Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

tetamon
25. srp 2010

Taky jsem objevila, na zdi, bracha daval fotku. Je to zlatunka beruska, vubec nevypada pomuchlane 🙂

pet.s
25. srp 2010

@martasl houby truhlář zjistil, že je vše špatné..něco mu tam dodali špatně, tak to zase rozebral a odvezl..se z toho asi poooo

erikahla
26. srp 2010

Ahojte babulky,
citam, ale nestiham pisat. Kazdopadne srdecne blahozelam lji a tebe marti veeeelmi drzim palceky !
Majte sa krasne !!!

lji
26. srp 2010

ahojte kočky 😀 zas len na rýchlo lebo malinká je ukričanáááá a vymýšla.včera cucala moc a to som ešte nemala dosť mlieka, už som bola zúfala a zvrtla som to na dudel a ráno ked už mliečko bolo sa nechcela prisať kvôli tomu blbému dudlu 😠 tak teraz bojujeme a využívam chvilku kym spí na nete zistiť čo nové vo svete 😀

kočky tehotenstvo a nadváha je hrôza 😠 akože netreba sa ničoho báť ale je to hrôza. ja mam skutočne extrémnu váhu a mám z toho komplexy. nevedeli mi nájsť žilu - i ked to nevedeli aj ked som bola chuda ale pri mojej vahe to bol problem bo mi nevedeli dať infuzku.teraz som celá modrinová a dúfam že kym neschudnem nebudem potrebovať nič so svojimi žilami 😖 museli zavolať sestričku z ára ale to bola taká krava lebo došla a že ježiš to je riadny maco-tak nebola nepríjemná, ja som sa snažila byť milá ale skutočne to nie je nič príjemné na nervy počuť také niečo. jedna sestrička-známa mi po pôrode povedala tak ako to bolo že sa báli pôrodu kvôli mojej váhe a preto ma nechali aj trochu potrápiť asi kvôli infarktu alebo čo. nemám kondičku čo mi inak aj vadí teraz lebo mi bude asi dlhšie trvať dostať sa do bežného života. nemôžem sem napísať aké je to jednoduché byť v mojej enormnej váhe pretože to nie je. a viem že sa budem snažiť schudnúť ako to len pôjde - samozrejme nie na úkor dostatočnej výživy sašenky kým budem kojiť. 😅 ale k mojej váhe sa ťažko niekto dopracuje 😉 a áno pravda je, ja som počas teu schudla-som zvedavá kolko budem vážiť ked pridem z nemocnice 😀

tetamon
26. srp 2010

@lji Tak to je potvurka, rovnou dudlik misto mamky 🙂
Hlavne,ze jste v poradku. Sestricky z ARa jsou nauceny, ze pacienti je neslysi 😒 Takovy komentare si opravdu mohla nechat od cesty, i kdyby jsi byla trojnasobna 😕
Tak hlavne pekne uzdravuj, v ramci moznosti relaxni, nez si Sasenku odvezes domu a budes na to fakt plnouvazkova mamina 😉

martasl
26. srp 2010

holky,zajímavej článek,jsem zase o krapet chytřejší. 😉 http://www.kafe.cz/zensky-svet/erotika-sex/co-m...
Iji-hlavně,aby se jí mlíčko z prsu zalíbilo víc než dudel.na dudel bacha!!hrozně se těším,až přibudou další fotečky.

začínám být ze zítřka nervozní a bojím se,že to nedopadne.nevím proč.ach jo....

tetamon
26. srp 2010

@martasl drzim palce, chapu, jsem nervozni s tebou 😕 Jdes aspon rano?

martasl
26. srp 2010

no chci jít kolem 8,nebo tak do 9hod.ono je prej jedno,kdy se ta krev bere,nemusím být na lačno.hned jak dojdu,dám vědět.kdyby mi už vyšel aspoň ráno test pozitivní,hned by se mi ulevilo-i když tím to nekončí,jak známe z vlastní zkušenosti,že?? ☹

tetamon
26. srp 2010

@martasl chm...a to ti teda reknou rovnou?

martasl
26. srp 2010

spíš si pak budu volat a výsledky během dne.záleží,jak se domluvíme.

pet.s
26. srp 2010

@martasl - tak jsem přečetla to o penisech..no nic nového pod sluncem, ne? 😀 ráno ti budu držet palce. 😉

martasl
26. srp 2010

pet.s-no něco málo jo 😀 😀 .jinak dík,doufám,že to klapne. 😉

tetamon
26. srp 2010

@martasl tak budu doufat s tebou 🙂

tetamon
26. srp 2010

Jo, tady jsem to nepsala. Dneska na velkem utz prcek zase neukazal co je zac (proc zrovna ja musim mit takovyho stydlina? 😀 ), ale ma zvetseny panvicky u ledvin, takze za tri tydny na kontrolu, jestli se zlepsuje-zhorsuje 😕 Chjo, potvurka mrnava, jeste neni na svete, ale uz cloveka potrapi

martasl
26. srp 2010

tetamon-a co to obnáší,to zvětšení,neříkal doktor?nevím,co si pod tím mám představit.ale určitě to bude v pořádku. 😉 .Tak to ude chlap,jak se tak stydí.... 😀

tetamon
26. srp 2010

@martasl no, vymackla jsem z dr. (pro jistotu, me to uklidni, kdyz to vim 🙂) hororovy scenar. Ale nejcastejsi je, ze pri dalsim vyvoji (a kdyz, tak nejpozdeji do prvniho roku zivota) se to samo spravi. V horsim pripade, kdyz se to zhorsuje, se hlida mimco, muze se stat, ze se panvicky zvetsi tak moc, ze se moc vraci zpatky z mocaku, a tim se pak muze ledvina poskodit, takze by se pak vyvolaval porod a hledala se pricina, a resila se, aby prcek mel pouzitelny ledviny.
Takze ted nezbyva nez tri tydny pockat, co "to udela"...
No, doufam, ze budem v te stastnejsi vetsine 😉

martasl
26. srp 2010

moje roční neteř(teda rok měla v únoru)se taky narodila s diletací ledviny.sestra mi to vysvětlila tak,že má něco s jednou ledvinou(teď nevím,jestli menší nebo větší),prostě ji jedna správně nepracovala a tím pádem problém problém s močí.malá se narodila v termínu a byla už i tuším na 2 operacích.užívá nějaké léky,sestra zachytávala moč.jezděj s tím do Olomouce asi 2 do roka.Na malé není nic poznat a je to mrňavý střívko.moc o tom nevím,jen co si pamatuju.

tetamon
26. srp 2010

@martasl jj, dilatace je zvetseni. A zpusobuje to (pokud to neni ten "rustovy nepomer", ktery se spravi v tehu sam, nebo treba nejaka hormonalni nepravost nbo tak, oni sami vlastne nevi, proc se to deje) prave ten problem s odtokem moci...
A jo, Olmik je asi na to docela specializovany, co jsem hledala, tak i tady na konikovi je diskuze o tom, a tam holky hodne psaly o Olmiku 🙂

Tak doufam, ze z tehle strany to nepoznam, ze to bude fakt vsechno OK (spoleham na to, ze synovec to mel taky, i kdyz na to prisli az po narozeni, a po pulrocni kontrole uz bylo vse v poradku). Akorat je fakt des, ze sotva jedna vyleze z jednech stresu, tak hned prifrci druhy.. 😕

tetamon
26. srp 2010

@erikahla zrovna dneska jsem na tebe myslela, jak se vam asi dari s mrnetem 😉

martasl
27. srp 2010

ahoj.tak jsem z krve zpátky.ráno jsem si dělala test-mamatest10-negativní,ani duch a dr max25-podle mě je tam dušík,je vidět na první pohled,ale slabej,nejde mi to mobilem vyfotit.ale nevím,jestli ho nevidím jenom já .dcery se zeptat nemůžu,o ničem neví.zavolat mám v 11hod.tak mám nerva

veronkaj
27. srp 2010

ahojte, jej ďakujem že ste mi napísali ako to bolo, no ja som dnes po odberoch opakovaných a hcg ide hore takže som tehulka xxl vezmete ma do partie???

martasl
27. srp 2010

veronkaj-to víš,že tě vezmeme,nejsme uzavřenej spolek,že ne,holky??koukám,že jsme na tom skoro stejně.já teda na výsledky čekám,ale mám strach,že těhu nebudu.těhu testy ti vyšli pozitivní hned na poprvé??

markiza
27. srp 2010

@martasl , drzim palce nech je to taaaaaaaaaaaaaaaam!!!! 😵 😵 😵

hanula83
27. srp 2010

@tetamon Buď v klidu, ty hororové scénáře jsou opravdu jen zanedbatelná pidiprocentíčka... U nás se Elenka taky narodila s dilatací (7mm oproti 5 mm norma) a v těhotenství se to ani nevědělo. Ve 2 měsících jsme byly na kontrole a už bylo vše v pořádku. V drtivé většině případů se to samo upraví a nic se neřeší. Kdyby nebyly ultrazvuky, tak se to člověk ani nedozví... Hodně dětí se s tímhle narodí. Dokonce i doktor v porodce říkal, že jeho dvojčata to měla obě a taky se to časem spravilo samo.

hanula83
27. srp 2010

@martasl Marti, písni co nejdřív, myslím, že tu máme všechny nerva s tebou!! 🙂))

martasl
27. srp 2010

jojo-hned dám vědět.pořád koukám na hodiny a hypnotizuju je.už je mi i špatně od nervů 😝

markiza-děkujuuuuuu,kéž by 😅

tetamon
27. srp 2010

@hanula83 v to doufam, ale na klidu to neprida, no 😉

@martasl jaj, drzim palce...

@veronkaj vitej 🙂

martasl
27. srp 2010

pořád zkoumám toho ducha na testu,jestli to není jen moje vidina,ale řekla bych,že je tam.sice slabě,ale je.jo a objevil se až později,než jsou 3 minuty.to snad nevadí,ne??

markiza
27. srp 2010

@martasl , ja uz som sa chcela offnut, ale koli tebe este pockam 🙂 tak len cim skor volaj 😉
mame moc spolocneho, tiez sa snazime o tretie mimi 😵

markiza
27. srp 2010

@martasl , 3 minuty je malo, nema to byt 5?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru