila jsem 2 - 3 týdně na hodinku. Co se týče podprsenek, dají se sehnat i v Tescu ze opravdu rozumné peníze, mám 95 - 100 G.

gabulkam
21. čer 2016

@janunulinka takže podprsenky z bonprixu sedí?? Já mám právě velký obvod 90 - 95, ale košíčky jen B, max C a to se těžko shání.. tak to se na bonprix juknu.

@janunulinka
@erinyekleio holky nejste samotné - já vážím taky tak a to jsem bezdětná a netěhotná ☹ boj s kilama je hrozně těžký... vůbec to nedávám... jsem slaboch ☹

janunulinka
21. čer 2016

@gabulkam já tam kupuji za 329kč s kosticí, nevyztuženou a sedí úžasně 🙂

wimisci
21. čer 2016

@gabulkam to mame stejnou vel. A bohuzel dlouho jsem nic nenasla az ted v kik 🙂

slecnajohanna
21. čer 2016

@wimisci a fakt máš B? koukala jsem na tvojí profilovou fotku a určitě máš větší prsa než já a to já mám Dčka...

slecnajohanna
21. čer 2016

@wimisci a jinak koukám, že bydlíš v plzni na slovanech, tam jsem vyrůstala 🙂

nika
21. čer 2016

Holky sama jsem se přesvědčila že je potřeba dobře volit velikost, opravdu najít si obchod kde umí změřit a pak se člověk diví. někde byl i na netu článek a ejhle, podle něj se změřit, a koupit, najednou podprda netlačí, sedí a člověk se cítí fajn.

jinak já kupuji hodně v Tescu nebo v Lidlu - zrovna mají XXL v akci 😀

já jsem těhu, váha pořád nižší než před těhu 😀 nechybí mi, i v prvním těhu jsem se cítila skvěle. teď taky, krom počáteční únavy mám teď energie na rozdávání 🙂

wimisci
22. čer 2016

@slecnajohanna jj bydlime od ledna :0 jinak jsme bydleli chvili v cernivich a pred tim na Moravě :D

slecnajohanna
22. čer 2016

@wimisci ja ted žiju uz asi čtrnáct let v Praze, ale po prázdninách se budu do plzně stehovat zpátky - do ujezda. Ale Slovany a cernice, to je moje srdcovka 🙂

erinyekleio
23. čer 2016

@gabulkam moje špeky jsou mými celoživotními partnery. :D Před těhotenstvím 85 kg 🙂 Pak hup nahoru na 125. A ted po 2, 5 letech od porodu 120 :D :D :D Zatím neplánuji druhé, jenže bych ráda nakupovala v normálních konfekčních velikostech 🙂 😎

brindik
24. čer 2016

Koupila jsem v Lidlu v té XXL akci podprsenku. Byla v krabici za 169Kč, měli už jen černou, netušíte jestli byla ke koupi i světlá? Brala bych jí hned, mám chuť obejít všechny Lidly v okoli, i když by to byla asi dost nahoda….

mikalan
24. čer 2016

@tyna1984 Přibírání v těhotenství je hrozně individuální a příliš to neovlivníš, samozřejmě, pokud se od rána do večera nebudeš ládovat sladkým. 🙂 Já před ním shodila 30 kg, teď jsem 34tt a mám +22kg, takže počítám, že do konce budu tam, kde jsem začínala. No, co se dá dělat, holt pak budu hubnout znovu, no. Dr. tvrdí, že jedu po křivce a že holt jsem jedna z těch, co přiberou víc, no. Tak se tím zbytečně nestresuj... 🙂

challidona
24. čer 2016

ja se snažím hlidat a stejne...33tt a +11kg

tyna1984
24. čer 2016

@mikalan váhou se nestresuji,nikdy jsem nebyla drobeček 🙂 Na sladký chuť mám,ale nahrazuji ovocem. Jsem celkem ráda,že je teď na každém rohu 😉

veri0007
24. čer 2016

@erinyekleio já rodila se 120kg. Teď jsem těhu 4. měsíc a mám 117, myslím, že tě bohužel s váhou u porodu trumfnu😉

mikalan
25. čer 2016

@veri0007 A já trumfnu tebe. Tak žádné stresy. 😀

veri0007
25. čer 2016

@mikalan 😀

tomato543
26. čer 2016

@erinyekleio
@veri0007
@mikalan
Holky, hlavně, že jste zdravotně v pořádku.. 🙂 kila neřeště. 🙂 hlavně aby byla maminka i prcek v pořádku. to je nejdůležitější.. 🙂

kristyn.g
26. čer 2016

Ahoj, já se snažím otěhotnět, a mám hrůzu jak ke mě budou přistupovat lékaři když jsem tlustá :-/ ještě těhotná nejsem, tak dokud nebudu tak se snažím dodržovat životosprávu a snižovat váhu.... ale stále to bude hrozné... Jak jste na tom vy? Co doktoři?

michaelapfeiferova
26. čer 2016

@kristyn.g ahoj, mam mudr.gynekolozku ktera na smrt nesnasi tluste holky. Sama prohlasuje ze ona by se na aebe nedokazala ani podivat do zrcadla kdyby mela 100kg. Pry pri porodu kdysi strasne ztlouatla ale opravdu enorme - tvrdi 75 kg ale tomu nejde ani verit. A po porodu ze se uz 40 let poradne nenajedla a ze u nas tlustosek to jsou jen vymluvy proc to nejde kdyz u ni to slo... puvodne jsem zntoho mela strach...zacala jsem nanvaze 95,5 kila kdyz jsem otehotnela...puvodni plany jak budu drzet zdravy zivotni styl v tehotenstvi vzalo za sve uz pri prvnim naznaku gravidity, jelikoz jsem zacala mit silene chute na koblihy. Je pravda, ze jsem si dost vycitala...ono 7 koblih s nugetou denne nebylo moc idealni pro tehotenstvi se skoro metrakem ale proste to neslo se udrezet. Nemela jsem ani nevolnosti, proste paradni tehotenstvi s enormni chuti na sladke a koblizky (ty z Lidlu) ..... a do finale od planu jak budu cvicit a vsechno okolo nejake pohybove aktivity vzala za sve brutalni bolest zad, kycli a trisel. Jiz v 18tt jsem umirala jak stara babizna..... no abych to shrnula... za cele tehotenstvi jsem nabrala dve kila.... mudr.ktera nesnasi tlustosky mi nemohla nic rict, jelikoz ja mela nulovy prirustek na vaze....takze vlastne ma zkusenost s kily na vic paradni. A co se tyce ostatnich lekaru....nikdy nebyl problem ani na UTZ ani na cukru a ani nikde jinde. Takze se nebooooooooooooooj a uzivej si ☺☺☺

benny7
26. čer 2016

@michaelapfeiferova to tě obdivují, že si k ní chodila. Tohle si doktorka nesmí dovolit. Už bych tam nešla

kristyn.g
26. čer 2016

@michaelapfeiferova děkuji moc za příspěvek 🙂 také se bojí přibírání a byla bych ráda kdybych nepřibrala a s moje plány vypadají jako tvoje 😀 tak děkuji moc 🙂

koncita
26. čer 2016

@kristyn.g holka, stejně to moc neovlivníš 😅 Já u prvního +20kg, teď na začátku 8.měsíce -4kg 😀

sakurraa
26. čer 2016

Ženy..Nebojte se..Já jsem baculka..Nad 100 kg..Měla jsem naprosto úžasné bezkomplikační těhotenství.Na všech kontrách samá chvála..Za celé těhu jsem přibrala 7 kg..Jedla jsem zdravě,ale když jsem měla chuť na sladké tak jsem si dala..Ano také jsem se setkala na konci těhu s jednou asistentkou která ni v porodnici dala najevo,že mi nejde natočit monitor kvůli bůčku 🙂 Usmála jsem se a řekla,,Sestřičko..Podle Vás a Vašich slov asi nemají baculky právo na těhotenství,že?....Zrudla..A já dodala..I pro nás bavulky je těhotenství krásné a i my si ho zasloužime a nenecháme si ho zkazit lidmi jako jste Vy...A dál už nemluvila a nikdy jsem ji na monitoru už neměla 🙂 Neřešte nejaké negativní řeči..Užívejte si své rostoucí břísko..Nečtěte žádne články o komplikacích..Nic..Prostě si to užívejte..Jsem s Vámi a držím pěsti..

slecnajohanna
26. čer 2016

@kristyn.g já se strašně bála nabírání v těhotenství. začínala jsem na váze 98kg a měla jsem strach, že ze mě bude velryba. a ejhle - od listopadu zvracím a teď jsem těsně před porodem na váze 89kr. všichni mě strašně chválí a já doufám, že ten úbytek váhy po porodu udržím. opravdu člověk dopředu nikdy neví, jak to bude a co se bude dít.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru